Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sogilight

Oldal: 12
Dátum: 2013.05.20. 00:13:51
200%+ÁFA
Dátum: 2012.11.11. 20:21:56
270 szavazó!
Nagy az aktivitás a szervereken, de ez várható volt.
Ha ez nem egy végtelen történet lenne, akkor lenne némi éhenhalás
Megkönnyítené a rendkívül nehézkes fejlesztéseket, ha lenne egy végső cél.
Pl: Grotex nevű minimanó állateledellé történő varázslása
Csak viccelek!
Vagy nem ...
Rövid távú céljaim vannak, hosszúak már nincsenek.
Kár, hogy Arviont nem tudom már megkérdezni, hogy látta-e tényleg ezt a pótkocsinyi kavicsot.
Zárolódott a V2-n.

Sztem ő is kiszáll, a végtelen történetből.
Nyalizz tovább akinek akarsz, olvasd el részletesen és végig! Arvion hsz-ét!
Nem feltételezem, de talán megérted.
Bár ... akkor nem írtál volna az előbb feleslegesen.

Sztem, Arviont és Berengart túl súlyosan és feleslegesen büntették meg.
Igazságtalannak, és bumfordinak tartom az eljárást!
Részemről ez a vita lezárva, lehet hogy más is.
Drágábban adsz el, mint veszel? Ez a kereskedés lényege!!! A programozók nyilván szándékosan tettek bele egy ilyen lehetőséget a medáltulajdonosoknak. Minden cucc ad pluszt, szívást, LGY-t, %-ot a vadászatra ... Ez nem bug, opció a játékban.

Őskő? Ha a Miklós által vázolt 11 k őskő meg lett volna Arvionnál, akkor jogos lenne a büntetés, de mivel nincs nála, így csak feltételezés, spekuláció, esetleg urambocsá hazugság?

"A másik "bűnös" elfogadta a büntetést, nem problémázott!" Igen, kedves Miklós, egy szuperbajnok piros lett, elfogadta, hogy meglopták! Kicsit vicces a megközelítésetek.

Dikó kollegátok stílusa, hogy is mondjam, hogy ne legyen "trollos" ... nevetséges. Mi felnőttek vagyunk, tudjuk, hogy D.I. tud már írni, de ne vitatkozzon felnőttekkel ilyen stílusban, tanítsátok tiszteletre, főleg ha egy felnőtt tisztességesen kérdez! Ha már otthon ezt nem tanították meg neki! Ne játszon atyaúristent, bizonyítékok hiányában, ne vádaskodjon, ne feltételezzen, hallgasson!

Amin gondolkozzatok el:
Hova lett a "lopott" 11-12 k őskő?
Ha tudatos a lopás, miért csak a V1-es karival csinálta Arvion?

A napnál is világosabb, hogy valaki hazudik.
Én ezt tudom levenni a fennti gyűjteményből, nagyon bűzlik ez a sztori!
Dátum: 2012.11.08. 17:08:37
Lapozz vissza, Baal trollkodott, be is figyelt neki egy 3.2-es átlag.
Az csak egyesekkel lehet!
Tehát valaki tud 1-st is adni!
141. hsz!

C.! Tudok olvasni! Még!
A 3. szerint elfogadok kettőt.
Melyik kettőt?
Akinek minden mindegy az nem szavaz. Sztem!
De, hagyjuk a pontosítgatást nem ez a lényeg.
Engem az zavar, hogy mennek el a társak sorban.
Aztán összegyűlik ez az egész, és amikor meglátok egy ilyen jelenleg tök felesleges dolgot, akkor kiborul bennem a felhalmozódott keserűség.
Ezt sajnálom.
Dátum: 2012.11.08. 16:54:21
Jó szavazást mindenkinek!

5 ből 4 nerf!
Remélem feltűnt már végre mindenkinek, hogy elég szépen irányítva van az a bizonyos nyáj!
Remélem nem kapok 1-est a hsz-mre, mint BaalCain!
Bocsánat, ha trollkodtam ... D.I. nem zárolna? Engem is! Undorító ez az egész!
Dátum: 2012.09.09. 16:43:39
Az új épületekről mi hír van?
A VU2-ön megint csak a piramist és a HT-t tudjuk építeni, tehát kéne valami használhatóbb dolog is!
Dátum: 2012.08.05. 08:12:59
Nem értem az összefüggéseidet Birka.
Nem varázslat lélekszívásról van szó, hanem egy hétköznapi fókusz lélekszívásáról.
A bármilyen fókusz, az bármilyen fókusz.
Ha beleteszem, működjön!
Eddig működött, tehát nyilván bug.
Olyan hiba amit javítani kell, mert teljesen egyértelmű.
Reklamálni kell egyenesben Baratynál is.
Dátum: 2012.06.10. 10:48:14
Érdeklődnék?
Mikorra várhatóak az új épületek?
Hamarosan megint csak HT-t, meg azt a semiresejó piramist építhetjük!
Dátum: 2012.01.22. 12:43:53
Sziasztok!

Igencsak ritkan szoktam a "nagy" forumhoz hozzaszolni (mert nincsenek ekezeteim es mert nem szeretem a "szemelytelen" kommunikaciot) de ugyerzem most nekem is hallatnom kell a hangomat.
A legelso targy amit aukcion beszereztem az a josag kopenye volt meg 2009-ben, megpedig azert vettem meg, mert ugy gondoltam igen sokat segithetnek vele a tarsaimon, hiszen folyamatosan tamad mindenki mindenkit akit tud errol szolna a jatek, viszont senki se szereti, ha rendszeresen elverik, es csak keves olyan karakter van aki a felso szintrol jovo osszes tamadast vissza kepes verni. Ezert is gondoltam mindig is, hogy a segito kez egy igen jo fejlesztes, hiszen nem kis aldozatot kovetel az atado feltol, mert az o kepessegei csokkennek amig a segito kez aktiv! Ezt azert nem vallaljak be olyan sokan. baratsag karkotom nincs (meg) mert mindig masra kell az lgy... de amint nem fogom masra gyujteni termeszetesen megveszem majd, h tobb lehetosegem legyen tarsaimon segiteni, ugyanis egy szovettseg lenyege az egymas segitese tettekkel es tanacsokkal egyarant!

Arra a problemara, h inaktiv karakter ad kezet valakinek. Szerintem eleg nevettseges, mert egy inaktiv karakternek nincsenek magas tulajdonsag osszegei csak szerencse de azt nem ad at a kez... hisz senki sem fog egy inaktiv karakternek tulajdonsagfejleszteni, maximum epiteni fognak vele meg esetleg magiat huzni az egbe a konsti miatt... tehat szerintem egy nemletezo problemarol megy itt az ido es energiapazarlas, vagy nehany jatekosnak egesz egyszeruen tul sok a szabadideje.

Illetve elofordulhat meg az is, h egy magas szintu jol fejlesztett karakter valik inaktivva (sajnos ez is elofordult mar az elmult evekben) ilyenkor tobb forgatokonyv letezik:
1. a karaktert az alkoto egesz egyszeruen torli, mert nem szeretne, hogy masvalaki esetleg olyasmire hasznalja a karakteret amit o nem tenne (itt lehet beszelni szovettsegvaltasrol, scripthasznalatrol, karomkodasrol, stb-stb)
2. atadja a karaktert egy alacsonyabb szintu jatekosnak aki szeretne magasabb szinten jatszani, illetve egy gyengebb karakterrel rendelkezo tarsanak, hogy az jobban elvezhesse a jatekot.
3. ottmarad epitonek a karakter megkapja a plusszamlat, es epiteni fognak vele (tobb ilyen karakter is van marha egyszeru kiszurni oket, hiszen minnel regebb ota epitok annal jevesbe vannak fejlesztve a tulajdonsagaik es inkabb csak a szerencse es az epites merteke nol).

De az, h egy 3000+to-vel rendelkezo karakter inaktiv legyen es baratsag karkotovel szivassa a "rendes jatekosokat" nekem elegge szurrealisnak hat, egesz egyszeruen egy konkret peldat kellene emliteni hozza es akkor talan lehetne teni valamit, de erosen ketlem, hogy ilyesmi megtortenhet.

Tovabbi jo jatekot!
Dátum: 2011.03.04. 18:39:34
Peldaul akik kulfoldrol jatszanak, azok nem tudnak kodot venni, oskoert meg vehetnek a relikeket...
Dátum: 2011.02.20. 20:11:35
Bocs sracok, ezt elk**tam. Nem kicsit, nagyon
Dátum: 2011.02.20. 20:06:26
Szerintem is botranyos lett ez az event, nagyon jol indult, mindenki hajrazott az elejen (ahogy minden mas eventnel, h mihamarabb meglegyen a legjobb kaphato dij, es minnel kevesebb karakternek (hisz csak akkor van ertelme, ha nincs mindenkinek...) Erre felhuztak oket az egbe.. vicc, raadasul most mar egyaltalan meg se doglenek...

masik meg az, h a hetvegen is fizetem a plusszamlat es koltom az oskovet, es minden szolgaltatas 24/7-ben kell fusson nem? vagy talan Beho-nal nincs aram meg viz hetvegen? vicc!
Dátum: 2010.03.26. 17:49:13
Kedves Bzoli27, azt hiszem megadta a megfelelo valaszt, akinek legalabb ket honapnyi plusszamlas jateka van az kapja meg ha aktiv plusszamlaval jatszik! illetve, ha valakinek meg sose volt, az vegyen ket honapnyit, es akkor o is kapja meg, amig aktiv a plussz szamlaja
Dátum: 2010.03.26. 17:01:28
Elmondanam az en velemenyemet (ugyan valoszinuleg nem sokakat fog erdekelni, hisz ez egy jatek igy mindenki ugy jatsza, amilyen a szemelyisege valojaban es aki csal, abban sem tisztesseg sem szegyenerzet nincsen, hisz moralisan annyira a beka segge kornyeken jar, hogy elhiszi, hogy az normalis, ha csal....)
Elosszor is a topic a kenyelmi funkciok bevezetese okan jott letre, ami egy nagyon jo otlet, es tamogatom is, de szerintem a premium szamlaval ingyenesen hozza kellene jutni, hisz azzal fizetunk erte!
Masodszor szerintem is tobb oltozethez kellene hozzaigazitani (kalandokhoz igazitva, minden tulajdonsaghoz 1-1, es legyen hely konstis szerkohoz-benitashoz-epikushoz-lelekszivashoz-alap portyahoz...)

Es harmadszor, aki scriptel, azt azonnal bannolni, es nem is engednem vissza, hisz az egesz jatek elmenyt rontjak illetve tiltott eszkozoket hasznalnak (en szemely szerint azonnal torolnem a karakteruket) hisz a rendszer felgyorsitasa onmagaban oriasi elony a tobbi jatekoshoz kepest, amit nem a karakter fejlesztesevel er el a "csalo" jatekos, hanem "virtualis szteroidokat" alkalmazva... erre nincs mentseg, es az uzemelteto mihamarabbi intezkedeset elvarom ezugyben, hisz en es a tobbi "tisztan" jatszo jatekos nem azert fizeti a premium szamlat, illetve vesszuk az oskovet egyeb celokra is, hogy mas csalassal betamadjon minket, mikor feljovunk egytized masodpercre 15% alol es meg sorolhatnank a hasonlo eseteket. Velem konkretan elofordult, hogy egy allitolag nagyon sok szabadidovel rendelkezo jatekos azalatt az egy masodperc alatt talalt be, amig gyogyitallal!! feljottem 15% alol, joval azelott, hogy magamtol felgyogyultam volna, es mar ablakban megnyitottam elore az epikust, h csak egy kat es le legyek utve, szoval utofeluletet kb 0.5-1 masodpercre adtam. nah es persze le is rantott vagy 50k-val a delikvens, de nekem senki nem adja be, hogy O olyan gyors, hogy pont abban a tizedmasodpercben kemlelt ki a szovitarsa kristalygonbjevel(mert allitolag azzal leskelodik), es visszalepett sajat acc-ba majd leutott, mig en atkattintottam a masik ablakba... ez fizikailag csak akkor lehetseges, ha scripttel jatszik... szoval akikre rabizonyithato a script azokat szerintem azonnal zarolni minimum, hisz , meg ha papiron csak idonyeresre hasznaljak (ami ugyanolyan csalas mint a portyascript) a scripteket, ezt senki nem ellenorzi es a csalast semmilyen korulmenyek kozott nem lehet toleralni, plane nem egy jatekban...
Dátum: 2009.11.20. 13:50:23

Istenkem, nem is tudom eddig miert nem jatam tobbet ide kulso forumra:P
Annyi sok igazsagot vetettunk mar fel, hogy belezsibbad a fejem a bologatasba...
De meg mindig nem jutottunk el oda, hogy mi is a problema, mert a lassu fejlodes nem az, viszont, a problema megtalalasa nelkul igen nehez megoldast talalni...
Elnezest, ha barkit is megbantok ezzel, de mi a konkret bajunk a vf-el erre probaljunk meg valaszt talalni...

Idézet: Birka - 2009.11.20. 12:58:54
Valaki bedobhatna egy új "ötlet" topicot, aki 6-os pontszám felett van.

Hogyan lehetne ösztönözni a normál ütemű szintlépést, és mi is lenne az a normál ütem? (ha lenen hirtelen komoly előnye a VF/pók-al szemben a szintépésnek, valamint a szinguval szemben is a normal szintlépésnek akkor...


mar miert kellene annal komolyabb elony, hogy pl 6-7 szinttel felljebbrol (fejletteb felszereles, plussz szintbonusz)
szetkapjak a vf-est meg bizony a pokokat is... legalabbis v2-n...

A normal szintlepes, mint olyan szerintem nem letezik, hisz mindenkinek mas, ki mennyit vadaszik/portyazik milyen szakit fejleszt hozza...
Ez mind a jatektaktikajanak resze, tehat minden jatekos az altala kivalasztott modon es sebesseggel fejlodik, eppen ezert tartom meddonek a vf boncolgatasat, hisz tenyleg minden "gazdasagi" szakertelmet is lekorlatoztathatnank/lebutithatnank avagy ki is torolhetnenk, es akkor mindenki ugyanugy fejlodne... hmmmm nem hiszem, hogy tul erdekes lenne...

Visszaterve pl Tyberius06 hsz-eire, -ha megengeded en Heretic-nek szolitanalak itt is, mert mar megszoktam-
Heretic, az otleteid nagyon jok, de azt kell mondjam nem ide valoak, mivel erintett vagyok a vf temaban ezert kernek mindenkit, hogy tenylegesen ehhez a temahoz hsz-eljunk es ne mas jatekfejlesztesekrol beszeljunk stb... annaak is megvan a helye

(Heretic most biztos az allat keresi, mert a szoviforumunkat ugy szet offolgatom, hogy az valami botranyos )
Dátum: 2009.11.20. 12:21:45
Sziasztok!

En meg mindig egyetlen olyan hsz-t sem olvastam, ami kifejtene, hogy konkretan mi is a problema a vf-fel!
Miert baj az, hogy nagy le/tp-eredmenyez? Nem ez lenne a cel? Vagy van aki keves le-t szeretne?
Ne haragudjon meg senki, de minek gyilkoljuk itt egymast ezen az egeszen, hisz nem ugy lessz-e, mint eddig is volt? x szint korul adodik mindenkinek lehetosege arra, hogy kifejlessze, mindenki hoozfer a leirasahoz, illetve meg ra is kereshet itt a forumon hsz-ekre a temaban, magyarul szabadon informalodhat es eldontheti, hogy szeretne a tovabbiakban fejlodni.
Szoval en szemely szerint nem latok semmi problemat a vf-el, sott a legjobb fejlesztesek koze tartozik amiota megy a VU...
Dátum: 2009.11.19. 16:20:17
Idézet: balgos - 2009.11.19. 16:02:25
Most komolyan hány olyan ember van aki éjjel nappal max ép-n van?

Szabinhó ez most komoly, legalább a szokásos építőjellegű hozzászólásod volt...küzdj és ne háborogj....


Kepletes volt a megszolalas Arra gondoltam, hogy orrba-szajba fogjak kalapalni folyamatosan, tapasztalat:(
Dátum: 2009.11.19. 15:57:00
Idézet: Harcos kard - 2009.11.19. 15:47:22
Akkor egyszerű vegyék ki az inspirátort a játékból, vagy a VF-el együtt ne működjön.


Ez komoly? Egy aukcios targy... komoly veszely:P
Szerintem sokkal de sokkal durvabb dolgok is vasarolhatoak aukcion... korulbelul az inspiratort en arra hasznalnam, hogy ne az oskovekbol kelljen ujjrahasznalnom a szakikat meg tt-t atvaltani plussz terkapu... hisz, ha vf-el vadaszo kari veszi meg az inspiratort, es telibe elvadassza az igy szerzett extra csp-it, akkor szepen beeri a top-ot es jol el fogjak fenekelni tehat ertelmet vesziti szamara a viszafogott, mert aban biztosak lehetunk, hogy amint egy karakter utoleri a top jatekosokat (vagy legalabbis utotavba kerul) onnantol kezdve ritkan lessz max ep-n:P es nem azert meg epikusozni fog ejjel nappal
Oldal: 12