Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
81. hozzászólás - 2015.12.06. 11:03:40
2 éve írtam neveket.Nos hiba volt.12.szinten lévő pók 4 milliás rablással nektek talpig becsületes volt,mindig bennem volt a hiba.Na ettől kímélem meg magam.
Ezt a hibát még egyszer nem követem el.
---
Pontszám: 5.50
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
82. hozzászólás - 2015.12.06. 11:17:29 (Válasz Doomlord108926 #81 hozzászólására.)
Most akkor mi is a bajod? Alacsony szinten nem lehet bajnokit nyerni? Hát aki ezért abba hagyja, az így járt, már bocs. Egy kezdő nem hiszem hogy ezért fogja abba hagyni, bár nem tudom, sose toporogtam sokáig azokon a szinteken amiket te említesz, így nem érzem a mondandód súlyát. Csak nevetséges 2 medálom van, az is a szerencsének köszönhető, mégse támadtak öngyilkos gondolataim.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.33
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
83. hozzászólás - 2015.12.06. 11:30:04
PL:Bajnokság végeredmény.

A csatában összesen 24 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.

Az ilyenektől bukott ki.4 ilyen mérkőzés után írta,amit idéztem tőle.Költött a játékra és úgy érezte erős a karaktere.
Ilyen csaták után ki csinálja tovább?
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.37
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
84. hozzászólás - 2015.12.06. 11:41:18
Akkor fordítok, mert elbeszéltek egymás mellett teljesen

Dominak nem az a baja, hogy valaki bajnok és jól játszik, hanem az, hogy 4 éve veri a pélót egy helyben és kiszed minden jutalmat a lehető legminimálisabb TP-vel, közben kennelezteti a dögöket. Bezsebel rengeteg bajnokit(ha fordit még rá annyit akkor SZB medált is). A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest.
Aztán jön valaki kezdő vagy újrakezdő aki esetleg beregisztrál és esélytelenül verik pofán. Persze, hogy kiakad az illető ez teljesen érthető, mert nem "fair" versenyben győzik le, hanem kihasználva a kiskapukat. Persze az ember használja ki nem erről van szó, de ezzel az utánpótlás ki van nyírva teljesen. Nem az a baj, hogy valaki többször lesz bajnok, hanem az, hogy ezt kvázi 0 befektetéssel meg tudja csinálni, mindenféle negatívitás nélkül. Lehet itt azt mondani, hogy jaj negatív statok, aki annyira fel van tápolva pont leszarja, hogy mennyi negatív statot kap
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
85. hozzászólás - 2015.12.06. 11:46:16 (Válasz Emishi #84 hozzászólására.)
FYI: Rosten fórumnéven végigcsinálta már ezt a cirkuszt év elején, rá tudsz keresni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.78
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
86. hozzászólás - 2015.12.06. 11:50:45 (Válasz Offsboy #85 hozzászólására.)
Kösz, de erre nem pazarlok időt

Bármennyire fáj, valahol igaza van

*Mód: Nem mindenki mondja azt, hogy csessszemeg lehagyom és benyalhat, van akinek eszébe sem jut, mer egyből tiszta ideg lesz
A hozzászólást Emishi módosította 2015.12.06. 11:51:24-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
87. hozzászólás - 2015.12.06. 12:05:36 (Válasz Emishi #86 hozzászólására.)
Simán lehet, hogy igaza van, csak a 3. sor után mindig feladom, hogy végig tudjam olvasni.

Rosten, ha változást is akarsz, az kevés, hogy oldalakon keresztül próbálsz győzködni embereket, akiket nem érint vagy nem érdekel a téma. Szedd össze az érveid, tálald ÜSZ-re, ott kell meggyőzőnek lenned. Itta a fórumon úgy látom most se álltak többen az ügyed mellé, mint év elején.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
88. hozzászólás - 2015.12.06. 12:10:44 (Válasz Offsboy #87 hozzászólására.)
Kb. másfél hét alatt le lehet hagyni ezeket a karaktereket, inspirált világokon még rövidebb idő alatt.
Nem hiszem, hogy a játékfejlesztők energiáit erre kéne pazarolni.
Pontszám: 7.21
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
89. hozzászólás - 2015.12.06. 12:13:11
ha valaki regisztrál a játékra szerintem özel sem azrt töröl mert nem tud bajnokit nyerni
Ha mégis akkor ne is játszon ez nem erről szól , nem 8as szintre kell verhetetlen karit építeni nem 8-30 szintből áll a játék

Egyszerűen a gond inkább a játék összetettsége ami egy frissen ide tévedt vu t sose látott játékosnak hirtelen sok

de kérdezem melyik az a játék amit elsőre teljesen ismeretlenül játszva egyből (és ingyenesen) félisten karaktert tudsz csinálni ?

régebben volt egy javalaslat mentori rendszerre ami talán segítene a kezdőkne , de ez sem mködő megoldás , mert mindenki másképp csinálja s ha olyat fog ki mentornak aki éppen véletlen vagy szándékosan rossz irányba fejleszteti a kezdő kariját az embernek máris ott vagyunk , ahol most

mint minden játékot ezt is meg kell ismerni

Te sose fogod mert csak a bajnoki meg a szocpok karik lebegnek a szemed előtt halvány gőzöd nincs feljebb mennyivel játszhatóbb a játék

Azt tudom tanácsolni indíts egy karit mondjuk v5 (jó az inspiráció) rohanj fel szó szerint próbáld ki milyen fent játszani ismerd meg a játék harminc feletti részét is , beszélj öreg rókákkal szívesen segítenek ha el akadsz ( én sem a kis ujjamból sem anyám cs***ből szívtam magamba a tudást az anyatejjel) És aztán amikor már mindent tudsz (és vagy párhuzmosan másik világon másik karival) csinálhatsz egy olyan karit mint pl én vagy sokan mások ( nem a világ eg erősebb karija de el vagyo vele és nem idegesít ha nem nyerek bajnokit , van hogy be se nevezek mert em izgat a medál ugyse ad bónuszt

illetve másik megoldás :
Ne csak vagdalózz számokkal hosszú évek munkájával , hanem tessék csináld meg te is hogy aztán mondjuk három év múlva majd téged szidjon valaki itt a fórumba és miattad törölje magát.

Ha meg csinálod ugyanazt amit az álltalad kifogásolt karik van miről beszélni, egyébkét szerintem az a világonként 10-20??? játékos senkit sem izgat

mondod valaki regizett költött követ , azt hitte erős és vesztett bajnokin hu durva nem lehet kellemes .. komolyan és mit vesztett vele ? , ha tovabb lépne ezen nyerne feljebb vagy lehet nem de ettől nem lesz gyengébb

fétisekre meg van egy kis hiba amiket le írtál
legfőképp a hiba az idő
ha valaki rá szán két három évet kennel meg egy helyben állás meg miden egyebet akkor legyen boldog a ftissel komolyan mondom én kettőt is adnék nekik
áruld már el mire megy vele ?
bazi nagy tö aztaaaa és ? nem portyázik mert arra tp kap tehát téged nem ér ezzel semmilyen hátrány csak az a fránya bajnoki

hosszú évekről beszélsz folyamatosan
fel fogtad mennyi négy év vagy csak kettő azzal el tölteni, hogy minden nap belépj és ki bírni ne játsz

komolyan én nem sajnálom egyiktől sem azt amijük így van

mellesleg a négy évnyi bevételük én pár óra alatt össze szedem ennyi

És voltam kezdő és ujra kezdő is találkoztam velük lent nem zavartak
Pontszám: 8.91
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
90. hozzászólás - 2015.12.06. 12:36:55 (Válasz Emishi #86 hozzászólására.)
Miért is van igaza? Minden játékos olyan tempóba halad ahogy akar, vagy tud. Rosten ismét felhozta ezt a témát. Múltkor már átrágtuk vele, de nem tudja elviselni a dolgot. Attól, hogy most ismét ezen kezdünk vitatkozni nem sok értelme van. Állítása szerint már 4 éve játszogat, de mindig töröl, mert nem bírja ezt elviselni. A 4 év alatt legalább 1 világon összehozhatott volna, a számára annyira elviselhetetlen Pók karaktert.

Rosten als Doomlord116090 is haladhatna a saját tempójában, mint bármelyik játékos. Nem kell egyebet csinálni a játékosoknak, csak annyit, hogy vigyáz a megszerzett LE-re. Elkölti még azelőtt, hogy lerabolnák és nem napokig tárolni magánál a nagyobb mennyiségű Lélekenergiát.
A POK vagy pók karakterek két-három üres portya után már nem fognak rászállni, mivel natúr TP-t nem szeretik. Bárki olyan játékot játszhat amilyet akar csak erre kell figyelni. Akit meg nem érdekel, hogy nagyobb mennyiségű LE-t lehet tőle rabolni, annak meg az sem számít mennyire erős a karaktere, csak elpötyög szórakozásból. Sok új játékos szerezhet és szerez is bajnoki medálokat.

Egyetlen dolog van ami szerintem javításra szorulna, hogy a katakombába rejtőzködő játékosok ne indulhassanak a bajnokin.
Pontszám: 8.67
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
91. hozzászólás - 2015.12.06. 12:40:03 (Válasz Emishi #84 hozzászólására.)
Idézet: Emishi - 2015.12.06. 11:41:18
Akkor fordítok, mert elbeszéltek egymás mellett teljesen

Dominak nem az a baja, hogy valaki bajnok és jól játszik, hanem az, hogy 4 éve veri a pélót egy helyben és kiszed minden jutalmat a lehető legminimálisabb TP-vel, közben kennelezteti a dögöket. Bezsebel rengeteg bajnokit(ha fordit még rá annyit akkor SZB medált is). A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest.
Aztán jön valaki kezdő vagy újrakezdő aki esetleg beregisztrál és esélytelenül verik pofán. Persze, hogy kiakad az illető ez teljesen érthető, mert nem "fair" versenyben győzik le, hanem kihasználva a kiskapukat. Persze az ember használja ki nem erről van szó, de ezzel az utánpótlás ki van nyírva teljesen. Nem az a baj, hogy valaki többször lesz bajnok, hanem az, hogy ezt kvázi 0 befektetéssel meg tudja csinálni, mindenféle negatívitás nélkül. Lehet itt azt mondani, hogy jaj negatív statok, aki annyira fel van tápolva pont leszarja, hogy mennyi negatív statot kap


Istenem.
Köszönöm szépen.
Egy értelmes ember aki végre érti a problémát.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.72
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
92. hozzászólás - 2015.12.06. 12:41:44 (Válasz Bíborhold #90 hozzászólására.)
Nem a LE rablásról van szó, feljebb leírtam konkrétan, hogy mi a koncepciós probléma.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
93. hozzászólás - 2015.12.06. 12:46:01 (Válasz Offsboy #85 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.12.06. 11:46:16
FYI: Rosten fórumnéven végigcsinálta már ezt a cirkuszt év elején, rá tudsz keresni.


Igen.Ekkor modosították az állatok elnyelését.
Kellemetlen olyanok ellen küzdeni,akiket 1Hpéval lehet meg ütni.
Kennel korlátlanul állandó emelkedő elnyeléssel,azaz az állatok elnyelése nagyobb volt,mint a szinten elérhető MAXIMÁLIS SEBZÉS!!!

Akkor is mindenki hülyének tartott.

Most valóban újra kezdtem a vitát,mikor még SZB medállal is meg akarjuk tóldani.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.96
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
94. hozzászólás - 2015.12.06. 12:47:39 (Válasz Emishi #92 hozzászólására.)
Az a probléma, hogy valaki erősebb? Ha nyugodtan tudsz tőlük játszani és medálokat is nyersz, mi ezzel a probléma? Hogy gyűjtöget?
Nem rabol tőled semmit, és még is zavarnak. Nem értem én ezt. Évek alatt összehoztak a szinteden egy erősebb karaktert, mint te 4-5 hónap alatt?
Pontszám: 8.67
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
95. hozzászólás - 2015.12.06. 12:50:48
Én majd 2 évvel a játék indulása után kezdtem teljesen ismeretlenül a VÚ-t, és kellett még 2 év hogy vigyem valamire, ezen felül még egy év hogy az alsó szintű POK karikat lehagyva bajnokit nyerjek! Ez így engem is elrettentene elsőre, viszont ismeretlenül kezdeni a játékot rengeteg örömteli pillanat adatott meg(pl.:teljesíteni a döntetlenes küldit, vagy kisajtolni egy 20. szintű állatot, vagy belépni a hőn áhított szövibe...), szerintem a fejlesztések ugyanúgy nagyot dobtak a kezdők sikerélményeinek növelése érdekében, mint a "nagyok" nyűglődésének megoldásában! Persze a játék korántsem tökéletes sem nekem, sem egy új játékosnak, viszont ha muszáj lenne választanom, lehet hogy az újrakezdés mellett döntenék! Alacsonyabb szinten sokkal több a sikerélmény és a motiváció, mint itt 200.-ik szint fölött, valamint sokkal több a kihívás is! Itt már csak az számít mennyi amit rá tudsz szánni mint időben, mint pénzben, mert most nekem a játék a napi megszokott kattintgatásokról szól! Viszont hogy indítottam karit V6-on is anno a fétis miatt, valamit visszahozott a régi szép időkből...)

Egy szó mint száz ha tehetném tiszta lappal újra kezdeném! Higyje el minden új játékos sokkal nagyobb a játékélmény az alsó szinteken!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.87
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
96. hozzászólás - 2015.12.06. 12:56:08
A lehetettlen küldetés,nem egyenlő az (az a gond,hogy erősebbet nem tudok megverni).Mindezt játéktematikai hibás kiskapuk miatt.

Ha költ rá.Oda teszi magát.A barátomnak volt mentora.Szinplán lehetettlent kértek a friss regglőktől.A válaszotok mindig vadász sokat,és amúgy néha ugyan nem tudáson múlik a bajnokság,de van,hogy a PÓK be unja,tehát lehet nyerni.
A büszkeségem már alapból sérti,ha csak olyan bajnokságot nyerhetek,ahol nincs ellenfél.
Nektek ez teljesen nórmális.

Akár az ősköves,ám normál ütemben halladó nem 10 szervert játszott játékos WS Szicpok,PÓK,MultiPÓK:

PL:Bajnokság végeredmény.

A csatában összesen 24 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.94
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
97. hozzászólás - 2015.12.06. 12:57:12
A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest......
ez sem egészen igaz
ha nincs meg az átlag építése akkor csak az építésenek arányában kap bónuszt az épületekból adóan
Pontszám: 8.24
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
98. hozzászólás - 2015.12.06. 13:01:38 (Válasz Turul77 #97 hozzászólására.)
Ez csak V5-re és a V6-ra igaz.
Pontszám: 8.67
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
99. hozzászólás - 2015.12.06. 14:19:29
pont v5 a problémája mint mindig
Pontszám: 8.24
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
100. hozzászólás - 2015.12.06. 14:41:54
Doomlordnak sok szeretettel:
Nem nagyon szoktam írogatni fórumra, de úgy döntöttem rászánok egy kis időt, hogy a másik oldalról is legyen hozzászólás. A játékot indulása óta játszom, mivel a korábban is játszottam más behos játékokkal. Mindegyik szerveren van karakterem. A fő karakteremnek mégis szintben a legkisebbet tekintem aki V2-őn tanyázik és 33 szintű. Annak ellenére, hogy ő a legkisebb időben vele foglalkozok a legtöbbet (táblázatokat gyártok, megtervezem, hogy melyik eventen milyen feladatot kell feltétlen megcsinálnom, hogy a kiszemelt jutalom meglegyen stb.). De nem volt ez mindig így, 3 félresiklott karaktert töröltem előtte különböző szervereken (lvl62, lvl73, lvl108). A cél egyértelműen egy bajnok karakter létrehozása volt. A szerver indulása után kb egy évvel indítottam útjára a karaktert. Azért V2-őn, mert a nagy halak akkor is V1-en voltak.

Nem volt egy sétagalopp mivel pók-ként kezdte pályafutását (nem vadásztam egyáltalán az első állataim is familiárisok voltak) és már akkor is a leginaktívabb szerver volt alacsony szinten (1-max 2 új karakter jött az ütőtávomba hetente). De szerencsére találtam egy jó klánt a Satans Penguinst akik tanácsok mellett kémkedéssel is segítettek. A hőskorszakban volt, hogy 3-4 ember segített kémkedéssel a klánból és így is egy embertől 1-2 szer tudtam LE-t hozni, mert utána szintben elkerült, felfele ütni meg nem optimális ugye. Majd elröppent így 3 év és megérkeztem 8 szintre ahol megnyertem életem első bajnokiját hatalmas élmény volt látni, hogy nem volt hiába való az erőfeszítés. Ezen a szinten még folytattam a pók létformát mivel a 6 szintű toplistát ekkora már fejből tudtam. (Nem, nem vagyok ekkora agy, sem autista, Pro tippek kezdőknek: ha megnyitod a toplistát akkor a legfrissebb karakterek az adott tulajdonság összeg mellett mindig legelöl vannak, így az inaktívakat könnyű kiszűrni, mivel csak mindig a legelsőt kell megjegyezni és ha valaki megjelenik fölötte az biztos aktív karakter.) A lélekút kisütésből és a portyából összeszedtem annyi LE-t, hogy turbóval maxos lett a visszafogott fejlődésem. Ekkor álltam le a portyázásról és az egyetlen bevételi forrásom a térkapu volt. Amit viszont aktívan napi szinten toltam, mivel rájöttem, hogy átlagosan több LE jön belőle, mint amit eddig szereztem portyából (persze maxos vf mellett). Majd jöttek a különböző események, mini eventek és a feladatok kedvéért elkezdtem vadászni, kalandokat csinálni stb, jöttek is a szintek "rendesen". 6 év alatt így jutottam el oda, hogy ha úgy nevezek, hogy nem kapok mínuszt a medáljaimra akkor biztos, hogy nyerek a kategóriámban. Persze ez is csak V2-őn igaz, mivel más szervereken vannak az enyémnél sokkal erősebb karakterek is.

Ami a lényeg: Mondtad, hogy Ariel nem érti a lényeget mikor azt mondja, hogy ne foglalkozz a LE/tp-vel, kvázi vadászd fel magad magas szintre ott a nagy számok törvénye alapján már elenyésző lesz az alacsony szinten összeharácsolt előny. Nos, pár hónappal ezelőttig még én is azt mondtam, hát ez hülyeség. Majd 33 szintre felérve tapasztaltam meg, hogy egy nálam jóval később indult karakter, szemmel láthatóan is kevesebb őskőből normál játék mellett nem sokkal gyengébb karaktert hozott létre (ha a zárójeles bónuszt nem nézzük). S ha mínusszal fogok nevezni bajnokira akkor nagy valószínűséggel nem lesz könnyű dolgom ellene. És ez már ilyen alacsony szinten mutatkozik.
Mindezt csak azért írtam LE, hogy betekintést nyerj milyen egyszerű is összehozni egy szoc-pók karaktert ami ellen te olyan hevesen kapálózol és ha mind a ketten elkezdtek normál tempóban játszani akkor optimális játék mellett milyen gyorsan eltűnik a különbség.
A hozzászólást Mordus módosította 2015.12.06. 14:43:53-kor
Pontszám: 8.87
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője