Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
301. hozzászólás - 2010.05.06. 13:38:36 (Válasz Narmi #300 hozzászólására.)
Pont ezért, mert a játék készítői szerint a PP nem érték és nem erőforrás.
Pontszám: 7.79
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
302. hozzászólás - 2010.06.23. 22:36:58
Sziasztok!

Lenne egy kérésem....Mi lenne ha külföldröl is lehetne sms-el öskövet venni?Nagyon sok játékban lehet prémiumot,extrákat vásárolni ilyen módon.Akinek nincs bankszámlája(paypal) az nem tud öskövet venni...könyörögnöm kell a magyarországi rokonaimnak hogy vegyenek vagy sikerül vagy nem.
Jó lenne ha én is tudnék ilyen módon ösköhöz jutni (sms külföldröl) sokan játszunk külföldröl és nem mindegyikünknek van lehetösége bankszámláról interneten fizetni...máshol nem probléma az ilyesmi egy sms az egész.

Tisztelettel Lakatos Sándor (THORWALD)

Szívesen költenék a játékra,ha lenne rá lehetöségem...nálam ez nem pénz kérdés hanem egyszerüen nincs rá lehetöségem csak a paypal és nincs bankszámlám

Valami megoldás az sms-re lesz valamikor?
Pontszám: 4
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
303. hozzászólás - 2010.06.23. 22:49:24 (Válasz ADZSI76 #302 hozzászólására.)
Szerintem olcsóbban kijössz, ha valahol csinálsz egy bankszámlát és onnan utalsz egy szintén pár perc alatt összedobható paypal accountra, mint hogy SMS-eket küldözgetsz, vagy rokonokkal küldetsz.
Pontszám: 7.74
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
304. hozzászólás - 2010.06.24. 00:07:51 (Válasz Craslorg #303 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.06.23. 22:49:24
Szerintem olcsóbban kijössz, ha valahol csinálsz egy bankszámlát és onnan utalsz egy szintén pár perc alatt összedobható paypal accountra, mint hogy SMS-eket küldözgetsz, vagy rokonokkal küldetsz.


Mihez képest olcsóbb? Ne forintban számolj.....nekem az aprópénz nincsen bankszámlára szükségem egyenlöre azért hogy öskövet vehessek nem fogok csináltatni.A Klánháború játékban gond nélkül vehetek prémiumot sms-ben nem értem miért nem müködik ez itt nálatok is.....Nem azt kell nézni hogy olcsóbb,ha fizethetek így is az legyen az én szociális problémám hogy mennyi megy ki a zsebemböl.A játék fejlesztöi csak jobban járnak,nem?Vagy esetleg nem tudtok megállapodni a telefontársaságokkal?
Pontszám: 5.50
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
305. hozzászólás - 2010.06.24. 01:38:35 (Válasz ADZSI76 #304 hozzászólására.)
Neked a forint aprópénz, de nincs bankszámlád? Na mind1. Bankszámlát csinálni még mindíg könnyebb mint megvárni hogy mikor lehet már külföldről is SMS-t küldeni...
Pontszám: 6.81
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
306. hozzászólás - 2010.06.24. 07:15:34 (Válasz ADZSI76 #304 hozzászólására.)
Bocsánat, hogy egíteni próbáltam. Nem én vagyok a játék készítője, csak egy játékos, ha a készítőknek címzel valamit, azt ne nekem írd. Van rá email cím is, ott lehet hamarabb kapsz rá választ.
Pontszám: 7.74
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
307. hozzászólás - 2010.06.24. 10:27:13
Szerintem a legegyszerűbb PayPalra utalni elegendő mennyiségű pénzmagot, ott olyanra váltják neked amilyenre akarod, onnan pedig 1 másodperc alatt szintén oda küldöd ahova akarod. Próbáltam már Klánháborúra, KingsAgere, Bwinre nem, mert csak Moneybookersel lehet , ide is fizettem már, na szóval érted. Meg olcsóbb is, mint az sms.

Vagy eljössz találkozóra legközelebb és veszel egy rakattal 13 forintért, plusz a vonatjegyből is kapsz vissza
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.49
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
308. hozzászólás - 2010.06.24. 10:29:25 (Válasz ADZSI76 #304 hozzászólására.)
Én is külföldön élek. Paypal-on keresztül, bankszámláról fizetek a kavicsokért. A számla és a Paypal is ingyenes, megcsinálni sem bonyolult.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 2.55
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
309. hozzászólás - 2010.06.24. 11:21:00 (Válasz LanMaffia #307 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2010.06.24. 10:27:13
Szerintem a legegyszerűbb PayPalra utalni elegendő mennyiségű pénzmagot, ott olyanra váltják neked amilyenre akarod, onnan pedig 1 másodperc alatt szintén oda küldöd ahova akarod. Próbáltam már Klánháborúra, KingsAgere, Bwinre nem, mert csak Moneybookersel lehet , ide is fizettem már, na szóval érted. Meg olcsóbb is, mint az sms.

Vagy eljössz találkozóra legközelebb és veszel egy rakattal 13 forintért, plusz a vonatjegyből is kapsz vissza


Köszi ha legközelebb 1-2 év múlva hazamegyek okvetlen elmegyek a találkozóra..... Csak 2000km repcsivel egy ugrás cirka 100000 forint lenne,tiszta jó üzlet lenne....Na mindegy marad az eddigi módszer könyörgök a rokonoknak küldök nekik pénzt talán vesznek nekem.
Pontszám: 5.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
310. hozzászólás - 2010.06.24. 11:28:45 (Válasz ADZSI76 #309 hozzászólására.)
Eleg 1x konyorogni a rokonaidnak, de akkor kuldj nekik 20k HUFot, rogton nem kell visszajarni hozzajuk konyorogni, eleg lesz egy ideig. Ha a forint apropenz nem hinnem ez tul nagy gondot jelentene.

Persze ha az osszes rokon kozul senkinek nincs bankszamlaja... (gonosz vigyor)
Pontszám: 7.76
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
311. hozzászólás - 2010.06.24. 11:30:25
Akkor már nem is kell venned őskövet, mert a jegyből kapsz 2000-t.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 6.78
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
312. hozzászólás - 2010.06.24. 12:21:29 (Válasz Hoffer Dávid #311 hozzászólására.)
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.06.24. 11:30:25
Akkor már nem is kell venned őskövet, mert a jegyből kapsz 2000-t.


Amennyiben lecseréled a repülőt MÁV-ra, ugyanis csak azt fogadják el...
Pontszám: 7.48
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
313. hozzászólás - 2010.06.25. 13:43:59 (Válasz Yaksee #312 hozzászólására.)
Akkor ezt benéztem.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 5.54
fórumozóMetallicaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
314. hozzászólás - 2010.12.03. 20:54:18
Nekem csak egy bajom van az Őskő vásárlással,hogy elküldtem a kódot sms-ben,
a pénzt levonták a számlámról viszont Őskövet egyetlenegy darabot sem kaptam!!!!
Hogy lehetne ezt elintézni????
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
315. hozzászólás - 2010.12.03. 20:58:28 (Válasz Metallica #314 hozzászólására.)
Lehet rosszul írtad az smst, hibás sms esetén is levonja a pénzt. Ha biztos vagy benne, hogy jól írtad, akkor írj az info kukac vegzetur pont hu-ra pontos adatokkal virág karakterszám, idő telszám stb.-vel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
316. hozzászólás - 2014.01.29. 08:57:50
Idézet: Fecsu123 - 2014.01.27. 11:16:45
Értem amit mondasz Birka, csak nem értek vele egyet.

Ez a játék jó. Pontosabban jó volt 5 éve. Elavult majd minden tekintetben. Ma már tankok csatáznak élőben egymással. DE, ott se különül ÍGY el a prém a non prémtől. Annyiban igen, hogy a prémes GYORSABBAN fejlődik. A jármú prémes B nem. A csak addig erősebb, amíg B el nem éri a maximális fejlettséget ugyanazon járművön, onnantól 50:50 az esély.
Faluszimulátort is emlegettél. Játszottam olyannal is, sőt még be be járok. Addig előny a prém, amíg az elején meg nem erősödsz. A jobb szervereken van lehetőség prémet és prémes funkciókat szerezned, ha jól játszol. Top egy voltam két évig egy szerveren, amin játszottam, soha nem vettem prémet, mégis 3 évre való van begyűlve. Már nem játszom csak önfenntartás szintjén, mert legyőztünk minden ellenfelet egy 20 fős csapattal. Nincs kedvem barbár falvakat építeni, így lecsúsztam a harmadik helyre. Itt nyilván az az üzlet, hogy sorban nyitják meg a világokat és az elején lehúznak pár ezer játékost, hogy mindenki prémes legyen, majd később már ingyen adják a prémet, hogy maradjanak és nyitják a következő világot.
Igen van másfajta játék, hogy mindent meg lehet venni, de ki az a barom aki olyannal játszik...

Ennek a játéknak már arculatváltás kell. Retro világ maradhat, de versenyre már nem fog kelni az újakkal. Túl sok a kötelező kattintás, ráadásul pénzért. Fejleszteni kell és reklámozni. A megmaradt játékosokat pedig megtartani. De ezt ne én találjam már ki, hogy hogyan.
Számomra szánalmas, hogy mindent kőre hegyeznek ki. Ráadásul a napi rutinnal elérték, hogy kb mindenki felélje a kiégett őskövét, hogy duplázni se lehessen, csak nyers követ venni. A lopást kinerfelték, hogy ne legyenek extrém halmozók és ők is kifogyjanak.


Szerintem lehet ezt máshogy is, de ha nektek jó akkor befogom a "pofám" és kalap emel.


Üdv Fecsu,

A legtöbb komolyabb böngészős játék kötelező kattintgatás pénzért. Az emberek szeretnek kényszeresen kattintgatni, ennyi.

A kiégett őskővel kapcsolatos észrevételed nagyon jó, sajnos ott tartok, hogyha max. fizettem volna be tavaly, már nem lenne kiégett őskövem. Átnéztem az átutalásaimat és egyéb befizetéseimet, körülbelül a v3-as karakterem éves szinten 70ezer forintba került. Ez havi 5800 forintos költség. Kiégett őskövet folyamatosan váltott. Hozzá kell tennem, hogy tavaly 50 szint körül léptem, és vásárlom a felszereléseket folyamatosan, tehát drágán játszom. Általában mindent megveszek, tolom fullba a kretént, bár a tavalyi gyors játék miatt már egyes helyeken (jellemzően azért ritkásan) spórolni kellett. Így került ennyibe a játék. Lassan fogyóban a kiégett őskövem, egy nagyobb befizetésre lenne elég nálam (ami a legutóbbi találkozó utáni nem kis összegű befizetések dacára megint aktuálissá kezd válni ).

Ha folytatódik ez a tendencia, és a kiégett őskő szerzési lehetőségeim csökkennek (persze ez a kevés célpontnak is köszönhető) , jelentősen drágul a játék.

Ennek ellenére azt mondom, hogy a tavalyi havi költség tartható, és utólagosan átnézve a számokat, nem sokallom. A játék fizetős lehetőségeit 95% körüli arányban kihasználom. Kapcsolódik ehhez az egyéb játékokkal kapcsolatos tapasztalatom, illetve ismerőseim tapasztalatai, ami merőben mások, mint a tiéd.

Csak néhány példa:

Shakes And Fidget

Az egyik szerverelső négy hónap alatt háromszázezret költött a karakterre. Hogy első legyen. A játék költsége annyi, amennyi pénzt befizetsz.

Torpia

Travian koppintás, havi 30k-val szépen gyorsítod a játékodat, top 10 lehetsz. De annyit költesz, amennyit akarsz.

Kapi Hospital

Egyszerű, de primitív játék, betegekre kattintgatsz, hogy gyógyuljanak a besték. Alapprémium szolgáltatás (amit tegyük hozzá, ha nincs, játszhatatlanul többet kell kattintani, ráadásul komplett kórházszintet vesznek el, amit úgy képzeljünk itt el, hogy a tulajdonságaid csökkennek 25%-al ) kb. 1500 forint havonta, tehát teljes mértékben kötelező szerintem. Ezen kívül lehet gyorsítani a játékot sokféleképpen, a legmagasabb befizetési lehetőség 27000 forint, amit a játék dob fel, egyébként te is megadhatod, ez is elárul azért pár dolgot . A 27.000 forinton vásárolt akármi-fabatkákat kb. egy-másfél hónap alatt el tudod költeni tápokra.
És ez egy nagyon de nagyon primitív játék a végzetúrhoz képest. Csak grafikailag vonzóbb, színesebb, mozognak a kütyük, viccesek aképek, ésatöbbi-ésatöbbi parasztvakítás hóka-móka. De fejleszteni nem kell folyamatosan.

Én olyan játékot nem láttam, ahol ingyen játszott a játékos, és szerverelső volt. Mondjuk ilyen játékot én nem fejlesztenék, mert nagyon sokba kerülne nekem az, hogy ingyen játszhassanak rajta mindenféle fizetési motiváció nélkül.

üdv
maci
A hozzászólást Maci módosította 2014.01.29. 10:29:09-kor
Pontszám: 8.83
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
317. hozzászólás - 2014.01.29. 09:12:30
Idéznék skype beszélgetéseimből

Az emberek eredendően sóherek, spórolosak, ilyen a magyar nép.

5 éve amikor a játék indult, 5k volt a max, amit egyszerre be lehetett fizetni. most 20. ennyi változott.

Az más kérdés, hogy ez pszichológia: ha van ősköved, jobban elköltöd, mintha nincs.
A hozzászólást Birka módosította 2014.01.29. 09:12:42-kor
Pontszám: 6.32
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
318. hozzászólás - 2014.01.29. 09:16:39 (Válasz Maci #316 hozzászólására.)
The Westen egyetlen szerveren egyetlen 2 hetes Halloween eseményen volt egy olyan jutalom, hogy aki legtöbbet fizeti be erre-arra, kap egy mindennél jobb egyedi felszerelést. Olyan 300 ezernél álltak meg számításaim szerint. Persze gondolom volt 2. meg 3. is elég közel ehhez a számhoz. És ez csak 1 event. Vannak érdekes dolgok
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője