Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
141. hozzászólás - 2015.12.08. 09:34:27 (Válasz Bpetya75 #138 hozzászólására.)
Tehát van 15% esélyed. Még két hasonló karaktert zsinórban legyőzni kb 60%-os eséllyel lehet. Ez már bőven a legyőzhető kategória. Némi irányított fejlesztéssel pedig még tovább növelhetők az esélyek.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.12.08. 12:45:07-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.14
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
142. hozzászólás - 2015.12.09. 22:57:18 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Nekem már csak egy kívánságom lenne a kémkedésnél , hogy a nem maximalizálható szakikat is ki lehessen kémkedni.
Ha ezt megkapom esküszöm kopaszra nyírom magam és -10fokkban meztelenül biciklizek egy km-t(jut eszembe ezt már megcsináltam , akkor ti jöttök )
A hozzászólást Dnamax módosította 2015.12.09. 22:58:42-kor
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.80
közkedveltDaraknaihFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
143. hozzászólás - 2015.12.09. 23:16:44
Sziasztok

Ide még sosem írtam, és lehet hogy ezután a levél után azt is fogjátok mondani, hogy bár most se tettem volna, de mégis megírom

Szóval arra gondoltam, mi lenne, ha fejlesztenétek, egy idézés képességet.
Valami olyan lehetne, hogy x AF-ért kifejleszthető a szaki, amit persze külön LÉ-ért lehetne tápolni. Két oldalra lehetne fejlődni; angyal idézés vagy démon idézés.
A lényeg,hogy a csata elején a varázslat előtt lehetne megidézni valamelyiket, ha van ilyen képessége a delikvensnek.
Az angyal az egész csata során körönként regenerálná az életet a Vu-nak és az állatoknak valamilyen mértékben esetleg valami kis pluszt adna mondjuk kábításra, a démon pedig körönként mérgezhetné az ellenfélet és állatait és valami kis százalék pl lélekszívást adna.
Később lehetne pl ennek is valami hatástalanító AF-et csinálni, amivel ki lehetne oldani ezeknek az idézett lényeknek a segítő erejét.

Valami ilyesmire gondoltam
Pontszám: 9.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
144. hozzászólás - 2015.12.10. 00:15:17 (Válasz Daraknaih #143 hozzászólására.)
Én támogatom az új fejlesztéseket, viszont neked is elmondom, amit már másoknak is

Gondolkozz rajta, hogy ez kinek / kiknek lenne jó és hasznos, és tényleg az lenne-e, milyen helyzetben használnák, segítene-e valamit. Utána szedd össze, hogy miért, ÉS azt is, hogy miért nem. Az egészből az jön ki hogy egész fasza ötlet, akkor segíteni fogok összerakni Egyébként egy tipp hogy próbálj kicsit globális vetületben gondolkozni
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.68
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
145. hozzászólás - 2015.12.17. 17:24:58 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Örömmel látom, hogy elkezdtétek megcsinálni a dolgokat a listáról. Fogadjátok elismerésem.

Viszont legyetek szívesek egy kicsit módosítani a dolgot. Ne CSAK a Lady Avariel eredményeket osszátok az inspiráció szorzóval, hanem a Xenót, a Kufár Csatát, a Landragórt (legfőképpen a Landragórt) és az összes többi eventet, toplistát, meg bármit, ahol nincs helye ennek a legális csalásnak.
Azt hiszem mások nevében is beszélek, amikor azt mondom: demoralizálóan hat, ha a 4-5 (vagy több) éve építgetett karikat lekörözik a még egy éve sem játszók.
Pontszám: 7.21
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
146. hozzászólás - 2015.12.18. 20:48:28 (Válasz Dozer #2 hozzászólására.)
Nekem, én javasoltam, szerintem így korrekt. Van valami gondod vele?
Pontszám: 8.14
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
147. hozzászólás - 2015.12.18. 20:55:17 (Válasz Quellon #19 hozzászólására.)
Felőlem lehet zöld is, a lényeg nem ezen van, hanem azon, hogy más is elismert legyen. V5-ön a TOP 50-ből 48 karakter ugyanabban a kategóriában van és 0% esélyük van nyerni Kiaphet miatt. Nem kell azzal jönni, hogy ki milyen erős/nem erős karakter, ha nem ismered a V5 karaktereket, ne ítélkezz. Egyébként egy valós olimpián sem csak az első helyezettet ismerik el, hanem a 2. 3-at is.
Pontszám: 6.57
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
148. hozzászólás - 2015.12.18. 20:59:53 (Válasz Kwisatz #147 hozzászólására.)
Csakhogy a játék nem csak V5-bol áll, illetve az OK hogy díjazzák a valós Olimpián a 2. és a 3. helyezettet is, de hallottal mar olyat, hogy valaki 3 ezüstérem/bronzerem helyett/után kapott egy aranyat???
V3-Alíz
Pontszám: 8.04
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
149. hozzászólás - 2015.12.18. 21:00:34 (Válasz Quellon #28 hozzászólására.)
Látod, pont ez hiányzik a V5-ről. Ott nincs semmilyen alternatíva, nincs olyan, ki x vagy y nyerhet, meg mindig más az erősebb. Akkor van esélye valakinek nyerni, ha Kiaphet elfelejt nevezni (egyszer-kétszer előfordult véletlenül). Egyébként én személy szerint jóban vagyok vele, nem ellene találtam ki ezt, csak így azon a szerveren abban a kategóriában nincs értelme a bajnokinak, és ezzel ő is egyetért.
Pontszám: 7.09
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
150. hozzászólás - 2015.12.18. 21:02:59 (Válasz Dozer #148 hozzászólására.)
Igen, épp ezért nem instant jutalmat gondoltam, hanem olyat, amit gyűjtögetni kell, így a győzteseknek sem lehet oka panaszra. Nem a beváltás a lényeg, hanem az, hogy a sok 2. 3 hely is érjen valamit, azért is meg kell dolgozni.
Pontszám: 8.14
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
151. hozzászólás - 2015.12.18. 21:13:13 (Válasz Ariel #53 hozzászólására.)
Ariel, pont Te mondod ezt? Eddig úgy ismertelek, mint a ki 100%-osan ismeri a Végzeturat. Bár lehet, hogy a játékot ismered, de a V5-ről ezek szerint fogalmad sincs.
Ott a TOP karakterek között van kb.6-8 olyan, akik közel egyforma erősek, ki ebben jobb, ki abban. Jó eséllyel 5 bajnokin 5 különböző győztes lenne.
Viszont ott van Kiaphet, aki mindenkit tönkrever -200-as tulajdonságokkal is. NEM LEHET UTOLÉRNI! Builermannek elméleti esélye lehet az inspiráció miatt talán, de az egy speciális szabály, ami a TOP-ban csak neki van.
Én szeretnék nyílt versenyt, izgalmas bajnokikat, hogy legyen értelme nevezni és részt venni rajta. Mondom még egyszer, ez nem Kia hibája, inkább keressünk egy olyan megoldást, aki nem csak neki, hanem a többieknek is jó.
Pontszám: 8.14
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
152. hozzászólás - 2015.12.18. 21:35:03 (Válasz Kwisatz #151 hozzászólására.)
Nem igaz az, hogy nem lehet utolérni, ez csak egy kifogás.
Végignéztem az utóbbi kb fél év küldetés Alvarieljét V5n és V2n.
A V2 legjobb küldetése mindig sokkal magasabb volt Kia teljesített küldijeinél, néha a 2. is lekörözte, novemberben pedig a top3 minden tagja több küldit csinált, mint Kiaphet. úgy tűnik, ha a V5s top sokkal több küldetést csinálna, akkor ezzel talán LE termelésben hosszútávon be lehetne érni, mindenesetre ahátrányon lehetne faragni mindenképp. Persze 5 bajnokinként ajándék medálért folyamodni sokkal egyszerűbb
Pontszám: 7.61
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
153. hozzászólás - 2015.12.18. 21:54:01
Egyébként egy valós olimpián sem csak az első helyezettet ismerik el, hanem a 2. 3-at is.

Idézet: Dozer - 2015.12.18. 20:59:53
Csakhogy a játék nem csak V5-bol áll, illetve az OK hogy díjazzák a valós Olimpián a 2. és a 3. helyezettet is, de hallottal mar olyat, hogy valaki 3 ezüstérem/bronzerem helyett/után kapott egy aranyat???


Ezüst bajnoki medál a döntő vesztesének: minden 2. ad +1-t minden tulajdonsághoz
Bronz bajnoki medál az elődöntdöntő veszteseinek(3. és 4.): minden 3. ad +1-t minden tulajdonsághoz

Vagy valami hasonló
Vélemények?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
154. hozzászólás - 2015.12.18. 21:59:08 (Válasz Ricskosz #152 hozzászólására.)
1. Nem a Lady toplistáról van szó, hanem a bajnokiról. Nem releváns, hogy ott ki hányadik (még LE-ben sem).
2. Utol lehetne érni, abban az esetben, ha abbahagyná a játékot.
3. Kérdezd meg tőle, hogy az elmúlt 2 évben hány olyan bajnokija volt, ahol nevezett és nem ő nyert. Segítek, nulla.
Pontszám: 8.14
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
155. hozzászólás - 2015.12.18. 22:17:06 (Válasz Kwisatz #151 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2015.12.18. 21:13:13
Viszont ott van Kiaphet, aki mindenkit tönkrever -200-as tulajdonságokkal is. NEM LEHET UTOLÉRNI!
Mindenkit utol lehet érni. Kiaphet is csak félgőzön döcög, ő maga is bevallotta a talin. Persze ha azt próbálod másolni, amit ő csinál, akkor nem leszel jobb nála, de bőven vannak még kiaknázatlan lehetőségek. Amíg V5-ön 400 ismételhető küldivel TOP3-ban lehet lenni Alvarielnél, még a Xeno event alatt is(!), addig nem kell nekem a handabanda utolérhetetlen és legyőzhetetlen karakterekről...

Elismerést pedig egyáltalán nem fog adni egy olyan medál, amit azért kaptok, mert elég sokszor elvertek a döntőben, pláne ami azért kerül a játékba, mert nem erőltetitek meg magatokat a győzelemért...
A hozzászólást Ariel módosította 2015.12.18. 22:19:52-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.05
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
156. hozzászólás - 2015.12.18. 22:52:14 (Válasz Ricskosz #152 hozzászólására.)
Ez azt jelenti, hogy van a V2-n 1-2 olyan játékos, aki durvábban tolja, mint Kia. Na és? Aki annyira rá akar csavarodni a játékra, tegye, de nem gondolom, hogy ez lenne az etalon. Azt én sem szeretném, ha pár négybe, meg döntőbe jutással lennének bajnoki medáljaim, de pl Gwindor ötlete tetszik.
Pontszám: 8.22
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
157. hozzászólás - 2015.12.18. 23:41:45 (Válasz Bpetya75 #156 hozzászólására.)
Nem, ez azt jelenti, hogy Kiaphet nem utolérhetetlen és legyőzhetetlen, csak meg kéne dolgozni érte. Nem akarok megbántani senkit, de a V5 top igazi nyugdíjas mezőny. Kiaphet kényelmesen megnyer mindent, még csak meg sem kell mutatnia, mire lenne képes versenyhelyzetben. De erről elsősorban a többiek tehetnek, akik inkább kérnek vereségekből összerakható bajnoki medált, minthogy legalább minimális erölködésre kényszerítsék Kiaphetet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
158. hozzászólás - 2015.12.19. 00:21:56 (Válasz Ariel #157 hozzászólására.)
Mesélj már nekem arról kérlek, hogy lehetne megszorongatni. De komolyan. Én "rendesen" költök őskövet, bár nem a max befizetéssel. Kia nem tudom jelenleg mennyit költ, de a korábban amikor beszéltem vele mindig mindent megvett,l maxot fizette be. Én nem. Optimalizálni mindketten tudunk. Szóval ő több pénzt fektetett a játékba, mint én és mondjuk egyforma tudással bírunk, akkor hogyan tovább? Ha ő maxot költ és előrébb van mint én, akkor én hogy tudok lefaragni a hátrányból? Amúgy kíváncsian várom a többi V5-ös karakter véleményét, ők hogy látják, mennyire van értelme nekik nevezni abban a kategóriában. Azért az sokat elmond, hogy rajta kívül a TOP 10 nagyjából egyforma erős. Milyen érdekes... biztos mindenki lusta. meg nyugdíjas.
De nem is ez a lényeg. Én egy ötletet javasoltam, ez csak egy váz, jött rá több módosítás is, nem ragaszkodom a kék/piros medálhoz, lehet más színű, más értékű, azt szeretném, hogy legyen egy kis sikerélménye másoknak is bajnokin.
Pontszám: 8.12
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
159. hozzászólás - 2015.12.19. 02:00:04
A fo kulonbseg ott van Kia adatlapjan. Neki mar ev(ek) ota tobb megaja van mint most masoknak a topbol. Az olcsobb fejlesztes ennyi ido utan nagyon meglatszik.
A helyzeten az eredetileg kulonbsegcsokkentesnek szant, am nagyreszt oskoert beszerezheto zold esszenciak sem segitettek valoszinuleg.
Pontszám: 9.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
160. hozzászólás - 2015.12.19. 07:01:13 (Válasz Buildermann #159 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2015.12.19. 02:00:04
A helyzeten az eredetileg kulonbsegcsokkentesnek szant, am nagyreszt oskoert beszerezheto zold esszenciak sem segitettek valoszinuleg.

És aki eléri a max megát, azzal nem fog csökkenni a különbség? Dehogynem. Egyértelmű célja Miklósnak a jelek alapján, hogy aki akarja, az fél-1 éven belül egyetlen állat sajtolása nélkül megszerezhesse mind a 235-öt. Ezután meg majd bekerül valami, ami töredékét adja a mega tápoknak, a különbség el is van simítva. Illetve részben, mert minden szintkörnyezetet televágja olyanokkal, akik pénzért megvették az összes megát - de túl sokat gondolkodni azért nem kellett érte -, mert ez a jó a játéknak.

Más, így mindenkinek a V5 bajnoki témában. Most nem azért, hogy akárki tyúkszemére lépjek. Havi 4-500 küldis karaktert aki azt mondja hogy nem lehet utolérni, annak fogalma sincs a játékról. Nagyon furcsa volt ezt olvasni sok éve játszóktól. Nem csodálom, hogy aki ennél jobb teljesítményre képes, az csendben figyel és inkább nem osztja meg a tippjeit. De azért azt döntsük már el, hogy bajnokit akarunk nyerni, vagy lekockázni akarjuk aki jobban csinálja, de azért jó lenne a bajnoki medál részletekben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!