Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
161. hozzászólás - 2015.12.19. 08:44:34
Egyébként feleslegesen erölködtök aki sorozatos bajnoki győztes és nagy az egója mint off-nak és ariel-nek azok sose fognak belemenni mert minek, nem bolondok ők sem hisz folyamatosan nyerik a bajnokit de ha más is véletlen bajnoki medált szerezne db-okból vagy bármi egyébből akkor oda az előnyük. Lássátok be feleslegesen erölködtök ebben a mindenki mindent magának akar világban (tisztelet a kivételnek).
Pontszám: 6.62
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
162. hozzászólás - 2015.12.19. 08:59:28 (Válasz Lord Lajos #161 hozzászólására.)
Úgy látszik nem érted a lényeget!
Offs-nak és Arielnek (meg többek között nekem) az nem tetszik, hogy az évek alatt, jó játékkal és rengeteg idővel összehozott "előnyt" lényegében őskővel és a beho hathatós támogatásával simán meg lehet "venni" - röpke fél év alatt!
Az még talán rendben van, hogy "sűríteni kell a mezőnyt" (miért is?), de ezekkel a baltás korlátokkal általában a legjobb játékosok azon előnye lesz semmis, ami a játékhoz értésből ered! Ez nem fair!!!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
163. hozzászólás - 2015.12.19. 10:08:38 (Válasz Kwisatz #158 hozzászólására.)
Ez most lehet, hogy megint bántó lesz, de nem igaz, hogy egyforma tudással bírtok, és ha ránézek az ismételhető küldik mennyiségére, amit havonta megcsináltok, akkor azt kell mondanom, hogy az optimalizálás terén is nagyon sokat kell még tanulnotok.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
164. hozzászólás - 2015.12.19. 11:02:21 (Válasz Ariel #163 hozzászólására.)
Lehet, hogy van még mit tanulni. De az is biztos, hogy ha valaki X Ft-ot költ a játékra, a másik meg 2X-et, akkor nem lehet behozni a hátrányt.
Pontszám: 8.09
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
165. hozzászólás - 2015.12.19. 11:12:18
Félreértés ne essék, nem akarom abba az irányba terelni a témát, hogy aki többet fizet az erősebb (mondjuk ez így van), és hogy ki mennyire pro. Azon lehet vitatkozni.
Az alapfelvetés az volt, hogy a TOP50 a lassítás miatt együtt mozog V5-ön és így gyakorlatilag mindenki abban a kategóriában van, ahol Kia. Nincs lehetőség lemaradni, feljebb kerülni másik kategóriába normális játék esetén, így senkinek sem lehet elméletileg sem esélye győzelemre, sikerre. És a jelenlegi struktúra szerint ez így megy majd az idők végezetéig, vagy amíg ő abba nem hagyja a játékot. Erre keresek olyan alternatívát, amitől nem csorbul a bajnokok hírneve, de másoknak is legyen értelme nevezni a bajnokira.
Pontszám: 8.09
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
166. hozzászólás - 2015.12.19. 12:08:11 (Válasz Offsboy #160 hozzászólására.)
Felreertetted. Ez a butitott beszerezhetosege a megaknak ugyanugy erosen oskofuggo mint az allatcucc+gradulatum. Aki eddig nem koltott ezekre olyan mertekben mint mas, az nyilvan most sem fog 10 nap alatt tobb oskovet elnyomni a megakra mint aki eddig is fullon tolta. V5-on eleg messze vagyunk meg a 235 megatol, Kiaphet is.

A tobbi vilagon nem ez a jellemzo, de meg kell erteni, hogy V5 topban 50 mega korul vannak a karakterek (mert mint fentebb irtam kevesebbet koltenek ra). Optolhat barki barhogy, napi 30-40 pp, 12K le/portya, es a tulfejlesztesi koltsegben levo oriasi kulonbsegek miatt az eletben nem lesz eselye utolerni meg alvarielen sem.
Ezzel nincs is gond, megerdemli. Viszont a topban levok 6 eve jatszanak, ok sem befektetett energia es osko nelkul. Kevesebbet koltenek, de azert szeretnenek nemi sikerelmenyt bajnokin ok is. Jelenleg erre 0% eselyuk van, mert a top egyuttes mozgasa miatt minden alkalommal ugyanabban a kategoriaban indulnak.
Ami engem illet, kifejezetten motival Kiaphet jelenlete. Igyekszem, hogy legyen modom lotavolba kerulni hozza kepest. Nagyon messze van meg, de a kulonbseg csokken. Remelem sikerul mielott szervert valtok.
Pontszám: 9.09
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
167. hozzászólás - 2015.12.19. 12:14:09 (Válasz Kwisatz #165 hozzászólására.)
Erre két alternatíva is van. Az egyik, hogy összekapjátok magatokat és okosabban játszotok, mint Kiaphet. És ez nem pénz kérdése. A másik, amit már említettem, az a nagyobb kategóriában történő nevezés lehetősége. Csak egy plusz gomb kell "egyel nagyobb kategóriában akarok nevezni" felirattal, és Kiaphet máris elkerülhető.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
168. hozzászólás - 2015.12.19. 12:39:09 (Válasz Buildermann #166 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2015.12.19. 12:08:11
V5-on eleg messze vagyunk meg a 235 megatol, Kiaphet is.

A tobbi vilagon nem ez a jellemzo, de meg kell erteni, hogy V5 topban 50 mega korul vannak a karakterek (mert mint fentebb irtam kevesebbet koltenek ra).

Hát de ez se nem a játék hibája, se nem Kiapheté. Ha vannak akik szándékosan nem fejlesztenek (vesznek...) valamit a játékban, amitől tudják hogy erősebbek lennének, akkor biztos igazságos, hogy ezek a játékosok kiáltanak mankóért? A bajnok attól bajnok, hogy a viadalon erősebb mint a többi. Pont.
Ha már medál, akkor ezüst és egy bronz színű bajnoki medál járjon, ami mondhuk feleakkora mint a rendes medál.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
169. hozzászólás - 2015.12.19. 12:53:55
Marha unalmas, hogy ilyenre kell pazarolni a fejlesztést. Én sem tudom leverni Kiát, mégis lett bajnokim, hogy hogyan? Lehagytam, kiértem a kategóriájából. Igen, egy év kellett hozzá, de ráfeküdtem a +tp-s ékszerekre entitásból. Most meg aki elvan az állóvízben itt sír. Akkor mi lesz, ha pl. Kia is feljebb nevez? Azon fogtok sírni, hogy ez a szemét feljebb nevezett? Tervezni kéne hosszútávon előre.
Pontszám: 8.49
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
170. hozzászólás - 2015.12.19. 13:14:31
Offs, teljesen egyetertek. Ezert javasoltam korabban, hogy lehessen eggyel feljebb nevezni. Illrtve a bronz/ezust medal is jo otlet.
Szerintem a tobbiek sem bajnoki medalt szeretnenek, hanem barmilyen lehetoseget a befektetett energia elismeresere.

Magic, ismet hasonlokepp gondolkozunk. * En pl kifejezetten orulnek ha Kia feljebb nevezne. Semmi eselyem nem lenne ugyan, de idovel (sok-sok idovel) talan lathatnam gyakorlatban is ahogy csokken a kulonbseg.

*..de ugyanakkor megertema tobbiek frusztraltsagat is..
A hozzászólást Buildermann módosította 2015.12.19. 13:18:35-kor
Pontszám: 9.09
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
171. hozzászólás - 2015.12.19. 13:20:03
Ezüst, bronz teljesen oké szerintem. Ha lenne feljebbnevezés, van 4-5 kari, akivel jókat lehetne csatázni. Mostmár te is elvertél. Azt nem akarom, hogy 3-4 hónap múlva megint menjen a hiszti...
Pontszám: 7.73
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
172. hozzászólás - 2015.12.19. 13:20:30
engem egy dolog zavar és ez nem a bajnoki

mióta bent vannak csatlósok végtelen pénzért végtelen tp kaphat a csatlós mindössze egy állat befogással

Nehezen hiszem, hogy csak én vettem észre amúgy , szerintem akik tehették ezt ki is aknázták eddig ...

röviden a lényeg állat befog idomít max tp s cucc rá dob 48 óra kennel majd gyakorlatozás megszüntetése majd újra 48 óra ismét meg szüntet ....

és a zabáláskor kapott tp egy alap mondjuk 6-7-8as szintű állatból akár végtelen is lehet

na bajnoki helyett inkább ezen csámcsogjatok ki olyan tökös , hogy vállalja ő mennyit nyomott így a csatlósába
Pontszám: 7.85
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
173. hozzászólás - 2015.12.19. 13:22:41
Elo aukciora egy hirtelen javaslat. V1-3 ne szerverenkent legyenek kulon a tetelek, hanem osszesen 3 (vagy 4) mindegyikbol, melyekre az elso 3 szerverrol barki licitalhat.
Pontszám: 9.09
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
174. hozzászólás - 2015.12.19. 13:28:40 (Válasz Fsanyi82 #172 hozzászólására.)
Ezt jelentettuk paran nar usz-re, valtozas nem tortent azota sem. Eleg szomoru..:/ Mondjuk annyi modon lehet tapolni a csatlosokat, hogy szerintem nem hasznalja ezt ki senki sem, de tenyleg nagyon durva mar a lehetoseg onmaga is.

*kezdem a sort: 1 eve az egyik csatlost 120-onvalamennyirol feltoltam 250-re koltesi akcio alatt.
A hozzászólást Buildermann módosította 2015.12.19. 13:31:08-kor
Pontszám: 9.09
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
175. hozzászólás - 2015.12.19. 13:43:49 (Válasz Buildermann #174 hozzászólására.)
én folytatom
egyik bu event alatt csináltam két perc alatt egy 50ezer tp-s zabálandó állatot (pech , hogy ettől hajszál híjján nem lettem bolygó ura )

jobban el lennék eresztve anyagilag nem sajnálnám a kattintgatást
Pontszám: 7.85
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
176. hozzászólás - 2015.12.19. 13:43:56 (Válasz Buildermann #174 hozzászólására.)
Aham értem... Nos van 9600 őskövem, meglátjuk lesz e változás, illetve utólagos büntetés nem csak nekem, hanem mindenkinek aki használta ezt a bug-ot....
Ez egy hosszú nap lesz...
V3-Alíz
Pontszám: 7.39
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
177. hozzászólás - 2015.12.19. 13:49:02
Sajnos nem tudtam róla. Biztos használtam volna egy-kétszer.
Pontszám: 7.73
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
178. hozzászólás - 2015.12.19. 13:59:50
-150 osko:

"Biztos hogy felzabáltatod XY csatlóssal? (172203 Tp-t fog kapni) Vigyázz ez nem visszafordítható!

1 megszakítás nálam (mivel csak 130-as vagyok) 1026 Tp-t jelent. Ha ezt felszorzom mondjuk 8000-rel akkor kijön 8.208.000 Tp. Tényleg nem foglalkozik az USZ. ezzel a problémával?

Csinálok mondjuk egy 600-as csatlóst.... Legyen mondjuk +60% LE vadászatra. Aztán csinálok egy újabbat ami adjon mondjuk +20 Tp-t az összes csatlósnak.
Hihetetlen ez a nemtörődömség...
A hozzászólást Dozer módosította 2015.12.19. 14:45:00-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.39
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
179. hozzászólás - 2015.12.19. 14:12:37 (Válasz Dozer #178 hozzászólására.)
nem ingyen kaptad

költöttél 150 követ , szerintem ez eg direkt nyitva hagyott kis kapu , mégiscsak pénz csordogál be cserébe ki tudja mennyi , ha neked van ennyi felesleges köved , lehet másnak van 10x enni is amit nem sajnálna hasonló célokra

persze előbb a csatlóst szürkével meg kékkel fel kell jól tuningolni, hogy értelme is legyen



A lényeg itt az, hogy ebben a játékban édes mindegy mennyivel vagy jobb a másiknál ki hány küldit tol be havonta ki mennyire halad szintben

egy dolog van amiben mérni lehet egy kari erejét az pedig a kemény magyar FT

És ez az amiért én hamarosan be fogom fejezni örökre a játékot , mert minden akción a max be fizetés is kevés sokakkal szemben rendes játék mellett , csalással meg nekem nem kell erős kari .

Emellett az, hogy nem lehet bajnokit nyerni majd ha lépek még két szintet , mert a teljes top 50 meg még páran az alatt ott neveznek (v5) engem marhára hidegen hagy .ilyen butaságra fejlesztési időt pocsékolni szerintem teljesen felesleges , mert egy medál nem ér egy ló.. se ha meg sok van akkor végképp szinte semmit
Pontszám: 6.90
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
180. hozzászólás - 2015.12.19. 14:13:37
Ez kemény. A logból tuti simán ki lehet szűrni, hogy kik szakítják meg rendszeresen nagy számban a gyakorlatoztatást, biztos meg is lesz a "jutalmuk".
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.15
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője