Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Energiser

Oldal: 123
Dátum: 2010.03.03. 15:13:35
Köszi!
Most már nálam is működik!

Ma délig legalább 20x próbáltam,akár a keresőbe írtam be,akár bemásoltam semmi sem történt.
Dátum: 2010.03.03. 13:42:12
Más sem tud átkozni az átokpiramissal?
Dátum: 2010.03.03. 10:51:48
Gondoltatok a színtévesztőkre?Férfiaknál gyakori betegség.

A bal oldali menüsorban a szürke a pirostól nem válik el látványosan.
A régi intenzív sárga feltűnőbb volt.

Régen viszont a TP sárga csíkja alatt a számot nem láttam,most látom.
Dátum: 2010.03.03. 10:46:42
Elnézést ha már valaki jelezte és orvoslása folyamatban de nincs türelmem 12 oldalt végigolvasni.

AZ ÁTOKPIRAMIS NEM MŰKÖDIK!
Dátum: 2010.02.05. 11:36:26
Igen,ez tetszik!
Néhány nehezen és több könnyebben megszerezhető komponensből fegyvereket,felszereléseket,relikviákat legyártani egyre magasabb szintű szövetségi épületek segítségével!
Dátum: 2010.02.02. 19:01:40
Zan...!
Te ismertél engem,hiszen fej-fej mellett haladtunk hónapokig.
Szövetségi lapunkon ki vagyon írva,hogy a te és az én szövetségem baráti viszonyban vagyunk.
Előző hozzászólásom a közeledést szolgálta nem a személyeskedést.

Nézz szét,hogy más szövetségben is mekkora különbségek vannak tagok szintjei közt.

Rengeteg szövetségben van átjárás epikusokat ölések(küldetések) miatt.Ez olyan mint a döntetlenezéshez levetkőzés,találékonysági küldetés.Láttam ezt a megfogalmazást a játék készítőitől.

Véleményem szerint az építő karakter sem etikus bár nem szabálytalan.(nem nagyon hiszek benne,hogy valaki vállalja a játékkal járó elkötelezettségeket úgy hogy semmi célja,öröme nem keletkezik,csupán másoknak épít.Biztosan vannak fokozatok,elnézést a ténylegesen építőkarakternek vallóktól)
Dátum: 2010.02.02. 18:00:02
Zan...!

Lassan mi ketten leszünk a legútáltabb és legirritálóbb fórumozó,pedig ellentétes véleményt képviselünk.
Dátum: 2010.02.02. 17:56:34
Zan...!Alias Lidércmedve!

A múltkór bajnok lettél közöttünk,3 agyontápolt ,epikuscuccos etikátlan között!
Fórumbéli teljesítményünknek remélem semmi köze a randomhoz!

Szövetségetek nincs feltöltve tagokkal,miért irigyled azok építőteljesítményét akik fel vannak töltve.

Te is pók vagy,még nálunk is lassabban haladsz.Te is problémás vagy a többi játékos szemében akiket kifosztassz és a játékkészítők sem szerethetnek mert ritkán cseréled a prémiumos cuccaidat.

Ismerhettél,miért nem írtál privát levelet?

Etika:Sokan írtak levelet,hogy ne fosztogassam őket.Mindig leszálltam róluk(remélem valaki megerősíti)kivéve akiken láttam,hogy továbbra is leadják a Léjüket.Tudom,most az volna a sportszerű,hogy a farmjaimat is megnevezzem és az én farmjaimat zárolják CSAK.
Dátum: 2010.01.31. 14:22:52
Zan..!
Szeretném megismerni az általad emlegetett etikai szabályokat!Hol tudnám elolvasni?
Amennyiben nincs leírva még,kérlek nagyvonalakban vázold,hogy tudjak vele vitatkozni vagy magamévá tegyem vagy hogy irányt mutasson a JÁTÉK FEJLESZTŐINK!
Dátum: 2010.01.30. 15:07:10
Kedves Zante...!
Az én szintemen is kenterbe vernek,mázlim volt,hogy találtam egy rést a sok pók uralta(top szövi alacsony szintű tagja)bajnoki szinteken és nem volt igazi ellenfelem.Felettem és alattam sem lenne esélyem.
A mi szövink nem topklán.
Elvégzett munka a 24 órás jelenlét,a szövifegyelem és nem manakonstrukcióból építő vegetáló magas szintű szövitársam aki miatt elbuknánk egy háborút ha magas szintű tagokkal bíró szövi üzenne hadat.
Nem haverokhoz léptem be,bárki beléphet hozzánk akár te is ha klánt váltasz és megfelelsz a minimális követelményeknek.
A szabályok adta lehetőségek kihasználása nem csalás.
Biztos,hogy te mindent megtettél a saját karaktered és szövetséged boldogulása érdekében?..és a szövetségetekből mindenki?
Az érveid inkább a szabályok,a fejlesztők ellen szólnak,miért engem nevezel meg közellenségnek,a játék elrontójának?

Egyébként Razzal,a vita elindítójával privát levelekben sok mindenben egyetértettünk és egyáltalán nem kezeljük egymást ellenségnek.
Dátum: 2010.01.30. 10:00:59
Tudod kire szállok rá?
Aki elmegy vadászni,több napig nem néz a karakterére és minden 8. órában hagyja magát kifosztani.Ezeket a jó játékosokat kell védeni?A szövetségi fórumon nem az ilyeneket szokták ostorozni,hogy napokig nem reagálnak semmire,nincs véleményük semmiről,10 karaktert irányítanak és azt sem tudják éppen melyik szövetségben vannak bejelentkezve.Ők teszik tönkre saját társaik játékát.
Manakonstrukcióról alkotott véleményemet nem akarom ismételni,szerintem az az oka az aránytalanságoknak.Persze most szereztem újabb ellenségeket a használóik táborából.Jól teszik ha használják mert szabályszerűen járnak el,megdolgoztamk a kifejlesztéséért.
Az elvégzett munkáért jutalom jár,ezért vannak előnyben.Te is hasalj egész nap a gép előtt és te is sikeres lehetsz.
Dátum: 2010.01.29. 17:03:13
Jót személyeskedtünk,egyáltalán kereszteztük már egymás útjait?
Dátum: 2010.01.29. 17:00:39
Full szövi:
A mi szövink nem fúlos,a magasabb szintűek a szintjeiken többségében közepesek.
Bűnhődhetnénk is miatta ha a régi szabályok szerint buknánk egy háborút.
A kútunk nem nő a manakonstrukciós építések miatt de ha nőne akkor sem volna jelentős egy vesztes háború költsége.
Meg fogsz lepődni még így se nagyon vesztünk.
Valakiknek a sírására lett átalakítva a háborús rendszer,most még sem jó?
Dátum: 2010.01.29. 16:55:13
Nyugodtan pontozzatok le,látom itt is kétpártrendszer van.Mindegy hogyan érvelek,az számít hogy melyik oldalon állunk.
Dátum: 2010.01.29. 16:52:14
...és az új szerveren jobban játszanál?
Mint mondtam a manakonstrukciót nem én találtam fel.
Belépésemkor amit beépítettem az igen is komoly erőtétel volt,azóta tényleg csak a szerencse miatt építek.
Szerinted mire való a Kincseskamra?Úgy használjuk ahogy a szabályok megengedik.A Nagyjaink maguknak szereznek epikus kincseket és amit nem tudnak felhasználni azt egy gyengébb szövitársuknak engedik át.Ne feledd ez egy CSAPATJÁTÉK.Az hátrányt vállal aki a manakonstrukciót fejleszti más szakértelme hátrányára,hogy egy háborút esetleg egy másik szövitársa nyerje meg.
Nektek miért nincs epikus tárgyatok?Fel van töltve a szövetségetek?Minden tag naponta be szokott lépni?Minden szavazást le lehet zárni pár óra alatt?Van a szövitekben olyan aki minde órában belép,hogy szervezze a dolgokat?Prémiumtagság?
Fegyelem?
Sok szövit megjártam már ahol ezek hiányoztak,ki is léptem mert nem volt jövőnk.
Te is rossz szöviben vagy,esetleg miattad rossz az a szövi?
Dátum: 2010.01.29. 15:32:12
A bajnokik miatt léptem szinteket mert nekem is voltam olyan topszövikből való vetélytársaim akikkel nem vehettem fel a versenyt a szövetségi épületeik miatt.Az epikus tárgyak nem sok pluszt adnak a bajnoki viadalon,inkább egyéb tulajdonságaik miatt adnak hosszú távon némi előnyt,amit most te semlegesíthetsz a kristálypontjaidért hamarabb elérhető ereklyékkel.
Dátum: 2010.01.29. 15:26:44
Én is látom a problémákat ajátékkal kapcsolatban de mint már régebben is írtam a szabálymódosításokkal kapcsolatban,hogy igázságtalanságokat nem lehet orvosolni még nagyobb igazságtalansággal.
Több szövitársam abbahagyta a játékot a durva beavatkozások miatt,értékelhetnéd,hogy sértődöttség helyett felhívtam erre a promlémára a figyelmeteket.
Dátum: 2010.01.29. 15:23:28
Becsülettel beépítettem a kútba mindent amit kellett,nem az alakuláskor léptem be.Meg kellett felelnem egy szigorú rostán,hogy érdemes vagyok-e egy olyan szövibe lépni ahol mindenki komolyan veszi a játékot,rendesen építi a karakterét,naponta több órát tölt a játékkal...stb.
Nem én találtam ki a manakonstrukcióból történő építést.
Dátum: 2010.01.29. 13:20:14
Nem baj csak megállapítom.
Dátum: 2010.01.29. 13:19:35
Nekem is van olyan epikus cuccom bekészítve amire rá van írva,hogy nem viselhetem.
Vártam 2 hétig,gondoltam autómatikusan leveszik rólam de nem így történt.A karakterlapom szerint érvényesülnek a láncom plusz tulajdonságai.
Lánc nélkül is esélyes vagyok a bajnokira,nem akarom,hogy csalónak bélyegezzenek és utólag elvegyék a bajnoki medálomat.
Mit tegyek?Önként nem veszem le míg mások viselik.
Oldal: 123