Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2010.11.20. 18:37:11
Nem hiba, és nem is karakterszinthez kötött, a tanulás 18.(asszem) szintje felett már nem kapsz minden szinten új szakértelmet, csak minden második szinten. 50. tanulás-szint felett ez még tovább ritkul majd.
Apró kiegészítés a végzeturas kérdésekhez: Van szerencsém nevelgetni egy 4. szintű karaktert v5-ön, úgyhogy első kézből származó információk alapján jelenthetem, hogy első szinten se gyorsítás, se Lady Alvariel nincs, hisz negyedik szinten is csak a térkép, és a Landragór menüket látom. Így a szabályok szerint mindkettő teljesen jogosan lett visszautasítva.

mod: az imént szintet léptem, megjelent a Lady is, szóval ő az 5. szinttől elérhető a játékosoknak, alatta pont olyan ismeretlen mint Drakin
Különben is, tudjuk jól, asszony kell a házhoz, és ezt már Kelemen atyánk is megmondta.
Dátum: 2010.11.17. 21:05:18
V5:

Ericath 210
Marietta 196
Katherin 184
Agnaesh 150

V3-on valóban utolsó, viszont ott megint sokkal szorosabb a verseny az összes csapat közt a többiekhez képest. V1-et meg inkább erős egálra mondanám
Dátum: 2010.11.15. 18:42:05
Idézet: Sznoopy - 2010.11.15. 17:53:08
csak ilyen nagyon okos fajták mit te...


Nem tudom feltűnt-e, de egyszer sem az értelmi képességeidet, csupán a stílusod kritizáltam. Ez azt hiszem sokat elárul arról, ki milyen fajta...
Dátum: 2010.11.15. 17:45:35
Én szerencsétlen? Ez a hónap vicce.
A múlt héten váltottam kicsit EH-ra, kb két nap alatt elfogyott a 300 pp-m pedig újabban 40-esével termelődik. Pedig marhára nem vagyok az ütőtávom egyik top rablója, ellentétben egyesekkel.
Ha én szerencsétlen vagyok, te egyszerűen szánalmas. V2 hibajelentésekben szinte mást se lehet olvasni, mint hogy sír a szád ezért, sír a szád azért, neked túl magasak a kalandpróbák, túl keveset sajtol az állat, szaggat a rendszer, messze van a találkozó, szar a Landragór, gyengék a fejlesztések, és sorolhatnám még reggelig.

Mindezt úgy hogy LEdiffben a 6., TÖ alapján a top50, SZÖ alapján a top25 szerves tagja vagy. Röhej...
Te, nem mondták még hogy nem kötelező ezt csinálni ha ennyire nem tetszik?

Ja, és szívesen, ahogy elnézem az volt az utolsó örömöd ebben a játékban. Mert az elmúlt fél évben csak panaszkodtál.
Dátum: 2010.11.15. 16:23:21
Csak fölfelé számoltam össze, a 85. szintig bezárólag (6 szint) kerek 30 ember van aki nem smaragd, vagyis ütheted. Ne ferdíts, hanem ha nincs elég célpontod, ne rohangálj 30pp-s beállítással...

Arról meg, hogy a többi 23 tud játszani, és nem hagyja megütni magát, nem a JV tehet.
Dátum: 2010.11.14. 13:12:31
Az oké, hogy 30% az ÉP-je, de a szintkülönbség szintenként 5%-kal növeli a támadhatósági határt. Vagyis ha 4 szinttel magasabb vagy, akkor már mindjárt 35% ÉP kell ahhoz hogy meg tudd támadni.
Dátum: 2010.11.13. 19:21:35
Te vagy

Kb a szint/2 után fél órával Miklós írta be hogy tulképp elég a szint/3.
Dátum: 2010.11.12. 11:59:27
Én pl azért vettem meg, mert a pálca 0,5%-a pont kiegyenlítette az aranyöves maluszomat, így nem volt kérdéses a beszerzése már mielőtt a szaki megjelent volna egyáltalán.
Dátum: 2010.11.12. 11:17:28
Idézet: Prisma - 2010.11.12. 10:53:30

1. OK, és mi itt a gond? Milyen problémát okoz, ha egyszerre használják? Legfeljebb kiegyenlíti egymást a két hatás. Akkor pedig ugye kb. átlagos tempóban fejlődik a használó. Miért fáj ez bárkinek, pláne Miklósnak? Ha pedig fáj, akkor mi van az inspirátor + VF kombó nélkül átlagos sebességgel fejlődő karakterekkel (tehát a többséggel)? Őket miért nem kell regulázni?
2. Feltéve (de meg nem engedve), hogy a két ellentétes hatás egyszerre való használata tényleg problémás, akkor miért nincs letiltva a láthatatlan vadászat is? Az is felezi a TP-t, ebben pontosan ugyanúgy viselkedik, mint a VF.


Nem pók vagy te véletlenül? Mert a vadászathoz nem értesz, az egyértelműen kiderült. Kiegyenlíti egymást a két hatás? Igen, nagyjából. Csak épp a kiegyenlített TP mellé a szerzett LE cirka 3-szoros lesz. Hol van ez az átlagosan fejlődő karakterektől? Miért is fáj nekik?

A láthatatlan vadászat pedig a TP felezés mellett az LE-t is felezi, így a fejlődési tempó ugyan kb. fele akkora mint az átlagjátékosnak, de a szerzett LE is. Vagyis arányaiban nem változik semmi az átlagoshoz képest.
Ha alapvető funkciókkal sem vagy tisztában, ne akarj reformálni. Én sem teszem.
Dátum: 2010.11.12. 10:42:32
Tévedsz, a bank ugyanis az összes reklámjában ott szerepelteti, hogy nem minősül szerződési ajánlatnak, szóval ha addigra sikerül összekaparnod a pénzt mire ők megszüntetik az akciós lekötést, akkor IJ.

Pontosan ugyanúgy, ahogy regisztrációkor elfogadtad, hogy a játék üzemeltetőjének bármikor bármit joga van megváltoztatni, akár előzetes bejelentés nélkül is, ha úgy tartja kénye kedve. Ha nem tetszik a változtatás, törölhetsz, felmondhatod a szerződést. De amíg nem teszed, addig csak egy választásod van, belenyugszol a változtatásba, hisz aláírtad hogy ehhez joga van.
Dátum: 2010.11.12. 10:31:10
Pedig teljesen racionális, csak te nem látod át. Az Inspirátor, mint a neve is mutatja, felzárkóztatási lehetőségként került árverésre, a vf viszont a leszakadást segíti elő. Miklósákat pedig - már igazán megtanulhattuk volna 2 év alatt - hidegen hagyja, hogy a játékosállomány milyen, az eredeti céltól eltérő taktikát épít a tárgy köré, ők azt tartják szem előtt, amire ők az adott tárgyat kitalálták.
Dátum: 2010.11.11. 16:02:42
Idézet: Érint - 2010.11.11. 15:45:12


Elméletileg alacsony szinten kevesebb LÉ-t kap az ember, ott is ugyanolyan nehéz összhozni egy karakter szinttel megegyező szintű térképészet szakértelmet.


Tévedsz, egy kicsinek még így is sokkalta nehezebb. Lehet hogy neki csak 6-8-10 pontot kell húznia a térképszakin, de nincsen elementárisa, jóval kevesebb csp-t kap, amiért ráadásul a spektrális hiánya miatt még a szintkülönbséghez képest is fele annyi LE-t kap. Nincsen transzplantációja, nincsen Zafír csillaga, amivel olcsóbbá teheti a térképszakija kifejlesztését. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy neki az a 6-8-10 pont sokkal jobban hiányzik máshonnan, mint a nagynak az a 30-40, amiből egyébként malmozik, hogy melyik kritikuson húzzon 20-at
Ha helyesírás értékeléssel dobják vissza, az nem számít rossz kérdésnek, mert ha kijavítottad a problémát, visszateheted a kérdést anélkül, hogy várnod kéne újabb 100 helyes választ.
Szerintem az első válasz nem tetszhetett az értékelőnek, azért így küldte vissza hogy javíthass rajta. Ez a muszáj nekik, mert különben kihalnak, nagyon erőltetett, és túlságosan emberi logika, amivel azért a majmok nem rendelkeznek.
Dátum: 2010.11.11. 13:19:16
Azért mert nem értesz valamit, az még nem Darwin-díjas.

Csak gondolkodni kéne, hogy milyen bónuszt ad a végzetmedál.
Dátum: 2010.11.10. 21:59:41
Egyszerű. HA túlhúzod, nem fogja vonogatni a VP-t autosajtoláskor
Dátum: 2010.11.10. 19:08:19
Nincs hiba, csak nem tudod értelmezni a leírtakat. Három AFP-ért lehetőséged van EGY azaz EGY állatod szakértelempontjait újraosztani. Újraosztottad, levonta az árát, ennyi.
Dátum: 2010.11.10. 16:59:59
Múltkor lehetett