Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mona89

Oldal: 12345
Dátum: 2010.09.29. 13:02:42
Dehogynem ! Pontosan ebből van az állandó vita , meg a pontozási hullám .És pontosan ezért leszek kiváncsi , a következö idöszakra , ki mit talál ki ,s pontosan az ilyen jellegű hszeim végett , vagyok utálatos itt a fórumon . De valahogy nem érdekel
Dátum: 2010.09.29. 12:34:40
Crimson! nem is vagyok az ! De most , mikor megláttam a topicot, s beleolvastam , örömmel töltött el , hogy nem csak minket korlátoznak.Töled, illetve sok más portyástól nagyon sokat tanultam, s mire kiviteleztem volna jött a korlát, vagy éppen kiviteleztem s utána nem sokkal.Ha minden ment volna úgy ahogy elindult, még te is itt lennél velünk , v1 en s lenne kit üldöznöm lediffbe .
Dátum: 2010.09.29. 12:07:13
Megfogadtam hogy fórumra soha nem fogok többet írni , de most ebben a témában sajnos fel kell rugnom a fogadalmamat. Nos hihetetlen de én azt mondom , hogy végre már, egy olyan beirás, meg nerf születik , ami nem a portyások ellen van , s én 100%ban támogatom ennek bevezetését.Akik használták a láthatatlanság erejét, azok állandóan a portyásokon röhögtek , hogy na korlátot kaptunk korlát után .(kivégzés, kreativ,tárgyak a térkapuba, bár ezt mindkét tábor használta )Most végre nem nekünk kell alkalmazkodni hanem akik erre a taktikára épitették a karakterüket.Én is használtam ezen téma erejét, de támogatom s örömmel fogom nézni a bevezetés utáni idöszakot, hogy, fognak alkalmazkodni, ezen játékosok a nerfhez, hisz amikor minket ért korlát, ök is ezt tették.Nem vagyok kárörvendö, de a játék folyamán, a játék idejéböl 60 % arra ment el a felépitett stratégiám, meg kiépülöben lévö stratégiám , kapta sorra a korlátot, és kezdhettem mindent elölröl.Most végre, ha be lesz vezetve, kiváncsi vagyok a másik oldalról mi fog történni , akik eddig lehurrogtak , ugyan most mit fognak lépni , tenni , s mi lesz az alkalmazkodásuk, ehhez a lényegébe új dologhoz.
Dátum: 2010.09.12. 22:41:10
Nos kedves sessh.nem offolom a topicot , csak leirtam a véleményem az egészről meg konkréttan még az ehról is irtam .Olvasd légyszives el , amit én irtam , meg most amit te irtál .én azt irtam hogy az eh miért is egy képlet alapján let ad, miért nem tpt csökkent mint a vf , mert szerintem az sem lét ad hanem tpt csökkent . Arról nem tehetek , hogy a minuszba pontozástól feldühödött 40-60 játékos,(toplista elsö 3 oldala ) nem olvas, nem értelmez , hanem megnézi , hm ki is irt ? v1 áha... ez nem ismerös név nah akkor mehet a minusz pont .ha 120+szintű lennék beirnám hogy pl , a vadászat nem kell mert jobb a kht ütni akkor mi lenne ? menne felfele a pontszámom, aha ... ismerös név ez ott van velünk ... erre jön a játékvezetés elöveszi a statisztikát, ahá ... ennek ennyi pontja van akkor ez lesz mert ügye azt felpontozták. a többi 7000 játékosból felnézz egy két középmezönyös, azt meg le , aháá.... ennek már minusz pontjai is vannak nah akkor ez nem kivánt alak, akkor ezt már szintén nem olvassuk el meg értelmezzük.Most jön megint hogy nem a témába irok , de nem érdekel ,sőt ha végleg zárolnak meg eltiltanak az se érdekel , a játékidöm feléig élmény volt játszani, mióta a topp irja a vut meg már csak nyűg, s a befektetett energiát sajnálva , folytatjuk itt a céltalan játékot.Jó kell az újítás mert egy idö után monotonná válik de könyörgök az nem újítás amit eddig is irtam hogy eh ? gyerekek jó lesz fejlesszétek , kifejlesszük s töredéket se kapjuk akkor meg alakítsuk át, gyerekek ha nem tetszik ott a vf , ááá gyerekek, ez nagyon erös, nerfeljük, ügye annó a kivégzés tudta kb 10 ember, mire elért a hir többi 7000 hez , ááá gyerekek ez nagyon erös nerfeljük . És sorolhatnám ami újításokkal ugyan be lett vezetve, de szerintem nem újítás, hanem egy toltozgatás foldozgatás.most arról vitázunk hogy túl erös a vf avagy túl gyenge az eh . könyörgöm azon valaki pontozóbizottság ! elgondolkozott-e hogy ez miért le bevezetve ?véletlenül nem azért hogy a gyenge karakterek erösödjenek mert fentebbi szinteken a nagy ütötáv végett feszt le voltak verve ?erre nagyon megerösödtek csak arra senki nem gondolt, hogy egy olyan játékban ahol egyre fentebb egyre lassul a játék, ott ez pontosan négyzetesen fog hatni , még lassabb lesz a szintlépés s még erösebbek lesznek a karakterek ? s ezt még lehet kontrázni a láthatatlansággal.nos olvastam itt egy lepontozomat hogy ö nekik bizony rálátásuk van nem csak a középmezönyre hanem az egész vura s nekem meg nincs hisz fél távra vagyok töllük. gratulálni tudok csak hozzá , hogy ebböl a paradoxon folytonosan lassuló játékba bekerül egy +lassitó , s a csodás ragyogó elme csodálkozik hogy höhö elrohantam ezek duplájára lassultak , s nincs célpontom, erre mit lép , ááá dehogy is azt hogy akkor ö is behuzza féket s bevárja aki éppen még nem dölt be ennek a sok hülyeségnek ami itt van , ááá ... nem szedegeti a vadászati tpt adó tárgyakat az epikusból hogy még jobban rohanjon, s majd a fórumon minuszba pontozva , bizonygassa harmadik éve hogy áááá, gyerekek nagyon kár volt ez a vf túl erős lett . Itt egy a lényeg :a mai valóság : az éllenálok a magasba a többi meg le van ejtve, teljesen mindegy hogy fából készült ? mi is az ? Hát persze hogy üveggolyó .
Dátum: 2010.09.11. 22:54:51
ment a 10 pont. Tényleg újratervezést igényel, mert nem értem . Gooooomba !
Dátum: 2010.09.11. 22:16:40
Aha értem . tehát aki nem a toplista első 3 oldalán van az hülye mindenhez.akkor érdeklödnék miért is fogynak fentről annyian ? s miért találkozok idelent azokkal más néven, és az én meg a többi középmezönyös taktikáját alkalmazva ? Megmondom.Mi vagyunk a hülyék tik az okosak, csak meguntátok hogy okosak vagytok, s újraindultatok a hülye taktikájával. Nah de hogy ne hülyézésröl irjak akkor a hülyéknek miért is van itt 5 ször annyi bajnokija, meg 5 ször jobb karaktere a hülye taktikával mint amikor fent volt és okos volt .Nah de egy a lényeg :Gooooooooooooooooomba !! És válallom hogy hülye vagyok a középmezönyben , te meg maradj okos odafent. Ez komolyan hihetetlen 3 éve ti szintben méritek a játékot ,más meg máshogyan , s szól valaki hogy ájjá meg, az nem egészen úgy van , s rögtön le kell hurrogni .De nyugodtan nem érdekel hisz csak egy hülye vagyok egy pár elért eredménnyel a középmezönyböl.
Dátum: 2010.09.11. 21:10:06
Nem !! A gond ott van hogy a toplista első 3 oldalának , fogalma sincs a mögötte lévö 825 oldalról , s a játékvezetés meg erre a pár emberre halgat .(sajnos) Nem tudom mi lenne ha egy középmezönyben lévő játékos magnak a szavára halgatnának s tennének be egy irgalmatlan nerfet, ami a toplista elsö 3 oldalára, lenne romboló hatással. de azaz tudom szaporodna a beirás a törölt játékosok topicba Ha tehetném , de nem tehetem végesek az eröforrásaim , de ha tehetném , ezt a potom 40-50 szintet átsuhannám ami a két réteg között van , s nah akkor lenne csak siránkozás, meg nyavalygás. S most megvárjuk hogy ezen emberek ugyan tudnak-e minuszba pontozni avagy se , de nem bánom, mert már teljesen unalmas hogy erröl a pár emberröl szól a vú a másik 6-7 ezer meg le van ejtve. Tudnám különben ajánlani ezen embereknek unalomüzés céljából , hogy a a játékvezetés a 3 hónapnál régebben nem belépett inaktiv játékosok belépési adatait adják meg nekik , s ezen karakterekkel foglalkozzanak, s akkor megtudhatnák végre mi folyik mögöttük.Szerintem lenne csodálkozás, meg tükörbe nézés, hogy létezik ilyen ? De hiába is mondunk bármit, úgy is az történik amit fent akarnak. Nah had lám azokat a minusz pontokat .
Dátum: 2010.09.11. 20:54:44
Én meg csak olyanokat szeretnék , már unalmas mindig ugyanazokat a játékosokat farmolgatni meg törölgetni a leveleket .
Dátum: 2010.09.10. 12:11:55
Beleolvasgattam ebbe az ismét nerf szagú vitába amit szintén a toplista első pár oldala indított ,s vannak benne jó illetve rossz ötletek . Egy aprócska megjegyzés , személy szerint én az eht díjaznám , de mivel,ott a vf aminek több hatása van, igy nekem is az van maxolva .Ha az nem volna , annak én csak maximálisan örülnék ,átváltanék 15ppbe , s irgalmatlan kicsi befektetéssel , hála az ismételhető küldik nerf , vagy reformjának kinek micsoda, 5-6 tpért csatáznék , s jönnének felfele a lehagyott célpontok.Számolgattam jelenlegi szintemen, 17k kapok egy küldiért,ha teljesen lefele ütök , átlagba 60-100tpre, megvan ez a lé .s akkor még nem beszélem néha azért a nagy táv miatt ha más nem , néhány száz le van a csatákba igy is. ennél jobb le tp arányt a vf , láthatatlanba max szakikkal se produkál.Most irgalmatlan lassú igy de ha nem volna vf, akkor azért peregnének felfele a célpontok. Hordabónusz ? Gyémántként indultam 44 szintig 15millió elcsent lével hordátváltottam , azóta 69 vagyok, 43 millióval.Ezt az egyet nem bántam meg , portyásként, nem kételketek a bónuszba mert voltam gyémánt, nagyságrendileg nagyobbakat hoztam egy csatára, de célpontszámot nézve, a következö a helyzet, több kicsi , többre megy. Minden portyás ezért pártolt el a gyémánttól, ki elöbb ki utóbb , de a célpontok száma a fő ok.legalábbis szerintem Ha az eh hatna legalább a térkapura, az hogy tpt csökkentene vagy lét növelne, teljesen mindegy sok társam biztos hogy átálna rá, mert én konkrétan a térkapu végett maxoltam ki .De visszakanyarodva a témához , szerényke véleményem az hogy miért is nem nyitnak egy új világot, ahol az eredeti szabályok vannak ahogyan hajdanán indult, a vu .Nincsenek korlátok (kivégzés kreativ stb ) nincs vf, nincs eh , éljen meg mindenki ahogy tud. ugyanis innen indult ki az egész , nagy lediff ? nerfeljük a kivégzést, utána oda-vissza ütik egymást ? korlátozzuk a kreativot. még mindig nem egyformák a karakterek ?, akkor tegyünk be vfet . Hűha, ez túl erös lett , akkor adjunk vissza a portyának eht, ez meg gyenge lett akkor most mi is legyen ? Egy ötlet , lehet elhangzott már, lehet nem nem tudom , de miért is kell az ehnak képlet alapján lét adnia ? a vf sem lét ad tpt csökkent , csak az a vadászatnál meg térkapunál , az eh nem csökkenthetne tpt ? portyánál, meg térkapunál ? rögtön változna a fehasználók aránya.
Dátum: 2010.07.31. 17:53:38
begginer v1 . remélem még hallok felöle .
Dátum: 2010.07.14. 17:19:17
hát mit mondjak ez a térkapu + portyás tárgyak projekt kiváló .
1, felveszem a 25 térkapus küldit 25 térkapupont tartalékolva
2, lekattintgatom, s csodálkozva látom nincs meg a küldim
3 belenézek csak 24 van meg,
4 átnézem a csatákat, biztos gyenge vagyok , és buktam egyett , de nem
5,ránézek hogy ugyan mikor lesz még egy pontom hogy befejezzem a küldim , s látom
-1 térkapupont

ezt egy kicsit tulzásnak érzem azért , jól van hogy csaltunk, mert semmi nem tiszta, de akkor mi is van ? legközelebb , azt irja ki nincs ilyen karakterem ? azért egy kicsit durva mi folyik itt a találkozó óta , de egy biztos, nagyon jól van ez , igy ahogy van , loreál mert megérdemeljük hogy nem jelentettünk egy olyan dolgot amit nem tudunk.
Dátum: 2010.07.10. 18:17:19
Nos az én véleményem viszont változott, elvették a portya%ot térkapura, remélem a lészivást meghagyják . S a képlet egyszerű , irány az 5-600 erő meg támadás , s a szivással visszajön az átlag.350 erövel már elég türhetöen müködik ,1235 közelharci sebzés a rekordom 63 szinten .ha más nem a legvégén erősebb leszek mint okosabb . Ez van mindig alkalmazkodunk , de azért egy nyilvános bocsika, tévedtem jól esett volna, nem csak nekem , mindenkinek aki érintett- e témában.
Dátum: 2010.07.07. 17:23:52
köszönjük emese .végül is csak 400 italt használtam el a szürkéhez meg a napi ösköveseket, de legalább 200 megmarad az utolsó 4 hez ami hiányzott.ha nem áldozok rá, akkor késöbb meg magasabb szinten lesz meg ahol már nincs lé a portyában igy maradt volna a térkapu .tehát valahogy minden féle képpen visszahozta volna az árát, lehet kicsit késöbb de visszahozta volna. igy térkapura nem hat , portyára hat de a 0 lé 40-50 akarhány % a mennyi is ? lehet csak én dramatizálom túl a dolgokat , de ez kicsit sok hogy mindig a portyát, térkaput, entitást epikus, tehát mindig a harcot kell változtatni, egy harc alapú játékban , mást nem lehet .egyáltalán portyára hat még ? vagy már arra se az lesz a következö mert hát a 0 lére minek is hasson.
Dátum: 2010.07.06. 21:45:41
ez csak azért van mert kb 10 napon belül megszereztem volna a szürke lélekrablót.amikor elindultam a portyás irányba sokáig nem tudtuk mennyi is a kivégzés, elkezdtük húzni egyre jobb lett majd kiderült és lett a böjt, mire ügye jó lett volna. most jön ez , kiváncsian várom a láthatatlan sajtolást mikor veszik ki most már, megint a portyára vannak ráállva. aki 2 éve láthatatlanaul egy szint alatt dupla állatot, vffel 4 szereset sajtol az mennyi is ? követelem hogy minden karakterböl vonjanak ki minden lét, majd mondjanak, le, s 140 tövel az egész szerver induljon újra egy végleges szabályzattal amitöl soha nem lehet eltérni. ez tényleg röhej ami itt fojik , lassan 3 hónapja gondolkozok a törlésen , mindig a hátha ez , hátha majd az újítás, hátha meghagyják azt, a szövetség miatt maradtam, de ha nem fogom tudni hasznát venni a tárgyaimnak amire nem keveset áldoztam , lehet bontani a pezsgöket a vonzáskörzetembe. meg számolni a jvnek a kiesett bevételt, mer szerintem nem leszek egyedül.
Dátum: 2010.06.12. 18:02:46
Próbáltam már mindent, 10 sével, 25 sével 50 nel, de semmi változás. gondoltam békésebb útra térek , de igy nem igazán lesz belöle semmi .Portyázok még nyerem a 90%át, utána meg viszlát.
Dátum: 2010.06.12. 17:15:23
Érdeklödnék hogy a láthatatlan vadászat kvízes +léjét, és az állatelfogási rátát mikor vették el ?400csp és 14 állat, ez barátok között is elég durva. Még fele sincs a 30 csapda általi 8%nak.
Dátum: 2010.05.07. 22:30:15
Semmit. mondjuk hogy ne forgassátok ki a szavaim , de a 2 oldalból már csak egy az igaz, és ha olvasnátok akkor megértenétek mondandóm lényegét.Na majd ha nektek nem tetszik valami, majd én is kifikázlak benneteket , úgy látszik ez a trendi itt .Maximuss irására reagáltam , utána csak válaszolgattam de kár volt.Még nyertem a bajnokikat , az se volt jobb mert ismeröket löktem ki , de azokban a csatákban volt legalább reális érték, kép hogy hányadán állunk. a mostaniakban semmi.
Dátum: 2010.05.07. 22:05:58
Aha. Tehát minden a legnagyobb rendben a bajnokikkal .
Dátum: 2010.05.07. 21:33:41
Szerintem meg , olyan mintha egyett se nyertem volna a bajnokin.ugyanis az elözön szintén ebbe a kategóriába szintén ditt vert el, és szintén ugyan abba a körbe, és minden ugyan az volt. igy neki volt -3 mindenre ha már itt tartunk mivel az elözöt ditt ugyan abban a kategóriába nyerte, tehát még egy pont az érthetetlenségem okára. csak ez most esett le. Nem az bánt hogy kiestem , nagy kaland, yoli volt a legesélyesebb , és sehol sincs. Gondolom ö és érthetetlenül áll a dolog elött , de ez van .Ha yoli döntözik velem az egy reális kép, ott tényleg azt mondom random, és nyer, gratulálok neki , és kész .
Dátum: 2010.05.07. 20:17:10
Igen bele van kalkulálva a 6 minusz is . Egyébbként kaladar nyert , és ha eddig nem nevesítettem a dolgot , akkor engem meg ditt vert el . Az én favoritom pedig meg yoli lett volna ,lehet gömbözgetni találgatni, akar mi, ez már így alakult , ekkora random mellett nem lehet semmit tenni , csak azt az egyett nem értem még , ha ekkora a random akkor miért is , nem az egész vu egy kategória, hisz 140tövel meg egy buzogánnyal is lehet nyerni 1 szinten .
Oldal: 12345