Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kufárok csatája 2.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
421. hozzászólás - 2012.01.17. 12:39:07 (Válasz Kornmirror #420 hozzászólására.)
Emlékeim szerint le volt írva, hogy nevezés esetén normál portyát NEM kezdeményezhetsz semmilyen módon olyan ellen, aki szintén nevezett. Normál portya csak nevezett és nem nevezett között lehet.
Pontszám: 8.34
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
422. hozzászólás - 2012.01.17. 12:40:34
Aki részt vesz az eseményben nem tudod sima portyával támadni, csak akkor ha te nem veszel részt:

"A kufárok csatája során bármelyik sereghez csatlakozhatsz, de ha akarod, semleges is maradhatsz a konfliktus során. Ha csatlakozol egy sereghez, akkor viszont a háború végéig már nem szállhatsz ki - viszont bármikor elárulhatod uradat, átálhatsz egy másik csapathoz!

A csata a normál portyázás szabályai szerint zajlik, lehet küldetést teljesíteni, kínzókamrába vinni, azonban nem a játékosnál levő lélekenergia alapján rabolsz, hanem fix mennyiségű LE-t kapsz, amit az ellenfél nem veszít el, az energiahasznosításhoz hasonlóan.

A normál portya ablak továbbra is elérhető lesz, ahol a normál portyázás szabályai szerint lehet harcolni azokkal, akik nem vesznek részt az eseményben. Ha egy portya során az egyik harcoló fél nem nevezett be az eseménybe, akkor a portya normál szabályai érvényesülnek."
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 8.14
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
423. hozzászólás - 2012.01.17. 15:16:51
Jó lett volna, ha a gyógyitalos Top-ba beleszámított volna a mana ital is, mivel a KH emészti, kb.: 3-szor gyorsabban fogy mint az ÉP-em. Persze lehet, hogy csak nekem van így.
Pontszám: 7.52
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
424. hozzászólás - 2012.01.17. 15:22:50 (Válasz Semelyik #423 hozzászólására.)
Nem elég a gyógyitalos TOP 10?
Elég ha egy helyen reklámozzák egy évig hogy ki volt a "legpancserebb" 10 karakter aki több 100 italt vett legyengítve magát. Költhetnék másra is,nálunk nemrég törölt egy karakter mert teljesen legyengült,több eventen keresztül csak iszogatott. Horribilis összeget költött ezekre a kari fejlesztése helyett. Pedig mindenkit igyekeztem lebeszélni róla,butaságnak tartom. Kéne egy kis épet fejleszteni meg mágikus regent. Arra csak néha kell költeni.
Fura egy kategória szerintem.
Pontszám: 8.42
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
425. hozzászólás - 2012.01.17. 15:25:32 (Válasz Klarinét #424 hozzászólására.)
Pont ezért bővíthették volna a másik italra is ki, hadd csesszem el a karimat, ha akarom.
Pontszám: 7.49
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
426. hozzászólás - 2012.01.17. 15:34:40
nyilván, akit sokszor támadnak, de szeretne játszani, jobban rákényszerül, hogy gyógyitalt igyon, de olyan céllal nem hiszem, hogy megéri játszani, hogy "én ittam a legtöbbet"! akinek nem célja, hogy a top 10 kari között legyen, szerintem nem is kellene fölösleges áldozatokat hoznia. én kiszámoltam, hogy napi átlag mennyi győzelem kell biztonsággal a maxhoz, ha minden nap játszom, persze nem árt, ha ezt felfelé kerekítem, mert lesz olyan nap, hogy nem vagyok. szerintem így az event végéig össze lehet hozni a maxos győzelmet, de tény, hogy itt tényleg művészet a limiteket teljesíteni, és az sem árt, ha valaki minden nap itt ül több órán keresztül. ebből a szempontból eddig ez a legizgalmasabb, legkomolyabb és egyben legkockázatosabb event szerintem.
egyébként nekem is a vp-met eszi jobban az event, ehhez azért hozzátenném, hogy egyelőre.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.49
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
427. hozzászólás - 2012.01.17. 16:38:36
Aki nem tud olvasni amikor egy kristálytisztán lefektetett szabályok alapján elkezdődik egy event az magára vessen, mindenki választhatott.

Minden a várakozásoknak megfelelően működött, még a tegnapi szerver tempóra is számitottam, ennek megfelelően inkább a mai napom tettem szabadabbá

Bőven van taktikázási lehetőség, sokan váltanak a környezetemben. Akik harcolni akarnak azok meg mennek szintén máshova, h valami luzer átmenekül hozzájuk. ( pl gondolok olyanokra is akik vakus ellenfélre mennek 5 szinttel magasabbról-másként bukta szabadidőben pedig a leosztott kezek miatt sírják tele a fórumot...)

A legjobb event.

Ami tény,h a Kh lezabálja a vpt, de hát ez van.
Pontszám: 7.10
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
428. hozzászólás - 2012.01.17. 17:20:22 (Válasz BaalCain #427 hozzászólására.)
Azon "leosztott kezek" egyikével (több száz harci tö védelmében!) játszottad végig az előző kufáros eventet! Igaz???
Már akkor ki kellett volna venni a S alól ezt a visszaélési lehetőséget "te kis segítségre szoruló" és akkor most nem lenne miért "sírnom"!

Az meg ne fájjon már neked, hogy lecsaptam a szövetségi társad, aki azért a biztonság kedvéért 84 M le diff és 27 bajnoki dacára is magára tudott aggatni 23 M lé értékű segítségnyújtást! Megtehette!
Fair játékosok vagytok és még te szövegelsz?!
Egyébként tévedésben vagy! Nem sima bukta. Bár többet foglalkozik a játékkal, jóval többet is költ rá, azért mindkét típusú bajnokin meg tudtam verni, kritikusfölényem is van ellene, a klónja ellen is pluszban vagyok, csupán volt könnyebb út a bekamrázásához, amit megtaláltam.

A "lúzerség" (amennyiben ez is nekem szól!) egyébként könnyen lemérhető: kettőnk közül az a "lúzer" aki 9 szinttel fentebb 1000 küldivel kevesebbet csinált, kevesebbet rabolt, majd háromszor annyi lélekenergiát vesztett és végül aki unalmában fogadatlan prókátorként szerepel mind szövetségi társa-, mind azon segítő kéz védelmében melynek irreális előnyt nyújtó lehetőségével maga is élt!
A hozzászólást Xena módosította 2012.01.17. 17:42:27-kor
Pontszám: 6.73
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
429. hozzászólás - 2012.01.17. 18:24:49
rajtam a játék folyamán ha 2szer volt kéz 1-1 napra...

Az összehasonlításunkban minden úgy van amit írtál. Azt az egyet hagytad ki, h 4 szer próbáltál tegnap is leütni mire feladtad.
Kb ugyanakkor kezdtük.

Én minden további nélkül elismerem, h eredményes játékos vagy.
Mellé pedig egy hisztis, kötekedő személyiség.

Na zavarjon már annyira a SZABÁLYOSAN leosztotott kéz, próbálj vele kezdeni valamit.
Nekünk nem ment az öltözős scripted ellen.
Pontszám: 8.29
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
430. hozzászólás - 2012.01.17. 18:34:42
A segítő kezet alapból nem kellet volna engeni azoknak akik neveztek az eseményre. Ha válalta a jó részét válalja a rosszat is.
Azt nem értem, ha a saját hordámból támad valaki én nem tudom vissza támadni csak, ha a kufár csata menüben dobja ki. Van egypár játékos akit tudom, hogy eventezik, de nem tudom támadni mert nem dobja ki. Nincs még 100% fertőzésem, de az event alatt ez nem is kell, hogy a saját hordámat üssem.
Pontszám: 6.54
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
431. hozzászólás - 2012.01.17. 18:41:14
A segítő kéz a portya része. Xena nem az event miatt sír önmagában. Részben igaza is van, nem lenne szabad, h hosszú időn át álló karikat erre használjanak. de egyébként meg az a rész tetszik neki, h akár 35 percenként mehet vkihez és az meg nem kap miatta játék lehetőséget. mindkettő szabályos.



Amit írsz egy technikai probléma ami nem került leprogramozásra szerintem ennyi
Pontszám: 8.69
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
432. hozzászólás - 2012.01.17. 18:41:38 (Válasz Gtr2 #430 hozzászólására.)
0 a fertözésem és simán tudom támadni az event alatt a saját hordámat. Szégyen nem szégyen megteszem,föleg azokat keresem akiknek 100% a tertözöttsége és régebben rámjárt. Azóta kicsit erösebb lettem és most vissza adom kamatostól nekik. Már ezért is megéri az event hogy tudok törleszteni nekik.
Pontszám: 9.06
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
433. hozzászólás - 2012.01.17. 18:44:21 (Válasz Gtr2 #430 hozzászólására.)
Egyszerűen írd be a nevét. Utána úgyis kiírja miért nem támadhatod.

V2-es sorstársak, feleslegesen "ütitek" itt egymást, ha Miklóst zavarta volna a segítő kéz, hamar tett volna ellene. Valamiért nem zavarja, így meg csak feszültség van. Igazából így már elnyűtt lemezzé válik, még ha részben osztom is Xena mondandóját.

S ami fontos: top 1. hely az enyém, jó?
Pontszám: 6.66
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
434. hozzászólás - 2012.01.17. 19:00:01 (Válasz Semelyik #433 hozzászólására.)
Hiába írom be a nevét vagy megyek rá a kari lapjára ugyan az a horda és csak üzit akar engedni. Az a vicces, hogy ad saját horda társat is a portya során ráugrok a kari lapra ott nem engedi ütni, de a listából simán ütöm. Ez V1-en van.
Pontszám: 6.54
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
435. hozzászólás - 2012.01.17. 19:24:23 (Válasz Gtr2 #434 hozzászólására.)
Hordatársat csak kufár csata listából tudsz támadni, karakterlapról nem, ezt én is tapasztaltam.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.81
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
436. hozzászólás - 2012.01.17. 19:37:58 (Válasz Quellon #435 hozzászólására.)
Pedig üthetőnek kéne lenni szerintem. Az event alatt lehet ütni horda társat, ha eventezik és nem ugyan annál vagyunk akkor engedni kéne, hogy kari lapról is lehessen ütni.
De ez már úgysem lesz javítva a kövi eventig meg simán meg lesz a 100% így akkor már nem fog érdkelni.
Pontszám: 6.54
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
437. hozzászólás - 2012.01.17. 20:35:43 (Válasz Gtr2 #436 hozzászólására.)
Ha biztosan tudod hogy eventezik, és mégsem dobja fel a lista annak több oka is lehet.
- annyi ellenfeled van, hogy a véletlenszerű kiválasztáson még nem esett rá a random
- olyan gyenge, hogy folyamatosan alacsony az ÉP-je mert támadják
- nem gyenge, de lenn tartja az ÉP-jét, hogy eseménypontot gyűjtsön
- szimplán azonos kufárnál vagytok
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.95
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
438. hozzászólás - 2012.01.17. 21:08:08 (Válasz Lanmandragoran #437 hozzászólására.)
Teljesen igazad van, de
Amit írtam csak horda belivel tapasztalom a többivel nincs gond. Az összes horda belivel ez van direkt néztem a kufár listáró felmentem a kari lapra csak üzit enged vissza a listához meg is volt elvertem.
Erre írtam azt amit már leirtam, hogy a karilapról is kéne engedni, ha eventezik és nem egy kufárnál vagyunk.
Pontszám: 6.54
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
439. hozzászólás - 2012.01.17. 21:25:26 (Válasz Gtr2 #438 hozzászólására.)
Próbáld meg a kufáros portyaablakban beírni a nevét közvetlenül és ott a támadás gomb.
Pontszám: 7.51
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kufárok csatája 2.
440. hozzászólás - 2012.01.17. 22:04:04
Szerintetek az normális, hogy v1-en 6. szintű karakternek 4 ellenfele van?!

Mármint nem az, akivel elbír, hanem 4 tagú a lista!
Valamit kellene kezdeni, mert teljesen esélytelen a kicsike, hogy bármilyen díjat összeszedjen!

Legalább valami közepes szintű kristályt berakhattak volna!

Ha még lehet ezen változtatni, azt lécci tegyétek meg!

Köszönöm!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.36
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!