Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Tökéletes Gyémánt szövetség
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
161. hozzászólás - 2009.01.24. 10:04:24 (Válasz Valmont #156 hozzászólására.)
Hmm, tényleg jó ötlet, SGH-val megtervezzük.
De tervezhetünk a Roninnak is egy "diplomaták gyöngyei" egyenviseletet.
A hozzászólást Seligen módosította 2009.01.24. 10:08:24-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.33
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
162. hozzászólás - 2009.01.24. 10:15:17
Büszkén viseljük majd.

Azirafael (TGY)
Azirafael, TGY
Pontszám: 7.20
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
163. hozzászólás - 2009.01.24. 13:21:28
Roninos testvéreimnek küldeném ezt a számot, én veletek érzek:

http://www.youtube.com/watch?v=p4hq62Nh- ok&feature=PlayList&p=D69A6893F006CCE2&playnext=1&index=11
Pontszám: 7.70
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
164. hozzászólás - 2009.01.24. 14:10:51
Szikrázó Gyémánt testvéreinknek, én is érzem az erőt.

http://www.youtube.com/watch?v=5dP2_yjFE3w&feature=related
Pontszám: 5.40
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
165. hozzászólás - 2009.01.24. 14:53:15 (Válasz YoghDemer #164 hozzászólására.)
Kezd kicsit unalmas lenni amit csináltok. Vannak a szövetségek akik hadüzenet esetén felveszik a kesztyűt és keményen harcolnak (pl. : Laraxians, Káosz és Vér) a túlerő ellen, minden tiszteletem az övék. Sőt olyanok is vannak, akik legyőztek minket egy jó taktikával. Ti meg (Ronin) mit csináltok? Azonnali kapituláció, 18K veszteség a lélekkútból (azért valljuk be ez nem egy egetrengető mennyiség) és mégis itt siránkoztok a fórumon...
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
166. hozzászólás - 2009.01.24. 15:09:58
Spec. én főleg magam miatt fórumozok. A klán a második prioritás. És matematikailag van levezetve az azonnali kapituláció. Minden más megoldás - bármilyen hősies - több veszteséget okoz nekünk. De vedd ellenállásnak ezt is itt. A Káosz és Vér hány háborút nyert meg veletek szemben? Gondolom nullát. Akkor sokra mentek a vér-verejtékkel. Kb. 20X le lett már írva, gondoltuk nem minden héten percre pontosan kapjuk meg ezt a farmolást.
Pontszám: 3.63
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
167. hozzászólás - 2009.01.24. 15:21:18 (Válasz YoghDemer #166 hozzászólására.)
Valoszinuleg eddig nem is igy volt... Lehet, az utobbi egy-ket alkalom osszesurusodott.

De ha matematikailag igy a legjobb nektek, mi tudunk elni vele. Nekunk sem rossz igy.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
168. hozzászólás - 2009.01.24. 15:53:55 (Válasz Axonise Flass #163 hozzászólására.)
Na, ez a durva!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
169. hozzászólás - 2009.01.24. 23:35:53
Matek? Valaki azt mondta matek? Nos.... egy kis matek. Ha valakire "rászállnak" és amint lehet ütik akkor, egy hét múlva támadják. Ha nem harcol szívvel-lélekkel, akkor 3 nap alatt le lesz gyalúlva. Azaz 3+7, 10 naponként kap minuszt a lélekkútja. Ha nekiveselkedik, és kihúzza egy hétre, akkor 7+7 azaz 14 nap alatt lesz leszívva a lélekkútja. Tehát mondjuk 2 hónap alatt, ami 60 nap, egyik esetben 6X kap mínuszt a kútja, a másik esetben kb 4X...
Pontszám: 3
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
170. hozzászólás - 2009.01.25. 08:39:59
A térkapu lehetőségeket, az epikus szörnyek legyőzését (esetünkben egyenlőre nem veszteség) nem számoltad. Ha a TGY háborúzik velünk, nincs az a hülye, aki 1000 LE-t tart magánál, mert percek alatt, a 35 emberükből arra jár valaki. Azt hogy mennyire demoralizálja a csapatot, azt nem is mondtam. Legközelebb talán kipróbáljuk, és kiszámolom pontosan mire is jutottunk. Gondolom nem kell majd sokat várnunk, mert megtehetik.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.33
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
171. hozzászólás - 2009.01.25. 09:38:33
Valaki tudna írni a "rinyálók" közül egy olyan támadási időbeosztást írni havi szinten a Tökéletes gyémántnak, ami mindenkinek megfelel? Értem ez alatt azt, hogy megfelel a farmoltaknak és a TGY-nek is (pl. nem támadnak meg baráti ill. náluk erősebb szövetségeket) - csak mintha magadnak csinálnád. Csak a kíváncsiság kedvéért...
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.44
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
172. hozzászólás - 2009.01.25. 09:45:55
Ja, és sokkal gyengébbeket sem támadnak, tehát illik a szövetségi toplista első 2 oldaláról válogatni.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3.60
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
173. hozzászólás - 2009.01.25. 11:40:15 (Válasz Butchman #170 hozzászólására.)
Senki se mondja hogy tartsál magadnál sok LE-t, de ha levereted magad, akkor van 1-2 órád vadászni, és addig győzelmet se hoznak rajtad. És annyi vadászat hoz annyit, hogy biztonságosan tudjad magad fejleszteni. Levernek? Nos nézd meg kik vernek le, gondolom nem alacsonyabb, vagy azonos szintűek. Használd ki a szintenkénti 5% ablakot és harcolj úgy mikor te azt tudsz ütni akit biztosan versz, viszont az erősebbek nem férnek hozzád. Vagy mikor közeledsz a 15%, ami most már könnyen kiszámítható az időzítő miatt öltözz +egészségbe (trollagyar életkővel pl), és ezzel megint nyersz +időt és ÉP-t, és talán akkor tudod verni a térkapusat is. (én általában verem 15% a térkapus dögöt). Megannyi apró trükk van, hogy hogyan lehet fejlődni ha vannak nálad erősebbek....
Pontszám: 5.33
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
174. hozzászólás - 2009.01.25. 16:43:52
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz. Az elején elszálltam nagyon építkezések terén, kb úgy mint Kisvibi. Idő volt, míg valamilyen formát kapott utána a karakter egy rakás fejlesztés révén és még most is látszik rajta bőven a kezdeti ballépések sorozata, de senkinek sem kellett papírzsebkendőt osztogatnia...Lenyeltem a békát Ajgatsz által sorolt dolgokat alkalmaztam és ma már napi szinten szinte senki sem üt, elvétve esik be egy-egy támadás. És nem azért, mert világgá kürtölöm a fájdalmam, ami nincs is, mert egy szaros játékban más áll "nyerésre"...
Pontszám: 6.13
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
175. hozzászólás - 2009.01.25. 18:05:05 (Válasz Psych #171 hozzászólására.)
És miért is kell minden 3 naponta háborút indítani? Nincs elég épületetek? Tagjaitok nem építenek?
Kutatok nem termel eleget? Akkor megjegyzem az Elit már legalább két hete nem háborúzik senkivel (bocs Döntetlen kivétel).
Pontszám: 4.25
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
176. hozzászólás - 2009.01.25. 20:56:37 (Válasz Zolika761 #175 hozzászólására.)
Ezt a 3 napot nem értem... Meg azt sem hogy minek példálózol itt az Elittel... A háború egyébként a játék része.
Pontszám: 8.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
177. hozzászólás - 2009.01.25. 21:08:16
Hű, most megnyugodtam, akkor mi szerencsére jogosan háborúzunk.
Nincs elég épületünk, a tagok nem építenek, a kút nem termel eleget. Ráadásul a nyüves vortexviharoktól aludni sem tudunk:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.13
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
178. hozzászólás - 2009.01.25. 21:29:34 (Válasz Crimson #177 hozzászólására.)
Jó nektek! Mi már az elején eltoltuk a dolgot a sok építéssel... Most aztán próbáljuk megmagyarázni, hogy mégis miért háborúzunk! Attól félek most már semmi és senki nem mossa le rólunk a "terrorista" jelzőt.
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
179. hozzászólás - 2009.01.25. 21:51:30 (Válasz Liadas #178 hozzászólására.)
Még mindent jóvátehettek! Csak minden általatok eddig megtámadott szövinek üzenjetek hadat ismét, és rögtön kapituláljatok is
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.40
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tökéletes Gyémánt szövetség
180. hozzászólás - 2009.01.26. 08:24:34
Sajnos 3 napig nem lehet kapitulálni .
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője