Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
41. hozzászólás - 2008.09.20. 11:34:49 (Válasz Trinigan #39 hozzászólására.)
Az ötlet nekem is tetszik, remélem lesz rá lehetőség!
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
42. hozzászólás - 2008.09.20. 11:37:02
Meg így távlati tervek között szerepel, hogy nem szeretnék mindent egyedül csinálni a klánban, erre vélhetően nem is lesz időm. Így különböző feladatok, szerepkörök, rangok lesznek kiosztva a klánon belül. De ezek a rangok nem azt jelentik, hogy a rang tulajdonosa a szerepkörén belül tejhatalmú döntő, inkább (az elvi demokráciának megfelelően) ő lesz a szerepköréhez tartozó terület/tekért a felelős a klánon belül...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
43. hozzászólás - 2008.09.20. 11:46:27
Szerintem ha már egy négy fös lesz a kezdetekben ez a klán már az is elég jó.
Ez van
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
44. hozzászólás - 2008.09.20. 12:40:44 (Válasz Zamodemon #43 hozzászólására.)
Annyiból jobb a kezdetben 5 teg, hogy 4-en 1250-et kell beadni, öten meg csak ezret. Tekintve, hogy egy tulajdonság fejlesztése kezdetben 300 LE, nem lesz olcsó mulatság így sem, (Még nekünk sem, szerintem! ) sokat érhet talán az a 250 LE.
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
45. hozzászólás - 2008.09.20. 13:51:31
Sziasztok!

Sztavrogin, remélem nem bánod, hogy másolom az ötletet

Lélekőrök Szövetsége névvel alapítok szövetséget. (hogy legyen miből válogatni - amint sikerül a játékba belépnem, illetve nem foglalt a név) Minden gyémánt Hordába tartozó játékos előtt nyitott, érdeklődőket szeretettel várok. Jelenleg ez egy véd s dac szövetség lenne. Mihelyt sikerül Byzonhoz hasonló tapasztalt játékosoktól több információt összeszedni, ez a rövid ismertető feltehetőleg jócskán bővülni fog.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
46. hozzászólás - 2008.09.20. 14:04:22 (Válasz Normandiai Roland #45 hozzászólására.)
Nem bánom, sőt! Ez a topic erre van... Szerintem Mi Kublások lassan nyitunk egy saját külső toborzó fórumot.

(A TK.-hoz hasonlóan itt is kéne némi szerepjátékot vinni a fóruméletbe, főleg, amíg nem kezdődik a játék....) Szóval hamarosan megnyílik az első klános fogadó a játéktérben. Ott lehet majd hozzánk bejelentkezni, és szerpejátszani. (Nem konkrét mesélőset, csak hangulatfestőt...) Javaslom, ha ti is megvagytok páran, akkor ti is nyissatok egy külön színteret magatoknak.
És ha emlékeim nem csalnak, akkor Taylor0209 nevű játékos rubinhordás szövettség iránt érdeklődöt...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
47. hozzászólás - 2008.09.20. 14:08:58 (Válasz Normandiai Roland #45 hozzászólására.)
Salem!

Hát a "tapasztalt" kifejezés erős túlzás egy olyan játék esetéen ami még el sem indult, én csak ismerem a hátteret, sokáig játszottam a TF-en és lehúztam pár évet az ŐV-n is. Maximum általános tapasztalatokkal szolgálhatok, de ha tudok segítek. Amúgy mindenki Gyémánt szövetséget akar? Mert ez így picit egysíkúnak tűnik.
Első ránézésre amúgy azt mondanám a Gyémánt valóan jó választás lenne, csak hát ha mindenki abba tartozik, akkor kissé kevés ütközetre fog sor kerülni játékosok között.
A többi játék tapasztalatai alapján azt mondanám első ránézésre, hogy ez leginkább a TF-re hasonlít, és akkor a mágia szerepe másodlagos lesz, az a lényeg, hogy mekkorák az izmaid, esetleg ha lesz is mágia, abból mennyi plussz izmot nyersz útközben. Ugyanis csak egy varázslatra van lehetőség a harc elején, és utána már csak a közelharci erő dönt...
Gyémántoknak meg nem kell amiatt aggódni, hogy eleinte gyengébbek, max az első 2-3 szinten nem a többi Végzetúrból szereznek sok LE-t, hanem a mindenféle egyéb kütyükből, utána meg ha jól éltek a fejlesztés adta lehetőségekkel, jöjjön akár az egész Rubin horda. De mégegyszer, nyomatékosan: ezek csak a kft. korábbi játékaiból szerzett tapasztalatok adta első benyomások, semmi más!

Hali!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
48. hozzászólás - 2008.09.20. 14:11:58
aki gyémántos, az csak gyémántosokkal lehet együtt, és mivel a karik fele gyémántos...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
népszerűtlenOrsiNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
49. hozzászólás - 2008.09.20. 14:27:13 (Válasz Sztavrogin #20 hozzászólására.)
Én belépnék és még csajszi s vagyok
Szióka!
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
50. hozzászólás - 2008.09.20. 14:35:46 (Válasz Orsi #49 hozzászólására.)
Idézet: Orsi - 2008.09.20. 14:27:13
Én belépnék és még csajszi s vagyok


//bocsánat az offért...
Akkor várunk a Lélek barlangjában, elkél oda egy segítő kéz! Ha arra jársz, ugyan, hozhatnál egy talicskát is! //
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
51. hozzászólás - 2008.09.20. 15:00:02
Salem!

Mivel már látszik, hogy elkezdődtek az első szárnypróálgatásai a Gyémánt Hordának arra, hogy pozíciójukat megerősítve kisebb szövetségekbe tömörítsék tagjaikat, arra kérlek titeket Rubin testvéreim, ne hagyjuk ezt annyiban, alakítsunk mi is véd és dacszövetséget, hogy hamar meg tudjuk mutatni a gyáva, nehézségektől félő Zafíroknak, a mindig csak régi pergamenjeik fölé görnyedő Smaragdoknak és az ostoba, sznob, elitista Gyémántoknak, hogy az izmok erején kívül semmi sem jelent döntő tényezőt a hatalomért vívott harcban! Egyesüljünk mint az óidők barbár hordái! HARCRA FEL!!!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
52. hozzászólás - 2008.09.20. 16:28:26
Sziasztok!

Én is szövetségeseket keresnék... pergamentekercsek fölött megvénült SMARAGD-okat, akikkel közösen a megtisztulás útjára léphetünk! Napkapu néven indulnánk előre a barbár/lélekrabló/gyógyító Végzetúr-porontyok ellen
Gazdálkodós-építkezős-harcolós szövetségre gondoltam...kb. ebben a sorrendben
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
53. hozzászólás - 2008.09.20. 17:31:47 (Válasz Khetty #52 hozzászólására.)
Nem csoda, hogy ilyen szövetségre gondoltál amikor erről szol a játék...


Gazdálkodós-építkezős-harcolós szövetségre gondoltam...kb. ebben a sorrendben
Ez van
Pontszám: 5
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
54. hozzászólás - 2008.09.20. 18:26:23
Én is Smaragd-hoz keresek szövetséget, de lehet, hogy én fogok alapítani egyet Kövessetek hát testvéreim, mutassuk meg a mágia igazi erejét

Egyébként szerintem kellene csinálni egy külön fórumot a szerepjátékos topicoknak.
A hozzászólást Csirguz módosította 2008.09.20. 18:27:54-kor
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
55. hozzászólás - 2008.09.20. 19:11:43
Salem!

Nincs senki aki Rubinból indít karaktert? Elég hülyén fogok kinézni egyszemélyes barbár hordaként...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
56. hozzászólás - 2008.09.20. 19:21:21 (Válasz Byzon #55 hozzászólására.)
nyugi, vagyunk még egy páran rajtad kívül...
Pontszám: 5
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
57. hozzászólás - 2008.09.20. 21:44:30
Üdv!

Rubin szövetségbe belépnék, majd ha indulunk keressetek meg!
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 5
fórumozóToxinBoyFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
58. hozzászólás - 2008.09.20. 22:40:34
Na, mindenki gyémánt meg rubin meg smaragd... Nagyon elitista lett hirtelen a társaság. Akkor én asszem megváltoztatom a regisztrációmat és átnyergelek a Zafír hordába. Azt is ki kell próbálni valakinek!

Aki Zafír jelentkezzen! Nekünk is kell egy szövetség!
Azt pedig kikérem magamnak, hogy a Zafír horda félne a nehézségektől! Talán éppen fordítva: mivel erősebb a védelmünk a fizikai és a mágikus támadások ellen is, és sérüléseinkből is hamarabb felépülünk, ezért nem rettenünk meg a kihívásoktól, bármelyik másik horda vagy szörnyeteg is jelentse azt!

Előre Zafírok!
A hozzászólást ToxinBoy módosította 2008.09.20. 22:49:32-kor
Néha tudunk beszélgetni, de csak ha eltérünk a témától.
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
59. hozzászólás - 2008.09.21. 09:13:32
Minden T. klánvezért, aki úgy érzi, elég embere gyűlt már össze, szívesen látom a lélek barlangjában egy kis előzetes egyeztetésre.
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövettségek
60. hozzászólás - 2008.09.21. 10:39:27
Salem!

Atua, Braka, azért örülök, hogy nem vagyok egyedül. Ha indul a játék, és már kicsit körülnéztem, megkereslek titeket. Ha alapítotok egyet, akkor meg szóljatok majd légyszi. A klánvezér meg majd ballagjon át szkanderezni Kubláékhoz!

Hali!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!