Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.05.06. 16:25:45
A V4 is csak olyan világ mint a többi, csak itt kitünik mert verseny van, de meg lehet nézni V1 aktiv állományát az also 20-30-sok szinten, 90%-a rabszolga. Söt mint mostanában kiderült felsöbb szinten is, mert megunjak de épipiteni kell. Ébresztö ez a VU
Dátum: 2010.05.05. 20:49:04
Teljesen fos a portyalista, soha nem volt ilyen trágya. Semmit nem néz, randomra rakja bele a neveket, tökmindegy üthető általad vagy sem. Sőt másodszorra-harmadszora is ugyanúgy visszarakja, mintha semmi check nem lenne benne.
Dátum: 2010.05.05. 20:36:06
Hát, vanna akaik még verejtéket izzadva minden %-ot kőkeményen kiharácsolnak a karakterükből, mert az nagyon sok ám.
Az AL-t meg én megértem. Azt a sok szép magas szintű karaktert nem szabad csak úgy veszni hagyni.
Azért mert a gazdájuk már megunta a játékot ők még légiósok
Meg aztán építkezni is kell, meg epikust verni.
Most kit vennének fel a helyükve? 40. szintűeket? Az mennyit manakonstruál? Felét a szép karakternek, és az bizony már nem 10%, hanem súlyos, és ha már 10%-ra is írnak scriptet, akkor ne csodálkozzon senki-semmin, kőkemény verseny ez kérem, pár tuvat embernek talán soha nem fog véget érni, és 2 év múlva ilyen szellem szövetségek lesznek ahol minden karakterhez belép valaki manakonstruálni, mert az nagyon számít ám, hazudik aki azt mondja hgoy nem
Dátum: 2010.05.04. 14:32:56
Ha kitörölnék az inaktív karaktereket siralmas lenne látni mennyire nincs utánpótlás, és a középmezőny alatt kb. 20-an lennének egy-egy szinten, amiből 15 valamilyen rabszolga. Jobb ez így. Legalább az illúzió megvan
V1-en Széttérdellek sokkal jobb, meg az avatárja is sokkal jobb
Dátum: 2010.04.20. 23:34:32
És a napi kínzókamra termésből mit fejlesztesz?
Másnapra meg elhordják a nagyobbak, ha nem költöd el.
Ha meg már olyan erős vagy, hogy nem támadnak felülről, akkor meg tökmindegy, ugyanaz fog maradni a szitu.
Dátum: 2010.04.20. 22:13:03
De hogyha ez úgyis egy gyenge, senki által nem használt dolog lenne, akkor simán be lehetne rakni, és még mellé az általad felsorolt dolgok bármelyikét is.
Hátha valaki azért szeretné a Miklós által felvázolt gyenge kis képességét is használni, mert lát benne fantáziát, az általad felsorolt hasznos elemekkel ellentétben.
Vagy lehessen választani az ellővésekor, hogy HT építést csökkentsen, vagy szerencsét.
Na, ez így már elég épkézláb variációnak tűnik, nem gondolod?
Dátum: 2010.04.20. 21:29:25
Oké, akkor hogy gondolod az erősítését? Adjon másfélszeres szorzót a büntetésre az eddig vázoltakhoz képest?
Dátum: 2010.04.20. 17:27:18
Hát akkor HT se legyen ilyen elven, azzal sem foglalkozik a szövetségek 99%-a.
Léci ha van tervbe egy fejlesztés ami titeket nem mozgat attól még nem kell lefikázni.
Más lehet örül neki.
Köszönöm a megértést.
Dátum: 2010.04.20. 15:50:51
Viszont most már lehet kényelmesen és biztonságosan vadászni! Azt mindenki szeret, ennyi

Én őszintén szólva utálom az ilyen portyaproblémás topicokat, mert ha olyan ötlet merül fel (már ha felmerül), ami a portyának tenne jót, akkor az túl durva, ha viszont ennek kapcsán egy, a kényelmes vadászatot szolgáló ötlet merül fel, az megfontolás tárgyává válik, és mindig a portya farag rá...
Dátum: 2010.04.20. 13:40:59
Én meg olyat szeretnék, hogy legyen egy ablak, ahova beírhatok karaktereket, és amikor üthetőek és nekem is van pp-m, automatikusan megtámadja őket.
Most értitek, minek másszak ide a gép elé minden fél órában, időt spórolnék vele, ez pusztán kényelmi funkció

Meg a PC-hez is utálom, hogy a leglehetetlenebb időpontokban kell felkelni!
Miért nem lehet egy hétre előre megadni azon szövetségeknek a nevét, akit csapni szeretnék?
Ők úgyis meg lesznek csapva, pusztán az én játékidőmet csökkentené eme remek fejlesztés
Na?
Dátum: 2010.04.20. 09:19:14
Szerencsére nem mindenki csak a józan eszére hallgatva játssza ezt a játékot, különben dögunalom lenne az egész
Viva la PC, nálunk is az a legmagasabb.
Dátum: 2010.04.19. 23:16:12
Te le vagy maradva. Nem lepontoznak, hanem írnak egy pontozóscriptet és rádküldik
Egyébként a CSP gyorsítás a király! Engem nem hatnak meg ilyen OPTIMÁLIS kénylemi funkciókkal, ki a f@szom akar 67-tel sajtolni CSP- és manavesztés nélkül? Vesszen a CSP!
Dátum: 2010.04.19. 15:54:24
A mai kérdőívnél ami az 50. szinten indulós világról kérdez, nem fogadja el válasznak a "nem tudom még" opciót.
Mivel igy azonnal döntenem kellett, sajnos a nem verziót kellett választanom, ezzel el is dőlt eme világ sorsa a számomra
Dátum: 2010.04.18. 22:03:16
Te hgoy csinálod hogy minden egyes hsz-edet módoítod
A háború az tényleg komoly, szerintem ez valami játék itt.
Én nem félek semmitől mert nem teszek olyat ami miatt félnem kéne utólag. Kb. ennyi.
Na léptem, veled még vitatkozni sem lehet, ugyanazt szajkózód, csak az ok-okozatot nem látom benne.
Dátum: 2010.04.18. 21:55:10
Mindjárt megkérdezem a Légiótól félnek-e tőlem
Dátum: 2010.04.18. 21:51:14
Mitől, a szájkaratétól? Haggyál már...valami itt nem kerek.


Viszont ez a kirakás a szöviből a szövetségi tagok jelszavával, most kaptam az infót mintha emiatt zárolták volna.
Ez viszont nem következetes a JV részéről.
Ha epikusütésre és citadellázásra engedélyezi a vezetés a szövetségi társak jelszavával a belépést, akkor ebben az esetben sem szabad zárolást eredményezni. Technikailag nincs különbség.
Konkrét, egyértelmű szabályokat kéne követnie a JV-nek, etikai döntések alapján nem lehet zárolni.
Ilyen elven az egész szövetséget lehetne zárolni (és az összes többit), mert belépkednek egymás jelszavával epikust ütni.

Úgyhogy követelem Hercegnő feloldását, vagy pedig a volt szövetsége zárolását, mert egymás jelszavát használják.
Punktum!
Dátum: 2010.04.18. 21:15:47
Most akkor fész vagy nem félsz? Elég határozatlan vagy
Tudod az szokott félni akinek vaj van a füle mögött.
De mondjuk a történetet nem ismerem, csak a józan paraszti eszem mondatja velem
Dátum: 2010.04.18. 16:29:47
Van egy G-vel kezdődő és us-ra végződő játék, abban van többféle aréna is ami pörög folyamatosan.
Van olyan amiben a kockák érvényesülnek jobban, van amelyikben az erősek.
Tök kezdetleges, de mégis jobban van kedve az embernek fent lógni ha látja a statisztikát maga előtt hogyha még ezt a kobakot bezúzom akkor megelőzhetem a napi viadalban Pistát.
És a huzamosabb ideig megtartott 1. helyet pedig minimális pontjutalommal honorálják.
Valami ilyesminek itt is lenne helye.
Nem a portyát kell reformálni, hanem ilyen kis napi házibajnokságokat lehetne berakni, kockáknak és nemkockáknak vegyesen, többfélét.
Dátum: 2010.04.18. 13:12:29
Idézet: Birka - 2010.04.18. 11:35:56


Tud valaki mondani indokot, hogy miért éri meg PvP karit fejleszteni jelenleg?



Állatot dögleszteni, kavicsot lopni, lélekkutat rabolni, LE-t rabolni (azért a játék 90%-ban lehet), jól időzített 100% ÉP redukáló támadásokkal más játékosokat idegesíteni

A kavicslopás például komoly dolog, ha van egy erős portyakarid, kavicslopással a felére tudod csökkenteni a játék költségeit.
Azért ez nem rossz szerintem.