Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
fórumozóSlayerFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
81. hozzászólás - 2008.09.22. 15:53:20
A Smaragd máguscéh rátermett mágusokat keres, kik szövetségbe tömörülnek, nem pusztán a túlélés, hanem a nagyobb tudás és hatalom érdekében is!
(Bővebben a Bemutatkozás-topicban)
Slayer
In the name of God, impured souls of the living dead, shall be banished into eternal damnation. Amen.
Pontszám: 5
fórumozóTreiFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
82. hozzászólás - 2008.09.22. 18:05:43
Most látom megtelt már Stavrogin klánja...kár, mind1, akkor maradok egyedül aztán meglátjuk mi lesz, itt az elején úgysem lehet még látni melyik klán lesz az erősebb.
Nem a bugyi a világ legjobb dolga, de közel van hozzá!
Pontszám: 5
népszerűtlenCenau DubhanFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
83. hozzászólás - 2008.09.22. 18:07:08
Valaki meg tudja mondani,hogy hogy lehet szövetségbe lépni?
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
84. hozzászólás - 2008.09.22. 18:52:15
Zafír szövetségből elég gyenge a választék. Mindössze kettőt találtam, de egyik neve sem nyerte el a tetszésemet. Nem akar valaki egy hangzatos nevű szövetséget indítani? Bár alapvetően magányos beállítottságú vagyok, szívesen csatlakoznék egy olyanhoz, ami nem a háborút tekinti elsődleges céljának. Vagyis nem küld fűnek, fának hadüzenetet, de ha belénk kötnek kész vagyok harcolni. ( Egyébként sem lenne más választásunk, hisz tudtommal hadüzenetet nem lehet visszautasítani.)
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóLaa12Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
85. hozzászólás - 2008.09.22. 19:36:37 (Válasz Gort #84 hozzászólására.)
Gort!
Az amit én tervezek (előző oldalon leírt) az hasonló lenne... Olvasd el és ha érdekel írj!
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
86. hozzászólás - 2008.09.22. 19:57:45 (Válasz Laa12 #85 hozzászólására.)
A te szövetséged az élszaka parkour testvérisége? Bár a név csak külsőség, de azért szerintem fontos. Az éj már véget ért, amikor sikerült visszahódítani a felszínt az ellenségtől, ez most a hajnal, egy új világ hajnala. Mit jelent a parkour szó?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóLaa12Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
87. hozzászólás - 2008.09.22. 20:00:36 (Válasz Gort #86 hozzászólására.)
Nem, nekem még nincs meg a sz9vetségem, csak alapítanék egyet, de egyedül, úgy gondolom nem lenne elég fantáziám. Ezért keres társat
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
88. hozzászólás - 2008.09.22. 20:24:35
Akkor kéne valami jó név, no meg néhány tag. A név... no mondjuk... Hajnalpajzs! Mint mondottam ez egy új világ hajnala, a pajzs meg ugye arra utal, hogy inkább a védekezésre koncentrálunk. Te lehetnél az alapító, én jobb szeretek kevésbé elől lenni. A név egyébként bármi más is lehet, a lényeg az, hogy könnyen kimondható legyen és jól hangozzon, az idegen szavakat nem kedvelem. Ami az építkezést illeti jelenleg nincs LE.-m, mert elköltöttem, de ha megalakulnánk hajlandó lennék minden LE-t beleölni a lélekkútba. Persze nagyon nagyon nagyon kellenének még tagok! Őszintén szólva nem hiszem, hogy négy tag alatt lenne értelme megalakulnunk.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóLaa12Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
89. hozzászólás - 2008.09.22. 20:32:56 (Válasz Gort #88 hozzászólására.)
Nekem a Hajnalpajzs nagyon is tetszik! Igen, tagok kellenének még és utána megalakulhatnánk, na meg egy "címer" vagy zászló!
A hozzászólást Laa12 módosította 2008.09.22. 20:33:11-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
90. hozzászólás - 2008.09.22. 20:42:22 (Válasz Laa12 #89 hozzászólására.)
A címerekről meg zászlókról nem tudok semmit, feltételezem hogy akkor lehet választani, amikor megalapítod a szövetséget. Mellesleg ezt sem tudom, hogy megy. Megalapítod és be lehet lépni, vagy már megalapításkor meg lehet adni a kezdőnévsort? Mindegy.

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűtlenUrmos77Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
91. hozzászólás - 2008.09.23. 16:32:24
Üdv mindenkinek!
Létre hoztam egy új szövetséget amelybe gyémánt hordájú karaktereket az az bátor galetkiket várok sok sok szeretettel!
A szövetség leg lényegesebb tényezője, hogy mindenki beleszólhat a szövetségbe és elbírálom.
Építkezünk, adunk,veszünk pl:, ha valakit megtámadnak akkor beszélünk a másik játékossal, ha az nem hajlandó leszállni róllad akkor betámadjuk, de ez 2. felszólítás után eredményez ha leszáll rólad akkor amennyi lélekenergiát vett el tőled annyival kevesebbet kell beleadnod az építkezésbe (de ez akkor is így lessz, ha nem száll le rollad, tehát, ha beüt)
nézzetek el a karakterlapomra.
A többit, majd megbeszéljük.
üdv:Dani
Pontszám: 4.50
népszerűtlenUrmos77Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
92. hozzászólás - 2008.09.23. 16:34:25
AKKOR A SZÖVETSÉGEMBEN RÉSZTVENNI KÍVÁNÓ GYÉMÁNTHORDÁSOK JELENTKEZZENEK NÁLLAM.
Pontszám: 5
fórumozóTreiFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
93. hozzászólás - 2008.09.23. 16:54:51
A címert/zászlót akkor lehet választani amikor megalapítod a szövetséget, és elég bő a választék.Én egyenlőre nem lépek be egy klánba sem, fejlődök egyedül, így gyorsabb ha nem kell belölnöm a LE-t a szövetségbe...Újabb gyémánt szövit meg felesleges csinálni, van elég belőle:D
Nem a bugyi a világ legjobb dolga, de közel van hozzá!
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
94. hozzászólás - 2008.09.23. 17:06:45
Épp most néztem meg, van vagy féltucat zafír szövetség, mely mindössze az alapítótagból áll. Lehetőleg szeretném elkerülni, hogy ilyet alapítsak, vagy ilyenbe lépjek be, éppen ezért továbbra is érvényes a felhívás. (ketten vagyunk)

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvencSzasa_sanFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
95. hozzászólás - 2008.09.23. 18:48:37
Minden szövetség 1 taggal indul

A Smaragd Rend meglepő módon a smaragd hordába tartózókat várja szívesen akik a varázslatok és a misztikum világában vannak otthon
a halhatatlanság egyetlen és igaz útja a mágia, mert annyi titkot rejt hogy egy örökévalóság is kevés lenne minden titkos berkének felfedésére!
A Smaragd Rend alapítója
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
96. hozzászólás - 2008.09.23. 20:26:09
Holnap valoszinuleg meg kell valnunk egy teljesen passziv tagtol, keresunk olyan Smaragd hordast, aki szivesen belepne egy nagyon gyorsan fejlodni szandekozo, eleinte az epitkezesre, kesobb a hatalom megszerzesere osszpontosito szovetsegbe.
Kis szerencsevel az Ortornyunk egyik szintje is elkeszul holnap, ami meg harom helyet jelent.
Meg egyszer hangsulyozom, hogy olyan tagot keresunk, aki hosszu tavon gondolkodik, es segit megalapozni mindannyiunk jovojet (ezzel termeszetesen a sajatjat is), es nem csak sajat maga minel gyorsabb tapolasaval torodik!

A jelentkezeseket privat uzenetben kernem, uresedes eseten a tobbi alapito taggal egyutt valasztjuk ki az uj tagokat a jelentkezok kozul.
A hozzászólást bokorn módosította 2008.09.23. 20:26:59-kor
Pontszám: 5
fórumozóLaa12Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
97. hozzászólás - 2008.09.23. 21:16:37
Gortnak igaza van!
Most itt a lehetőség, most indult a játék és később mi lehetünk azok a Zafírok akikre a kezdők felnéznek, gondoljatok bele!

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
98. hozzászólás - 2008.09.23. 21:27:06
Hát kérem szépen; tessék ütni a zöldeket első szinten mert másodikon úgyis kamatostul adják vissza
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
99. hozzászólás - 2008.09.23. 21:28:22
Könyörgöm, legalább egyetlen egy zafír reagáljon, még akkor is, ha csak fityiszt mutat!

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!

Köh...öhh... kezdek berekedni. Talán fel kéne fogadni egy hivatásos kikiáltót.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóLaa12Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
100. hozzászólás - 2008.09.23. 21:32:30
Kettőt (nekem már eleve fáj a torkom ), de félretéve a viccet, komolyan nem értem a Zafírokat, vagy csak nem nézik a fórumot?!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!