Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
201. hozzászólás - 2009.05.25. 22:51:29
Szerintem nem kell annyira nagy dolognak nézni ezt a V3-at, (ott vagyok lvl6os). De most azt érzem, hogy annyira sok az egy-két tagú szövi és sokan annyira passzívak az egésszel kapcsolatban, hogy inkább lennék V1-2ben lvl1 minthogy azt lássam, hogy még 5-10 szint közelben sincsen olyan szövetség amiben 10 feletti az aktív taglétszám
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.50
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
202. hozzászólás - 2009.05.26. 09:51:47 (Válasz Gort #200 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.05.25. 16:42:44
Gondolom senki sem tartaná igazságtalanságnak, hogy úgy egy pillanat alatt ti lennétek a legmagasabb szintű karakterek a V3 szerveren. Ó, nem, az egy cseppet sem lenne igazságtalan.


Teljesen mindegy szerintem. Erre nem is gondoltam, meg nem is érdekes. V1-en meg V2-n is vannak akik messze meghaladták a többieket. Na és? Attól még te tudsz játszani nem?
Pontszám: 5
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
203. hozzászólás - 2009.05.26. 09:56:32 (Válasz LoWs #201 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2009.05.25. 22:51:29
Szerintem nem kell annyira nagy dolognak nézni ezt a V3-at, (ott vagyok lvl6os). De most azt érzem, hogy annyira sok az egy-két tagú szövi és sokan annyira passzívak az egésszel kapcsolatban, hogy inkább lennék V1-2ben lvl1 minthogy azt lássam, hogy még 5-10 szint közelben sincsen olyan szövetség amiben 10 feletti az aktív taglétszám


Lehet igazad van. Csak ebből a szövetségi háborúskodásból van elegem. Annyira nagy értelmetlenségnek tartom mikor ott a portya helyette. A pusztítás citadelláról már ne is beszéljek. Az meg külön öröm, hogy elég 5 tagnak aktiválnia. És nem tudom, hogy ki az az 5. Így nem tudom kirúgni az engedetlenkedőket. Persze buta vagyok, mert tényleg anélkül beszélek a v3-ról, hogy tudnám mi ott a dörgés. Ennyiben igazatok van. Gyakorlatilag csak remélem, hogy a háború meg citadella nincs benne. Lesz egy kis időm tényleg megnézem mielőtt fecsegek. Vagyis már fecsegtem de mindegy
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
204. hozzászólás - 2009.05.26. 10:14:00 (Válasz Aserion #202 hozzászólására.)
V1-en vajon miért ismeri mindenki Sharpa nevét? Csak nem azért, mert ő a legmagasabb szintű? Egy kis hírnévre vágysz? No és kire portyáznál a V3-on, ha 10-12 szinttel fölé tornyosulnál mindenkinek?

V3-on is van háború és citadella. Bár legjobb tudtommal a citadellát még soha senki sem használta.

LoWs, ha zavarnak az 1-2 tagú szövetségek, hát légy aktívabb, hívd meg őket a te szövetségedbe. Hidd el, hogy sokkal pezsgőbb az élet, ha te magad is aktívabb vagy. Ha zavarnak a passzív emberek, rúgd ki őket a szövetségedből, és keres aktívakat.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
205. hozzászólás - 2009.05.26. 14:06:29 (Válasz Gort #204 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.05.26. 10:14:00
V1-en vajon miért ismeri mindenki Sharpa nevét? Csak nem azért, mert ő a legmagasabb szintű? Egy kis hírnévre vágysz? No és kire portyáznál a V3-on, ha 10-12 szinttel fölé tornyosulnál mindenkinek?

V3-on is van háború és citadella. Bár legjobb tudtommal a citadellát még soha senki sem használta.

LoWs, ha zavarnak az 1-2 tagú szövetségek, hát légy aktívabb, hívd meg őket a te szövetségedbe. Hidd el, hogy sokkal pezsgőbb az élet, ha te magad is aktívabb vagy. Ha zavarnak a passzív emberek, rúgd ki őket a szövetségedből, és keres aktívakat.


Aktívnak aktív vagyok, szövimbe felvételi hírdetést meg tagnap adtam fel Csak 4en vagyunk a szöviben és mindenki elég aktív, csak ez kevésnek tűnik ahoz, hogy 2100 előtt felépítsük pl: a kaput Rubint hordás vagyok, ami (számomra érthetetlen okok miatt) jelentős kissebbségben van a többi hordával szemben, míg a gyémántok ha jól láttam több mint 35%-át teszik ki a világ3 karaktereinek, addig mi kb. tizenpár százalékon toporgunk Nem tudom, ez hogy jött össze.. de legalább van kire portyázni Viszont, szövetségépítésnél meg hátrányt jelent, hogy ha van is normális szintű kari, akkor is ott van a lehetőség, hogy inaktív/elmebeteg/széthúzó/alap bozogány+tűzfuvallat varázslattal tolja 10es szinten Remélem, ez fentebb másképp lesz! Ha már nevelgetem ezt a "tamagocsit" akkor haladjon is már valamerre!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
206. hozzászólás - 2009.05.26. 18:33:21 (Válasz LoWs #205 hozzászólására.)
4 aktív ember csodákra képes.
Tapasztalataim szerint a hirdetések úgyszólván soha sem hoznak eredményt. Személyesen kell privát üzenetben megkeresni a kiszemelt tagjelölteket. Persze csak visszafogottan, nehogy a spamszűrő letiltson.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
207. hozzászólás - 2009.05.27. 07:34:39 (Válasz Gort #206 hozzászólására.)
Erre már mi is gondoltunk. De megelőztek minket. Úgy néz ki, hogy csatlakozunk egy nagyobb szövihez... lehet megoldódik a probléma
A hozzászólást LoWs módosította 2009.05.27. 07:35:48-kor
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
208. hozzászólás - 2009.05.27. 07:50:14
LoWs V2-n is nagyon kevés a rubin, ellenben igencsak erősek és harcosak, regelj egy karit és nézd meg, valamint érdekesség de a legtöbb ember a rubin hordásoktól kap ki a legtöbbet(arányosan nézve). Jó horda ez, csak nem érdemes elmenni Taumaturgia irányába. Nem caster cast.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
209. hozzászólás - 2009.05.28. 19:35:01 (Válasz Gort #204 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.05.26. 10:14:00
V1-en vajon miért ismeri mindenki Sharpa nevét? Csak nem azért, mert ő a legmagasabb szintű? Egy kis hírnévre vágysz? No és kire portyáznál a V3-on, ha 10-12 szinttel fölé tornyosulnál mindenkinek?


Nem tudom miért kérdezed amit már egyszer írtam. Nem érdekel a portya ergo nem vágyom hírnévre sem. És Sharpa-t se tudom ki. Most már igen, hogy emlegeted.
De a lényeg, hogy a v3 is ugyanúgy háborús , mint a többi így nem lenne értelme átnyargalni. Kösz az infót.
Pontszám: 5
fórumozóBig DFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
210. hozzászólás - 2009.07.22. 18:28:26
Elég amatőrnek fog tűnni a kérdésem de hát még kezdő is vagyok. Hogy lehet valakit meghívni a szövetségbe?
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
211. hozzászólás - 2009.07.22. 18:34:44 (Válasz Big D #210 hozzászólására.)
Írsz neki egy üzenetet.
És ha ő úgy dönt, jelentkezik nálatok.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagEricdrawenFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
212. hozzászólás - 2009.07.23. 20:06:13
Egy hardcore smaragd szövit szervezek az angol nyelvű szerveren, a neve Lords Of Destruction. Várom a nagyra törő tervekhez a tagokat, akik elszántak, s tapasztaltak! Olyanokat várunk akiknek van referenciájuk, azaz kiemelkedő v1, v2-es karijuk!
Pontszám: 5
közellenségMetaldaniFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
213. hozzászólás - 2009.09.15. 12:16:50
Helló!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy bent vagyok egy szövetségben, de aki létrehozta az kilépett.
Az adatlapot meg tudtuk változtatni viszont van egy fekete hátterű fehér szövegű szövegdoboz a szövetség adatlapján amit csak a tagok olvashatnak. Azt hogyan lehetne eltüntetni?

Köszi a segítséget!
Pontszám: 5
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
214. hozzászólás - 2009.09.15. 12:31:02
5 szavazat kell hozzá, ha jól tudom
Smaragd 4 life
Pontszám: 5.09
kedvelt tagTigrisÚrFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
215. hozzászólás - 2009.09.17. 21:33:52
Nem ragaszkodom a válaszhoz, mert lehet, hogy eleve nonszensz a dolog, de hátha vki tapasztaltabb érti.
A szövetségemnek hadat üzent egy másik szövetség. A támadó szövetség 5 főből áll, egy csillagászati szintű végzetúr és négy másik, kb. velünk egyszintű. Az utóbbi négyből kettő a katakombákban bújkál, kettő láthatatlan, és a hadüzeneten túl semmi szándékot nem mutatnak a támadásra.
Arra játszanak hogy mi támadjunk? Vagy három izgalmas hetet szeretnének a döntetlenig?
Szeretném, ha vki elárulná a nagy titkot, hogy ezt megértsem, hogy vki miért üzen hadat, ha utána egy támadás helyett bújkálni kezd...
Pontszám: 6.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
216. hozzászólás - 2009.09.17. 21:56:49 (Válasz TigrisÚr #215 hozzászólására.)
Mindenhol vannak hülyék, ne foglalkozz velük.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.48
kedvelt tagPötyikeFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
217. hozzászólás - 2010.02.02. 15:24:40
Sziasztok!
Lehet egy kérdésem...? Pontosan mitől függ, hogy a szövetségi toplistában egy szövi hanyadik helyen szerepel?
Már csak azért, mert ahogy nézegettem, vannak furi dolgok: pl. adott egy szövettség 5 taggal, a lélek kútjuk építése éppenhogy elindult, és az összes tag 2.szintű. Ezzel szemben adott egy másik szövi, ahol már majdnem kész a lélekkút, 3 tag van: egy 3. szintű, egy 2. és egy 1.szintű.
Ez csak egy példa...
"Rossz úton jár az, ki álmokból épít várat s közben elfelejt élni!"
Pontszám: 6.25
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
218. hozzászólás - 2010.02.02. 15:35:53
Alapból a lélekkút mérete dönt.
V1
Pontszám: 7.17
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
219. hozzászólás - 2010.02.06. 14:07:29
Mana Van D'állók szövetség tagjai megint bizonyítanak micsoda szánalmas játékosok... TP töméssel honorálják a szánalmas mivoltjukat, nevetségesek, aki tudja csapkodja meg őket
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 5.01
fórumozóSutike007Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
220. hozzászólás - 2010.03.15. 20:30:12
Sziasztok!
Van egy szövetségem, a neve Hegylakók.
Aki akar csatlakozzon!:)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője