Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
361. hozzászólás - 2016.05.01. 21:17:18 (Válasz Rhem #357 hozzászólására.)
Ott írja. "Tehát pl. 210. szinten (210-60)/30)*3 = +15 AF pont lesz a maximális jutalom, pluszban az eddigi 10 AF ponthoz képest."

Az eddigihez képest gondolom azt jelenti, h a 10AF-et mindenképp megkapod, de ha elég nagy a színtér, még többet is.

Miklós: Mondjuk ez már egy szép kezdés az AF pont termelés növelésére (ha már ilyen horribilis költségeket szabtok néhány AFhez) de remélem, nem akartok megállni ennyinél, mert ez édeskevés...
Pontszám: 8.03
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
362. hozzászólás - 2016.05.01. 22:47:35
Jók az új fejlesztések, hálás köszönet értük. Egyetlen aprócska ötletem volna, ha már kaptunk saját jegyzettömböt. Nem lehetne megoldani hogy ilyen kis cetliként kint maradhasson (opcionális jelleggel) a pár soros jegyzetünk a karakterlapon pl. a tulajdonságaink mellett? A hozzám hasonló feledékeny félőrülteknek nagyon hasznos lehet, mert nem mindenki használ omni-t hogy az arcunkba vágja hogy épp aznap még nem néztünk rá a toplistára vagy az épületstatokra, vagy nem pihentünk még 25-öt, stb, stb, és sokszor elfelejtődik, aztán meg szívhatjuk a fogunkat ha emiatt kell dekrétumozni, vagy esetleg ugrik a templom.
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.72
közkedveltRhemFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
363. hozzászólás - 2016.05.08. 09:38:16 (Válasz NEMESIS 13 #361 hozzászólására.)
(mod: nem arra akartam válaszolni, hanem úgy általánosan)

Az állatos oldal sok szempontból javult, viszont picit még lehetne finomítani rajta szerintem, a leggyakrabban használt funkcióknak kellene a legmeghatározóbb helyen lennie, legfeltűnőbb módon:
- Harcol/pihen: elég nagyok a gombok, szerintem a "ni" szótag nem kell hogy ott legyen, így, hogy nincs utána, hogy hívom/küldöm, de amugy rendben van.
- "alacsony morál": nagyon egybemosódik a felette lévő két sorral, kaphatna valami kiemelő színt
- Gyakorlás: Nekem nagyon keresgélnem kell, hogy lássam melyik hol tart, ez nagyon jó lenne, ha kapna valami kiemelt formázást (vastagítás, plusz valami feltűnő szín). Illetve arra is gondoltam, hogy kerülhetne sokkal látványosabb helyre pl a felszerelés és az állat képe közé. Persze a TP csíkhoz is közel kellene maradjon, úgyhogy akkor lehet azt is kellene vinni vele együtt.

De aztán lehet, hogy másoknak meg pont zavaró lenne a felcserélt sorrendben, így az átmozgatás hasznosságában bizonytalan vagyok, viszont a fent említett dolgok kiemelése szerintem mindenki számára pozitív változás lenne.
A hozzászólást Rhem módosította 2016.05.08. 09:40:06-kor
Pontszám: 8.98
fórumozóHg5vyFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
364. hozzászólás - 2016.05.09. 11:31:07
Csak én nem látom, vagy tényleg lekerült az állatok alapszintje az állat lapról?
Pontszám: 4
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
365. hozzászólás - 2016.05.09. 11:57:30 (Válasz Hg5vy #364 hozzászólására.)
Vidd rá a kurzort a szintre és kiírja.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.48
fórumozóHg5vyFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
366. hozzászólás - 2016.05.09. 12:31:18 (Válasz Alendaar #365 hozzászólására.)
Köszi.
Pontszám: 4
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
367. hozzászólás - 2016.05.09. 22:22:12
Az állatoldal tovább fejlődhetne a következő tervezett szintre és/vagy jó lenne, ha a gyógyulás időmérője, a gyakorlás időmérője az oldal újra betöltése nélkül is a helyes értéket mutatná, valamint a gyakorolni küldés vagy minden állatnál külön legördíthető lenne vagy pipálós checkboxot nekik, hogy kijelölhessük mely állatokat akarjuk egyszerre azonos időtartamra küldeni amit aztán fent állítunk be, bármely mód jó, de a jelenlegi, fent állítok időt, lent állatot választok, elküldöm, újra fent variálok és lent küldöm el, stb, szóval ez így nem jó.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
368. hozzászólás - 2016.05.24. 15:35:57
Fel is kerítem majd a javaslatok közé, hogy a BU epikus feladatait (30x ütés, kivégzés) lehessen entitáson is teljesíteni. Szörnyű, hogy 10-20an állnak sorba az aktív szövetségekben, egymás elöl ütjük le, mindenki kínosan figyel, hogy csak minimálisat sebezzen, de rendszerint a tagok jobban erősödnek mint ahogy az epikussal haladni lehet, így nagy taglétszámnál ez egy visszás, idegesítő feladat, nulla élménnyel.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.32
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
369. hozzászólás - 2016.05.24. 15:47:41 (Válasz Offsboy #368 hozzászólására.)
Ezt most azonnal kéne megcsinálniuk és már akkor is késtek vele x évet.
És mind hülyék vagyunk, hogy eddig nem jutott eszünkbe vagy nem harcoltuk ki.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.32
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője