Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Oda nem, viszont a mint elé elvileg nem ártana. "Hosszabb, mint maga a lény.
Sőt, a macskaköröm után is
(és mivel ha jól számoltam ~120 karakter a kérdés, még el is férnek a plusz szóközök)
Idézet: Mormord - 2009.12.31. 13:13:17
Hamár az egyik helyen javítod, a másik pont után is kell helyköz...

Idézet: Danka33 - 2009.12.31. 13:08:45
Idézet: Texex - 2009.12.31. 13:01:56
A hawaii "Humuhumunukunukuapua"az egyik legismertebb hosszú nevű állat.Neve hosszabb mint maga a lény.Milyen állat?

Dátum: 2009.12.26. 21:59:21
Nemprémnek nincs ott. Ahogy a mező sem, ahová be lehetne tenni az egyedi kép elérési útját. Vagyis mire fel tudsz tölteni, addigra ki fogja írni
Dátum: 2009.12.26. 20:16:20
Szóval végre van valaki, aki ráncba szedje a Ligát? Ideje volt hogy rájuk találjon már egy igazán gonosz vezető! Nagyzolnak itt folyton az Atyájukkal, de ő folyton csak a bendőjét tömi túróval. És egyes paparazzi felvételek szerint, mikor azt hiszi más nem látja, még csak nem is feketével...
Dátum: 2009.12.26. 19:52:58
Lehet hogy ez már fél éve így történik?
Dátum: 2009.12.26. 01:35:26
Max. 100KB méretű, max. 120x200 pixel nagyságú JPG képet tölts fel!
Dátum: 2009.12.25. 13:45:25
Szokatlanul csendes nap virradt a Strázsákra. Bár nem értették, de szó nélkül engedelmeskedtek Uruk parancsának, miszerint a következő napon tilos a környező szövetségek mindennemű riogatása. Ahogy nem értették azt sem, hol maradtak azok a rendszeres látogatók, akik szemmel láthatóan nem akartak belenyugodni, hogy a Strázsák elpusztíthatatlan holtak.
Szóval ebben a nyugodt légkörben kortyolgattuk reggeli italainkat a torony társalgójában a koponyákból rakott kandalló körül, és habár jól tudtuk, saját ábrázatunk sem fest kevésbé értetlenül, jókat mulattunk egymás tanácstalan képén. Már persze aki látta a másikét. Hirtelen kivágódott az ajtó, és Lady Nienna viharzott be rajta. Azaz viharzott volna, ha nincs elfoglalva vele, hogy egy hatalmas fenyőfát ráncigáljon maga után. Ha lehet, még jobban elkerekedtek a szemeink, legalábbis a többieké. Mi a fenét akar az a lökött angyal azzal a fával? Látva döbbenetünket, egyszer csak kifakadt:
- Lusta banda! Nem segítenétek ahelyett, hogy csak bámultok?
Zhelitas megvonta a vállát, majd intésére a fa lassan felemelkedett, és belebegett a terembe… Ahhoz képest, hogy fantom, néha egész úriember is tud lenni.
- Navégre! – zsörtölődött tovább Nienna – Megmozdulnátok végre ti többiek is? – fordult felénk. – Még fel is kell díszítenünk, amihez ha jól sejtem a díszeket is el kell előbb készíteni.
- Díszeket? Miféle díszeket? És egyáltalán mi ez a fa? – hadarta Chera egy szuszra, aki az utolsó szavaknál valóban viharzott be az ajtón. Bár időközben a kisrókából nagyróka lett, sem szeleburdisága, sem cserfessége nem változott fikarcnyit sem.
- Hogyhogy milyen fa és milyen díszek? – most Niennán volt a sor hogy ledöbbenjen – Hát karácsonyfa természetesen!
- KA-RÁ-CSOONY? – mordult közbe Ezüst Agyar – És az mire jó? Verekedni lehet vele, vagy ehető?
Bennünk kb. ugyanezek a kérdések fogalmazódtak meg, és több megkönnyebbült sóhaj jelezte, hogy nem hallottunk mi sem erről a valamiről idáig, csak mi nem voltunk elég bátrak rákérdezni. Egyikünk sem akart szembesülni vele, hogy ez valami közismert dolog, amiről csak ő nem hallott.
„Leah segíts, hová kerültem” fohászkodott magában Nienna. „Ezek azt sem tudják mi az a Karácsony!” – majd magyarázni kezdett:
- Neem, a Karácsonyt nem lehet megverni, és megenni sem. A Karácsony egy ünnep, a valaha élt emberi faj egyik prófétájának születésnapja, a béke, szeretet, megbocsátás ünnepe…
- És mi közünk nekünk ehhez a nyálas marhasághoz? – kottyantottam közbe – Hisz mi velejéig romlott, gonosz lények vagyunk. Sokszor még egymást is felfalnánk, Kutyulit nem lehet egyedül hagyni a zombikkal, mert folyton a nasit látja bennük… Komolyan azt gondoltad, hogy majd pont mi fogjuk ezt az akármit ünnepelni? Jó hogy nem egyből azt mondod, álljunk körbe, és énekeljünk kézenfogva! Brrr, már a gondolatától is kiráz a hideg!
A társaság tagjai felől helyeslő mormogás, huhogás, és néhány Úgyvan! hangja szállt felénk, Nienna csüggedten bólintott.
- Igazatok van, sejthettem volna, hogy ti ehhez túl gonoszak vagytok. Úgy látszik belőlem még nem veszett ki teljesen az angyal. De mi legyen a fával? Most akkor kárnak szenvedtem vele idáig?
- Ne aggódj, jó helyen van az itt. Tűzifára mindig szükség van ezeken a hideg, téli napokon
- Hát legyen – adta be végleg a derekát angyalkánk. – De a külső kapura szánt üdvözlőtábla már készen van, azt csakazért is kiszögelem, még ha mi nem is hiszünk az egészben, had lássák a többi népek, hogy azért tiszteletben tartjuk a szokásaikat. Figyeljetek, ez áll rajta:
„KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNNAK A KÖDKAPU ŐRZŐI!”
Dátum: 2009.12.24. 15:59:14
És? Portyázni úgyse tudnak holnap délig...
Dátum: 2009.12.24. 15:42:14
Koptathatod nyugodtan a billentyűzetet két monitornyi monológokra, de attól még a kérdés nem lesz jó, és el lesz távolítva amint az adminok idáig érnek a listán. Hogy miért? Csak!

(Ja, és lehet hogy én vagyok maradi, de én előbb játszanék néhány hónapot, és feltennék néhány olyan kérdést, ami megfelel a bírálási elveknek, mielőtt beszólogatok olyanoknak akik egy éve foglalkoznak a kvízek rostálásával.)
Dátum: 2009.12.21. 22:29:34
Mondjuk Deaxus aki egész konkrétan lehülyézte az egyik barátunkat és szövetségi társunkat...
Dátum: 2009.12.21. 22:18:26
Mert az aztán különösen fejlett erkölcsi érzékről árulkodik, hogy hogy egy fórumon keresztül, személytelenül, bármiféle személyes kontaktus nélkül agyilag problémásnak ítélsz akárhány embert... Bravó, le a kalappal, te valóban felettünk állsz...
Dátum: 2009.12.21. 21:57:05
Az hogy nem az övék....
Irigykedik, ennyi!
Én csak két dolgot fűznék hozzá, ehhez a nevetséges síráshadjárathoz.
- Egy közkeletű hozzászólás: Mindenki magából indul ki... Akik itt fennen hangoztatják, hogy neki milyen remek lehetősége volt csalással nyerni, egyben elismerik, hogy ha nekik lenne hozzáférésük, garantáltan így tennének! Egy gerinces ember nem feltételez más emberről olyat, amire vagy nincs bizonyítéka, vagy ő maga nem tenné meg. Bizonyíték pedig tudtommal nincs, csak sárdobálás.

- Tipikus lúzer ismérv, hogy az ember azt pocskondiázza aki nála jobb... Csak egy igazi vesztes nem képes gratulálni a legyőzőjének, és helyette alantas rágalmakat koholni, hogy ő milyen mocskos módon lett legyőzve, és a másiknak tiszta eszközökkel semmi esélye nem lett volna.


Miért is kéne bizonyítania bármit is Kócosnak? És kinek is? Kik vagytok ti ahhoz, hogy számonkérjétek? Egy embernek tartozik ezzel kapcsolatban elszámolással, a megbízójának, Miklósnak. És ha visszakapta a medált, nyilvánvalóan azt mutatták az ellenőrzött logok, hogy megdolgozott azért a medálért...


És akkor lehet kezdeni mosakodni. Aki sarat dobál, egy embert biztosan bemocskol: Önmagát.
Dátum: 2009.12.20. 16:47:22
Nem. Ahhoz hogy bármelyik autokapitulációs feltétel szerint nyerj, minimum 50 csata szükséges. Vezethetsz akár 49-0ra is, ha nem sikerül összehozni az 50. csatát, a háború 3 hét után döntetlennel fog zárulni.
Az egyik sem-et pontosítsd olyan vitamin nincs. És emiatt legközelebb simán rossz választ is kaphatsz...
1. a kérdés speciális, csak az tud rá válaszolni, aki látta a sorozatot.
2. aki nem látta, esetleg rá tud keresni, mint mondjuk én az imént:

Az Odaát (Supernatural) egy természetfeletti-, fantasy-, horror-, thriller- és drámaelemeket vegyítő amerikai televíziós sorozat.
..
A sorozat két fivért követ nyomon, Dean és Sam Winchestert, akik az Egyesült államok különböző pontjaira utaznak egy fekete 1967-es Chevy Impalával, hogy a végére járjanak paranormális történéseknek és más megmagyarázhatatlan eseteknek, amelyek természetfeletti lényekhez kapcsolhatók.

az egyetemista fiatal, aki apja és a rá váró vadász életmód elől menekült el. Bátyja kérésére segít neki eltűnt apjuk keresésében, majd egy személyes tragédia után közösen folytatják útjukat, hogy elpusztítsák az életüket megkeserítő démont.


ez akárhogy nézem, egy fél a, és egy fél b, válasz a te lehetőségeid közül. Szerinted egyértelmű?
Szerintem ne reklamálj...

Egy alig 5000 lélekszámú településnek még akkor is érdektelen lexikális értékelés jár, ha magyar. Nem hogy egy osztráknak. Akkor várhatnál össze újabb 100 helyes választ. A szerepelt értékelés csak egy igen lágyszívű admin műve lehetett, hogy ne veszítsd el a kérdési lehetőséget.
Dátum: 2009.12.16. 14:13:31
- Miért nem mondható egy nő esetében, hogy "az egyik fülén be, a másikon ki"?
- Mert a hang nem terjed vákuumban!

- Miért élnek a nők tovább, mint a férfiak?
- Mert nekik nincs feleségük!

- Mi akadályozza meg a nő szemének kiesését, pl. ha lehajol?
- A vákuum.
Ellenvetés: - Hiszen a férfiaké sem esik ki!
Magyarázat: - Persze, hiszen létezik tömegvonzás is...

- Miért kellene a nők számára bevezetni a hétnapos munkahetet?
- Hogy ne kelljen minden hétfőn újra betanítani őket!

- Hogy nevezik az olyan nőt, aki elvesztette az értelmi képességeinek 90%-át?
- Özvegy!

- Miért vannak a nőknek megérzéseik?
- Mert gondolkodni azt nem tudnak...

Ez lassan kezd valami párbajra hasonlítani...
Fantasy-fantasy, de még határeset, azért ez egy alapvetően fantasy oldal, és azért Drizzt valóban egy közismertnek nevezhető alak azok közt akik szeretik a műfajt... Ha Salvatore stílusát nem is szereti valaki, és nem olvasta a sorozatot, ennyit még tudhat, hisz nem mélyed bele a tartalomba.

Viszont szerepel.
Ööö, mert primitív?