Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Normandiai Roland

Oldal: 1234
Dátum: 2008.09.25. 08:17:34
* Roland besétál az előcsarnokba, s végigtekintve az összegyűlteken, megszólal:
-Elkészültünk három szoba rendbehozatalával, jelentkezzék az aki ért a felújításokhoz, kőműves munkálatokhoz, és kitartó mert rengeteg energiát kell a többi helyiségbe beleölni. (20.000LE a következő szint)
Dátum: 2008.09.24. 12:08:42
"Zanzásítva ennyi amit el akartam mondani, csak azért nem írom szabatosabban, kétértelműbben és nem enyire ráutalóan, mert hamar kidob a fórum magából, és nem jó valamit 2x 3x leírni..."
Próbáld meg azt, hogy a fórum mellett nyitsz egy szövegszerkesztőt, oda szépen beírod a hozzászólást, majd belépve a fórumra a hozzászólás már csak egy másolás-beillesztésből áll. így szép is lesz, nem kapkodsz, és nem is tűnik el (párszor már megviccelt így a rendszer) a hozzászólásod amit esetleg hosszabb ideig csiszolgattál...

*Roland visszatérve a vadászatból távolról pár pillanatig érdeklődve figyeli a sürgés-forgást, ahogy a Végzeturak és Úrnők bontják a vár elötti sátortábort, s behurcolkodnak a Szövetség előcsarnokába. Lustán szemrevételezi a szövetség birtokát. A hely távolról ugyan impozáns látványt nyújt merészen égbetörő tornyával, falaival, de közeledve sajnos kiütköznek a hiányosságok - omladozó falak, számtalan helyen beszakadt tető jelzi, hogy van még mit rendbe hozni, építeni - Hiába, a helyet védő mágikus rúnák ereje már rég elillant, s ezt igazán a belső helyiségek sínylették meg, mikor az addig mágiával megerősített légies termek és csarnokok tetőszerkezete saját súlyuknál fogva berogytak, maguk alá temetve a berendezés maradékát.
~Még szerencse, hogy az előcsarnok belső kapuja zárható, így az érdeklődők alábecsülik a helyrehozás feladatának nagyságát. - Gondolta magában.
*Majd elindul a kapu fele, és közben a vendégeket veszi tüzetesen szemügyre, azon gondolkodva, ki lesz az, akit feladja a várakozást, és ki lesz az, akit elsőnek emelnek majd soraikba.
Dátum: 2008.09.23. 20:44:09
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Haladóknak -> Stratégiák című topic bevezetőjét javaslom mindenkinek, aki még nem olvasta volna.
Dátum: 2008.09.23. 20:05:04
Kedves érdeklődők, szimpatizánsok!

A rendszer valószínűleg automatikusan kiértesített az elutasításról majdnem mindenkit. Ez nem a jövőbeli véleményünk, hanem arról értesít, hogy az 5. tag is belépett. Tehát a szövetség bővítésekor lesz hely újabb 3 embernek. Addig is türelmet, kitartást.

Roland
Dátum: 2008.09.23. 13:49:29
Szintén prémium taggá léptem elő egy hétre a kövekért cserébe...

Új hír: Kemény munkával felépült a lélekkút! A következő épület az őrtorony, hogy bővíthessük a létszámot. Ára: 5000LE
Dátum: 2008.09.23. 13:31:12
Tetszik a rendszer - így másfél napnyi játék után.
Viszont van egy kérdésem (már máshol is feltettem, de eddig nem kaptam választ)

A szövetségen belüli fórumban hogy lehet visszamenőleg javítani, szerkeszteni (már ha lehet)?
Az a szép módosítás gomb nagyon hiányzik...

Szép napot!
Dátum: 2008.09.23. 10:29:32
Szia Nikol!

Gondolom a játé indításakor kiderült, hogy melyik hordához tartozol. Feleded ezen titkodat? (a többit pedig gondosan óvjad, mert egy nő akkor izgalmas, ha tartósan titokzatos - bár valószínűleg ezt úgy is tudod )
Dátum: 2008.09.22. 23:53:41
Kedves érdeklődők!

nagyko hozzászólása alapján valóban fogunk leveleket küldeni (hogy nyílt levelet, ide a fórumra, vagy pm-et, még nem tudom) Késő van, Ti pedig iszonyatosan sokan vagytok , ezért türelmet kérek, holnap du már biztos tudunk valami konkrétumot mondani.

Néhány érdekesség: a szövetségek maximális létszáma 35 fő lehet. A tagok létszámát 3 fővel lehet növelni egyszerre. ennek a "költségeit" még nem ismerjük, mert a lélekkút felépítése után derül ki... dolgozunk az ügyön.

Amíg jobb hírekkel nem tudunk szolgálni, addig is jó vadászatot!

Roland
Dátum: 2008.09.22. 23:34:39
Helló!

Egy szimpla kérdés: A szövetségen belüli fórumban hogy lehet visszamenőleg javítani, szerkeszteni?
Az a szép módosítás gomb nagyon hiányzik...

Szép napot!
Dátum: 2008.09.22. 17:55:24
A szövetséget elbírálták, és engedélyezték. Lassan elindul a tagok hivatalos felvétele.

Helix!

Legyél szíves lehetőleg minél hamarabb leadni a szavazatodat a szövetségen belül!

Köszi!
Roland
Dátum: 2008.09.22. 14:35:39
Az itteni nevem Normandiai Roland... Semmi köze a valódi nevemhez... (egy meglehetősen régi, kedvelt karakteremé volt) Ha kérhetem, egy esetleges megszólításnál hagyjátok le a Normandiai "vezetéknevet"
pár éve dolgozom, és kb. 12 évig szerepjátékokkal játszottam. (már nem, mert a csoport felbomlott) Viszont a jelenlegi rendszerről semmit nem tudok szinte - érdekes meglepetéseket fog tartogatni számomra... Átlagban elmondhatom, hogy sokat vagyok gép előtt - és nem mindig munka miatt. Remélem sikeres és kellemes időtöltés lesz mindenkinek.
Dátum: 2008.09.22. 13:31:26
Nos, az általam nyitott topicban is végigrobogott valaki, s eléggé lehúzta az ottani (szerintem tartalmas) csevegést.
Dátum: 2008.09.22. 13:27:27
Sziasztok!

Nos, hihetetlen az érdeklődés . Helixnek igaza van. Most küldtem el a szövetség alapításának igényét. 2 nap(on belül)/múlva kiderül, hogy elfogadják-e. Addig pedig mindenki gyűjtsön tapasztalatot.
A tagfelvétel. Sajnos az elején szelektálni kell , mert amíg nem építjük fel a kutat (ez úgy látom egyre fontosabb a dinamikus fejlődéshez), nos, a limit 5 fő (lehet, hogy utána is kell még valami?).

Egyenlőre a több 3 tagot kérdem, ki légyen az 5. alapító? (szerintem a jelentkezési sorrend lenne a legtisztességesebb, de hallgatom a Ti véleményeteket.)

A többi jelentkezőnek/szimpatizánsnak pedig kitartást és türelmet. Nem vagytok elfeledve, s mihelyt van hely, titeket értesítünk ki elsőnek.
Dátum: 2008.09.21. 19:29:04
Sziasztok!

Valaki végigrohant, s lepontozott pár hozzászólást teljesen alaptalanul. S mivel a szűrés be van állítva (most már nem sokáig) ez elég idegesítő. Nálatok nincs ilyen gond?
Dátum: 2008.09.21. 19:15:28
Nem azért, de ki húzza le a hozzászólásokat ebben a topicban? Nagyon idegesítő, és értelmetlen mert nem szolgáltak rá itt a hozzászólók. + nálam be van kapcsolva a szűrés, és pár hozzászólás eltűnt... Arra kérek mindenkit, hogy ne szórakozzunk ezzel. Kösz.
Dátum: 2008.09.21. 19:07:43
Nos, a fejlesztés eleinte nem okoz fejtörést. A főoldalról idézve:

"Ha megalapítottál egy szövetséget, az első feladat a lélekkút megépítése. A lélekkút a legfontosabb a szövetség számára, ez reprezentálja a szövetség erejét, és biztosít neki lélekenergiát az építéshez. A lélekkút felépítése 5000 LE-be kerül, ezért nem árt társakat toboroznod! A szövetségnek kezdetben 5 tagja lehet, így fejenként 1000 LE-t kell a lélekkútba építenetek, hogy elkészüljön. Ha kevesebben vagytok, akkor többet. Ha a lélekkút felépült, attól kezdve lehetőségetek van más épületek építésére is.
A továbbiakban a lélekkút folyamatosan termeli a lélekenergiát. Minél nagyobb a lélekkút, annál gyorsabban. A lélekkút mérete akkor nő, ha a többi épületet építitek a saját lélekenergiátokból.
Ha olyan szövetségbe jelentkeztél, amelynek a lélekkútja fel van már építve, akkor is fel kell töltened a lélekkutat - ez a belépés feltétele! Minél nagyobb egy szövetség, annál több LE-be kerül a lélekkút feltöltése, de persze annál erősebb szövetség tagja leszel, amikor elkészültél. Amint a lélekkutat feltöltötted, használhatod és építheted a többi épületet is.
A lélekkútban levő energiát (azt is, amit egy új jelentkező beletöltött) fel lehet használni egy épület építéséhez, de erre csakis olyan tagnak van lehetősége, aki legalább 3 szavazatot birtokol."

Szóval még van egy kiadó helyünk az alapítói csapatba. A Kút megépítése elég nagy feladatnak tűnik, s szvsz nem tanácsos az összes nehezen megszerzett LE-t beleölni, hanem a saját fejlődést is szem előtt kell tartani. Hiszen ha fejlettebb vagy, erősebb lényeket tudsz megszorongatni, s az több LE-t jelent... Ráadásul az is számít, hogy ne tudjanak lerabolni az elején.... Milyen más koncepcióra vagy kíváncsi?

Ajánlom még figyelmetekbe: Javaslatok - Vélemények a játékról topic
109. hozzászólását - 10:45:27
Byzon tollából.
Dátum: 2008.09.21. 18:49:16
Jó itt régi ismerőst látni... már négyen vagyunk!
Dátum: 2008.09.21. 18:32:54
Üdv a fedélzeten!
Dátum: 2008.09.21. 18:31:31
Üdvözöllek!

Most már hivatalosan is hárman vagyunk. Kíváncsi vagyok, hogy holnap délre hány fővel tudjuk megkezdeni a kalandozást.
Sajnos holnap csak 1 óra fele érek gépközelbe , de általában elmondható hogy átlag 2 óránként biztos be tudok nézni munka mellett.
Te hogy férsz az internethez?
Dátum: 2008.09.21. 18:01:23
Üdvözlök minden érdeklődőt a Lélekőrök Szövetségének topicjában.
Minden Gyémánt Hordába tartozó játékos előtt nyitott, érdeklődőket szeretettel várok. A szövetség egy maroknyi tapasztalatlan, de elszánt Végzetúr véd és dacszövetsége, kik a felszín megismerését, és -valljuk be- kifosztását, valamint az Ellenség csatlósainak és elfeledett relikviák felkutatását tűzte ki céljául. S nem utolsó sorban persze ínséges időkben a szövetség többi tagjának védelmét, támogatását.
Oldal: 1234