Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.11.05. 00:51:33
háhá PTMesnek tanulok :D

egy projektív térben biztos hogy minden egyenes találkozik
Dátum: 2009.11.04. 20:41:17
Most az a helyzet ugye hogy az Azúrosok gyakorlatilag nem tudnak mit építeni a tornyon kívül. Viszont így a többieknek nagyon minimális az esélye hogy szintbe hozza a tornyot, főleg mivel az Azúr nagyon magas szintű karakterekből áll.

Ez a helyzet?
Nincs itt semmilyen script, ez a játék része. Aki scripttel játszik az szégyellje magát.

Nem tudom itt voltál-e májusban amikor le lett ez korlátozva. Na ha akkor vittek volna el tőled 300.000-et lehet szívrohamot is kapsz
Rá se ránts

Ha valakit nagyon meg akarsz ütni akkor meg fogod ütni, ezt itt sokan bizonyítják. És monitorozhatják is hogy mit csinálsz mert nem egy olyan fanatikus van aki képes órákat itt ülni hogy elkapjon valakit
Dátum: 2009.11.03. 11:12:59
mert a harc végére annyi életed maradt hogy kivégzett, és ehhez elég volt keveset is sebeznie.

Én például már 1350ÉPről kivégzek, ha nem ütsz le 1ÉPre és ennyinél kevesebb életed marad akkor nyertem. (elvileg, bár magam is meglepődtem anno néhány csata eredményén:) )
Dátum: 2009.11.03. 08:22:16
Szia!

Én szeretnék egyet ha még van

lanmaffia@gmail.com
Dátum: 2009.11.01. 12:13:58
Én kapásból kidobtam 6ot, volt ami 120-al több tulajdonságot kért, mint ami van, megette az összes kristálypontom és ennyi volt. Csinálok olyat amit tudok. Nekem is irreálisan nagy számokat kér, de ez van.
Ne érezzétek hogy ellenetek beszélek, de az sem lehet hogy minden kalandot meg tudj oldani, csak azért mert te vagy az élen. Igenis szopasson meg pár, mint ahogy másokat is, és legyen bőven olyan kaland amit nem tudsz, sőt esélyes hogy nem is fogsz a közeljövőben megcsinálni.
Dátum: 2009.11.01. 11:41:19
De komolyan.

A másik: van olyan kaland amit meg tudsz csinálni? A kalandok hány százalékánál nincs esélyed sem? Nekem 80. És meg se mukkantam pedig kristálypontom vagy mim sincs. Kíváncsi vagyok mi az a szám ami ennyire kiverte bennetek a biztosítékot.
Dátum: 2009.11.01. 01:06:48
Idézet: Ariel - 2009.10.31. 21:08:36
Ricardo, nekem 250 kristálypontomba került 3 kalandot teljesíteni, neked mennyi fogyott a 15 kaland alatt?


Mire jó még a kristálypont hogy ennyire féltitek őket? Igazából fogalmam sincs, van vagy 60 összesen, nemrég értem el az ismételhetőkhöz, és nem akar annyira pörögni (itt jegyezném meg hogy nem egy ember szedte meg magát ilyen pontokkal amikor még nem volt jutalomcsökkentés 2 ugyanolyan küldetés után. És? Jókor jó helyen? )
Dátum: 2009.10.31. 15:46:04
Én minden tulajdonságpróbás kalandot dobok
Dátum: 2009.10.31. 14:16:22
Idézet: winnie - 2009.10.31. 14:11:05

ne megijedni kell, hanem elgondolkodni azon, hogy akik veled egy időben indultak és annyiadik szintűek lesznek, mint te, azok mennyivel erősebbek lesznek, mint te most. ha most lebutítjuk a kalandokat, akkor nekik pláne nem lesz semmi kihívás.


Szerintem ez az amitől pont hogy nem kell félni. Mert LEHETETLEN beérni a mostani topot. Ha én 80 leszek ő 160. Ha nem használnék VF-et, akkor is legalább 120.

Az elmélet szerint hogy akik mögöttem jönnek erősebbek lesznek a szintjükön kár sírni. Ez minden játékosra igaz, 20. szinten már nagyon komoly karakterek vannak, nem bánom, csinálják. El kell viselni hogy a jövő generációja tanulni fog a hibáidból és ha kitaláltál valami jót, mindenki azt fogja csinálni.
Dátum: 2009.10.31. 14:10:13
Idézet: Birka - 2009.10.31. 13:52:32
Másik okostojás pók megszólalt...

A játék top iq-jával, erejével, kritikusával rendelkező játékos szeretné, ha "csak" 0-20 potyi lenne egy próba, nem 30-50. Ha a te szinteden lenneugyen ezen játékos valszeg röhögve 0 potyiböl tolná a próbák 90%-át...


Ez kicsit durva azért. Főleg hogy több, mint fél éve nem portyázok aktívan.

És még mindig tartom magam ahhoz hogy nem KELL minden kalandot teljesíteni. Az én támadásom és erőm a 100-at sem éri el 55. szinten. Ki is dobok minden erről szóló kalandot (itt megjegyzem hogy maximális tisztelet a kalandok összegyűjtéséért). Szakértelmekben ott vagyok a szeren, azok maradhatnak, meg a csatások is.

Véleményem szerint akik elöl vannak csak egyszerűen gyengék a szintjükhöz képest. Ők azok akik a csak TP-t választották a TP/LÉ helyett és elutasították a VF-et, maximum szingulárissal mennek. Ezt választották. Ennek vannak jó és rossz tulajdonságai. Elöl vagy a toplistán, valószínű először találkozol az újdonságokkal. Viszont el kell tudni viselni hogy ettől nem lettél mindenható. Akik VF-el fejlődnek meg azt hogy a lépj 5 szintet küldetés kínszenvedés, hogy 1 hét mire meg tudod venni a következő szintű cuccot, stb. Ez van.

De ha történik valami változtatás (mert miért ne), akkor kérem hogy segítsék az én szegény halandó lelkem is, mert a TÖm a 900at sem éri el, viszont SZÖm 1700körüli, és miért büntetnek engem azért mert szakikra tettem...
Dátum: 2009.10.31. 13:49:06
Ricardonak teljesen igaza van.

Miért kéne minden kalandot csak úgy megoldani? Igenis mondj le néhányról, mert lehetetlen és kész. Én is ezt teszem meg mások is.

Meg mi az hogy őket büntetik mert ez meg az? Én is prémiumos vagyok jóval alacsonyabb szinten, büntessenek engem? Nem büntet itt senki senkit sem. Miért kéne 5PP mert 5 őskőért italt venni? Kötelező? Nem. Kötelező volt 300-ra felhúzni az IQ-t? Nem.
Miről beszélünk itt? Hogy egy pár embernek rutinfeladat legyen minden kaland mert már régóta játszanak? Ébredjetek már fel.
Dátum: 2009.10.30. 11:59:41
Én külön megköszönöm a késleltetést:) Bár soha nem olimpiázok, de ez egy korrekt lépés volt a részedről
Kérdésem lenne hogy a 3 új szakértelemhez van-e kiadott nyilvános képlet, függ-e a karakter szintjétől például?
Dátum: 2009.10.28. 12:48:38
Erről magyaráztam én anno nagyon sokat
Dátum: 2009.10.28. 01:11:42
Idézet: winnie - 2009.10.28. 00:44:07
hmm. meg mernék esküdni rá, hogy építettem fél órája VP-ből.

és most megint tudok.

itt még mindig nem stimmel valami.

EDIT: kipróbáltam megint. ezúttal 1 VP-t építettem, de továbbra is engedi a manakonstrukciót. valaki biztos, rosszalkodik már vele:)


Nekem nem megy. Nem lélekkútból építesz véletlenül?
Dátum: 2009.10.25. 23:18:04
Idézet: Ricardo - 2009.10.25. 21:17:42
Egymás után 4 karakter lő agyon a varázslatával, mikor 70-100-zal nagyobb az iq-m. No ilyenkor megvan a véleményem a játékról ...


Ezzel azzal lehet egyenlő mintha 4esed lenne a lottón:) ha vigasztal:)
Dátum: 2009.10.25. 14:36:28
Szánalom ami itt folyik. Nem gondoltok bele, hogy milyen lenen fordítva? Ha veled történik mindez? Láttam már olyat fórumon hogy valakiből fröcsögött a nyál is amiért eltűnt 5CSPje egy hiba miatt, és az nem versenyszerver.

Hiba történt, ezért jogos a kártérítés követelés, a kérdés hogy mit és hogy megkapják-e. Esetleg egy olyan lehetne hogy amint leütnek egy epikust azonnal üthetik a következőt kompenzációként.

De mindez nem old meg olyan problémákat, mint a reggeli több tízezres LÉ vesztések. Egy átlag játékos csak magában dühöng, de aki feljár ide rendszeresen bizony megosztja mindenkivel az élményét. Sok mindenről nem is tudunk itt.

És még egyszer megjegyzem: ha egy Travian gyors szerveren történt volna mindez, akkor lincselés lenne. De azoknak is akik azt mondják hogy csak játék. Nem határozhatod meg hogy egy adott cselekvés egy másik személynek mennyire fontos. Mintha kimennél egy Újpest Fradira és azt mondanád hogy csak játék, egy 50 fős 72 órás lanpartyra bemennél hogy csak játék és még sorolhatnám. Ez nem csak játék mindenkinek. Főleg nem úgy hogy nem kevesen már több tízezer forintot költöttünk rá.
Dátum: 2009.10.25. 13:15:05
Csak annyit szólok még hozzá hogy képzeljetek el egy ilyen helyzetet (tudom lehetetlen) egy Travian gyors szerveren, mondjuk 3 nappal a vége előtt. Ott valaki meglincselnek az biztos.