Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
141. hozzászólás - 2008.11.02. 22:50:01
Két javaslat:
1. Kiírható duplán a szavazás és mind a kettőt érvényesnek tekinti a rendszer. Pl. most két szavazás megy, egy és ugyanazon szövivel való béke felbontásáról (és így volt dupla békeszerződésünk Kubláékkal is)(mondjuk szeretjük őket, így ez nem baj )
2. Ha szövetségen belül valaki kiír egy új szavazást, arról kapjunk értesítést az "Események" fül alatt. Így elkerülhető, ha valaki nem veszi észre, hogy új szavazás van.
thx
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 2.33
népszerűGloomNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
142. hozzászólás - 2008.11.05. 10:52:36
Ez biztos az én hibám, de én nem értem, hogy lehet nem észrevenni a szavazásokat, ahogy egyszer már leírtam, az átlag játékos szerintem legalább naponta egyszer benéz a szövetségéhez elolvasni a fórumot és/vagy építkezni, és nem igaz, hogy ilyenkor nem látja, hogy sárga az események fül...
Ha meg a szövetségi események között nem látja, hogy szavazás van, akkor miből gondoljátok, hogy a globális események között észreveszi?
Elnézést a kifakadásomért, de szerintem ez az igazi lustaság, vagy nem tudom mi, amikor két kattintást akartok megspórolni... Úgy értem, ha előfordul, hogy alapból nem veszed észre a szavazást, és érdekel, mi van a szövetséggel, annyit igazán megtehetsz, hogy minden belépéskor rányomsz a szavazataim fülre a biztonság kedvéért.
Én így látom a helyzetet: elvárjátok a fejlesztőktől, hogy millió dolguk mellett egy ilyen dologgal is foglalkozzanak, ami a játékosoknak napi néhány másodpercet vesz el az életéből.
Pontszám: 7.20
irritálóVyeldaarFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
143. hozzászólás - 2008.11.07. 09:13:29
Arcodon búskomor kifejezéssel járod a végtelen, megfeketedett pusztaságot. Éhes vagy és megfáradt, de a pihenés ideje még nem jött el: ha itt, a semmi közepén ütsz tábort, biztos lehetsz benne, hogy még a következő napfelkelte előtt az utolsó csepp lélekenergiádat is elszívják az ellenséges horda Végzeturai.

Nagyot kortyolsz vizestömlődből, és elkeseredetten veszed észre, hogy csupán néhány csepp innivalód maradt. A helyzeted lassan kilátástalanná válik, legszívesebben csak leheverednél és várnád a véget, mely előbb utóbb, mindenkit utolér...

... de mielőtt végleg feladnád, a távolban megpillantasz egy apró alakzatot. Talán egy épület lehet. Ha közelebb mész, felderítheted, és talán el tudsz itt rejtőzni, amíg pihensz.

Néhány száz lépés után kivehetővé válik, hogy ami előtted van, nem más, mint egy épülő lélekkút - a gazdáját (gazdáit?) azonban sehol sem látod.

Még egy lépést teszel... aztán a levegő szinte meghasad körülötted, mintha karmok mtéptek volna bele, és a hasadékokból lángnyelvek csapnak az irányodba. Végignyalnak arcodon, hajadon, ruhádon. Ösztönösen felordítanál, de még időben rájössz, hogy ez a különös tűz egyáltalán nem éget. Oyan érzés, mintha kutatnának, motoznának, keresnének nálad valamit... végül az egyik lángnyelvecske rátalál a medálodra, mely a Smaragd Hordához való tartozásodat hirdeti, kibújtatja köpenyed alól, és a levegőbe emeli.

A kút mögül egy alak lép elő, feloldva láthatatlanságát. Vörös köpenyt és csuklyát visel, arcát fémálarc takarja. Egy ideig érdeklődve figyel téged, majd szemügyre veszi a láng által felemelt amulettet. Végül baljával int egyet feléd, mire a lángok kihunynak, mintha nnem is lettek volna soha. A nyaklánc visszahullik ruhád rejtekébe.

Most döbbenten állsz az idegennel szemben, akii a csendet megtörve beszélni kezd. Hangja fémesen cseng az álarc mögött.
- Üdvözöllek idegen. A nevem Vyeldaar. Bocsásd meg durvaságom, de az ember sosem lehet elég óvatos. Kérlek, költsd el velem vacsorámat, és tekintsd bocsánatkérésem jelének. Hogy hogyan csináltam ezt a lángokkal? Nos, én Tűzmágus vagyok. Dőlj, hátra és hegyezd füled... elmesélem, hogy válhatsz te is azzá.


----------------
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1104
Szeretettel várok minden Smaragd hordást:

Vyeldaar
Pontszám: 5
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
144. hozzászólás - 2008.11.08. 23:28:59
Nem lehetne ugyanazt a helyesírás (utó)ellenőrzést bevezetni egy szövetség elnevezésénél is, mint a kvízkérdéseknél? Rendben hogy a csapatot minősíti a neve, de lassan egy paródiagyűjteményt is össze lehet állítani a hibákból... Néhány "gyöngyszem (bocs ha valaki érintett):
- Ciszolatlan gyémántok
- Jó Barátok
- hallál járgány
- királyak
- Hallotak szövetsége
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 7.50
fórumozóSzaninaNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
145. hozzászólás - 2008.11.14. 19:08:55
Sziasztok!
Kersek még négy zafír hordás emberkét a szövetségembe
köszi
Pontszám: 5
kedvelt tagFanthomFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
146. hozzászólás - 2008.11.19. 23:54:25 (Válasz Pacalpörkölt #144 hozzászólására.)
Kihagytad a Bérgyikosokat.
Nekem nincsenek előítéleteim. Én mindenkit egyformán utálok.
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
147. hozzászólás - 2008.11.20. 15:02:13 (Válasz Fanthom #146 hozzászólására.)
Utóbbiról, hosszú í-vel már talán"Hallottak", egy másik szövetségben .
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
közellenségRaelagFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
148. hozzászólás - 2008.11.20. 23:07:03
Tagtoborzást hirdet a Heroes of Arkhalam Szövetsége! Kezdők is jöhetnek, két elvárás van mindössze: vadássz és portyázz sokat. Fejlődjünk együtt!
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
149. hozzászólás - 2008.11.21. 07:52:17
A Gyógyír szövetség (gyémánt horda) -a háborús rendszer módosítása miatt- 3 új tagot keres! Feltételek:

-prémium tagság, ősköves felszerelés

-TÁM+VÉD+IQ= 165-170+ (14nél alacsonyabb szint esetén a jelentkezőéhez viszonyított + - 3 szint erőssége alapján változik)

- kb. 30K LE építés vállalása (sorry)
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
150. hozzászólás - 2008.11.24. 11:51:42
Sziasztok!
Nekem az új belépőkkel van bajom.
Nálunk a lélekkút mérete már 110k felett van. Egy új belépőnek ennyit kellene építenie, hogy teljes jogú tag lehessen. Szerintem ez irreálisan sok, az új belépő akár heteken keresztül csak építhet. Ráadásul a szövetségen belül az átlag kb. 70k építés. Miért kellene egy új belépőnek ennek a másfélszeresét építenie?
Javasolnám, hogy az új belépő építési szükséglete a tagok építéseinek átlaga legyen (esetleg picit felfelé kerekítve). Ezzel műr bővan megdolgozik azért, hogy ugyanazt az előnyt élvezze, mint a többi tag.

Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy az új belépőnek annyit kelljen építeni, mint a legtöbb építés a szövetségben. Így egy picit elgondolkoztató lenne építőrabszolgákat használni.
A hozzászólást Jeriko módosította 2008.11.24. 11:54:08-kor
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
151. hozzászólás - 2008.11.24. 12:01:38 (Válasz Jeriko #150 hozzászólására.)
Ez valahol természetes gátja is a nagy szövetségek további fejlesztésének. Ha egy 23 tagú szövetség bevesz még hármat, és azok gyorsan megkapják az épületbónuszokat, akkor mindenki oda fog tömörülni, mert csak ez éri meg, és kiszipolyoznák a kisebbeket. Ez a korlát "alulról nézve" kifejezetten pozitív.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
152. hozzászólás - 2008.11.25. 23:32:46 (Válasz Mortimer #151 hozzászólására.)
Mar leteznek gatak:

1. Amig kuttoltes van, nem hasznalhatoak az epuletek.
2. Eddigi epites nem szamit.
3. Elozo szovetseg lelekkutja csak fele mertekben szamit.

Egy nagy szovetsegbe lepeskor ezek mar magukban elegge elrettentoek.

Ott santit a logikad (mar bocs), hogy nem a szovetseget "bunteti" mindez, hanem az uj belepot. Es lathatoan tul durvan. Az, hogy minden eddigi tag epitesenel tobbet kell csak a lelekkutba tolteni, egyszeruen nem korrekt.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
153. hozzászólás - 2008.11.26. 00:01:34 (Válasz Simon #152 hozzászólására.)
"Ott santit a logikad (mar bocs), hogy nem a szovetseget "bunteti" mindez, hanem az uj belepot."

De, a szövetséget bünteti, mert nem lesz új belépő.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
154. hozzászólás - 2008.11.26. 00:27:02 (Válasz Mortimer #153 hozzászólására.)
De lesznek amugy is, es akkor a belepot bunteti.

Amugy is van maximuma a tagszamnak, szerintem egy ilyen --a belepot sulyto dologra-- nincs szukseg. Bar most meg nem ugy tunik, de 2-3 honap mulva mar tobb max tagsagu szovetseg lesz.

Az elobbiekhez hozzateve, az is eleg "fekezoero", hogy a szovetsegnek sokszazezer LE-t kell ortoronyba fektetni hogy lehessen uj tag...

1. Amig kuttoltes van, nem hasznalhatoak az epuletek.
2. Eddigi epites nem szamit.
3. Elozo szovetseg lelekkutja csak fele mertekben szamit.
4. Magas szinten Sok-sok szazezer LE az ortorony bovites, aminek egyetlen celja az uj tagok belepesenek lehetoseget biztositani.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
155. hozzászólás - 2008.11.26. 06:54:08
Ez az új tag felvétele rendszer már csak azért sem jó, mert a játékban Miklósék azt ajánlják, hogy először mindenki kis klánban kezdje. A többség ott is kezdi, majd ott ragad. Nincs esély komolyabb klánba való átlépésre, mert valljuk meg őszintén az a kukába is kidobhatja a karakterét, akinek egy-két hét alatt 50k vagy még több lélekenergiát kell építenie azért, hogy teljesjogú taggá váljon. Egyszerűen az építés miatt elmarad a karakter a fejlődésben és ezt a hátrányt már nem igazán tudja behozni.

A térkapuk megjelenésével még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert hatalmas plusszt ad a karakternek, viszont csak nagyon szűk rétegnek. Azokba a klánokba már nem lehet bejutni, a kisebb klánoknak meg még vagy 2-3 hónap felépíteni. Sajnos ez a szabály is azokat támogatja akik szept. 22-én kezdték a játékot, nekik nyújt előnyt. A többiek meg ... csináljanak amit akarnak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
156. hozzászólás - 2008.11.26. 07:16:57 (Válasz Ricardo #155 hozzászólására.)
Igen, a térkapu... Namost erről is nyithatnánk külön topicot, hogy mennyire pénzéhes dolog egy ősköves épülethez kötni a felépítését. Igen, 23 ember dobálja bele azokat, de akkoris 600-ról van szó. Nagyon erősen úgy tippelem, hogy ahol hip-hop, órák alatt felépült az energiakristályosító, ott bizony nem kiégettek kerültek bele...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
157. hozzászólás - 2008.11.26. 07:28:24 (Válasz Mortimer #156 hozzászólására.)
Na igen. 600 őskő kell hozzá. Az még 20 főnél is fejenként 30. 900 Ft. Vagy hagyd abba a játékot, mert csak felidegesíted magad.

És ez csak akkor ilyen baráti, ha vagytok legalább 20-an és mindenki hajlandó áldozni a játékra.
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.11.26. 07:29:00-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
158. hozzászólás - 2008.11.26. 12:29:35 (Válasz Mortimer #153 hozzászólására.)
VAN új belépő, sőt, több is, mint amit fel tudunk venni. Ez a rendszer egyértelműen nem a szövetséget bünteti, hanem az új belépőt.
Nekem is közel 100k az építésem, csak nekem nem egy rövid idő alatt kellett ezt megtennem, hanem hónapok alatt. Az új belépővel szemben kiszúrás, hogy ezt e mennyiséget amíg nem építi el, addig nem élvezheti az épületek bónuszait.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
159. hozzászólás - 2008.11.26. 12:40:50 (Válasz Ricardo #157 hozzászólására.)
Nem tudom, meg kellene kérdezni a NoPerm szövetség tagjait, nekem jelenleg 15 kiégett őskövem van (mivel prémiumos vagyok ez kb 1,5 hete gyűlik csak). Ergo mire odaérünk az energiakristályosítóhoz, simán lesz 30-40 kiégett. Nem hinném, hogy egy 20 fős nem prémiumos szövetségnek ne jönne össze az elejétől fogva. Főképp, hogy aki nem prémiumos, annak gyakorlatilag nem használódik és konvertálódik át a kiégett ősköve (kivétel persze a lopás, bár gyanítom az se egy nagy volumen).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
160. hozzászólás - 2008.11.26. 13:50:44
En kiegettbol raktam bele 30et. Es mar megint van nehany. Nem lehetetlen a dolog, es nem a lopasra gondolok, van mas szakertelem is erre.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!