Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Akadémia
kedvelt tagZedd81Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
301. hozzászólás - 2009.02.24. 09:42:33 (Válasz CaveMaN #300 hozzászólására.)
Akkor nosza rajta építsétek. Igazából csak 100LE volt fejenként, gyertek tornyot húzni!
Pontszám: 5
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
302. hozzászólás - 2009.02.24. 09:48:07 (Válasz CaveMaN #300 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.02.24. 09:37:49
Blablabla az a 10 misi csak 3.3, 35 fővel számolva fejenként 100.000, mondhatni bagatell.


Legyen előbb 35 tagotok, kimaxolt építéssel, aki három nap alatt 100 kilót bedob átlagban építésre
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
303. hozzászólás - 2009.02.24. 09:49:11
53. szint az 7 205 000.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
304. hozzászólás - 2009.02.24. 09:51:47 (Válasz Mortimer #303 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.02.24. 09:49:11
53. szint az 7 205 000.


Meg rakd hozzá a varázslótornyot meg a többi feltételt.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
305. hozzászólás - 2009.02.24. 09:53:29 (Válasz rhynn #302 hozzászólására.)
Egy közös döntésen múlik csak a dolog, simán be lehet tolni, más kérdés, hogy engem nem érdekel. Bár bízom benne, hogy felpiszkáljátok annyira más érdeklődését a menőzéssel, hogy juszt is megcsinálja

41-es építés egyébként eléggé kimaxolt?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
306. hozzászólás - 2009.02.24. 10:11:47 (Válasz rhynn #304 hozzászólására.)
Idézet: rhynn - 2009.02.24. 09:51:47
Idézet: Mortimer - 2009.02.24. 09:49:11
53. szint az 7 205 000.


Meg rakd hozzá a varázslótornyot meg a többi feltételt.


Senki nem vonja ketsegbe, hogy a teljesitmeny elismeresre melto!
De az sztem szamodra is nyilvanvalo, hogy igy az eredeti cel, miszerint a kis szovik is labda rughassanak soha nem fog megvalosulni, mert egy kis szovi soha nem rakja bele ezt a 7 milla LE (a legtobbnek az osszes eddigi epitese nincs ennyi), tehat egy szuk reteg jatekava valik a torony.
Raadasul ahol akadt het milla LE. Raadasul magas szinten a novekmeny sem szamit olyan durvanak. 52 nap birtoklas utan lenne ugye dupla a koltseg a kov szintre. Ha egy szint koltsege (alacsony szinten mondjuk 50K alapbol, de 200K ha mar harminc napig a tied volt, akkor egybol eselye van a kisebb szovinek is. Raadasul az eselye az ido mulasaval folyamatosan no azoknak akik meg nem vettek ki a reszuket a tortabol.
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
307. hozzászólás - 2009.02.24. 11:10:36 (Válasz Kocos #306 hozzászólására.)
Mi az a kis szövetség egyébként?
Olyan amelyiknek kapacitása van epikus emlékműre, 10-es mágustoronyra és egyéb előfeltételekre, hogy építhesse a hatalom tornyát?
Értem én...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
308. hozzászólás - 2009.02.24. 11:13:59 (Válasz Damage #307 hozzászólására.)
Arra célzott, hogy mivel epikusa több tucat szövetségnek van, ez után már nem nagy ugrás a hatalom tornya. Viszont a 7 milliós hatalom tornya igen. Ha csökkenne a szintje naponta eggyel, mint eredetileg is tervezte Miklós, nem csak 2-3, hanem 30-40 szövetség harcolhatna érte. Mivel ebből csak egy birtokolhatja, máris izgalmasabb lenne az egész, taktikai játék lenne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
309. hozzászólás - 2009.02.24. 11:20:08
Én ezt nem értem, most akkor a 7 milliós hatalom tornya az bagatell, vagy pedig leküzdhetetlen akadály?
Pontszám: 5
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
310. hozzászólás - 2009.02.24. 11:25:20
McGee: törpének óriás, óriásnak törpe
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
311. hozzászólás - 2009.02.24. 11:43:21 (Válasz krishy #292 hozzászólására.)
Idézet: krishy - 2009.02.23. 22:17:11
Még ha fel is tesszük, hogy propagandaduma volt, biztos Te vagy az akinek ellenpropagandát kell folytatnia? Biztos ez egy nem részre hajló játékvezető feladata?

Hát sorry, én is csak ember vagyok, és amikor 3-4 TGYs hozzászólást látok egymás után, hogy "senkinek nem érdemes a hatalom tornyát épiteni, ne is fáradjatok vele, mert úgyis veszítetek rajta" akkor már nem csak magamban mulatok egy jót ezen a fajta pszichológiai hadviselésen, hanem leírom a véleményemet... Főleg azért, mert ez nem pusztán egy taktikai megbeszélésről szólt - abba tényleg nem akarok beleszólni -, hanem egyszersmind a fejlesztés egyfajta "leszólása", ami azt sugallja, hogy "nem éri meg, nem jó semmire -> nem jó fejlesztés", ami persze egy csúsztatás, hiszen ők akkor minek épitették... A TGYsek egyébként jó fejek, néha túl jól is csinálják

A torony csökkentés témájára visszatérve, már leírtam, hogy ezt valószínűleg visszamenőleg már nem érdemes meglépni, egyrészt, mert van egy másik alternativa ami ugyanazt az eredményt éri el, másrészt az ilyen mindig rossz szájizt hagy a játékosokban, meg tényleg jól mutat az a magas torony. Csak akkor lenne korrekt, ha a TGYsek is egyetértenének vele. Viszont sajnálom, hogy kimaradt, mert az átlag játékosok számára sokkal jobb lett volna, mint így, hogy ki kell fizetni egy masszív "beugrót".
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
312. hozzászólás - 2009.02.24. 11:48:27 (Válasz Miklós #311 hozzászólására.)
"Viszont sajnálom, hogy kimaradt, mert az átlag játékosok számára sokkal jobb lett volna, mint így, hogy ki kell fizetni egy masszív "beugrót"."

Én csak annyit kérnék ezzel kapcsolatban, hogyha 2 hónap múlva is csak alig 3-4 szövetség birtokolta összesen a tornyot, akkor gondold át az egészet, mert akkor csak mint egy játéktorzító tényezőként lehet ránézni, ami a legerősebb szövetségeket erősítette meg még jobban a kútjuk megnövelésével. Ráadásul 1 hónap múlva nem közelebb, hanem távolabb kerül még a most epikussal bíró szövetségektől is, mert addigra el fogja érni a 60-70-es szintet biztosan, ahelyett, hogy hullámszerűen végigmenne az egész játékostársadalmon.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.25
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
313. hozzászólás - 2009.02.24. 12:09:18
Mortimer: szerintem nagyon innen már nem fog fejlődni...
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
314. hozzászólás - 2009.02.24. 12:18:41
én úgy gondolom, hogy a tgy felnyomja valamekkorára (nem tudom, meddig, ezt csak ők tudják), és az lesz a limit. A következő szövi eggyel tovább fogja csak épiteni - tovább nem lesz értelme, mert a tgy akkorra már nem fog visszaszállni a versenybe. Úgy gondolom, hogy bizonyos időnként (1 havonta?) lesz egy szövetség, ami elég erősnek érzi magát, hogy kihívja az aktuális "uralkodót" és átvegye a tornyot. A versengés jelleg nem lesz meg annyira, mint én szerettem volna, de az elméleti tervezés és a gyakorlati alkalmazás úgyis ritkán van köszönőviszonyban. Ha minden kötél szakad, és azt látjuk, hogy hosszútávon senkinek nem akaródzik épiteni, még mindig gondolkodhatunk rajta, az utólagos csökkenésnél akkor már minden értelmesebb lesz, pl. fokozatosan egyre olcsóbbá válik az épités az újaknak stb.
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
315. hozzászólás - 2009.02.24. 12:21:07 (Válasz Miklós #314 hozzászólására.)
Ööööö....
Pontszám: 5.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
316. hozzászólás - 2009.02.24. 12:33:29
Azt lehet tudni hogy mi az Akadémia maximális szintje? mert sehol nincs feltűntetve.

Vagy nincs felső határ és ez egy nyitott kapu az újabb és újabb szakértelmek felé?
Ha igy van akkor legalább annyit tudhatunk meddig van most leprogramozva?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
317. hozzászólás - 2009.02.24. 12:34:31
Szerintem most 10. szint, ha jól hallottam akkor 50. tanulásig vannak megcsinálva a szakik.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
318. hozzászólás - 2009.02.24. 12:36:45 (Válasz Miklós #314 hozzászólására.)
A toronyért jelenlegi formájában max 3-4 szövetség fog versengeni. Olyan magas lesz az építési költség, hogy a kisebb létszámú szövetségeknek halmozottan drágább lesz az építés. Jó ötlet a torony, de így pont azt a tulajdonságát veszíti el, hogy versenyezzenek érte. Jelen esetben a TGY jár jól vele, amiért gratula nekik, hisz észrevették a benne rejlő lehetőséget, viszont pár szövit kivéve mindenki más kirekesztődik belőle.
A jó megoldás szerintem a torony szintjének automatikus csökkenése lenne és ezzel egyidejűleg a TGY kárpótlása. Álljon vissza a torony szintje az első napon felhúzott értékre és az azon felüli LE-t kapják meg a lélekkútjukba. Talán ez ellen ők sem tiltakoznának annyira, és megvalósulhatna az eredeti elképzelés.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
319. hozzászólás - 2009.02.24. 13:12:46
Szervusztok!

Arielnek igaza van, ezt kéne tenni, és omoljon csak le a homokkő... ez másoknak is adna lehetőséget, nem csak néhány nagyon nagy szövetségnek.

Az egy nap alatt beépített LE pedig talán nem csordítja még ki a kútjukat. Ha igen, akkor naponta fél lélekkútnyi töltést kéne adni nekik, amíg el nem érik a beépített mennyiséget. Így elhúzódna ugyan a kárpótlás, de nem vihetné senki el, vagy pedig visszaadni a játékosoknak azt a LE-t, amit beépítettek, mint ajánlást... de mindenképp bekavar az Építés szakértelem. Mindenképp a szakértelem nélküli értéket kéne figyelembe venni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 3
kedvelt tagrhynnFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Akadémia
320. hozzászólás - 2009.02.24. 13:37:17 (Válasz Awenhai #319 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.02.24. 13:12:46
Szervusztok!

Arielnek igaza van, ezt kéne tenni, és omoljon csak le a homokkő... ez másoknak is adna lehetőséget, nem csak néhány nagyon nagy szövetségnek.

Az egy nap alatt beépített LE pedig talán nem csordítja még ki a kútjukat. Ha igen, akkor naponta fél lélekkútnyi töltést kéne adni nekik, amíg el nem érik a beépített mennyiséget. Így elhúzódna ugyan a kárpótlás, de nem vihetné senki el, vagy pedig visszaadni a játékosoknak azt a LE-t, amit beépítettek, mint ajánlást... de mindenképp bekavar az Építés szakértelem. Mindenképp a szakértelem nélküli értéket kéne figyelembe venni.


Az az egy nap alatt beépített 5,5 millió kb. 15 teljes lélekkút Építés nem kavar be, mert mindenki 20+20-on épített.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!