Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bonca

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.03.15. 10:10:32
Szívesen Haltintop!
Félre ne érts, én sem örültem a vátozásnak (116. szintű volt az egyes számú állatom), de alkalmazkodni kell, ha életben akar maradni az ember.
Dátum: 2009.03.15. 08:14:05
Köszi az információkat. akkor kicsit fölé lőttem, de nagyjábó azonos a mostani és a reform előtti elnyelés.

Ami tudsz tenni.
Be kell idomítani sürgősen egy új állatot. Ha egy 25. szintűt elfogsz és azt beidomítod, akkor (mivel sokat portyázol) sűrűn fog szintet lépni 20. szintig. Ilyen szintmagasságban már az új is tudja adni ezt az elnyelést, de kevesebb kell neki szintlépéshez. Sőt az ép-je is magasabb lesz, már 14. tapasztalati szintje környékén annyi lesz, mint most a 39. szintűdnek.
Ha van már kenneletek akkor az új állat ott tud fejlődni, amíg elég erős nem lesz.
Később már felvátva tudod őket harcra hívni. Az egyik mindig tud a kennelben pihenni, ahol közben fejlődik is, és a morálja nem esik.
Dátum: 2009.03.14. 20:44:05
De unalmas! Miről fogtok később végaláthatatlan, gyűlölködő vitákba belemenni?
Dátum: 2009.03.14. 20:10:43
Nos, mivel két fontos értéket nem írtál le, ami egyébként kértem, ezért tippelésekbe kell bocsátkoznom. Tippre olyan 25. szintű lehetsz, az állatod alapszintje pedig olyan 6-10-es lehet. Ami azt jelenti, hogy a reform előtt 35-40 körüli elnyelése lehetett (az állat alapszintje és a te szinted összegének elértéig nőtt lineárisan az elnyelés, utána már nem szintenként nőtt). Most, a reform után 40-45-ös lehet az elnyelése (alapszint fele, plusz tapasztalati szintnél kicsit magasabb értékről van szó).

Azért nem értelek, mert azt mondod, hogy az állat elnyelésére alapult a taktikád, és ezt most tönkretették. Ha a tippjeim közelítőek, akkor a taktikád nemhogy kútbaesett, de még kicsit erősödött is.

Ja, hogy több idő kell a szintlépéséhez? És növelned kell a meggyőzőkészségedet?
Ez a top20-ban is ugyanolyan probléma, én is növelgetem a meggyőzőkészséget, úgyhogy nem az utolsó gátakat emelték meg, hanem az összeset feljebb emelték...
Dátum: 2009.03.14. 12:24:02
Mekkora alap és TP szintű állat volt a reform előtt, és mekkora most? És mekkora a te szinted?
Dátum: 2009.03.12. 21:01:05
Ezt megértem, és beszéltünk is erről már más topikban, de továbbra is azt mondom, hogy nem az ultraspecializáció ebben a sarkalatos pont.
Dátum: 2009.03.12. 19:36:19
Jó, akkor én is leírom konkrétan.

Én eddig is áttettem a specializációt akkor is, amikor az egészséget toltam. Igen, kocka vagyok, de nem szeretek 1 árva LE-t sem elherdálni.
Ez nem azt jelenti persze, hogy naponta többször tettem ezt, hanem blokkokban fejlesztettem a tulajdonságaimat, tíz-tizenkettesével, így egy hónap alatt mondjuk használtam ezt az opciót 10-12-szer, ez 1300-1500 Ft-ot jelent havi szinten. Ennél jóval töb pénzem megy el havonta turbó, sajtolás és térkapu idejének "rövidítésére", úgyhogy szerintem ha már ezt a "nyíló olló" dolgot feszegetjük, akkor azt inkább ez utóbbi okozta, nem az ultraspec. megjelenése.
Dátum: 2009.03.12. 18:08:17
Aki akarta az az ultraspec előtt is váltogatta a specialzációt x őskőért, y forintért. Ezután sem lesz nála másképp, tehát ő mitől jut előnyhöz? Inkább te jutsz hátrányhoz, ha nem használod ezt az opciót. De ez már a te döntésed...
Dátum: 2009.03.12. 15:25:34
Igazad van Mortimer, de szerintem a TOP játékosok eddig sem vártak egy hónapot, hogy végre egy másik tulajdonságot fejleszthessenek. Azaz eddig is bőven áldoztak rá, hogy mindig azt a tulajdonságukat nyomják amelyiket éppen akarják. Ezen az ultraspec nem sokat változtatott.
Dátum: 2009.03.11. 07:43:31
Hát, bízzunk benne, hogy nem követi majd később, a legtöbb küldetés analógiájára egy ugyanilyen küldetés magasabb értékekkel.

Felejtsd el 2 15. szintű szakértelmedet.
Felejtsd el 2 20. szintű szakértelmedet.
Stb...
Dátum: 2009.03.10. 20:20:55
Idézet: AranyAlma - 2009.03.10. 16:55:18

Irok egy konkret peldat: egyik szovitarsad ellen eddig 12:8 volt az javamra. Ilyen eslynel ritkan tamadok, csak ha nagyon nincs mast utni. Gyuloletet kimaxolta, kicsit tolt az IQjan. Most egy 5-el jobb mint az enyem. Es lass csodat 18:2re siman ver innetol. Es ahhoz, hogy pariban legyek vele tobb szazezer LEt kene elkoltenem. Akkor, amikor egy masik topikban kitargyaltuk, hogy a gyemant bonusz kezd lemaradni a harcibonuszoktol.


Ha ez a bizonyos "Azúros szövitárs" a 30-as gyémánt gyűlölet helyett 15 IQ-t fejleszt, ugyanúgy rizikósan mernéd megtámadni, mint most. Jó, lehet, hogy nem 18-2-re hozná őt a szimuláció, hanem mondjuk csak 13-7-re, vagy 10-10-re, de akkor is rizikós maradna számodra. Egyébként, szerintem kicsit csúsztattál a számokkal, mert sejtem kiről beszélsz, de érdekes módon ennél az illetőnél sosem mutatott a szimuláció 90%-os győzelmet a számára ellened. Szerintem olyankor szimulaltad le a csatát, amikor pihenésben volt, ami nagyon torzít.

Elhiszem, hogy egy kicsi eltolta az esélyeket a mi irányunkba a gyűlölet, de azért annyira nem végzetes, mint amennyire beállítjátok, ráadásul, ahogy már előttem is megírták, ahogy haladunk előre a játékban, a gyűlölet adta előny egyre kisebb lesz.
Dátum: 2009.03.10. 16:02:27
Megint utólag esünk neki egy életlen baltával, valaminek.
Dátum: 2009.03.09. 11:46:00
Hát igen, az itt a kérdés, hogy a lépett szintet nézi a progi sajtoláskor, vagy a megszerzett összes tapasztalati pontot. Gyanítom, hogy az előbbi eset áll fenn, ez pedig azt sejteti, hogy reform előtt érdemes kisajtolni, mert nem hiszem, hogy a reform miatt ehhez hozzányúlnának.
Dátum: 2009.03.09. 11:43:05
Idézet: Sorseress2 - 2009.03.09. 10:49:45
Amúgy itt az is probléma, h ha vkitől kínzókamrával sok LE-t visznek el, arra rászállhatnak. Spec engem elhurcolt vki a kínzókamrába, nem figyeltem rá, meg nem is érdekelt. Aznap sokat vadásztam, így neki is lett belőle x LE. Ez eddig nem zavart. Viszont azóta a szövetségéből (vele együtt) 4-en minden nap megtámadnak. "Hé te, figyelj már, ettől a hülyétől jó sok LE-t lehet kínzókamrázni, üssétek már ti is!"...


Hát, nem tudom melyik szövire gondolsz itt, de ha a Légióra, akkor megnyugtatlak, hogy nálunk nincs erre vonatkozóan infóáramoltatás. Ez csak szerencsétlen véletlen lehet. Én speciel ma elhurcoltalak (talán tegnap is), de ez azért van, mert az 50 portyagyőzelem kényszere alatt óvatosan portyázom. Holnap már nem foglak elhurcolni ezt garantálom, ha 5 perc múlva a maradék három győzelmet is bezsebelem.
Dátum: 2009.03.06. 20:49:20
McPaul azt értsd már meg végre, hogy amire akár 0,1% esély is van, az bármikor bejöhet.
Neki a viadalon jött be...
Dátum: 2009.03.06. 08:16:58
Én azt gondolom, hogy ha valakinek kevés a sajtolásra maradó "slot" az idomított állatai mellett, az szánjon rá LE-t és nyomjon a vezetőkészségen, ne arra bazírozzon, hogy majd jön küldetésben és akkor majd mások is így tesznek.
Mondom ezt úgy, hogy tegnap 1 árva helyem volt sajtolandó lénynek, tehát szívtam rendesen.

A transzpalntációnál is az a helyzet, hogy aki úgy érzi, hogy bírja őskővel, az csak 25-ig tolja fel, aki meg sajnálja rá az őskövet, az kimaxolja. És még több ilyen példát hozhatnánk.
Dátum: 2009.03.06. 07:07:52
Minkettőt számolja.
Dátum: 2009.03.04. 21:02:47
A bajnoki medál szerintem ne lehessen váltható dukátra. Ahogy Simon írta önmagát generálja.
Dátum: 2009.03.04. 13:07:25
Nem növeli.
Dátum: 2009.03.04. 13:01:01
Szintkülönbség mennyi volt?
Oldal: 12345678910