Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xena

Dátum: 2012.01.18. 17:21:56
Belassult így kétszer küldtem el.

Pontozzatok le!
Dátum: 2012.01.18. 17:20:49
A szintkülönbségre nyiss új topic-ot, nincs jelentősége a segítő kézzel való visszaélés szempontjából!
A szintjükön is erős (nemritkán többszörös bajnokok) karaktereknek nincs szükségük a segítő kézre, csupán meglévő -nemritkán egyetlen!- ellenfelük ellen szeretnének biztosra menni (mellesleg a támadó kristályokat is szabadon fejik).
Ez itt a segítő kéz topic.


Csak a realitás kedvéért, hogy visszahozzalak a földre: kémlelés szerint 15-5 nekem (tehát 25 százalék esélyed van), ami 16-4-en áll most.
Event végéig igyekszem javítani ezen az arányon is, te meg pihenhetsz órákat, várva hogy úgy majd hátha lepattanok. Remélem élvezed az eventet. Én igen!
Persze előfordul, hogy érvényesül a 25 százalék, akár egymás után többször is, ezt pókerezés közben már megszokhattam.
Így 11 szint, úgy 11 szint... a továbbiakban máshol verd már a 25 százalékra izgulós melledet, mert ez itt -mint fent is írtam- a segítő kéz topic.
Dátum: 2012.01.18. 16:45:37
Eddigi megoldási javaslatok:
Miklós: maxolni a segítségnyújtást tulajdonságonkénti 20-30 tö-ben.
Dozer : "a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét".
Craslorg: szinttől függő összeget kellene meghatározni, amit megkaphat segítő kézként 1-1 játékos.
Xena : negatív mérleghez (több vereség, vagy több vesztett lé) kötni a segítő kezet.
Dátum: 2012.01.18. 16:24:46
Én támadtalak! Ezt még érted, ugye?
Te voltál -30 százalékon? Szerinted számít ez bármit ha én támadok? Segítek: semmit sem számít!
Eddig nem te vitted a karaktert??? Nem létezik, hogy ennyit sem tudsz!
Egyébként ha tetszik ha nem 3. napja verlek (16-4 azért meggyőző, mint látod velem nem mutyizhatsz, nincs haverfelvétel!), kamrázlak minden nap, tehát az adatlapod módosításra szorul.
Mi az hogy hozzám öltözöl? Felvetted a behemótpáncélt?
Jó, legyen a te szövegkörnyezetedben! Hozzám öltözöl és pihensz: így van 25 százalékod arra hogy lepattanjak, ez zsinórban háromszor bejött, volt hogy 10-szer sem, ennyire egyszerű ez.
Jöhet még 10 nyálas mágus és oszthatja az észt (mint a fentiekből látszik, nincs miből!), szidhat ahogy akar, bizonygathatja hogy mekkora játékos, e topic-ban nincs jelentősége (nem azért mert az enyém hanem mert nem erről szól)!
Olyan farmmal állok le vitatkozni, aki még a -30 százalékot is beszámolja ha védekezik? Én sem vagyok különb ???
Részemről befejeztem az offolást.

A segítő kézzel kapcsolatban folytathatjuk az eszmecserét, az elvek ütköztetését, bár a szimplán durva nerf (pl. negatív mérleghez kötni!) is legalább ennyire időszerű lenne már több hónapnyi lebetonozhatóság, szabad légyűjtögetés, legyőzhetetlenség után!
Baal, Tezuman és a többi segítségre szoruló "kisebbségi" (mert a többség azért nem él az elfekvő szövetségi társak segítségével!) kifejthetné pl. hogy a több száz harci tö-re (x millió lé értékben) mire fel tartanak igényt, mikor ez csak egy "csökevény", a segítségnyújtás kiskapuja.
Részletezhetnék, hogy miért nem sok a tíz-, sőt százmilliós lélekenergia értékű segítség a nap 24 órájában heteken, sőt hónapokon át, nem túlzás e csak mert van olyan szövetségi társ, akinek nem hiányzik a tö.


Pontozzatok le még jobban kicsi mágusok, tíz-, sőt százmilliós nagyságrendű segítő kézzel legyőzhetetlen játékosok, vagy csak szimplán nevemre izgulók!
Most 5.57-en áll ez a hozzászólás (persze a többinél is jöhet ám az ötös, úgy jobban halad!), 5.30-nál már rosszul alszom, 5.25-nél már a szívroham kerülget, ha ez alá sikerül menni, akkor lehet érvek nélkül is győznek a segítő kézre szoruló kisebbségi bajnokok, minden marad a régiben és továbbra is szabadon tápolhatnak!
Ha mindenáron a vesztemet akarjátok, akkor hulljon le a bárd, jöjjenek azok az ötösök!
Gyerekek!
Dátum: 2012.01.18. 14:12:43
Olvasáskészség egyes!
Nem mágiás cuccban. Legjobb felszerelésében pihent. Azt írtam, hogy "pihenés közben", nem mannás cuccban.
Dátum: 2012.01.18. 14:10:41
Ki kezdte a személyeskedést? Nézd már meg a témával kapcsolatos összes mai hozzászólásod!
Csupa off az egész! Xena így, Xena úgy.

Nem tudom milyen scriptről beszélsz folyamatosan. Téged csak úgy lehet leütni ha valaki scriptet használ? Könyvjelző, F5, billentyűkombináció(k)... de hogy is taníthatnék egy ilyen nagy játékost, aki "lescriptez" mindent, ami túlnő rajta.

A témával kapcsolatban lényegében csak annyi jött ki belőled, hogy "minden jól van így".
Ez kevés és egyáltalán nem így van (mint ahogy már többen észrevették rajtam kívül).
Dátum: 2012.01.18. 13:13:39
Ha már statisztika:
igen, lepattantam Tezuman "mutyitársáról" (van ilyen, random!), ahogy már ő is rólam, de azért előtte 15 pofont kapott tőlem (ebből 13-at én vertem le neki, kétszer ő pattant le) bő 1 nap alatt.
Baalberit ezt is láttad, ugye???
Szóval a "próbálkozás" eddig nem éppen "nekem8" szintű. Igen, pihenés közben kellő esélyt kap a mákolásra (közben rászántam egy őskövet és megnéztem: ha pihen akkor 15-5 ide, ezt a 25 százalékot húzta be háromszor egymás után, szóval talán nem a próbálkozás a legjobb szó arra ha támadom), ez minden (eddig 15-4 ide: ez azért még bőven papírforma).
Közben elhelyeztem még egy pofont. 16-4
Nekem8. Jó lesz nekem ez a kari is, nem kell erősebb.

Azért a "Baalfék féle játéktudással" rendelkező karakter (akit jónéhány bajnokiról kicsaptam már mióta világ a világ!) ellen is "mákolok" 9 szintet felütve:
A csatában összesen 13298 sebzést okoztál, és 7559 sebzést kaptál.
Persze érdemtelen a karakterem neve mellett a statisztika, a tucatnyi eddig megnyert bajnoki, (Baalberit mennyit is nyert?) igaz eladogattam a medálokat, mielőtt valaki hiányolná.
Ennyi elég is a Baalberit által elkezdett "kinek van nagyobb farka?" versenyből!

Baal: nézd vissza az eddigi hozzászólásaidat a témával kapcsolatban! Egytől egyig személyeskedés, ami véletlenül a segítő kézzel kapcsolatos, az meg arról szól, hogy "szabályos a több száz tö-s lebetonozás", nem kell változtatni semmin és jól van ez így, jár neked és a többi rászorulónak, hogy fogják a kezetek a nemritkán egyetlen(!) ellenfél ellen!

Térjünk vissza a segítő kéz témára!
Baalberit maga is élt (és valószínűleg fog is, ha nem történik meg végre az egyébként Miklós által is beígért változtatás) a segítő kéz adta több száz tö-el, tehát érthetően elfogult a témában! Jól jönne az még neki is később!
Maradjon így minden ó nagy mágus?
Majd csak megszüntetik már ezt a "játék adta lehetőséget" ami annyira de annyira szabályos és amihez néhány játékos jogát tartja! Mint említettem Baalberit nagyságához is hozzájárult a segítő kézzel való visszaélés, míg az én karakterem valahogy elboldogult eddig SK nélkül is.
Lúzer vagyok és nem értek a játékhoz, hiszen én is kereshetnék olyan szövit, ahol több száz tö-vel lebetonozhatnak és akkor nem is lázadnék, igaz?
Hát nem! A másik utat választom.
A -remélhetőleg mielőbb megtörténő!- változtatás után Tezunak és a többi "hónapokon át segítségre szoruló, mutyizó sztárnak" leszek én ellenfél (jó, Baalberit kedvéért kontár farm, aki azért valahogy tartja a lépést a segítő kezes sztárokkal!), hogy legyen valami izgalom is a játékukban! Persze nyilván lesz még sikertelen támadás is (elküldöm majd Baal, hogy kárörvendezhess) , de ez előfordul ebben a játékban.
Az ellenfelek lepattanásához (mint Tezu, Tezu mutyitársa, vagy a többi máguska) nekem nincs szükségem lebetonozó kézre. Csak úgy megtörténik, anélkül hogy elérném Baalfék játéktudásának szintjét!
Ha én tudok saját erőmből játszani, akkor talán kivehetnénk végre a sztárocskák kezéből is a legyőzhetetlenné tévő "nagypapi szerencsehozó alsógatyáját" (értsd: elfekvő szövetségi társ segítő kezét), a játék legerősebb relikviáját (a maga tíz-, sőt százmilliós segítségével)!
Dátum: 2012.01.17. 17:20:22
Azon "leosztott kezek" egyikével (több száz harci tö védelmében!) játszottad végig az előző kufáros eventet! Igaz???
Már akkor ki kellett volna venni a S alól ezt a visszaélési lehetőséget "te kis segítségre szoruló" és akkor most nem lenne miért "sírnom"!

Az meg ne fájjon már neked, hogy lecsaptam a szövetségi társad, aki azért a biztonság kedvéért 84 M le diff és 27 bajnoki dacára is magára tudott aggatni 23 M lé értékű segítségnyújtást! Megtehette!
Fair játékosok vagytok és még te szövegelsz?!
Egyébként tévedésben vagy! Nem sima bukta. Bár többet foglalkozik a játékkal, jóval többet is költ rá, azért mindkét típusú bajnokin meg tudtam verni, kritikusfölényem is van ellene, a klónja ellen is pluszban vagyok, csupán volt könnyebb út a bekamrázásához, amit megtaláltam.

A "lúzerség" (amennyiben ez is nekem szól!) egyébként könnyen lemérhető: kettőnk közül az a "lúzer" aki 9 szinttel fentebb 1000 küldivel kevesebbet csinált, kevesebbet rabolt, majd háromszor annyi lélekenergiát vesztett és végül aki unalmában fogadatlan prókátorként szerepel mind szövetségi társa-, mind azon segítő kéz védelmében melynek irreális előnyt nyújtó lehetőségével maga is élt!
Dátum: 2012.01.17. 08:12:24
Még egy, szintén az ütőtávomból:
Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+32 Erő, +36 Támadás, +24 Védekezés, +41 IQ, +24 Taumaturgia
Dátum: 2012.01.17. 02:11:19
Újabb 2 játékos kapott kedvet (mindkettő az ütőtávomban, egyik sem szorul rá, de mivel büntetlenül megtehetik, hát élnek is vele!)!

27 bajnoki, 85 M lé diff és még kell a segítségnyújtás adta kb. 23 M:
Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+24 Erő, +22 Támadás, +30 Védekezés, +28 IQ, +20 Taumaturgia


24 M lé diff mellé még 592 harci tö (lében százmilliós nagyságrendű segítség):
Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+100 Erő, +108 Támadás, +108 Védekezés, +168 IQ, +108 Taumaturgia


Korai még beavatkozni, igaz?
Mivel jobb ez a pofátlan "ki ha én nem, ha már van olyan szövetségi társam, akinek nem hiányzik több száz tö?" hozzáállás -vagy vezetői oldalról a mutatott közöny!- mint pl. a térkapu bevezetésekori visszaélés?
Bement x alkalommal a térkapuba? Tápolt belőle? Visszaélt és zárolták?
Tíz-, sőt százmilliós nagyságrendű segítő kéz a nap 24 órájában az semmi? A szabályok engedik tehát jól van ez így? Akkor miért van még ilyen szabály???
Egyetlen nap 55 tulajdonságot fejlesztett az ellenfelem, csak mert a segítő kéz adta sérthetetlenségnek köszönhetően büntetlenül összegyűjtögethetett 7-8 M lélekenergiát!

Vagy vegyük az entitásozók megrendszabályozását. Találkozó után néhány nap elég volt, hogy történjen valami változás. Itt?

1 hónapja már eldőlt, hogy NEM JÓ EZ ÍGY! Ma elkezdődött az event, ahol nyilván elvárható lenne, hogy mindenki maga boldoguljon és ne az elfekvő szövetségi társak tápolják az egyébként is erős játékosokat!
Nyilván én vagyok a szemét "magnószalag" (hiszen mindenki mást hidegen hagy ami történik!), de ezzel a hozzáállással a játékosok többségének SZ a pofájába, a segítő kezet magukra aggatókkal szembeni elnéző magatartással!
Rossz Miklós lennék -mert a térkapuval való visszaéléshez hasonlóan én itt is osztogatnám a zárolásokat, ugyanis semmi különbség nincs a két eset között: a szabályok engedik, nyilvánvalóan inkorrekt játék mindkettő- de a mutatott közöny sem jobb!
Meddig kell még ötletekre várni?

A több száz tö-s -lebetonozást érő!- segítő kezet kapó játékosok mivel különbek mint azok, akik megküzdöttek azért hogy jobbak legyenek mint a többi játékos?
A segítő kéz nélkül bizonyító játékosok nézzék tétlenül, hogy az egyébként is erős célpontjaik a "játékvezetés engedélyével" a képükbe röhögjenek?
Irreális elvárás számukra ezen játékban, hogy a jobb karakter be tudja kamrázni a gyengébbet (de legalábbis esélye legyen rá!) és el kell fogadni, hogy "nem muszáj megtámadni" az 500-1000 harci tö-es segítségnyújtással rendelkezőket?

A bubis állatbefogáshoz hasonlóan meddig tartana negatív mérleghez kötni (természetesen fogadóként) a segítségnyújtást?
Ott is csak a "feltételezhetően gyengék" fognak be nagyobb eséllyel állatot, ezen változtatás után ugyanúgy csak a "rászorulókon" segítene a kéz!
Dátum: 2012.01.16. 11:58:19
A segítő kéznek sem szabadna érvényesülnie az event alatt.

Mindenkinek jóval több lé jön be EH-ból és az eddigiekhez képest a saját hordatársai is előnyhöz juttathatják (lepattannak róla) azon játékosokat, akik a segítő kéznek köszönhetően az event alatt is napi 24 órán át legyőzhetetlenek.
500 < harci tö, 1000 < harci tö...
Szóljon már arról az event, hogy mindenki a saját erejéből boldogul, nem pedig az elfekvő szövetségi társak tesznek naggyá 1-1 játékost!
Dátum: 2012.01.16. 10:06:30
V2, de a többi világon is van néhány játékos akik hasonlóan irreális előnyt birtokolhatnak csak mert van "elfekvő" szövetségi társuk.
Dátum: 2012.01.16. 08:56:27
Felvéve a stílust (bár az enyém is közel áll hozzá, tehát nem volt nehéz! ):

Ó katakombahuszárok gyöngye! Honnan szövegelsz? Mióta nem dugtad elő az orrod? Másfél éve?
Nem az a baj, hogy nem értem, hanem az, hogy nem hallom amit mondasz! Nagyon mélyen vagy és ráadásul fröcsögsz is az egyik szövetségi társad kedvéért aki -veled ellentétben!- még nem dőlt ki a sorból.
Húzz bele, előzd meg szintben és akkor te is adhatsz segítő kezet! Mekkora elégtétel lenne számodra a 2-3 évvel ezelőtti verésekért, a Forgotten-Vackor sima 1-es háborúkért hétről hétre!
Valamelyik nap átnéztem a fórumot és megtaláltam a Vackor következő levelét (nem mellveregetés, csak hogy érthető legyen a vackor -egykor nagy játékos- katakombahuszárának adogatása, aki a levél idején még gratulált is amikor 15 százalék alatti ép-ről gyógyitalozott de több alkalommal is leszedtem mielőtt támadni tudott volna, azóta sajnos tönkretette a lenti levegő!):

"2009.02.10. 18:23:57

Szia!!!

Örülök,hogy írtál!
Persze!Megértem,hogy ha hadat üzennétek nem biztos,hogy jól járnánk!
Egyenlőre még tanakodunk a szövetségen belül de jó lenne ha őket le tudnátok foglalni a lehetőségeitekhez képest:Xéna,Otooak,Artemis!
Főleg Xénára kéne jobban odafigyelni!Ő árthat a legtöbbet nekünk!

Nagyon szépen köszönöm én és az egész Vackor nevében!!!!
Hálásak vagyunk előre is!!!

Üdv:The Undertaker"


A hozzászólások (nem a tiéd és a többi nevemre izgulóé!) alapján végre nyitott kapukat döngetek (ezzel egyúttal a magnószalagos szövegre is reagáltam ), mégis egyelőre elmaradt a változtatás!


Ellenfelem a következő hendikeppel kezdi az eventet:
Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+98 Erő, +110 Támadás, +103 Védekezés, +125 IQ, +85 Taumaturgia
Amíg a játékosok többsége "szabadon" támadható, addig néhánynak továbbra is a S alá van téve a legyőzhetetlenség!
Dátum: 2012.01.12. 14:02:27
Idézet: Xena - 2012.01.04. 08:56:11
Mikor várható döntés ez ügyben?
Dátum: 2012.01.04. 08:56:11
Mikor várható döntés ez ügyben?
Dátum: 2011.12.30. 14:51:40
Majd 2 hét pangást megtörve:

"Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+98 Erő, +110 Támadás, +103 Védekezés, +125 IQ, +85 Taumaturgia"


A célpontom -aki a kamrázható ellenfeleim 20 százalékát jelenti, vagy inkább: felérésével 25 százalékkal nőtt a kamrázható célpontok száma! - továbbra is bebetonozva a max. mannázni belépő játékostárs(ak) segítségével, aki(k)nek persze nem számít a napi 24 órás gyengülés.

Jó lenne végre megoldást találni a félistenek sérthetetlensége ellen, hogy ne az elfekvő szövetségi társak "ereje", hanem a valós játékerő érvényesülhessen e pvp játékban (különösen magas szinten, ahol alig van kamrázható karakter).
Fájhat az valakinek, hogy bekamrázza egy jobb karakter? Nekem se fáj, más is kibírja!
Dátum: 2011.12.15. 18:21:05
Nyilván az a cél (legalábbis gondolom erre lett kitalálva a segítségnyújtás), hogy a segítő kéz (mint neve is mutatja) "csak" segítsen 1-1 játékoson, a rá támadó ellenfelei (legalábbis egy részük) ellen "csak" esélyt adjon és ne legyőzhetetlenséget, vagyis ne az egyébként is erős, max. 1-2 ellenféllel rendelkező karaktert betonozza le és erre a célra a segítségnyújtás maximalizálása a leginkább megfelelő.
Tulajdonságonként 20-30 tö, ami azért harag itala mellett sem tesz legyőzhetetlenné/bebetonozottá senkit, de a segítségnyújtás eszméjének tökéletesen megfelel.
1-1 rangadón kellő esélyt adna a sikeres védekezésre a valamivel gyengébb karakternek, de nem teszi azt támadhatatlanná.
Dátum: 2011.12.15. 17:24:04
.
Dátum: 2011.12.15. 07:36:57
Idézet: Craslorg - 2011.12.06. 22:47:44
Felmerült ez a probléma másik topicban és privátban is többek között. Emellett megkértek - mivel én tudok nyitni topicot -, hogy indítsak egy témát ennek, ahol ki lehet tárgyalni a Segítő kezekkel, inaktív karakterekkel való visszásságokat és ötletelni az esetleges módosításán.
Hajrá! A topicot megnyitottam a témának.

Problémák, amik előkerültek:
- 1-1 szövetsége néhány inaktív vagy nem annyira aktív tagja segítő kezet ad egyébként is erős társának, akit így lehetetlen megtámadni, ők viszont vígan portyáznak
- Pluszként a megfelelő relikviával lefelé is támadhatnak
- Mindezért a segítséget adó karakternek be sem kell lépnie a játékba, akár hetekig, hónapokig.


Sajnos a fenti problémát én is tapasztaltam!
Ma is (mint péntek óta naponta többször) kikémleltem az egyik ellenfelem (Tezuman, 116. szint) és:

" Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 3134 223
Smaragd horda ellen 8399 473
Zafír horda ellen 1744 136
Gyémánt horda ellen 24 0
Kristály horda ellen 5005 97
Összesen: 18306 929
Legtöbb okozott sebzés: 9458
Tulajdonságösszeg: 3641
Szakértelemösszeg: 3310
Teljesített küldetés: 703
Teljesített kaland: 2193
Győztes kihívás: 3439
Összes építés: 232.932.162
Zsákmányolt lélekenergia: 35.167.231
Elvesztett lélekenergia: 924.424
.
.
.
Ha megtámadják, a szövetségi társai Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+98 Erő, +110 Támadás, +103 Védekezés, +125 IQ, +85 Taumaturgia"

A nap 24 órájában rajta van a segítség.
Mivel egyáltalán nem gyenge karakter -hiszen rajtam kívül senki más nem tudja eredményesen támadni sk nélkül sem- így indokolatlan előnynek érzem az 521 harci tö-et, mely előny egyáltalán nem került nyersanyagába (tekintsünk el a barátság karkötő költségétől 100 M táp esetén, amikor nem ezen múlik, csupán néhány elfekvő szövetségi társ a kulcs!) és mely táp léköltsége egy másik -Tezuman tapasztalati szintjén lévő- játékos számára kb. 90-100 M lé lenne.
Ekkora védelmet kap tehát csak mert néhány vegetáló szövetségi társa rápakolja a kezeket, ezáltal legyőzhetetlenné téve őt.
Dátum: 2011.12.14. 21:39:00
Ez az igazi rinya, nem az hogy sértőnek találom néhány félisten irreális védelmét!

Fenti statok mellett legyél is megsértődve, hiszen stílusom kritikáján kívül semmi nem maradt a kezedben.
Mit hoztál fel eddig is? Kaptál már ki segítő kézzel is (Tezumannak is van 5 százaléka a verésre...) mannás cuccban is... állat nélkül is... kaptál már 20 k feletti verést is (biztos... de ennek nincs jelentősége, a lényeg hogy nagyon erős karakterrel 1000 tö-es segítségnyújtáson üldögélsz napi 24 órán át).
Kétség sincs, hogy feletted is van komoly játékos, aki nálad többet foglalkozott/foglalkozik a karakterével és így nem is sajnálhatod tőle a győzelmet (gondolom elég ritkán fordul ez elő, látva a 407 vereséget). Ettől azért még nálad van az a k feletti harci tö ami óriási védelmet ad.

Kaptál egy kiemelkedő karaktert, de ez neked kevés segítségnyújtás nélkül, hiszen van 1-2 ellenfeled, aki legyőzhet (most hagyjuk a mannás cuccban, állat nélkül.... "érveket" a verhetőségedre!) . Tehát jöjjön még k feletti harci tö?
Abbahagyta néhány szövetségi társad és te a szuper karakteredre még 1000 harci tö-t pakoltatsz? Ha már lehet, igaz???

A szitu adott, mindenki tudja (terelhetsz, de a lényegen nem változtat): van néhány elfekvő karakter a szövetségedben, megvannak a jelszavak (vagy a gazdik belépnek még mannázni és rád tudták pakolni a kezeket), gondoltad ha már minden adott akkor csak betonozzanak már le téged!
Nyilván jó is 1000 feletti harci tö védelmében játszani.
Jelen segítségnyújtás megváltoztatása (amit te nyilván nerfnek éreznél) csak a hozzád hasonló tutisták elől venné el a sajtot (értsd: verhetetlenség, így a lé szabad gyűjtögetése...).
Az ellenfeleid is értékelnék ha jobbként (és/vagy felülről) eséllyel támadhatnának téged.