Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
241. hozzászólás - 2010.11.25. 09:39:29 (Válasz Birka #240 hozzászólására.)
Ez nem egy uj dolog ilyenre mar baromi regota van pelda (nem HT-val) es sokan sokszor fel is emeltek a szavukat ellene, ez most csak egy olyan eset ami mar az ember arcaba maszik eleg nehez nem eszrevenni.
Pontszám: 6.72
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
242. hozzászólás - 2010.11.25. 09:41:18 (Válasz Piciklon #239 hozzászólására.)
A térkép eventbe szerinted mindenki "betalált"? Sőt mindenki akart nevezni?

Pl én 2 világon se neveztem be, egyszerűen letojom a dolgot, mert csak bosszantana
Pontszám: 5.43
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
243. hozzászólás - 2010.11.25. 09:49:35 (Válasz Wuher #241 hozzászólására.)
Ha nem importál be egy nagy szövit magába ez a karakter, akkor értelmetlen amit csinálnak.
Pontszám: 5.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
244. hozzászólás - 2010.11.25. 11:19:50 (Válasz Wuher #238 hozzászólására.)
Természetesen nem veszem zokon és valóban van nekem is egy ilyen tervem valamikor. Hogy mikor, nem tudom, de a terve már vagy fél éve megvan az egyszemélyes szövinek.
Pontszám: 5.27
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
245. hozzászólás - 2010.11.25. 16:10:57 (Válasz Birka #242 hozzászólására.)
Gyapjas Kockám, ne bosszants Szerintem pontosan érted

Pontszám: 6.55
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
246. hozzászólás - 2010.11.26. 11:19:40 (Válasz Craslorg #244 hozzászólására.)
Én már fél éve 1 személyes szöviben vagyok, azt kell mondjam nem olyan rossz.

Előnyei:

-Azt építesz, amit akarsz, nem kell veszekedni a társakkal, ha valaki "félre" épít.
-Egyedül harcolhatsz a játék legnagyobb ellenségei ellen (epikus)
-Nem kell azért építened, hogy legyen elég kincspontod a licitre (bőven elég 1, is)
-Háborúban valószínűleg nyersz, vagy döntetlen.
-Nem kell fórumot nyitni--> kevesebb idő (már ha)
-Egyéb

Hátrányai:

-Fórum hiánya.
-Magadnak kell felépíteni a 1-2-3-as kristályosítót (600 kiégett, persze egy 60 as lopással seperc alatt megvan)
-Magadnak kell mindent felépíteni (de legalább nő a szerencséd, ha LÉ-ből is tolod)
-Egyéb
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.72
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
247. hozzászólás - 2010.11.29. 09:39:48
hátrány közé írd be még, hogy később kapod meg az épületeket és az azzal járó bónuszt.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
248. hozzászólás - 2014.02.20. 12:30:29
V1-en a Smaragd Lelkek szövetség, egy ugyan megismételhető,de soha felül nem múlható történelmi tettet hajtott végre.Egyetlen napon kétszer teljesítette a vadászós szövetségi küldetést!

Örök dicsőség nekik,és hirdesse eme bejegyzés nevüket az utókornak.
Báró Samedi
Pontszám: 8.48
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
249. hozzászólás - 2014.02.20. 14:07:38 (Válasz Azazel #248 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2014.02.20. 12:30:29
V1-en a Smaragd Lelkek szövetség, egy ugyan megismételhető,de soha felül nem múlható történelmi tettet hajtott végre.Egyetlen napon kétszer teljesítette a vadászós szövetségi küldetést!


Kis jatek:
Mi az elmeleti minimuma a szovetsegi kuldetessor teljesitesenek?
Minel pontosabban, feltetelezve, hogy a kattintas nulla idot emeszt fel.
Pontszám: 7.11
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
250. hozzászólás - 2014.02.20. 15:35:08 (Válasz Kocos #249 hozzászólására.)
Ha nagyon nulla a kattintás és nagyon elméleti a minimum akkor 96 óra azaz 4 nap. De ennek mi értelme, ha valójában lehetetlen?
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.07
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
251. hozzászólás - 2014.02.20. 21:39:01 (Válasz Kvnoemi #250 hozzászólására.)
Csak kíváncsiságból és az érdekesség kedvéért, levezetnéd?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.68
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
252. hozzászólás - 2014.02.20. 21:57:47 (Válasz LanMaffia #251 hozzászólására.)
Jól van, elnéztem. Ha a kattintás nulla, akkor feltételezem hogy a kattintások közt eltelt idő is nulla. Akkor két küldi van ami időhöz kötött, a manakonstrukció és az epikütés. Az első válaszban az epikek közt 24 órát vettem pedig az csak 20 óra. Ráadásul még a manakonstrukciót is egy nappal eltoltam. Szóval túlszámoltam az időt. Valójában a nulladik nap utolsó pillanata 1. mana, köv nap 1. pillanata 2. mana, +24 óra 3. manakonstrukció, persze ez esetben mindenki egyszerre csinálja. Amint ez megvan 1. epik, aminek a leverése nulla idő mert csak kattintások sorozata. +20 óra 2. epik, +20 óra 3. epik. 24+20+20 óra, valójában csak 64 órára jön ki. Kellett nekem ránézésre válaszolni?
Minden esetre ezt szerintem totál marhaság számolgatni. Úgyhogy légyszi azt ne kérdezd meg, hogy akkor minek csináltam? Nem tudom.

Persze lehet, hogy Kóc totál másra gondolt. Akkor bocsi.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2014.02.20. 22:04:43-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
253. hozzászólás - 2014.02.20. 22:04:32 (Válasz Kvnoemi #252 hozzászólására.)


Gratulálok.

Nem tudom Kócosnak mi volt szándéka,de ha már ilyen szépen kiszámoltad az elméleti idő, kezdjünk vele valamit.Rendezhetnénk egy versenyt,melyik szövi tudja a legjobban megközelíteni ezt az elméleti időt

Egyrészt jó buli lenne,másrészt utólag, értelmet adnánk a fáradságodnak
A hozzászólást Azazel módosította 2014.02.20. 22:05:10-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.73
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
254. hozzászólás - 2014.02.20. 22:17:55 (Válasz Azazel #253 hozzászólására.)
Ez a verseny nem is lenne hülyeség

Kvnoemi: köszike
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
255. hozzászólás - 2014.02.21. 10:12:26 (Válasz Kvnoemi #250 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2014.02.20. 15:35:08
De ennek mi értelme, ha valójában lehetetlen?


Mint a sudokunak, nem laksz vele jol, de a szellemi kihivas szorakoztato lehet.
Pontszám: 7.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
256. hozzászólás - 2014.02.21. 10:17:55 (Válasz Kvnoemi #252 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2014.02.20. 21:57:47
Minden esetre ezt szerintem totál marhaság számolgatni. Úgyhogy légyszi azt ne kérdezd meg, hogy akkor minek csináltam? Nem tudom.

Persze lehet, hogy Kóc totál másra gondolt. Akkor bocsi.


Azert csinaltad, mert erdekesnek gondoltad. En is annak gondolom. Tetszik is a levezetesed, de egyelore nem tudom elfogadni teljes erteku megoldaskent.

Ket megjegyzesem van:
1/ Nem artana levezetni, hogy miert nulla ido mondjuk egy kihivas, egy epikus leverese, egy kaland, de legfokepp egy vadaszat kuldi. Pl. Az epiket ha ketszer meg kell utni, ott bizony van kotelezo varakozas, nem kattinthatsz ra ujra nulla ido alatt. Vadaszatnak is van idovonzata. Portyazasnal megadott ido alatt max 10 portyat indithatsz.
2/ Sztem nem kell hozza ilyen sok ido.
Pontszám: 7.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
257. hozzászólás - 2014.02.21. 10:22:27 (Válasz Azazel #253 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2014.02.20. 22:04:32
Rendezhetnénk egy versenyt,melyik szövi tudja a legjobban megközelíteni ezt az elméleti időt


Nekunk egy picivel 16 nap alatt van a rekordunk.
Pontszám: 8.07
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
258. hozzászólás - 2014.02.21. 10:52:16 (Válasz Kocos #256 hozzászólására.)
Nem számoltál a vadászzsákmánnyal, annak ideje így 0.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
259. hozzászólás - 2014.02.21. 11:38:55 (Válasz Offsboy #258 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.02.21. 10:52:16
Nem számoltál a vadászzsákmánnyal, annak ideje így 0.


Nagyon jo. Ilyen indoklasra van szukseg minden kuldinel, amit nulla idovel akarunk elszamolni.
Pontszám: 7.11
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
260. hozzászólás - 2014.02.21. 19:32:28 (Válasz Kocos #256 hozzászólására.)
Ha az egész felvetés egy elméleti alapon, feltételezéseken nyugvó dolog, akkor simán helytálló a nulla időigényű küldetés. Egyébként azonban nem tudom mire gondolsz, hiszen nincs két ember aki azonos idő alatt reagál, gépe ugyanúgy tölt stb. Ezért vettem ezeket is nullának a kattintás időigényéhez hasonlóan. Hiszen elméletben ha nem is nulla, de elhanyagolható idejűek lehetnének.

Ha pedig a tantóbácsi mindenképp feleltetni akar, itt a részletezés

- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni! - Vadászzsákmány, nincs időigénye.
- Oldjatok meg X kalandot! - Zsinórban le lehet nyomni, szimplán kattintásokkal. Igaz, közben kell még szerezni kalandot mert 20/fő a limit, de vadászzsákmány és csókolom.
- Szerezzetek összesen X aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak) - Semmi más nem kell hozzá, csak gyors kattogtatás egymás után.
- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek! - Fejenként 10 a limit, én épp ennyit tudok egy szuszra portyázni. Természetesen mind a tíz kihívás rögön nyerő, így nem okozhat gondot.
- Győzzetek le 3 epikus szörnyet! - Egyszer kell megütni mindenkinek. Miért kéne többször? Legalacsonyabb szintű epik, természetesen a normál is nem csak a visszahívott, hiszen feltételezni bármit szabad ugyebár. A szövitagok erősek, egy ember egy csapással leteríti. 40 óra az egész.
- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal! - 24 óra. Esetleg a plusz pici idő éjfélkor, de a másodperc törtrésze is lehet, így nem érzem fontosnak számolni vele.
- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan) - Vadászzsákmánnyal természetesen.
- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom tornyát is lehet, de Háború vagy Béke Csarnokát nem) - Ez tényleg pillanatok alatt mehet.
- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve X%-kal! - Akár egy kattintással meg lehet csinálni.
- Lépjetek szintet X alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak) - Egy kattintás, hiszen épp mindenki szintlépés előtt áll.

Én így számoltam. Ha tudsz rövidebb (elméleti) utat kíváncsi vagyok rá.

Ha már belementem leírom azt a lehetőséget is amit szerintem meg lehet valósítani. Ez abszolút idealizált környezetben, tehát erre optimalizált szövetségben, erre felkészített karakterrel lehetséges csak, de meg lehetne csinálni:

- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni! - Vadászzsákmány, időigény 1 perc.
- Oldjatok meg X kalandot! - 20/fő a limit, én a 15-öt pár perc alatt szoktam letudni. Itt el kell lőni közben legalább egy vadászzsákmányt, így legyen 10 perc az egész.
- Szerezzetek összesen X aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak) - 20 kattintás, legyen 1 perc.
- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek! - Fejenként 10 a limit, én épp ennyit tudok egy szuszra portyázni. Ha nem sikerül az összes elsőre akkor 4 percet várni kell, legyen az egész oldaltöltésekkel, célpontkereséssel együtt 8 perc.
- Győzzetek le 3 epikus szörnyet! - Ha alap epikus a leverő pedig erős, akkor tényleg nem kell sokat küzdeni vele. De hogy nyugodt legyél üssük meg ötször mindegyiket, így darabja 16 perc. Az háromszor plusz a kétszer 20 óra együtt 40 óra és 48 perc.
- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal! - 24 óra. Ez ennyi. De hozzáadok még 5 percet reakcióidőnek.
- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan) - Vadászzsákmánnyal természetesen továbbra is, de lassan potyog az a vacak. Kell néhány zsákmány az 5 darabhoz. Legyen 10 perc.
- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom tornyát is lehet, de Háború vagy Béke Csarnokát nem) - 2 perc.
- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve X%-kal! - 2 perc.
- Lépjetek szintet X alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak) - Ha elő van készítve nem idő. Esetleg vadászzsákmány? Fejenként 1 a limit, de számoljunk 5 percet.
Ezekben az időkben szerintem benne van minden. Bár azt hiszem tényleg csak a reakcióidőket és az oldaltöltések idejét kell figyelembe venni, mert ez csak a fenti feltételek mellett lehetséges. Az összesített idő így 65 óra 32 perc ha jól adtam össze. Ez egy teljesíthető verzió, bár kíváncsi lennék arra az elvetemült emberre aki nekiáll megvalósítani. Nem kis munka lenne.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.07
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!