Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
221. hozzászólás - 2009.05.08. 08:07:26 (Válasz Solikka11 #220 hozzászólására.)
Bővebben sincs igazad!

Komolyra fordítva, a régi kariddal meddig jutottál, 20-25. szint? Ott még igaz, hogy sok portyával kiemelkedő bevételre lehet szert tenni, feljebb a portyák többségéből már csak TP-t kapsz, a LE bevétel bizonytalan.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
222. hozzászólás - 2009.05.08. 09:40:40 (Válasz Lanmandragoran #221 hozzászólására.)
Lehetséges, hogy igaz amit írsz, de mivel szint csak portyázok ezért lassan fejlődök és mire magasabb szintű leszek, már valószínűleg többen lesznek magas szintűek és nem az lesz hogy mindenki elrejti a léjét, vagy levereti magát hanem biztos lesznek olyanok akiktől lehet szerezni.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
223. hozzászólás - 2009.05.08. 10:00:11 (Válasz Solikka11 #222 hozzászólására.)
PONT az a probléma, hogy magasabb szinten egyáltalán nincs LE rablás! Nézz csak körül a Javaslatok részlegben, mindenütt ez a téma. Persze nem kis előnyt jelent, hogy alacsony szinten megszeded magad- de az élmezőnyben csak azok az "ex-pókok" maradtak meg, akik idejében felhagytak a szintvisszamaradásos-portyázós taktikával, és átváltottak vadászósra.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
224. hozzászólás - 2009.05.08. 18:58:27 (Válasz csati777 #223 hozzászólására.)
Csati, azért azt tegyük hozzá, amiben Solikkának van igazsága, hogy mivel ő későn kezdte, ő abban a sávban van, ami majd picit tolja feljebb a rablási határt. A télen még a 30. szint volt a "lélektani határ" ami felett nem lehetett LE-t rabolni, ez a határ a lassabb, kevésbé profi játékosok miatt mostanra közelít 35-40-hez.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
225. hozzászólás - 2009.05.08. 23:48:35 (Válasz Lanmandragoran #224 hozzászólására.)
Lehet benne valami...
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
226. hozzászólás - 2009.05.28. 13:20:57
A lélekenergia-sajtolás azonnali újrahasználata 1/3 őskőért
A tudatturbó azonnali újrahasználata 1/3 őskőért

Köszönjük!
Pontszám: 6.27
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
227. hozzászólás - 2009.05.28. 14:59:46
Nagyon szívesen!
Pontszám: 8.33
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
228. hozzászólás - 2009.06.10. 12:21:51
Prémiumos tárgy eladásakor nem lehetne valamennyit visszakapni az őskövekből is (pl. 1/4 részt)? Akár dukát v. más fizetőeszköz formájában?
Vagy ez amolyan balga javaslat?
Pontszám: 5.40
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
229. hozzászólás - 2009.06.15. 21:31:24 (Válasz Pigone #228 hozzászólására.)
nekem tetszik
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
230. hozzászólás - 2009.06.15. 21:36:55 (Válasz Pigone #228 hozzászólására.)
Már korábban is megmondták, hogy ilyen nem lesz...

Pontszám: 8.33
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
231. hozzászólás - 2009.06.16. 23:10:07
Tiszeletem!

Szerintem az lenne még jó ha megoldanátok hogy, őskőért átlehessen menni egy másik világba.

Így:az elsőből a harmadikba, a másodikból az elsőbe, a harmadikból a másodikba.A készülő negyedik világ különlegessége pedig az lenne hogy:Vagy mindegyikbe átlehet menni belőle.De ha nemakarsz őskövet fizetni akkor kikell állnod egy próbát.
Pontszám: 1.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
232. hozzászólás - 2009.06.17. 04:11:58 (Válasz Mpsith #231 hozzászólására.)
Ja mekkora fajin lenne már a V3 ban kezdenék, de átmennék 1 hétre rabolni a V2re, majd 2 hétre a V1re, mikor nagyon betámadnának gyorsan visszajönnék a V3ra,mert az 1 békés világ. Minden Létező LÉ met dukátra költeném, és mind3 világon elvinném, ugyanazt a cuccot, stb, stb...

Érted már?!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
233. hozzászólás - 2009.06.17. 09:38:48 (Válasz Viszok009 #232 hozzászólására.)
Ha értené, nem tenne fel ilyen kérdéseket.
Pontszám: 7
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
234. hozzászólás - 2009.06.18. 17:31:29
Én most szívtam egy orbitálisat, osszekevertem két varászlatot, es eladtam azt amire szükségem lett volna. Azonnal segítséget kértem, mivel ősköves varázslatról van szó, és nagyon nem szeretném mégegyszer őskőből megvenni, itthon sincs kolbászból a kerítés... Remelém segítenek, bár első reakció merev elzárkozás volt.

Míg ezen füstölögtem, egy automatizált megoldás jutott eszembe, mégpedig a WoW-ból.

A lélekkufárnál egy új ablak megvalósítása az állatok sajtolás füléhez hasonlóan nem lenne időigényes, és itt tárolhatna a program mondjuk 9 tárgyat, amit legutóbb eladtam, folyamatosan kitologatva a legrégebbi eladást, mihelyst egy új történne. Még akkor is segítség lenne, ha csak addig őrizné, míg nem lép ki az ember, bár az állandó tárolás sokkal emberbarátibb megoldás.

Azt hiszem ez semmilyen tápolásra nem adna lehetődéget, viszont meggyőződésem, hogy nem egyedül én tettem már magam cumira azzal, hogy azt adtam el, amire szükségem lenne. Ráadásul a borsos prémium cuccoknál az ember már több száz forintot, akár több ezret is bukhat egy-egy ilyen hibával. Persze ezeket semeddig sem tartana kijavítani, csak tömegében okozhatnak gondot, de így teljesen automatizálva lenne a dolog.
Pontszám: 9.12
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
235. hozzászólás - 2009.06.18. 17:36:11 (Válasz Mpsith #231 hozzászólására.)
Most is át lehet menni. Alapfeltétele, hogy mindegyik világban legyen egy karaktered. Belépsz az egyikbe, például a világ1-be. Ügyködsz egy kicsit, majd kilépsz. Utána a legördülő menüből kiválasztasz egy másik világot, ami nem az egyes. A felhasználóneveddel és a jelszavaddal belépsz, stb...

És még őskőbe sem kerül!
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
236. hozzászólás - 2009.06.18. 21:39:22 (Válasz McPaul #234 hozzászólására.)
Erről már mi is beszélgettünk. 2 probléma van vele. Egyrészt, az implementációja eléggé komplikált - a sajtolás jóval egyszerübb ennél, mégis több napos munka volt. Másrészt, sokfajta visszaélésre ad lehetőséget, pl. eladom az összes cuccom, leadom a "legyen 20,000 LE nálad", és máris visszaveszem őket. A WoWban a tárgyak értéke legfeljebb néhány arany, ott nincs ilyen probléma. De ha az aukciós házban 99 arany helyett véletlenül 99 ezüstért adsz el valamit, azt ott sem kapod vissza... Egyébként ott sem azért vezették ezt be, mert hogy elbuksz X aranyat, hanem azért, mert eladsz esetleg vmi ultra-ritka tárgyat. Itt viszont ilyen nem fordulhat elő, bármit is adsz el, simán visszaveheted.
Az eladásnál mindig feljön egy confirm ablak, ha valahol confirm ablakot kapsz, nézd meg még egyszer, hogy mire is nyomtál!
Pontszám: 5.75
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
237. hozzászólás - 2009.06.18. 22:35:56
Nos, ez valoban visszaelesi pont, de ha leroviditjuk a listat 3 targyra, maris nem lehet megcsinalni, hiszen mig az illeto a 20k-s kuldetes kornyeken jar, nem igen jossz ossze neki meg talan 6k se ebbol a modszerbol, es ugyanez igaz a tobbi hasonlo kuldetesre is, persze mas szamokkal. A WoW-ban pedig a ritka targyak eladasat ugy vedtek ki, hogy egyszeruen nem is lehet eladni oket, a kereskedo nem hajlando megvenni (legalabbis az elobb meg nem akarta )

A programozasi hatteret ti tudjatok felmerni, de egeszen biztos vagyok benne, foleg ha az uzeneteimet nezem, hogy nem csak egyedul en voltam ilyen ugyes, es sokunknak okozott mar, es valoszinu meg tobbeknek fog fejfajast okozni ez a hibalehetoseg. Biztos lehetne megoldast talalni, hogy mindenki megelegedesere orvosolni lehessen automatikusan ezt a problemat.
Pontszám: 8.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
238. hozzászólás - 2009.06.18. 22:53:06 (Válasz Miklós #236 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.18. 21:39:22
Erről már mi is beszélgettünk. 2 probléma van vele. Egyrészt, az implementációja eléggé komplikált - a sajtolás jóval egyszerübb ennél, mégis több napos munka volt. Másrészt, sokfajta visszaélésre ad lehetőséget, pl. eladom az összes cuccom, leadom a "legyen 20,000 LE nálad", és máris visszaveszem őket. A WoWban a tárgyak értéke legfeljebb néhány arany, ott nincs ilyen probléma. De ha az aukciós házban 99 arany helyett véletlenül 99 ezüstért adsz el valamit, azt ott sem kapod vissza... Egyébként ott sem azért vezették ezt be, mert hogy elbuksz X aranyat, hanem azért, mert eladsz esetleg vmi ultra-ritka tárgyat. Itt viszont ilyen nem fordulhat elő, bármit is adsz el, simán visszaveheted.
Az eladásnál mindig feljön egy confirm ablak, ha valahol confirm ablakot kapsz, nézd meg még egyszer, hogy mire is nyomtál!


Egy egyszerű varázslatra ez teljesen igaz, de lenne két megjegyzésem:
1) A confirm ablak akkor jelent segítséget, ha mondjuk 100 esetből abban az egyben jön elő, ami valamiért megkülönböztetett jelentőségű. Ha minden cselekedetemet jóvá kell hagyni, akkor az ember megszokja, hogy úgyis konfirm ablak jön, és nem figyel rá - ez kb. arra jó, hogy lehessen mondani: miért nem olvastad el? Tipikusan ilyen példa a sajtolás, ami szerintem nem lett jól megoldva. Külön fülön van, viszont bármikor sajtolok, mindig erre a fülre kell kattintsak, nincs döntési lehetőség. A jó megoldás az lett volna, hogy a beidomított, illetve idomítás alatt levő állatokat nem tudom sajtolni, csak külön fülön/konfirm ablakkal, a többit viszont gond nélkül. Például a beállító oldalra fel lehetne tenni check-boxokat, hogy "sajtolni akarom idomított állataimat", és ha ez be van állítva, akkor megjelenik náluk a sajtolás gomb, egyébként csak a többinél.
Szóval a megerősítés csak akkor ér valamit, ha nem kell használni minden alkalommal, csak kiemelt esetekben (epikus tárgy eladása, idomított szörny sajtolása stb.)

2) Nagyon zavaró, hogy ha bemegyek aukciós házba, akkor az eladási lista első helyén (alapértelmezetten) az epikus tárgyam van, amit semmiképpen nem akarok eladni. Azt hiszem, ez Végzetúr viszonylatban is "ultra-ritka". A térkapusaktól megválnék, de ettől nem. It se kellene külön fül, csak egy checkbox, hogy a térkapus tárgyakon kívül jelenjen-e más is meg (alapértelmezetten nem). (Itt lehet történt valami változás, mert pár napja nem néztem - most hátul van a listán).

És ha már aukciós ház: van pár tárgy, amiből az utolsót nem szeretném eladni. Fel lehetne tüntetni a listán a tárgy neve mellett a darabszámot? Jelenleg megnézem mennyi van belőle, eladok kettővel kevesebbet, még egy ellenőrzés, hogy mennyi van belőle, eladok még egyet...
Pontszám: 8.83
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
239. hozzászólás - 2009.06.19. 00:36:15 (Válasz Miklós #236 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.18. 21:39:22
az implementációja eléggé komplikált - a sajtolás jóval egyszerübb ennél, mégis több napos munka volt.


Uhh, hogy pont most néztem fel, ez szerintem durva hogy a kisajtolt állatok visszahozására több nap programozási dőt szenteltetek.

Helyette lehetett volna berakni történettel bíró szórakoztató küldetéseket, hogy a "lépj 5 szintet" nevú csodás küldetésnek nevezett akármivel szöszmötölő végzetúr is kapjon valamit a napi 3 óra "vadászat"címszóval beleölt időért cserébe.
Lehet hogy még most is játszanék

De a kisajtolt állatok visszahozása az tényleg prior volt elismerem
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.33
irritálóAnremNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
240. hozzászólás - 2009.06.20. 00:14:31
Gyerekek a havi fizetés azért hallot dolog mert pl a most meg lévö 688 öskövemel akkor mit kezdjek mert elvileg akkor értékét vesszti..33
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője