Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Akadémia
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
41. hozzászólás - 2009.02.11. 09:45:12
Esetleg egy újabb infó az akadémia bekerülésének napjáról?
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
42. hozzászólás - 2009.02.11. 10:04:13
jovo heten
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
43. hozzászólás - 2009.02.11. 12:07:46
"szakértelem "lefelejtését" lehetővé tevő"
és ez mit fog csinálni?le lehet vele szedni a fölös szakikat?csak mert az mst nagyon jól jönne
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
44. hozzászólás - 2009.02.11. 13:33:46
Majd idővel mindent megtudunk

Mondjuk az tényleg hasznos lehhe, ha el tudnám felejteni a fölös szakértelmeket, főleg azokat, amiket küldetés miatt vettem meg.
Na persze biztos sok LE veszetességgel fog járni... Kiváncsi vagyok megéri-e....

KRONOKOMPENZÁCIÓ:
nakem nagyon tetszik az újjítás, de mivel mellé bekerült az ősköves lehetőség, így el is vesztette az értelmét. (a CSP-ből nullázás az is jó)
mivel az őskő egy olyan erőforrás, amit bárki megvehet, és aki jól áll anyagilag gyakorlatilag korlátlanná tehetik ezt az erőforrást. Ha nem lehetne őskőért nullázni, akkor izgalmasabb lenne a dolog, mert a CSP is nagy kincs, meg hát egy szakértelmet 50re felhúzni nem olcsó dolog. Így valaki stratégiával, kombózással, nagy áldozattal megoldaná, hogy pár percenként használhassa a sajtolást, meg a turbót, annak van értelme, meg sportértéke. Így, meg ha bárki ugyanezt pénzzel megoldhatja, már nincs értelme.

Pl: csóró gyerek, pár hónapos kitartó udvarlással, bókolással, romantikával, energiát és áldozatot nem sajnálva meghódítja álmai asszonyát az egy csodás dolog. Erre jön a kis köcsög újgazdag a sportkocsival tele pénztárcával, és elviszi a csajt első nap...
Hát kb ilyennek érzem az újítást... (és megjegyzem én is őskőért használom, mert megtehetem, de ez sajnos nem boldogít. sokkal büszkébb lennék, ha 50es kronokompenzációval mászkálnék, és más nem tudná használni percenként a térkaput.)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
45. hozzászólás - 2009.02.11. 13:52:48 (Válasz Tiha #44 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2009.02.11. 13:33:46
Pl: csóró gyerek, pár hónapos kitartó udvarlással, bókolással, romantikával, energiát és áldozatot nem sajnálva meghódítja álmai asszonyát az egy csodás dolog. Erre jön a kis köcsög újgazdag a sportkocsival tele pénztárcával, és elviszi a csajt első nap...
Hát kb ilyennek érzem az újítást... (és megjegyzem én is őskőért használom, mert megtehetem, de ez sajnos nem boldogít. sokkal büszkébb lennék, ha 50es kronokompenzációval mászkálnék, és más nem tudná használni percenként a térkaput.)


jé, pontosan ezt gondoltam én is akkor, mikor ki lett hirdetve - de vigyázz, mert az olyan hozzászólást, amely "én is őskőért használom, mert megtehetem, de ez sajnos nem boldogít. sokkal büszkébb lennék"-elv nyomvonalán képződik, erősen lepontozzák.

oké, nem sok értelme volt a kommentemnek, de jó olvasni a sok "hamm, még tápot, az 5 legerősebb kalandozónak egy tulajdonságot 100-zal növelő italt, de izibe" (túlzok szándékosan, még mielőtt az 5-ök magukra vennék) komment között józanabb "nekem is sokkal jobb (lenne), de nem biztos, hogy jó ötlet" megjegyzést olvasni.

az a gond, hogy játékosi oldalról sajnos a többség csak a maga, vagy a felső 1% javát nézi (odatartozom én is, te is), nem pedig a hosszútávú célokat.
Pontszám: 4.10
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
46. hozzászólás - 2009.02.11. 14:08:50
a játékot fejleszteni pénzbe kerül, így ha fizettsz a játék gyorsabban fejlődik, szóval hosszútávon pont az őskő használat fejleszti közös szórakozásunkat!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 6.86
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
47. hozzászólás - 2009.02.11. 14:12:36 (Válasz winnie #45 hozzászólására.)
Masreszt pedig fontosabb szempont volt sok jatekosnak idot megtakaritani nagy mertekben, mint egy szakertelemben a sok kozul lehetoseget adni egy valakinek buszkesegre.

Szerintem jol dontottek. Mas teszta, hogy osko/csp-vel azonnali hasznalhatosag van, mig szakival min 10 perc, ami kicsit leertekeli a szakit. Talan szerencsesebb lett volna mindkettonek a hatasat ugyanarra az ertekre tenni. Vagy 10 perc mindketto, vagy 0.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
48. hozzászólás - 2009.02.11. 14:58:19
Szerintem jó az, hogy kronoval csak 10 percre vihető le a nullázás. Ha nem optimalizálsz, nem kell a krono egyáltalán. Ha igen, felnyomod 50-ig. Ha még az sem elég, fizetni kell érte.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 3.60
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
49. hozzászólás - 2009.02.11. 15:05:41 (Válasz Aderrick #48 hozzászólására.)
"Ha nem optimalizálsz, nem kell a krono egyáltalán"

Frászt. Pont hogy ha optimalizálsz, akkor nem raksz egy szakértelemre ami csak kényelmi funkciót ad, ami mellesleg még kimaxolás után is elmarad attól hogy befizetsz 1 őskövet...
Pontszám: 9
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
50. hozzászólás - 2009.02.11. 15:36:18
Az optimalizálsz-kinyomod a kronot a nem fizetős játékosokra vonatkozott. A fizetős persze, hogy fizet ezért is.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
51. hozzászólás - 2009.02.11. 15:40:39
Őszintén? CSP-vel még mindíg kevesebb LE-t vesztek mintha most kinyomnám kronót 50-ig. És még csak nem is lépek szintet az extra TP miatt. Jah, kicsit lassul a fejlődésem, de legalább nem fejlesztek 50 pontnyi szakértelmet tök feleslegesen, ami azért erősen visszavetne bárkit szinthez képest...
A hozzászólást Enchanter módosította 2009.02.11. 15:40:57-kor
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
52. hozzászólás - 2009.02.11. 16:03:54 (Válasz Enchanter #51 hozzászólására.)
Enchanter, mint minden a jatekban, ez is egy soktenyezos egyenlet. Nem olcso a szaki, de hosszutavon megeri, foleg, ha CSP-t fogsz erre hasznalni. Sok sok CSP elobb utobb osszeadodik akkora osszegre, mint amennyit a szakertelemre koltottel volna.

Meg en is morfondirozok a dolgon, de valoszinuleg kifejlesztem a szakit. Mivel a portyazasra is hat, amit ugye oskovel nem lehet kivaltani, igy tenyleges valos idot lehet vele megtakaritani. Nem a legnagyobb prioritas, ketsegtelen, de azert fontos szempont. Aztan elkepzelheto, hogy valaki emiatt 50 szakival optimalisan jobb lesz... majd valahogy mashogy ledaralom.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
53. hozzászólás - 2009.02.11. 16:18:09
Utánaszámoltam, nekem most úgy 310000 LE lenne kinyomni 50-ig. Ez testvérek közt is 500 vadászat 30-as szinten, kimaxolt spektrálissal (mondjuk mivel vadászat közben szintet lépsz, jöhet óriási, meg sajtolás, stb... ezért legyen inkább amolyan 400 körüli de az már nagyon alsó határ). Ezt én akárhogy számolom, nem éri meg. Nekem nagyon olyan érzésem van hogy ez egy "nesztek de mostmán csönd legyen" fejlesztés, hogy azoknak akik ódzkodnak a CSP vagy kő költéstől valami okból legyen egy harmadik út, amire lehet mutogatni hogy "LÁTJÁTOK EZT IS BERAKTUK CSAK NEKTEK, MERT KÉRTÉTEK!". És igaz, tényleg kértük, de ez így egy totál értelmetlen parasztvakító megoldás.

Nem lehurrogni akarom a fejlesztéseket (CSP/köves megoldás teljesen rendben van), de néha olyan érzésem van hogy senki nem vette a fáradtságot hogy utánaszámoljon.
Pontszám: 2.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
54. hozzászólás - 2009.02.11. 16:20:52 (Válasz Enchanter #53 hozzászólására.)
Inkabb tegyuk at ezt a jatekido csokkentes forumba. Nem ide valo tema.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
55. hozzászólás - 2009.02.12. 09:36:51 (Válasz Enchanter #53 hozzászólására.)
Sajnos errol beszeltem akkor, persze le se lett sz.rva... Mindenk orult, mint allat.
A hozzászólást Draglov módosította 2009.02.12. 09:37:09-kor
Pontszám: 3
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
56. hozzászólás - 2009.02.12. 17:41:15 (Válasz Enchanter #51 hozzászólására.)
Idézet: Enchanter - 2009.02.11. 15:40:39
Őszintén? CSP-vel még mindíg kevesebb LE-t vesztek mintha most kinyomnám kronót 50-ig. És még csak nem is lépek szintet az extra TP miatt. Jah, kicsit lassul a fejlődésem, de legalább nem fejlesztek 50 pontnyi szakértelmet tök feleslegesen, ami azért erősen visszavetne bárkit szinthez képest...


Én is úgy látom, hogy a kronokompenzációt még mindig nem lesz értelme fejleszteni. Viszont CSP-ért való használat teljesen működik. Aki prémiumos, az ha akarja áldoz rá őskövet. Akinek az időtényező nem kulcskérdés (aki 2 hónappal később regisztrált, azt olyan nagy veszteség nem fogja érni, ha egy kettő vagy akár 10 napnyi CSP-t elkölt arra, hogy a 3 sajtolást egyhuzamban el tudja végezni), az kevés szívfájdalommal, de be tud áldozni néhány CSP-t.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
57. hozzászólás - 2009.02.15. 09:11:23
Jo lenne tudni, hogy mikor kerul be az akademia. Het elejen? Het vegen?
Pontszám: 3
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
58. hozzászólás - 2009.02.15. 13:36:09
Ezek az utóbbi hozzászólások totál nem ehhez a témához valók, ezért bocsi, de ezekre nem is reagálok...

Az akadémia, ahogy ígértük, a jövő héten bekerül, napot nem tudok mondani. Sajnos, rossz szokásomhoz híven (meg főleg mert nem én vagyok a programozó ) nem azt néztem, hogy minél egyszerűbben implementálható dolgok legyenek, hanem minél izgalmasabbak, érdekesebbek... Ezért Baratynak sok munkája van vele. De már nem kell sokat várni!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
59. hozzászólás - 2009.02.15. 14:06:05 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.02.15. 13:36:09
Az akadémia, ahogy ígértük, a jövő héten bekerül, napot nem tudok mondani. Sajnos, rossz szokásomhoz híven (meg főleg mert nem én vagyok a programozó ) nem azt néztem, hogy minél egyszerűbben implementálható dolgok legyenek, hanem minél izgalmasabbak, érdekesebbek... Ezért Baratynak sok munkája van vele. De már nem kell sokat várni!


Vigan varnek ket hetet is, csak a keszules miatt kerdeztem.
A fentiek szabad forditasomban azt jelentik, hogy a het kozepen vagy vegen. Ugye nem tevedek?
Koszi a valaszt!
Pontszám: 5
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
60. hozzászólás - 2009.02.15. 16:52:00
Kívàncsi leszek én is az akadémiára.Csak sajna szerintem addig az épületig nem jutunk el az életben,mert
-nem vagyunk elegen
-8 emberbõl 3-4 építenek csak.
Más szövetségek meg úgy lehagytak minket...Lehet,hogy keményebbnek kellene lennem az építésekkel kapcsolatban.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 2.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!