Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
361. hozzászólás - 2009.04.21. 22:26:28 (Válasz Sharpa #355 hozzászólására.)
Ha jól sejtem 35 igen szavazat kellett a kapitulációhoz!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.04.21. 22:27:08-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
362. hozzászólás - 2009.04.21. 22:29:46
Ugyan már, ne szegjük egymás kedvét, a cél pont az lenne hogy jól szórakozzunk. Holnaptól eldobom a védelem italát, remélem így visszatérnek régi támadóim
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
363. hozzászólás - 2009.04.21. 22:42:34 (Válasz Sharpa #355 hozzászólására.)
Idézet: Sharpa - 2009.04.21. 22:00:58
Idézet: Azirafael - 2009.04.21. 21:58:44
Sharpa nem értem a hozzáállásodat! Máskor lesed, h ki lép szintet, lép ütőtávba és egyből lecsapsz. A háborúban meg senki? Furcsa!!


Amióta háború volt egyetlen célpontot láttam egész nap, akit idönként meglátogattam, Treubloodot, rajta kivül Galmuszkot láttam talán 2x a 2 nap alatt.



Azért ennél jóval többet voltam ÉPn
V5 Trakk
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
364. hozzászólás - 2009.04.21. 22:47:32
Gratulálok annak, aki adta, és gratulálok annak, aki állta.
Hajrá TGY, csak így tovább!
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
365. hozzászólás - 2009.04.21. 22:47:55 (Válasz Crimson #347 hozzászólására.)
első lépésként el lehet kerülni a topikjaikat, ez ingyenes és instant megoldás:P:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
366. hozzászólás - 2009.04.21. 22:57:55
Én megnéznék egy csata leírást TrueBlood és Sharpa között ha ráértek.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
367. hozzászólás - 2009.04.21. 23:01:43 (Válasz Nari77 #366 hozzászólására.)
Ime - felreertes ne essek. Sharpa azert tovabbra is kiraly.


Sardullah Sharpa

VS

TrueBlood

Sardullah Sharpa idomított állatai, Bubu, egy 48. szintű förtelmes kriptod, egy 37. szintű Gorgó és egy 29. szintű Kyr orgyilkos is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Teddy farka, egy 42. szintű tollaskígyó, Teddy nyelve, egy 40. szintű tomboló fatty és Teddy hajcsára, egy 34. szintű kyr orgyilkos is részt vesznek a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
Rohanás közben egy negatív csapás varázslatot idézel. (-180 VP). Sardullah Sharpa elkerülte a varázslatot! Csak 283 életpontot vesztett.
Sardullah Sharpa rohanás közben megidéz egy negatív csapás varázslatot. 655 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -21 Támadás. Az állataid 80 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Sardullah Sharpa páncéljáról. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 26 életpontot sebeztek.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Sardullah Sharpa megpróbál oldalról támadni. Könnyedén félrehajolsz. Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos is rádtámadnak. 2 támadással 43 sebzés!
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Sardullah Sharpa az utolsó pillanatban félreugrik. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára is támadnak. 3 támadással 35 életpontot sebeztek.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Sardullah Sharpa egy alsó támadást indít. Talált, 297 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Az állataid 4 életpontot sebződtek. Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos acsarogva támadnak. 2 támadással 150 sebzést okoztak.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Hóförgeteggel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Sardullah Sharpa páncéljáról. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára is támadnak. 2 támadással 21 sebzést okoztak.
Egy gyors csel után Sardullah Sharpa a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 98 pontnyit. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos is rád vetik magukat. 3 támadással 108 sebzést okoztak.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Hóförgeteggel. Sardullah Sharpa az utolsó pillanatban félreugrik. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára acsarogva támadnak. 3 támadással 87 sebzést okoztak.
Sardullah Sharpa vicsorogva sújt rád a Hóförgeteggel. Melléütött! Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos is rád vetik magukat. 2 támadással 130 sebzést okoztak.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Sardullah Sharpa páncéljáról. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára az oldaladon harcolnak. 3 támadással 62 életpontot sebeztek.
Sardullah Sharpa pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos acsarogva támadnak. 3 támadással 161 sebzést okoztak.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Hóförgeteggel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Sardullah Sharpa páncéljáról. Teddy farka, Teddy nyelve és Teddy hajcsára is támadnak. 2 támadással 69 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Sardullah Sharpa egy alsó támadást indít. Talált, 101 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Az állataid 1 életpontot sebződtek. Bubu, Gorgó és Kyr orgyilkos is rád vetik magukat. 3 támadással 109 sebzést okoztak.
A csatában összesen 583 sebzést okoztál, és 1852 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 96 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 260 életpontot.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
368. hozzászólás - 2009.04.21. 23:09:45 (Válasz Simon #367 hozzászólására.)
Én ezt gondoltam, főleg miután Sharpa írta, hogy főleg TrueBlood-ra (rád) vadászott! Csak kíváncsi voltam mekkora lesz a különbség
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.04.21. 23:14:43-kor
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
369. hozzászólás - 2009.04.21. 23:18:06
Gratulálok a győzteseknek. Kijár nekik az elismerés.

A dalnokok dolga, hogy megénekeljék a háborút,
a történészeké, hogy elemezzék, értelmezzék.
Pontszám: 5.50
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
370. hozzászólás - 2009.04.21. 23:22:14 (Válasz Nari77 #368 hozzászólására.)
Azért olyan nagy a különbség nincs köztünk, ezen a szinten már a random a király, szinte minimálisat számit, hogy hogy fejlesztesz (sajnos).
TB vel volt adok-kapok nem is olyan rég, elég vegyes volt a kép
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
371. hozzászólás - 2009.04.21. 23:27:50
Bér ott tartanék ahol már ti Lehet mindjárt építek egy időgépet, és visszamegyek szólnia saját magamnak, hogy elindult a végzetúr első világa

Mondjuk lehetne sokkal több helyen reklámozni a játékot :S
Pontszám: 5
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
372. hozzászólás - 2009.04.21. 23:32:19
A csaták jó része továbbra is azon múlik bejön-e a varázslat! Főleg ez a -támadás adó vari óta, hiszen azért kevés karit nem zavar -25-26 támadás!
V5 Trakk
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
373. hozzászólás - 2009.04.21. 23:32:58
Üdv!

Mortu vagyok az Azúr Légióból. Olvastam az itteni hozzászólásokat, és csak pár szóban reagálnék egy két dologra.
A TGY-s arcok már egy párszor villantottak ebben a játékban egy két dolgot. (pölö amit műveltek elsőként a Hatalom tornyával az zseniális volt). Nyilván nem véletlen vannak ott ahol vannak, jó eséllyel egy olyan szövetség jött össze az esetükben ahol nagyon sokat tudnak foglalkozni a játékosok a játékkal, és nagyon odaadóak, de leginkább elkötelezettek a játékkal szemben.
Azúr Légiósként nagyon régen nem volt részem háborúban, és eredménytől függetlenül, bármilyen bután is hangzik ez, én köszönöm nekik ezt a háborút, mert végre van valami izgalmas újra a játékban. Jó látni, hogy mennyire fej-fej mellett haladtunk sokáig, és jó látni, hogy ha esetleg kicsit meglógnak, akkor mennyire tudunk felzárkózni. Jelenleg ők vezetnek kábé 10-el, de már többször vezettünk mi is, így kifejezetten nyitottnak tűnik a dolog. Egyértelműen nagyon sok múlik a két szövetség erősemberein, míg a kisebbek jó eséllyel csak bemákolnak valaki ellen. Piszok sokat fog számítani, hogy a végjátékban melyik szövetség tud taktikusabb lenni, ki tud fegyelmezettebb lenni. Most jelenleg totális mészárszék van mindkét oldalról, több ezres sebzések záporoznak egymásra, és bizony sokszor csak 1-2 pontnyi sebzéskülönbslég dönt.
Jó lesz ez!
Ez egy olyan háború lesz, ami el fog húzodni két hétig. Remélem - eredménytől függetlenül - mindkét fél emelt fővel fog tudni távozni, és nem lesznek egymásra mutogatások semmiben!
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 9.81
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
374. hozzászólás - 2009.04.21. 23:37:33 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Voted
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
375. hozzászólás - 2009.04.21. 23:38:32 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Ilyesmi hozzászólásokat még!
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
376. hozzászólás - 2009.04.21. 23:39:09 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Idézet: Vincu - 2009.04.21. 23:32:58
Üdv!

Mortu vagyok az Azúr Légióból. Olvastam az itteni hozzászólásokat, és csak pár szóban reagálnék egy két dologra.
A TGY-s arcok már egy párszor villantottak ebben a játékban egy két dolgot. (pölö amit műveltek elsőként a Hatalom tornyával az zseniális volt). Nyilván nem véletlen vannak ott ahol vannak, jó eséllyel egy olyan szövetség jött össze az esetükben ahol nagyon sokat tudnak foglalkozni a játékosok a játékkal, és nagyon odaadóak, de leginkább elkötelezettek a játékkal szemben.
Azúr Légiósként nagyon régen nem volt részem háborúban, és eredménytől függetlenül, bármilyen bután is hangzik ez, én köszönöm nekik ezt a háborút, mert végre van valami izgalmas újra a játékban. Jó látni, hogy mennyire fej-fej mellett haladtunk sokáig, és jó látni, hogy ha esetleg kicsit meglógnak, akkor mennyire tudunk felzárkózni. Jelenleg ők vezetnek kábé 10-el, de már többször vezettünk mi is, így kifejezetten nyitottnak tűnik a dolog. Egyértelműen nagyon sok múlik a két szövetség erősemberein, míg a kisebbek jó eséllyel csak bemákolnak valaki ellen. Piszok sokat fog számítani, hogy a végjátékban melyik szövetség tud taktikusabb lenni, ki tud fegyelmezettebb lenni. Most jelenleg totális mészárszék van mindkét oldalról, több ezres sebzések záporoznak egymásra, és bizony sokszor csak 1-2 pontnyi sebzéskülönbslég dönt.
Jó lesz ez!
Ez egy olyan háború lesz, ami el fog húzodni két hétig. Remélem - eredménytől függetlenül - mindkét fél emelt fővel fog tudni távozni, és nem lesznek egymásra mutogatások semmiben!


Ez reszemrol megkaptam a 10est, ez az igazi hozzaallas!
Legyszi magyarazd el Mazleenak, hogy igy kellene felfogni es nem azt keresni, h mibe lehet belekotni.

/bow
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
377. hozzászólás - 2009.04.21. 23:41:50 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Legmélyebb tiszteletem Mortu!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencLélekmesterFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
378. hozzászólás - 2009.04.21. 23:47:17 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Ilyen ellenfelet kívánok mindenkinek!
Lélekmester - Tökéletes Gyémánt

Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
379. hozzászólás - 2009.04.21. 23:50:30 (Válasz Vincu #373 hozzászólására.)
Végre valaki!

Szerintem sokan nem értik, hogy miről is szólnak ezek a háborúk, nem lélekenergiáért vagy egyéb tápért folynak ezek a küzdelmek Eddig is ütöttük egymást ahol értük de most végre van valami tétje is az állandó csatározásnak. Ugye miről is szól ez a játék? Mindennap küzdünk, fejlesztjük magunkat de miért is? Kiugrási lehetőség nincs, a karakterek közi különbségek bebetonozódtak! Az egyetlen lehetőség ahol összemérhetjük erőnket az a háború! Végre kimozdultunk a tamagocsi létből és van valami tétje a dolognak!

Sok sikert és kitartást kívánok az Azúrnak!

(meg persze magunknak is )
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
380. hozzászólás - 2009.04.21. 23:53:07
Az alattatok levő és farmnak nézett szövetségek is melegen üdvözlik egymásra találásotokat, mint egymáshoz valóban illő ellenfelek!
Így tovább, mi drukkolunk!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője