Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
irritálóBabukaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
261. hozzászólás - 2009.07.01. 06:10:29
Azon gondolkodtam, mi lenne, ha az ősköveket át lehetne fizetés nélkül is váltani... úgy értem, hogy 2 kiégett őskőért kaphatnánk 1 rendeset. Vagy háromért...
Hogy azok is játszhassanak, akiknek nincs erre pénze...
Pontszám: 3.44
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
262. hozzászólás - 2009.07.01. 06:46:05
ez így ebben a formában biztosan elfogadhatatlan a játékvezetés részéről. a fejlesztés és a szerverek fenntartása pénzbe kerül. de ha összerabolsz 30 kiégett őskövet (minimális lopás szaki szökséges, nekem 5-ös, átlagosan 1-2 hetente jön össze a 30 kiégett) akkor egy 940 forintos SMS-ért lesz 60 ősköved, az elegendő 10 hétnyi prémiumra, szerintem ez eléggé alacsony ár. ez a játék is beletartozik a "free to play, pay to win" kategóriába, mint oly sok más böngészős játék vagy távolkeleti MMORPG. te játszhatsz ingyen, a fizető játékosok "fizetik" a tagságodat.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóIhateangelFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
263. hozzászólás - 2009.07.01. 12:40:58
Most olvasom:
ÁFA emelés
Júl. 1-től az ÁFA sajnos 20%-ról 25%-ra emelkedik, Etc.
Megértéseteket köszönjük!

Oppsz Miklós!!!
Akkor ezek szerint ti számlát is adtok????
Áfás számlát???
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
264. hozzászólás - 2009.07.01. 13:29:08 (Válasz Babuka #261 hozzászólására.)
Idézet: Babuka - 2009.07.01. 06:10:29

Hogy azok is játszhassanak, akiknek nincs erre pénze...


jó hírem van! a játék teljesen ingyenes.
Pontszám: 7.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
265. hozzászólás - 2009.07.01. 13:30:26 (Válasz D4vid #260 hozzászólására.)
Ez esetben tökéletesen sikerült
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
266. hozzászólás - 2009.07.01. 14:54:25
Az állatok cuccainak árát nem azért kellene csökkenteni, mert nem éri meg az értékét. Elsősorban azért, hogy gyakrabban lehessen lecserélni. Manapság egy állat kap egy cuccot (plusz sebzés, plusz TP) és haláláig rajta marad. Ha viszont felére csökkenne az ára, akkor a játékos már elgondolkoznak, hogy plusz TP, amíg elég20. szintre kennelben, utána plusz sebzés, hopp, most bajnoki jön, akkor plusz támads és védekezés, bajnoki után visszacsere és máris 3-4-szer cserélte le cuccot róla, ami másfél-kétszeres bevételt generált.
Illetve nem tudom, hányan gondolkodnak így, de véleményem szerint vannak jópáran. Akikkel eddig beszéltem erről, azok között biztosan.
Pontszám: 9.58
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
267. hozzászólás - 2009.07.10. 10:24:41 (Válasz Miklós #248 hozzászólására.)
Ezt az áfás dolgot (már a lélektani hatását) jól kompenzálná a kiégett ősköves felvetés, (kiégett őskő szintx50 LE-ért "feltölthető" ahogyan az angol serveren, de csak a kiégett alakítható át LE-ért őskő ne működjön) nem tudom mi az álltalános tapasztalat de szerintem nagyon kevés kari van a bétán aki full ősköves cuccokban rohangál pedig ott még az LE-ből őskő váltás is működik. Bevétel nem esne ki hiszen aki őskövet vesz annak fölösleges LE-ből váltani akinek viszont nincs rá kerete az így kicsit könnyebb helyzetbe kerülne és vehetne néha 1-2 fókuszkristályt vagy egy jobb ősköves tárgyat.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.70
irritálóCalellaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
268. hozzászólás - 2009.07.18. 17:57:05
Mivel máshol nem találtam helyet a panaszomnak, itt irom le. küldtem emelt dijjas sms-t 30db öskő vásárlásra és visszajött az üzenet hogy jelenleg nem működik a szolgáltatás. de a pénzt azt levonták a telefonomról akkor most hogy is van ez ? a kódot megkapom hozzá de az öskövet nem ?
Pontszám: 3.83
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
269. hozzászólás - 2009.07.18. 18:04:32 (Válasz Calella #268 hozzászólására.)
Írj egy privát üzenetet valamelyik adminisztrátornak, és kezelni fogják a problémát.
Pontszám: 8.33
utáltJadecool94Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
270. hozzászólás - 2009.07.23. 10:00:26
az nem lehetne netalántán h egy bizonyos szint felett lehessen valódi őskövet lopni( nem kiégettet)
Pontszám: 2.14
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
271. hozzászólás - 2009.07.23. 10:01:00 (Válasz Jadecool94 #270 hozzászólására.)
Pénzt lopni? Kizárt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.67
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
272. hozzászólás - 2009.07.23. 10:28:32 (Válasz Mortimer #271 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.23. 10:01:00
Pénzt lopni? Kizárt.


Tulajdonkepp a kiegettel is penzt lopsz, hisz befizeteskor kevesebb oskovet kapsz ugyanazert a penzert.

Amiert sosem lesz megengedve az igazi osko lopas, az azert van, mert az osko azt jelenti fizetsz, aki nem fizet az sosem fog oskovet kapni. Az oskoves dolgok erosek, azert vannak, h ha eros szeretnel lenni kolts rajuk es ezzel tamogasd a ceget is.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
273. hozzászólás - 2009.07.23. 10:34:07
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,44.200#hsz216

Egy ilyen csata rendes őskövel keményen kiakasztana.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
274. hozzászólás - 2009.07.23. 10:36:45 (Válasz Mortimer #273 hozzászólására.)
hat asszem ha velem jatszanak el kiegettel is kiakasztana
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
275. hozzászólás - 2009.07.23. 11:30:50
én habzó szájjal végigverném a támadó szövetségét, napi kétszer

a kiégett őskő lopás az ami legjobban zavar. reggel jönnek a kamrameghívások, és néha csak kiégett őskővel tudok bejutni a legjobb helyekre, olyankor ideges vagyok mert néha már egy SMS-re elég kiégettet is nehéz összekaparni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
276. hozzászólás - 2009.07.25. 10:41:26
Miert emelkedett az oskovek ara atutalas eseten???????????????
Azzal tisztaban vagyok,hogy emelkedett az AFA,de ez miert erinti a tamogatast???????En meg nem kaptam szamlat semmirrol,pedig mar 3szor 5000et utaltam.Na most ha nem kapok rola szamlat akkor miert emelitek az AFA emelesre hivatkozva!!!!
Normalis valaszokat szeretnek,lehetoleg az uzemeltetoktol,nem az okostojasoktol!!!!
Koszonom
Pontszám: 2.57
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
277. hozzászólás - 2009.07.25. 11:18:10 (Válasz Tomreptile #276 hozzászólására.)
Akkor miért nem nekik írsz egy PÜ-et?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
278. hozzászólás - 2009.07.25. 11:39:47 (Válasz Tomreptile #276 hozzászólására.)
szerintem csak poén a beírás. azéért ennyire tudatlan csak nem lehet valaki az adókat illetően. (belső hang: "de. lehet. nézd meg mennyi felkiáltójelet, kérdőjelet és emotikont írt. a kérdés, hogy 11 vagy 13 éves?") gondolom akkor nem reklamáltál, amikor csökkent egyes élelmiszerek áfája és velük együtt az áruk is, hogy te a régi áron kéred, mert nem kapsz számlát. hogy jön ide a számla? vagy ha így jobban érted: hogy jön ide a számla??????????????
Pontszám: 4.94
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
279. hozzászólás - 2009.07.26. 08:28:51 (Válasz winnie #278 hozzászólására.)
Eloszor is kedves winnie ha vetted volna a faradsagot akkor vegigolvastad volna a hozzaszolasomat,aminek a vegen kertem,hogy "Normalis valaszokat szeretnek,lehetoleg az uzemeltetoktol,nem az okostojasoktol!!!!".Na most akkor ki a 11 vagy 13 eves?Masodszor olyan helyen vasarolok ahol mindig kapok szamlat.Harmadszor pedig engem csak itt erint az AFA emeles,mert kulfoldon elek!
Sajnalom,hogy hozza mertem szolni az engedelyed nelkul,de legkozelebb eloszor neked kuldok egy PM-et,hogy szabad-e hozzaszolnom!
Ja ezt a belso hangos parbeszedet,ha jol tudom mar tudjak kezelni a pszichiatrian!!!
Pontszám: 3.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
280. hozzászólás - 2009.07.28. 14:57:45
Jobb topikot nem találtam, így itt jegyezném meg, hogy nincsenek a játékban új gyógyitalok, és a régiek kezdik értéküket veszteni. Lassan két csatára sem elég egy gyógyital, jó lenne ha újabb verzió kerülne a játékba, mert két őskő kicsit sok egy olyan italért ami csak egy csatát bír.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!