Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2010.07.13. 22:38:06
Pár napja jelzett egy bugot a belső fórumon az egyik szövitársam. Nem tudom, hogy végül kikerült-e ide, vagy jelezte-e levélben a játékvezetésnek, úgyhogy ezt most megteszem, mivel abban biztos vagyok, hogy az elmúlt pár napban nem lett javítva a bug, és még a végén ismét le leszünk csalózva amiért nem jeleztük.

"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."

Lehet, hogy Miklós így tervezte a dolgot, de baromira nem jött össze neki, és a hibát jó lenne minél előbb javítani.
Dátum: 2010.07.09. 18:53:28
Nekem már a találkozón sem tetszett amit Miklós előadott.

Idézet: Miklós - 2010.06.18. 15:06:10
A VU megbeszéléssel kapcsolatban, nekünk sok ötletünk van, elmondom majd őket ott, a helyszínen

Ehez képest Miklós elnyomott pár idétlen poént, meg valamit, hogy a térkapuban jöhetnek majd vmi extra szörnyek. Aztán totál másra terelte a szót, és amikor visszakérdeztem, hogy mi az a sok ötlet, amit elhintett a fórumon, megint ezt a térkapus dolgot említette, amit tippre 5 perc alatt találtak ki.

A leghalványabb jelét sem láttam, hogy hosszútávú terveik lennének, és azzal, hogy Miklós egyetlen ilyen gyenge ötlettel állt elő, bizonyossá is vált, hogy nincsenek terveik.
Dátum: 2010.07.09. 17:52:53
Miklós, szeretnélek emlékeztetni, hogy fizetünk ezért a játékért, nem is keveset. Az, hogy lecsalózod a vevőidet egy olyan bug miatt, amit joggal gondolhatott mindenki helyes működésnek, miután tőletek jött megerősítés, nem kicsit durva. Az pedig mindennek a teteje, hogy két nap után sem vagy hajlandó bocsánatot kérni, és még neked áll feljebb amiért lepontoznak.
Dátum: 2010.07.08. 17:49:51
Valamint továbbra sem látom, hogy Miklós bocsánatot kért volna a játékosok tömeges lecsalózása után.
Dátum: 2010.07.08. 17:32:30
Ismételten szeretném jelezni az alábbi bugot, ugyanis a program még mindig hibás, és jóval kevesebbet sebeznek a varázslatok, mint ahogy az elő van írva. Kérném mielőbbi javítását, mivel több mint másfél éve rosszul működik a szakértelem.

"Kritikus varázslat sebzés: 4% Név: Ennyi százalék esélyed van dupla mágikus sebzés okozására."

A kritikus varázslat sebzés működése bugos, a megadott bupla sebzéshez képest alig 30% a plusz sebzés. Kérném a bugot javítani, és a leírásban szereplő értékre módosítani a plusz sebzést.


A másfél évnyi hibás működésért ugyan kárpótlást nem kérünk, de a bug mielőbbi javítását igen.
Dátum: 2010.07.08. 07:36:53
"Kritikus varázslat sebzés: 4% Név: Ennyi százalék esélyed van dupla mágikus sebzés okozására."

A kritikus varázslat sebzés működése bugos, a megadott bupla sebzéshez képest alig 30% a plusz sebzés. Kérném a bugot javítani, és a leírásban szereplő értékre módosítani a plusz sebzést.
Dátum: 2010.07.07. 21:12:11
Idézet: Kocos - 2010.07.07. 20:48:39
Kaland csatakban +TP-t ado targyak es VF is hat a csata vegi TP-re. Csak gondoltam szolok, hatha kiderul, hogy bug.


Hát Kóc, ezzel most azt érted el, hogy ha kiderül, hogy ez bug, akkor minden VF-es aki olvassa ezt a hozzászólásodat (tehát tudomására jut ez az info), és nem jelenti a hibát, csalóvá minűsül amint a kalandjában szörnyet öl le. Ahogy az is, aki +TP-t adó tárggyal keveredik csatába a kalandokban.
Dátum: 2010.07.07. 18:28:34
Idézet: Miklós - 2010.07.07. 06:13:54
Őszintén remélem, hogy nem volt olyan játékosunk, aki úgy gondolta, a térkapu az is egyfajta portyázás, és ezért a fenti jelenség nem hiba, hanem feature. Aki viszont tisztában volt a fenti hibával, kihasználta, és nem jelentette, az bizony csalt.


Miklós, ezzel a kijelentéseddel gyakorlatilag lecsalóztad az összes gyémánt hordás kararaktert, aki tudott arról, hogy a gyémántbónusz a térkapuban is hat...
Dátum: 2010.07.05. 18:54:36
Az EH egyébként már benne van.

Az elementáris fúzióra szerintem lehetne még némi pluszt adni, hogy tovább gyorsítsuk a vadászatot. Ennek az eszenciának még értelme is lenne...
Dátum: 2010.07.04. 18:30:53
Egyéni + horda jutalom.
Dátum: 2010.07.03. 23:07:46
Semennyire nem lett volna időrabló, mert Miklós belement, hogy ne időhöz legyen kötve, hanem bizonyos mennyiségű cselekvéshez. Az, sem igaz, hogy nem kerül vele előnybe a karakter. Könnyebben öli az epikusokat, az entitásokat, könnyebben végez a kalandok szörnyeivel, és a térkapuval is. Ja, hogy portyában nem jut előnyhöz... attól még mindig hasznosabb lett volna mint a mostani eszenciák.
A portyalista bugos, sokszor azok sem jelennek meg, akik üthetők.
Dátum: 2010.07.03. 20:09:27
A LE termelő eszenciáknak sokkal több értelmük lett volna, mint az újaknak, de legalább csökken a kísértés, hogy bármit is elhasználjon az ember az ultratáp összerakása előtt.
Ezt a visszajelzést akkor kapod, ha már 5x leverték a célpontodat az elmúlt 3 órában.
Dátum: 2010.06.26. 17:05:44
A közelharc helyre fog állni, hála az állatok kritikus ütésének.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Démonszúnyoggal. Talált, 307 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+98 lélekenergia) Pokoltűz, Légiós, Földsárkány és Torz démon is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 503 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Dátum: 2010.06.26. 09:55:59
Minél nagyobb az erőbónuszod, annál nagyobb lesz a fegyverrel okozott minimális és maximális sebzésed közötti különbség.
Dátum: 2010.06.23. 20:20:45
Hát igen, a Roninnál van a HT, ilyenkor több száz csp-t vadásznak el el egyszerre. Kamrázod őket és lehetőségük sincs kiszabadulni.
Idézet: Eliteninja - 2010.06.23. 19:57:20
A saját horda támadhatósága meg kb semmi, profitálni nem lehet belőle, úgyhogy azt ne vegyük már ide...
Mégiscsak tudsz a saját horda támadhatóságából profitálni, nem is keveset...
Dátum: 2010.06.23. 20:05:48
Van még két szaki, ami LE-t termel, a kreatív affinitás és a vezetőkészség. Az ultraspec és a transzplant nem termel LE-t, csak olcsósít.

Ha a saját horda támadhatóságából szerinted nem lehet profitálni, akkor miért ragaszkodsz hozzá ennyire? Egyébként pedig nem kis előny, hogy bekamrázhatsz reggel 15 saját hordabeli ellenfelet, aztán egész nap manaregenben, vagy állatok nélkül ácsoroghatsz, mert úgysem tudnak kiszabadulni. Ahogy az is igencsak táp, hogy jóval több lesz a portyacélpontod. Ráadásul többet is rabolhatsz tőlük.
Dátum: 2010.06.23. 19:46:11
Már volt ilyen javaslatom.
Lehessen megvenni a LE termelő szakit növelő relikviákat (én egyébként itt az ultraspecre és a transzplantra is gondoltam, ugyanis ezek legalább annyit számítanak mint a másik 4), de aki ezeket megveszi, annak ne működjön a fertőzés speckója. Se a saját horda támadása, se a rablásbónusz, se az, hogy duplát lehet vinni tőle.
Így gyorsan hozzájuthat a leküzdésért járó jutalom nagy részéhez, és nem kell hónapokon át küzdenie a fertőzéssel. Ez gyors és könnyű út, és majdnem annyi pluszt ad mint a fertőzés leküzdése, ami hosszabb és nehezebb meló.

A fertőzés leküzdésével a játékosok nagyrésze igencsak megszenvedett. Az nekem már sok, hogy a fertőzöttek LE és némi őskő kicsengetésével azonnali "megváltást" kapjanak. Küzdjenek ők is érte, vagy hozzanak áldozatot ( bukják el a fertőzésbónuszt).

De itt a másik elhangzott alternatíva is Blazektől, a gyógyultak is vehessenek relikviát, amivel rablásbónuszt kapnak, és üthetik a saját hordájukat. Így ugyan tényleg értelmét veszti az egész, de megszűnnek a különbségek is.
Dátum: 2010.06.23. 18:34:05
Mert ez nem esélyegyenlőség, amit akarsz, hanem mindkét fél táp részét szeretnéd megkapni. Megkapni a LE bónuszt ahogy azok megkapták akik leküzdötték, és megtartani a fertőzés bónuszt mellé.