Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Ne haragudj Solina, de ez egyáltalán nem anomália, hanem egy taktika. 2:23 perce van minden prémiumos játékosnak, hogy nyugodtan vadásszon és elköltse a lét. Ez ennyire bonyolult lenne a top-nak? Jah, vagy sírni könnyebb? pff ..
És ezzel ki is beleznéd a portyázást. Az összes pók mehet törlésre, LanMaffia taktikája, amit kb 8 szintig fejlesztette megint mehet a kukába, stb.

Ha fix le jön portyából, akkor ez a végzetúr nevű játék teljesen meg fog halni.
Ne segíts nekik! Az egészség rossz, felesleges pazarlás, hátrányt okoz ... A transzplantációt meg az ultraspecet is csak a hülyék maxolják ... Ne dőljetek be! Csak a támadót az iq-t meg a kritikusokat kell túrni ...
Dátum: 2009.05.22. 12:40:16
Módosítottak itt már 1 játékosért küldetést ..
Bár nekem is van pók karakterem és rendkívül élvezetes vele a játék ingyen is, már korábban javasoltam, hogy a pp-k termelődését a csp-k használatától kellene függővé tenni (ha máshol nem, hát a világ 4-en). Minden felhasznált 3 csp után kapna az ember mondjuk 2 pp-t, így megszűnnének a pók karakterek, és bár ezek a játékosok még mindig erősebbek lennének társaiknál (hiszen a pp-iket jobban használnák fel) nem lennének lelszállások.

A kreatív affinitásos problémára nem igazán tudok jó megoldást. Eddig úgy érzem a játékosok morális alapon nem használták ki ezt a kiskaput, de így hogy most be lett mutatva két júzer által sok mindenkiben megszólalt a kisördög. Én szívem szerint semmilyen szabályt nem vezetnék be rá, de tisztában vagyok vele, hogy utópisztikus gondolat abban bízni, hogy ezután senki nem használná a kiskaput.
Dátum: 2009.05.22. 10:35:37
Nem lehetne olyan szabályt bevezetni, hogy ugyanabban a kategóriában ne indulhasson még egyszer ugyanaz a végzetúr?
Inkább csak azt eredményezi, hogy a legfrissebb pók-jelölteknek már én is azt mondom, nehogy drága le-t költsenek a kreatív kimaxolására. 20-as szinten tökéletesen kitermeli az adott limitet, a megspórolt lé meg mehet kivégzésre. Gyors alkalmazkodás a titka mindennek (ahogy azt már Te is kifejtetted párszor).
Sikerült v2-n 20-as szintű karakterrel 8 portyából elérnem a 25k rablást, azaz a maxos kreatívom limitjét. Nem tudom, hogy az-e a cél, de ezekután tényleg érdemes lesz kimaxolni a valóságformázást és átállni 15pp-s lefelé ütögetésre. Nagyjából 0 tp-ért fognak mostantól portyázni a pókok.
Most tehát az van, hogy a játékosok nyomására születni fog egy instant tűzoltás, aminek az lesz a következménye, hogy mindenki 2 napon belül maxolja a kreatívot aki fórumozik? Aztán ezek az emberek párban/hármassával verik majd naponta egymást, hogy lét termeljenek?

Eljutunk oda, hogy az addict júzerek közül mindenki napi 1 millió lét fog termelni, a common júzer meg mondjuk napi 50k-t. Elég egyértelmű, hogy a mérleg teljesen megborul, az addict azért töröl, mert nincs értelme már a játéknak, a common meg nem töröl, csak továbbra sem fizet. Teljesen ingyenes lesz a játék, kevés időt igényel majd, akik meg eddig jókat vitáztak/beszélgettek a fórumon azok egy másik játék keretein belül folytatják majd ezt a hobbijukat.
Mondjuk azt sem tartom helyesnek, hogy akkor most mindenki ráugrik a csalókra, hurcolja őket kamrába, sok lével rájuk portyázik, mert aki ezt teszi szerintem az is jogosulatlan előnyre fog szert tenni.

Nálam már Birka 123k-s kamrája is kiveri a biztosítékot, ha ezt ma is megteszi pár karakter akkor tőlük is el kell venni a lét.
Mivel LanMaffia a klántársam úgy érzem kötelességem megvédeni, mielőtt még őt is belekeveritek ebbe a "bunda-botrányba". Nem a Csuhi és Egon fémjelezte bandából vert ki ennyi lét, hanem teljesen szabályos körülmények között a top klánok játékosaitól.
Dátum: 2009.05.20. 18:51:07
valóban jó a kristálygömb. Úgy érzem a varázslóknál a helye.
Bízzunk benne, hogy senki. (Aki eddig sokat portyázott össze az (már) nem akar csalni, illetve felesleges is nekik. Aki meg most kezdi, az bízzunk benne amatőr.) Remélem, hogy Miklósék példásan megbüntetik őket, mert nincs szükség erre a játékstílusra a végzetúrban.
Csuhi - 48. szintű végzetúr

Zsákmányolt lélekenergia: 3.290.786
Elvesztett lélekenergia: 2.724.212
Uhh ..

Lehet, hogy ő az egyik, aki a páros kreatív affinitásos harc (etikátlan/szabálytalan) kapuit kihasználta. Vagy nem tom ..

Mindenesetre kíváncsian várjuk sikertörténetét.


Mod: Endyr, 4.5 millió a rabolt léje 144 csatával.
Dátum: 2009.05.20. 17:28:44
Kár hogy az ilyen háborúkba kívülálló nem láthat bele. Szívesen végigizgultam volna, minden bizonnyal roppant élvezetes volt. (Személyesen csak a Lélekvadászok összetartását és erejét tapasztaltam még meg, de az eredményből következik, hogy a másik klán is hasonlóan jó és szervezett.)
Dátum: 2009.05.20. 17:12:23
Idézet: Crimson - 2009.05.20. 16:49:32
Gondoltam külön topicot nyitok a szövetségnek, hadd érezzük mi is marha fontosnak magunkat, de aztán inkább letettem róla;)


Hehe, én szeretem fontosnak érezni magam.

Mondjuk Tőletek - akik csalók vagytok, farmokat neveltek és kihasználjátok a játék kiskapuit - én vártam volna némi ideológiát, az olyan trendi. Az hogy egszerűen csak jól akartok játszani az nem.
Dátum: 2009.05.20. 12:12:00
Azért unatkozunk, mert a portyát és a háborút, ami a játék két legfőbb eleme számtalanszor korlátozták már. Tudjuk, hogy nem éri meg háborúzni (bár ezek az azonnali kapitulációk elég jól teljelnek), de szeretnénk tudatosítani mindekiben, hogy nem tunyulhatnak el, folyamatosan küzdenki kell a túlélésért ebben a játékban. Ez az ideológia.

Másfelől én a részemről még beleírtam volna (mondom ez az én véleményem és nem a kláné), hogy azért háborúzunk mert megtehetjük. Szervezetten bárkit meg tudunk csapni a világ 1-en, de szervezetlenül is rommá verünk szinte mindenkit. Élvezzük, hogy farmolhatunk kényünkre-kedvünkre és akinek nem tetszik az elmehet máshová játszani.
Dátum: 2009.05.20. 11:29:29
Ki most Magyarország miniszterelnöke?

Gyurcsány Ferenc
Horty Miklós
Orbán Viktor
Kádár János

Dátum: 2009.05.20. 10:46:48
A portyamentesség volt a Beho legnagyobb baklövése a játékban, és ezt még tetézte a BCS. A HCS-vel ez javítva lett.