Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
121. hozzászólás - 2015.12.07. 11:51:13 (Válasz Doomlord116090 #118 hozzászólására.)
Tudok és szeretek is olvasni, de olyat nem, amit dühből, mindenféle tagoltság és egyéb mondatrészi elemek hiánya övez.
Sértődj meg, úgyis ez volt a célod!

A topic nem arról szól, amiről kéne, részemről befejeztem.

Ja, és én nem szoktam pontozni senkit, ha ez számít valamit, de erre biztosan kitalálod, hogy "ismét" hazudok.
A hazudás egyébként szándékos megtévesztésen alapuló valótlanság állítása, míg a tévedés nem szándék-vezérelt!

Szép napot neked!
A hozzászólást Őrmester módosította 2015.12.07. 11:52:44-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.86
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
122. hozzászólás - 2015.12.07. 11:55:23 (Válasz Doomlord116090 #114 hozzászólására.)
Nem a szavak, hanem karakterek beszélnek. Hidd el Böszmeség tudja miről beszél, a legerősebb karakternek tartom(szinthez viszonyítva). Megszorongatni csak hasonló játékkal lehet. 2 év alatt értem utol, de elnáspángolhat amikor akar. Mégsem azon jajgatok, hogy levernek pedig mennyit költöttem a játékra. Simán eltudom fogadni, hogy vannak erősebbek. Hidd el én is harácsoló játékos vagyok a te szemszögedből nézve. Templomi pálcából csak 27db-om van. Sorolhatnám tovább, de felesleges. Nem akarom, hogy ne tudj aludni.
Javasold Miklósnak, aki nem lép legalább 10 szintet két befizetés között, az ne vehessen már az akcióban őskövet. Valamint a költs őskövet akcióban ne is vehessen részt. Nem az a kis platinából váltogatás teszi erősé a karaktert, vagy a kennelezgetés.

Az idő pénz. Ezt a mondást mindenki ismeri. A játékban eltelt idő, előnyt jelent. Ezt el kell fogadni.
Itt van _8._sz._ÁÉV 25-ös szintű végzetúr(V1). Mit csinál? Vadászik ésszel, és az idő neki dolgozik. Javasold Miklósnak, hogy a sajtolásért is járjon TP állat lépet szintjétől függően. Hiszen az nem járja, hogy valaki hetekig-hónapokig kennelezgeti az állatot és aztán sajtolja ki. Közben csak platináért vásárolgatja a napi ajánlatokat 0TP-ért.

Segítek Ő egy vadászpók.
Pontszám: 9.45
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
123. hozzászólás - 2015.12.07. 12:21:13 (Válasz Bíborhold #122 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2015.12.07. 11:55:23
Nem a szavak, hanem karakterek beszélnek. Hidd el Böszmeség tudja miről beszél, a legerősebb karakternek tartom(szinthez viszonyítva). Megszorongatni csak hasonló játékkal lehet. 2 év alatt értem utol, de elnáspángolhat amikor akar. Mégsem azon jajgatok, hogy levernek pedig mennyit költöttem a játékra. Simán eltudom fogadni, hogy vannak erősebbek. Hidd el én is harácsoló játékos vagyok a te szemszögedből nézve. Templomi pálcából csak 27db-om van. Sorolhatnám tovább, de felesleges. Nem akarom, hogy ne tudj aludni.
Javasold Miklósnak, aki nem lép legalább 10 szintet két befizetés között, az ne vehessen már az akcióban őskövet. Valamint a költs őskövet akcióban ne is vehessen részt. Nem az a kis platinából váltogatás teszi erősé a karaktert, vagy a kennelezgetés.

Az idő pénz. Ezt a mondást mindenki ismeri. A játékban eltelt idő, előnyt jelent. Ezt el kell fogadni.
Itt van _8._sz._ÁÉV 25-ös szintű végzetúr(V1). Mit csinál? Vadászik ésszel, és az idő neki dolgozik. Javasold Miklósnak, hogy a sajtolásért is járjon TP állat lépet szintjétől függően. Hiszen az nem járja, hogy valaki hetekig-hónapokig kennelezgeti az állatot és aztán sajtolja ki. Közben csak platináért vásárolgatja a napi ajánlatokat 0TP-ért.

Segítek Ő egy vadászpók.


Vadász PÓK nem létezik,de mindegy.

Alacsony szinten a templom tulajdonság pontjai közel 10%ot javítanak a karin.35 templomi pálca után a PÓKokat 20.szintig a sárba vernéd.Ezt át se gondolod,hisz 200.szinten mit ér 35 tulajdonság pont?Így vagytok a csatlóssal,Kennelel,stb....
0 Tp nem csak a napi rutinról szól,hanem egy rakat más dologról is.Kennel,mini eventek tömkelege meg hát ......
Amit én kérvényezek az logikus,még ha senki se érti.

Még csak nem is a sajtolás Tpéről beszélek.Nem az a gond,hisz az vadászattal jár!20.szintig annyi dologra kell költeni,hogy ha valaki sajtolásra megy,attól én nem sajnálom a sajtoló Tpét.A gond sokkal súlyosabb hibákról szól.

Bajnoki viadal ne az ingyen LÉről szóljon,ne ingyen tulajdonság pontról,hanem egy tényleges bajnokságról!
Elmész egy szinpla portyára,kapsz tapasztalati pontot,hisz cselekszel,tanulsz belőle.Bajnokságon a szint legjobjai csapnak össze,de nem tanúlsz belőle semmit.
EZ KISSÉ ELLENTMONDÁSOS.

Viszont aki halvérű,az olyan előnyhöz jut,ami mások ambícióját szétveri.
A tudás azon múlik,mennyi jutalmat kaszálsz,mennyit nyomkodod a kennelt,ez is tök normális.Erre lehet írni,lassan járj tovább érsz"Kicsit át költve a játékra ne csinálj semmit és te leszel a legtökösebb"

Ez csak egy dolog.Mini eventek őskö váltást is lehetne cselekvéshez kötni,hopp megint szereznének Tpét.Ja,de az nem jó,mert akkor gondolkodni kéne karakter fejlesztésen,hisz lépné a szinteket
AMIBE IGAZATOK VAN,SZOGD MEG HOGY JÁTSZ ÚGY,HOGY NEM CSINÁLSZ SEMMIT!
Tök logikus,csak én vagyok birka,hogy ezt nem látom át és nem tudok vele azonosúlni,akárcsak az a 18 ember akit a játékra ösztönöztem.

Mindezt hova írjam,ha nem a játék fejlesztésbe?
Feladom,bár 5 pontnál szoktam.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.07. 12:34:27-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.64
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
124. hozzászólás - 2015.12.07. 12:48:44 (Válasz Doomlord116090 #123 hozzászólására.)
Idézet: Doomlord116090 - 2015.12.07. 12:21:13
Feladom,bár 5 pontnál szoktam.

Már nem sok kell!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.70
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
125. hozzászólás - 2015.12.07. 13:56:45 (Válasz Doomlord116090 #123 hozzászólására.)
Nekem most kicsit elszállt az agyam, szóval kimondom hogy kapcsold ki magad légyszi. Most úgy néz ki hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter, a topic témájától meg totál eltértünk az értelmetlen panaszkodásaid miatt.

Srácok, akiben még van némi értelem légyszi térjünk vissza a kezdeti témára. Erre pedig lehet nyitni egy újat, vagy folytatni egy régit akinek még van erre ingere.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.23
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
126. hozzászólás - 2015.12.07. 14:16:31
Szeretnék vmi koncepciót látni a csatlósok tulajdonságairól illetve fúziójáról!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.41
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
127. hozzászólás - 2015.12.07. 17:14:28 (Válasz Alendaar #126 hozzászólására.)
https://m.youtube.com/watch?v=tqI1Qpnobbg
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
128. hozzászólás - 2015.12.07. 19:29:58 (Válasz Alendaar #126 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2015.12.07. 14:16:31
Szeretnék vmi koncepciót látni a csatlósok tulajdonságairól illetve fúziójáról!
Ez engem is érdekel, de annyira nagyvonalakban volt róla szó találkozón, meg itt is a későbbi fejlesztések közé van téve, nem hiszem, hogy hónapokon belül hallanánk róla konkrét tippeket.

AF képesség: a robbanás védekezéskor is működik

Ez vajon hogy fog kinézni? Milyen mértékű lesz? Ha vesz le haragot, akkor a KH, vagy a haverok nullázzák, és ki is van kerülve a rendszer, erre érdemes gondolni a tervezéskor. Ha nem vesz le haragot, akkor meg a verhetetlen karik még verhetetlenebbek lesznek (nyilván ehhez az kell, hogy magasabb legyen a robbanása).

Amúgy nem is értem nagyon ezt a védekezéskor robbanás dolgot, elvileg az volt a koncepció lényege, hogy a gyengébb karaktereknek legyen esélyük az erősek ellen ezzel a plusz sebzéssel, ez így megdőlni látszik.
Idézet: Miklós - 2015.07.17. 14:24:35
Röviden arról, hogy mi volt a robbanás célja.

A játék már elég régóta megy, sokszor nagy különbségek alakulnak ki a játékosok között, vannak "legyőzhetetlen" ellenfelek. Mindig szükség van a reményre, hogy talán egyszer én leszek az erősebb, talán néha le tudom győzni a másikat. Erre szolgált a védelem itala, a támadás és az őrjöngés itala, a láthatatlanság is. A robbanást elég ritkán tudod csak használni, tehát nem lőheted minden ellenfélre. De ad egy akkora előnyt, amivel megfordíthatod a csatát.

Most akkor ez az esély megszűnik? Vajon mi változott, hogy már nincs rá szükség?
Bár nekem tökmindegy, mert semmilyen formában nem érint sem a támadó sem a védekező robbanás, de a kíváncsiságom felkeltette, hogy akkor ez most hogy lesz. Illetve kérdés, hogy kik vannak többen, akik védekezni akarnak ellene, vagy a gyengébb támadók, akiknek ez volt a mankója eddig.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
129. hozzászólás - 2015.12.07. 19:59:57 (Válasz Offsboy #128 hozzászólására.)
Jó, hogy szóba hoztad ezt a védekező robbanás témát, teljesen el is felejtkeztem róla. Nagyon nem értek egyet ezzel az iránnyal. Piszkosul érdekelne, hogy milyen érvet hoztak fel a bevezetése mellett. Rossz ötletnek tartom.
Pontszám: 8.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
130. hozzászólás - 2015.12.07. 20:32:24 (Válasz Bpetya75 #129 hozzászólására.)
Nem emlékszem milyen érv volt mellette.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
131. hozzászólás - 2015.12.07. 21:15:03 (Válasz Offsboy #128 hozzászólására.)
Viszont ha nem hozzák be a robbanást védekezésnek akkor a magasabb szinten lévők ne használhassák a kisebbeken és főleg akkor mikor még tul-ban bőven több van nekik.
Pontszám: 6.97
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
132. hozzászólás - 2015.12.07. 21:33:06
Ez a robbanás egy végtelen történet...
Először túl erős volt, most védekezőként is használhatóvá tesszük. Aztán jön majd az AF képesség, ami gyengíti a védekező oldali hatását, mert különben nem lehet portyázni a bizonytalanság miatt.
Ennek sosem lesz vége.

Nem tudom, mi történt Miklóssal a talin, de most bemondásra simán elfogadott egy csomó olyan hülyeséget, amit egyébként simán lepattintott volna.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.12.07. 21:36:39-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.14
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
133. hozzászólás - 2015.12.07. 22:06:53
A robbantasrol. Az alap -hirtelen jott- koncepcio az volt, hogy vedekezesben is lehessen hasznalni, de a harag italahoz hasonlo modon. Ami ezen kivul felvetodott meg, hogy af kepeben lehessen novelni/csokkenteni 1-1 %-kal az alap 10 %-os max EP-aranyu sebzest -de ez mar a vedekezesre valo hasznalattol teljesen fuggetlenul. A harag italahoz hasonlatos koncepciot Miklos csipobol elutasitotta, a tervezett mukodese szerintem mindenkinek sotet folt sajnos.
Egyebkent vedekezni most is pofonegyszeru ellene. Fejleszteni kell a robbantas af-et es kalandokat teljesiteni. Egyik sem nagy ordongosseg.
Pontszám: 9.04
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
134. hozzászólás - 2015.12.07. 22:21:21
En le vagyok maradva es wikin nincs fenn
Mi ez a robbantas?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
135. hozzászólás - 2015.12.07. 22:21:39
.
A hozzászólást Emishi módosította 2015.12.07. 22:21:52-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
136. hozzászólás - 2015.12.07. 22:23:41 (Válasz Bpetya75 #65 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2015.12.04. 23:58:21
Nem tudom, kik lobbiztak a témában a V5 top50-ből, de erős a gyanúm, hogy eggyel feljebb Buildermann is túl nagy falat lenne nekik, még ha jóval verhetőbbnek is tűnik nálad.


Azert -ahogy irtad is- en sokkal-sokkal konnyebben verheto vagyok mint Kiaphet (bar o is befoghato hosszutavon). Csak toletek van minimum 2-3 karakter akik legalabb 50-50 esellyel indulnanak. Egyebkent a szilankos megoldasnal szerintem joval egyszerubb volna, ha mindenki szamara elerhetove lenne teve, hogy eggyel magasabb kategoriaban nevez (kiveve termeszetesen azokat akik alapbol a legfelsoben vannak).
Pontszám: 9.04
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
137. hozzászólás - 2015.12.08. 00:27:15 (Válasz Emishi #134 hozzászólására.)
A csatlósok egyik szakértelme.
Pontszám: 8.20
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
138. hozzászólás - 2015.12.08. 00:36:17 (Válasz Buildermann #136 hozzászólására.)
Nem tudom, mennyire megbízható a szimuláció, de most teszteltem. A legjobb felszerelésemben 3:17-es eredmény jött ki ellened. A kategóriánkban Kiát leszámítva van két karakter, akik egyértelműen erősebbek nálam, meg olyan 3-4, akikkel egy súlycsoportban vagyok, a többiek gyengébbek. Szóval szerintem minimális azoknak a kariknak a száma ebben a kategóriában, akiknek valós esélyt jelent, ha eggyel feljebb mehetnének. Hacsak nem vagy könnyen meggyőzhető, hogy ne nevezz
Pontszám: 8.20
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
139. hozzászólás - 2015.12.08. 06:40:18 (Válasz Emishi #127 hozzászólására.)
Szeretem a ("klasszikus") rajzfilmeket, animációs filmeket, de spec. a Dragon Ball-t mindig is utáltam, méghozzá nagyon!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.41
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
140. hozzászólás - 2015.12.08. 08:26:39 (Válasz Alendaar #139 hozzászólására.)
Kétféle ember van....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!