Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Ha egy szövin maximális számú csapás van és kilépkednek a tagok egy kivételével leesnek-e a csapások?
Dátum: 2009.02.25. 21:00:12
Érdekes amit mondasz, most vertek le 5 szinttel magasabbról, 450-et kaptam, de semmi gond, mert van még 2500, hidd el én el tudom használni az erőforrásaimat, nincs gond vele.
Ja és ha 900 LE-ért tudnám növelni az egészségemet mint néhányan a Káosz és Vérből bizony nem panaszkodnék arra hogy nincs ÉP-m mert levernek, hanem megvilágosodnék hogy azért nincs ÉP-m, mert nincs egészségem.
Persze egyszerűbb mást okolni.
Dátum: 2009.02.25. 20:38:24
Gau meggömböztelek, én veled vagyok egy szinten és majdnem FELE annyi a max. ÉP-d mint nekem.
Ajánlom hogy told az ÉP-d, hidd el nekem megéri.
Hogy őszinte legyek röhejes az egészséged a szintedhez képest.
Igazából 2 darab fentről jövő támadás elég ahhoz hogy 0-ra kerülj.
Nem gondolkoztál el eddig ezen? Ahelyett hogy másokat okolsz?

Na jó játékot

Mási
Dehogynincs mire költeni, én például kitolnék a helyedben egy izmos másodlagost, abból aztán jönne a játékélmény meg a magasszintű kapcsolatteremtő levelezés a kedves játékostársakkal

Az a különbség hogy az optimalizációra akarsz törekedni, vagy keresel egyéb játékélményt a játékban. Az optimalizációból kevés lehetőséged van természetesen, de az utóbbiból azért jóval több. Én például most lopok mint atom, meg is van az öröm meg a szórakozás
Dátum: 2009.02.25. 17:21:18
Nem kéne senkinek sem szívni, viszont szerintem sürgősen orvosolni kéne ezt a problémát és lestornózni az egészet, a torony el lett cseszve, a csiszolgatása nem fog eredményhez vezetni.
A játékvezetés hibázott, nincs ezzel semmi probléma előfordul, ettől függetlenül még szeretjük őket, viszont ha nem lesz gyors megoldás csak el fog mérgesedni ez az egész.

Ajánlom a JV-nek, hogy egy huszárvágással iktassa ki a tornyot, 1 hónap múlva már a fene sem fog emlékezni rá és jöhet a helyébe a jó megoldás hosszas átgondolás után.
TGY meg kapja vissza amit belefektetett, esetleg egy kis bónuszt kárpótlásul, de ne vitázzatok már léci párezer LE-n, ráadásul csak megy vele az idő.

Jó játékot!
Dátum: 2009.02.24. 21:50:57
Így tényleg jó, csak összejön ez az itóka
Dátum: 2009.02.24. 19:34:08
Jó a nagy egészség, én toltam rá bőven és azóta is áldom magam miatta, sokkal több dolgot tudok csinálni, kevesebb potit kell venni.
Az ellent meg ha lefele támadsz ugyis megvered, ha téged fentről támadnak ugyis megvernek, ha a saját szinteden küzdesz úgyis random, ugyhogy az nem kifogás hogy akkor máshonnan hiányzik a pont, mert nem igaz.

ÉLET-ERŐ, EGÉSZSÉG
Dátum: 2009.02.24. 16:39:59
Ennél a kritériumnál azok tudnák hsználni akiknek már nem oszt nem szoroz hogy használják-e, vagyis kuka.
Inkább legyen X. szintkülönbségről jövö támadások ellen, vagy csak úgy legyen, ha már 2 őskő naponta...
Dátum: 2009.02.23. 16:11:09
A lefelé támadásra szerintem egyedüli magyarázat az állatok trenírozása lehet, semmi másért nem éri meg lefele támadni, LE-t sem lehet szerezni, plusz a TP-vel is jobban jársz ha nyered a szinteden vívott csatáid felét, ami ugye statisztika.
Az állat viszont elkedvtelenedik a balul sült portyáktól, erre kéne valami megoldás, vszinű kevesebben támadmnának 5 szinttel lefele.
Volt ötlet ilyen baráti portyára, az is jó lenne, csak ne kelljen az állat miatt állandóan biztos portyákba belemenni....
Dátum: 2009.02.23. 15:47:56
Idézet: Elha - 2009.02.23. 10:21:14
Helló Arcok!

A -30 %-os küldihez keresek portyapajtást a 3. Világban, oda vissza alapon. Felváltva nekivetkőzünk és remélhetőleg meg tudjuk csinálni.
Üzi jöhet a postaládámba, vagy mail is jó.
jacopo@freemail.hu
Köszi!
Csákány!
L.H.



Hát ez nagyon jó
LAssan a tegyél fel kvízkérdést küldi is kooperatív lesz: figyelj én felteszem, te okézd le jó aztán csere
Dátum: 2009.02.22. 21:48:36
Ez csudajó ötlet!

Én tuti a csökkentett jutalmat választanám, nincs sok kedvem kérdésen törni a fejem, álatalában felteszek valami filmeset és kiesik speciálissal
Mondjuk a Dallasos az nem esett ki

Szerintem le is vagyok maradva egy csomó kérdésfeltevéssel, szval engem ez nem vonz nincs is kedvem foglalkozni vele, de az ingyen LE az jól jönne

A kvízkérdésekre gyakorolt pozuitív hatását meg nem kell ecsetelnem szerintem, fénysebességgel emelkedne a színvonal.
Dátum: 2009.02.22. 12:31:38
Miért csak akkor kattan be ha nagyobb támad? Rajta lehetne az emberen állandóan, főleg ha látszana kémgömb nélkül is.
30. szint felett szerintem nincs feltétlenül +20% TÖ 5 szint alatt olyan drága már.
Külön sértésnek veszem hogy én nem vagyo krajta a listádon, pedig alig maradok el építkezésben PDanitól
Kéretik a listát javítani, ez így nagyon összecsapottnak tűnik

Mási Valkitor
Dátum: 2009.02.20. 15:52:10
Szerintem pont azért jó ez az épület, mert nem a leggyengébb karaktert éri meg ütni.
Túl nagy előnyt meg nem lehet belőle szerezni, max +10%, ez már eddig is sokaknak megvolt ajánlásból.
Dátum: 2009.02.20. 15:48:10
Ez jó hír, köszönöm
Dátum: 2009.02.20. 14:51:50
Sziasztok!

Azt jól látom, hogy az epikus szintje a legmagasabb szintű karakter +20?
MErt úgy tűnik de nem vok biztos, szerintetek is?
Dátum: 2009.02.19. 08:34:23
Döntetlenért házhoz mennék V1-en.
Jószomszédi viszony támogatása érdekében én is friss ropogós döntetlenekkel várom a hozzám látogatóba érkezőket.
Vendégeljük meg egymást

Mási Valkitor lvl30
Dátum: 2009.02.18. 11:28:59
Töröld ki a frisseket, felhozza a régieket és újra látod őket
Dátum: 2009.02.18. 09:21:56
Miklós én csak annyit szeretnék kérni hogy a fejlesztés bekerülése előtt 1-2 nappal szóljatok léci.
Plusz az is jó lenne, ha a fejlesztés bekerülésével az állatok aktuális morálja felugrana 100-ra.

Előre is köszönném ha meg lehetne oldani ezt a két pici de sokak számára fontos dolgot.
Én szeretek portyázni meg elverni a többi végzeturat
Amugy ezért van értelme csak karaktert fejleszteni.
Azt meg nem mondanám hogy karakterfejlesztés szempontjából érdektelen, mert akik elöl futnak azok ezt a portyának köszönhetik.
És már ezzel is plusz LE-hez jutnak hogy a legmagasabb szintűek tehát a portya igenis sokezer LE-t termel magas szinten is.