Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
101. hozzászólás - 2015.12.06. 16:10:59 (Válasz Turul77 #97 hozzászólására.)
Idézet: Turul77 - 2015.12.06. 12:57:12
A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest......
ez sem egészen igaz
ha nincs meg az átlag építése akkor csak az építésenek arányában kap bónuszt az épületekból adóan


Saját tapasztalatok:
S1. Ahoz,hogy SZBét tudjon pörgetni a karim,azzal kezdtem,hogy 1,4 Milliót építettem.14 szinten keresztül romboltam a statom és nem tudtam állatokat kennelezni,ha vadásztam volna többet,úgy 16.szintre kaptam volna szövi bónuszt.
PL:9.szintű PÓK 102.szintű állattal.39.958 építéssel közel azonos erejű szövetségi bónusszal játsza a bajnoki viadalt.14.szinten meg már .....
Ő kezdetektől Bónusszal játszott.

S5ön is voltak gondok az ép átlaggal évekig,a bónuszaik ott is kapták a PÓKok évekig,amit a most induló nem élvez ki.Csatlósaik,100.szintű állataik meg vannak.
De nem ez a téma.

Gondoljatok bele,hogy egy új játékos regisztrálás után mennyi információt kap,mennyit olvas,mennyit szív.Mennyit épít mire szövetségi bónuszokat kap.Szövetség találás se biztos,mivel egy kezdő nem tudja,hogy ép melyik klán aktív.Lehet inaktív játékosoknak írógat.
Mindezt a multizók bonyolítják.Ha csak érdeklődik nem feltétlen biztos,hogy azonnal költ.Azonban látván ellenfeleit meg teszi,jogos,hogy legyen kis különbség,tunig.A gond ezzel,hogy azt a határ amit az őskő segít alacsony szinten a PÓKok már baromi rég túl hízták.Azaz a játékos prémes alsónadrágba neki indul a viadalnak,bízván,hogy most kiadta a maximumot magábol.
Eredmény:
A csatában összesen 62 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.
Így úgy dönt,hogy ez a játék hemzseg a csalóktól és amúgy se ért belőle semmit,abba hadja.Ez megy évek óta.
Nézzük az újra kezdési motiváltságot.
Erről Miklós tudna mesélni,én csak annyit látok apad.Oka,hogy mindenki tudja,hogy ez mivel jár.Sok-sok vadászat,ami egy rakás kutyagumi karaktert eredményez,ha aktívan akar játszani.Mindenki elött nyitva a 0Tpés játék,csak kevés a halvérű játékos,így ez az opció kizárólag egy szűk PÓK kategóriának adott.

Amit ez az egész társulat,egy ember kivételével nem tud felfogni,hogy NEM MAGAMRÓL BESZÉLEK,hanem az utánpótlás játékosokról.Amit látnak kezdetektől az irreális.A játék nehézségi foka nonszensz egy kezdőnek.
Ne etessétek túl a PÓKokat,mert értelmetlen.Inkább mozgasátok meg,mert túl vannak hízva a kényelmes életvitelüktől.
A jelenlegi szövetségi bajnokságok tapasztalt játékosok számára még nyerhető a sok medál minusznak köszönhetően és az állatok elnyelésének rendbetételével,de kezdőknek lehetetlen.Ha ezt tovább fokozzátok még újra induló se lesz.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.37
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
102. hozzászólás - 2015.12.06. 16:53:53
Az a jó, hogy viszonylag "bonyolult" a játék. Mivel grafikája nincs, valós idejű akció nincs benne, ki játszana vele, ha még gondolkodni se kellene.
10 éves gyerekeket (mint amilyen a lányom) 5 percre köt le a VU. Lehet, hogy egy kezdőnek átláthatatlan az elején, de ha pont ilyen tervezgetős játékot keres, akkor utána fog olvasni, kérdez, felfedez. Ha gyorsan átlátható játékot keres, akkor visszamegy Call of Duty-zni (csak példa, amúgy szeretem a Call of Duty-t is).
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.37
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
103. hozzászólás - 2015.12.06. 17:23:56
Még mindig nem érted.
Nem kell hozzá gondolkodni,ha csak kennelt nyomkodsz és jutalmat zsebelsz!!!
Rosten accal le győztem olyan PÓKot,aki 16.szinten 100adik szintű csatlóssal és 2db 80.szintű állattal volt ellátva 1-2 éve.Csak húzta az időt,de nem értett a játékhoz.Egésége,mágiája magasan volt és gondolom szakikban se volt észkombány,de még is ritkán győzték le /CSAK NAGYON TAPASZTALT JÁTÉKOSOK/,mert a nyugdíj akkora bónuszt biztosított neki,hogy labdába se lehetett rugni egy kezdőnek,hiába költött rá.
Ez a jelenlegi rendszer alacsony szinten.

A játék pokoli komprikált alacsony szinten mivel a LÉ kevés és 1000 dologra lehet költeni TP meg ömlik.

Ezt spékelik meg a PÓKokkal,3 féle kategóriával (MULTIPÓK,SZOCPÓK,KLASSZIKUS PÓK).

0 sikerélmény és állandó sikertelenség.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.37
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
104. hozzászólás - 2015.12.06. 17:28:18 (Válasz barbarabee #102 hozzászólására.)
túl vannak hízva a kényelmes életvitelüktől

Tényleg úgy gondolod, hogy egy POK kari építése csak a bajnoki nevezgetésekből áll, és a POK-k nagy többsége csalással érte el amit elért?

A játék nehézségi foka nonszensz egy kezdőnek

Ez igaz.
Korábban volt egy fejlesztési ötletelés az új belépők mentorálásáról (nem az elején annak a pár funkciónak bemutatásáról) csak nem lett belőle semmi

barbarabee: Doomlord116090-nek ment a válasz
A hozzászólást Gwindor módosította 2015.12.06. 17:37:33-kor
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.83
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
105. hozzászólás - 2015.12.06. 18:25:16
Egy komoly mentorálás tényleg megkönnyítené a kezdeti vakon repülést. A "Játékinformációk"-ban is lehetne egy haladó rész, ami összefoglalja, mik a főbb vonalai a játéknak, mi mire jó (feladatok, templom, szövetség, állatok, csatlósok, eventek, mini eventek, stb...), akkor nem kéne napokat, heteket eltölteni azzal, hogy kimazsolázza az alap információkat a wikiből vagy a fórumról. Van, aki szeret olvasgatni, keresgélni, de biztos sokan elkedvtelenednek, hogy nincs egy irányvonal, neki kell összeollózni minden infót több helyről...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.41
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
106. hozzászólás - 2015.12.06. 19:40:00 (Válasz Doomlord116090 #103 hozzászólására.)
Értem a "PÓK" problémádat. Sőt, más is érti, csak azt nem érti senki, hogy mit tudsz ezen ennyit nyűglődni. Aki 3-4 éve ül a 9. szinten, azt a 9. szinten nem fogod megverni. Fogadd ezt el, és lépj tovább!

Kezdő karakternek pedig lehet sikerélménye, de el kell fogadnia mindenkinek, hogy az ilyen stílusú játékokban vannak elejétől fogva játszók, lemaradók, abbahagyók-folytatók, újrakezdők, és időről időre kezdők. Ha egy játék 7 éve megy, és te most kezded, tudnod kell, hogy fel kell kötnöd a gatyádat.
A jó része, hogy 7 év alatt minden tudás felgyűlt már, kész enciklopédia áll rendelkezésedre kimazsolázni a dolgokat, amibe a top-on lévők még beleszaladtak, neked már menni fog. Az új fejlesztéseket ők csak bizonyos szint felett kapták meg, neked már az elejétől rendelkezésedre áll gyűjtögetni azokból a dolgokból, ami régebben még nem volt, tervezni előre.
Más játékban esélyed sincs a top-ot utolérni, itt, ha akarod, utolérheted, elkerülve az ő általuk elkövetett hibákat, még erős karaktert is tudsz a nyakukba zúdítani, ha utoléred őket. A V5, 6 pont erre lett kitalálva...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.56
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
107. hozzászólás - 2015.12.06. 20:21:12 (Válasz barbarabee #105 hozzászólására.)
Szerintem minden világon akadna 4 játékos (hordánként egy) aki némi kis havi fizetségért (őskőért, relikkupnért, csokiért , stb.) bevállalná ezt a szerepet
- Minden világon lenne hordánként egy szövi ahova automatikusan belépnének az új regelők.
- Csak X. szintig vagy X. ideig maradhatna itt
- Ennek a szövinek nem nőne a kútja
- A kiválasztott Mentorok be tudnának lépni ebbe a szövibe is és természetesen a sajátjukba is
...
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.41
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
108. hozzászólás - 2015.12.06. 20:35:13 (Válasz Gwindor #107 hozzászólására.)
Kitűnő ötlet.
Pontszám: 8.67
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
109. hozzászólás - 2015.12.06. 23:38:10 (Válasz Doomlord116090 #103 hozzászólására.)
Várlak szeretettel a 24. szinten
A hozzászólást Őrmester módosította 2015.12.07. 07:29:31-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.81
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
110. hozzászólás - 2015.12.07. 08:12:36
Mint írtam 13 kezdő játékosnak voltam,vagyok mentora.1 játszik most és az se érti,hogy 300 követ vett 4 hónap alatt,követi az utasításaimat,de sokat vadászik,jelenleg 37.szintű,de még se bír bajnokit nyerni,sőt úgy elverik,mint a lovat a nyugdíjasok.Eleinte csalózta őket,elmagyaráztam,hogy nem csalnak,csak ép 2 dologra szűkítik a cselekményt/Kennel és jutalom harácsolás/
Már neki is kezd tele lenni a hócipője és tőrlésen gondolkodik akár a másik 12.
Összesen 5 embernek küldtem ajánlást.4 felépett,nem tetszett törőlt.1 maradt,de az is feladta az általam említett okok miatt 47.szinten.
A karaktert 1000 féle képen el lehet rontani.Hiába látom el kismilliárd tanáccsal,ha pontról,pontra nem mondhatom el mit tegyen,mert akkor nem ő csinálja a karaktert.Azt meg végkép nem tudják megérteni,hogy ne csinálj nagyon semmit,mert megesznek a semmitevők.Ez a rendszer baromság!!!

MIÉRT VAN ERRE SZÜKSÉG és az,hogy rajtam kívül senki sem akar új generációt meg végkép nem tudom felfogni?

Szinpla matek.Ha játszik pl jelenleg 500 játékos.Évi 4 új játékos képes azonosulni a 120 új játékosból,ezzel a rendszerrel,de az 500 játékosból 24 beunja,az mit von maga után pár év alatt?
Csak én szeretem ezt a játékot?

Mindenki ugyan azt fúja,de a játék meg kiöregszik.

Mindenki azért hisztizik,hogy a klasszikus portya hasztalan,mert nincs játékos.Vajon miért?

2 szint kategóra a vészes törlés szempontból.Az eleje a kezdők számára lehetettlen küldetés és a 200 fölötti,mikor már nem tudnak magukkal mit kezdeni a játékosok.Miklósék igyekeznek a 200.szintűeknek folyamatosan új dolgokat kitalálni,de azt nem értem,hogy számukra legfontosabb az új generációval egyálltalán NEM foglalkoznak.Hagyják ezt a 0 TPézést és túl hízlalják a PÓKokat,ezzel gondoskodva arról,hogy még véletlen se legyen új játékos.Újra kezdő se nagyon.
Mindezt miért is? Pár halvérű játékosért?
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.91
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
111. hozzászólás - 2015.12.07. 09:05:16 (Válasz Doomlord116090 #110 hozzászólására.)
Este gondolkodtam, írjak-e vagy sem, mint érintett, de inkább lefeküdtem, ám most megpróbálok összeállítani egy normális hozzászólást.

Ha megnézted a karakteremet, abból látszik, hogy erősebbik fajta POK. 2009 februárja óta játszom. Úgy merem gondolni, hogy értek valamennyire a játékhoz (ami viszont nem tiszta, azt vagy elolvasom wikin, vagy bekérdezek kulturált formában valamelyik topicban).
Alapvetően mindenki tudja, hogy a portya a legjobb erőforrás, mert ott lehet elég jó (nem fix!) LE/TP-t szerezni és ha az adott szintet úgy teljesíted, hogy a lehető legtöbb LE-t szerzed a lehető legkevesebb TP-ért, akkor tettél meg mindent annak érdekében, hogy erős karaktered legyen. PONT.

Azt írod, hogy 13 karakternek vagy/voltál a mentora és bár követik az utasításaidat, de sokat vadásznak...Le is buktattad magad/őket. Ha sokat vadászik, akkor olyan piszlicsáré LE-ből hogyan erősödjön? Kap mondjuk 1000 LE-t egy szörnyért, abból aztán sok mindent lehet csinálni és mellé kap mondjuk 20-25 TP-t, ergo lépi a szinteket gyors tempóban és még gyenge is lesz közben? Hát ez sajnos ilyen. Ezen nincs mit meglepődni kérem!

Új generáció? Szerintem folyamatos az utánpótlás, biztos lehetne nagyobb ütemű is, de azért vannak új regisztrálók is (nekem elhiheted, nem légből kapott dolog ez).

Egyik haverom még 3-4 éve hagyta abba a játékot majd nemrég valamiért újra megjött a kedve a játékhoz. Gondolhatod, hogy mekkora a különbség a 3-4 éve játszott VÚ és a mai VÚ között...szerintem óriási és mégis 16. szinten (Dokika) 3+3 bajnokija van! Na bumm, vajon hogy csinálja? Az más kérdés, hogy ő meg tőlem kér tanácsokat (szerintem jó kis referencia a karakterem) és láthatod, ha megnézed, hogy sikereket ér el. Hozzátenném azt is, hogy az új karaktere eleddig csak egy 500 Ft-os befizetést tudhat magáénak a mostani találkozós befizetésen kívül, szóval hagyjuk ezt a rég lejárt lemezt.

Aki nem akar jó karaktert nevelni, mert nincs rá ideje, azonnal akarja a sikereket (mert a mai világban semmire sem vagyunk hajlandóak várni, minden azonnal kell és MOST kell), az nem is fog tudni. POK-ot nem fogsz legyőzni pár hónap játékkal, amikor ő évek alatt szed össze dolgokat! Azért gondolkozzunk már. Két lehetőséged van: másolod a stratégiáját és erős leszel (és egyszer majd legyőzöd, de ehhez rengeteg idő kell), vagy elmenekülsz előle, ami hamar megvan, de sok sikerélményt nem ad.

Miért ül a szintjén és zsebeli be, amit be tud? Angyalom, szerintem amit te érzel, azt úgy hívják, hogy irigység! Neked az fáj, hogy türelmetlen vagy és a negatív élményekből eredő dühödet ránk vetíted ki, ettől érzed magad kicsit felszabadultabbnak. Szerintem foglalkozz a probléma gyökerével és vedd észre, hogy mi az, változtass rajta és szerintem menni fog!

Bónusz kérdés: ha te irányítanád az én karakteremet, mit tennél vele (a bosszúból való törlésen kívül)?

Írtad még, hogy a POK-ok multiznak. Vádaskodsz mindenféle bizonyíték nélkül és csak magadra haragítasz mindenkit. Ha ez volt a célod, akkor szerintem elérted. Én pl. sosem multiztam, és ezt nem azért írom le, mert éppen a nagy fórumra írok, hanem mert így van. Sosem volt második, harmadik, stb... karakterem, akikkel vadásztam, majd leraboltam őket. Felejtsd is el! Egy karaktert is elég sok idő (nekem sok) menedzselni, nemhogy 3-4-5-öt! Meg aztán nem is beszéltünk a multizó karaktereket érő szorongásról, hogy egyszer valaki felnyomja és ugrott minden addigi munkája... ennyire ostobának ne nézd már az embereket.

Köszönöm a figyelmet!
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 8.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
112. hozzászólás - 2015.12.07. 09:31:30 (Válasz Doomlord116090 #110 hozzászólására.)
Ez gonosz válasz lesz

Valószínű rossz stratégiát játszol mivel nem ismered a játékot csak harminc szintig tehát fejlesztési tanácsot se alhatsz jót senkinek mivel nem ismered az eredményét feljebb

Gonosz mondandom hogy ha te mentoralsz ennyi játékost és bele ülteted az elméjuk be ezt a negatív játék szereteted ne csodálkozz hogy törlik magukat hisz te el hiteted velük azt hogy csak akkor leszel erős ha nulla tp zel stb

Az meg hogy valaki el költ háromszáz követ attól nem lesz verhetetlen

Engemis el tudnak verni pedig szerintem már több tíz ezer követ el költöttem
Pontszám: 8.13
mindenki kedvencepeszticidFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
113. hozzászólás - 2015.12.07. 09:43:21 (Válasz Őrmester #111 hozzászólására.)
True story... Ha valamit nem tudok, okosabbtól kérdezem meg vagy a szövitársaktól. DE fórumon is rengeteg stratégia ki van tárgyalva, már nem kell feltalálni a spanyol viaszt.
Pontszám: 5
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
114. hozzászólás - 2015.12.07. 09:47:40
Azért vadásznak,mert mindenki ezt ajánlja nekik a Fórumon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Ha hiszed,ha nem ők se csak az én véleményem nézik.Valamint unatkoznak.

4 éve alacsony szinten játszom.Hidd el tudom mit írok.

Dokikát ismerem.
Kb 2 eventtet csinált.2 fétist szerzett.Vadászatot kerüli,mint a tüzet.

Fél év alatt lépett 16 szintet.

Elhasznált minden templomi pálcát "ebben előnyben van,mert én 3at betartok" és volt annyi esze,hogy megvette a legértékesebb relikviákat."Császári kegy,ami alacsony szinten a templomot pofon egyszerűvé teszi,valamint a regeneráló kristályt,ami sokszorozza a nyerési esélyét az utolsó vérig viadalon"Láthatattlanúl vadászik".A karaktere jól átgondolt.

Magyarul kurtára nem kezdő.Húzza az időt,nagyon megválogatja mit tesz és mire költ.
Kiegésziti hasonló rablásokkal:
Te nyerted a csatát, jutalmad 1172 lélekenergia és 1 TP!

Engem legutobb megvert,mert régebb óta nyomkodja a kennelt "Olcsóbb szövetségbe lépett,mert kasztja ezt lehetővé tette" és a jutalom felvételt,valamint többet költött.
Költéssel nincs bajom.Vele sincs,jó játékos,de ez a 3 dolog"Több kennel,több pénz,több elhasznált templomi pálca" neki adta a bajnoki címet.

NEM AZT ÍRTAM,HOGY TAPASZTALT JÓ JÁTÉKOS NEM KÉPES nyerni,főleg ha kicsit rá költ!!!
De azt látom,hogy egész este azon gondolkodsz,hogy nem tudsz olvasni.Kb 20* írtam le.Azt is 20* írtam le,hogy tapasztalt játékos képes rá,de ha tovább tápolják a semmitevőket Dokika is bajba kerül,akárcsak én.

Amit szintén gondolkodás útján nem tudtál értelmezni,hogy a sebzés külöbségek végkép elveszik a kezdők önbizalmát,ambicióját.Hála a kennelnek és a szocpolnak.

Kezdőkről beszélek,akik képtelenek azonosulni a 0Tpés pókokkal.
Ha azt mondod kezdő,hazudsz!

Mindenki az azonnal nyerésről beszél.2 év 8.szinten biztos nyerés,persze.Ez a téma.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.07. 09:58:19-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.67
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
115. hozzászólás - 2015.12.07. 09:58:54 (Válasz Doomlord116090 #114 hozzászólására.)
Azt kéne megértened végre, hogy nem alacsony szinten kell abbahagyni a játékot, hogy jajj a pókok. A vadászat nem ördögtől való dolog magasabb szinten. nem egy pókot láttam már elgyengülni azért, mert egyáltalán nem vadászott. Ha eléred az ismételhető küldetéseket, onnantól alap az állatelfogás a 12 szintlépős+20.szinten sajtolós küldihez. Ezek nélkül óriási mennyiségű LEt buksz, némi dukáttól is elesel, és a megaesszenciákkal is lemaradsz. Hosszútávon mindenképpen be fognak darálni. Egyébként amit írtál a SZBről az messze nem triviális, hidd el, van v5n egy karakterem, akivel régen aktívan játszottam, de egy ideje csak kennel megy. Egy időben próbáltam szövi medált termelni a vereségekkel, de iszonyúan nehéz 10ből 10szer kikapni erős karakterrel még a leggagyibb cuccokban is.A csaták legalább felét nyertem átlagosan, elég sok tpvel járt.
Pontszám: 5.82
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
116. hozzászólás - 2015.12.07. 10:33:00 (Válasz Doomlord116090 #114 hozzászólására.)
Ha azt mondják, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz?

Nézd, leírtad jól, hogy hogy látod, hogyan lesz egy kariból erős kari, akkor miért nem alkalmazod, miért csak beszélsz róla? Mi tart téged vissza?

Magyarul kurtára nem kezdő.Húzza az időt,nagyon megválogatja mit tesz és mire költ.


Mert van esze mondjuk? Mert van kitől kérdeznie, mi éri meg jobban? Ha meg nem volna kitől kérdeznie, akkor is ott a fórum; ha ott azt mondják, hogy vadássz, akkor mindjárt csinálja is anélkül, hogy átgondolná, megéri-e?

De azt látom,hogy egész este azon gondolkodsz, hogy nem tudsz olvasni


Dehogy, egész este alszom.

...de ha tovább tápolják a semmitevőket...


Csatlósokra még csak most jönnek a szakértelmek, máris teljesült a kívánságod.

Ha azt mondod kezdő,hazudsz!


Lefogadom, hogy nem tudod, mi a különbség a hazudás és a tévedés között. (Na gyorsan, irány a google)

Köszönöm a kritikát, akkor is, ha destruktívnak szántad!
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.29
mindenki kedvencepeszticidFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
117. hozzászólás - 2015.12.07. 11:34:51 (Válasz Doomlord116090 #114 hozzászólására.)
Kezdő vagyok vagy sem, csak és kizárólag olyan lehetőségekkel éltem, amelyek mindenki számára nyitottak, adottak.
Pontszám: 6.67
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
118. hozzászólás - 2015.12.07. 11:35:32
Tanulj meg olvasni.
1 levélre úgy válaszolsz,ahogy a másik 20 levelet el nem olvasod.

Ugyan olvasd vissza a 20 másik levelet,amit nem tettél és rá jössz a miértre.Minden olvasás tudatlan ezt teszi,így csináltok belőlem .... és a többi fórumozó,meg azért szíd,mert ugyanazt ismétlem,mint valami papagály.
Miért nem elég 20* leírnom??????????????????????????????????????

Mindig így lesz 5 pontom,mert 50.jére nem írom le ugyan azt.

Ha olvasnál tudnád,hogy a téma a kezdők és sikertelenségük,hiába költenek.
Ő bemutat egy profit,aki újra kezdte és mindezt úgy be állítja,mintha kezdő lenne,csak hogy engem lejárasson.Ezt nevezem hazugságnak.Eltért a témától,amit már 20* le írtam,hogy KOPJATOK LE RÓLAM,nem ÉN vagyok a téma.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.07. 11:43:31-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.10
mindenki kedvencepeszticidFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
119. hozzászólás - 2015.12.07. 11:42:43 (Válasz Doomlord116090 #118 hozzászólására.)
20 levélben 50-jére leírni dolgokat kissé túlzó szerintem.
Igazad van nem tettem és nem is fogom. És ami a legkevésbé érdekel ebben az egészben, az a hsz-emre kapott pontszám.
A hozzászólást peszticid módosította 2015.12.07. 11:43:00-kor
Pontszám: 6.67
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
120. hozzászólás - 2015.12.07. 11:45:31
Legalább tudom miért pontozlak le.
Nem ok nélkül,valóban jól látod.

Te is ezt teszed,csak okod nincs rá.Akár a többi lepontozó 80%.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.07. 11:46:24-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.47
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője