Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2017.02.12. 16:12:32
1es szintű karik mit pofáznak itt bele a játékba ?
31 szb ütéssel összesen mióta létezik a kari

nevetségesek vagytok komolyan , nem , mintha engem különösebben érdekelne hogy valakinek attól van magömlése hogy direkt szopatva a normális játékosokat bohóckodnak itt .

Végeredmény sem izgat .

Viszont azt valahogy nem értem , hogy egy egyes szintű szövitag akinek kerek nulla le az építése egy 1.1. millás kúttal rendelkező szöviben hogy a bánatos f@..ba tud szb be bele ütni mikor nem teljes jogú tagja a szövinek ?
Dátum: 2017.02.02. 15:03:43
Azért látom meg dolgoztál érte

Cseréljünk valamire
Dátum: 2017.02.02. 14:52:54
Infláció
Dátum: 2017.02.02. 14:46:51
Heimdall a következőt nyerte: 24 AF pont, 276 TP
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: 30 Relikviaforgács
Heimdall a következőt nyerte: +1 kivégzés
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: Templomi pálca
Heimdall a következőt nyerte: 2 Relikviakupon
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: A Felemelkedés Gyémántja
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: Végzet medál
Heimdall a következőt nyerte: 24 AF pont, 276 TP

Én próbálkoztam de zafír csatlós csata kő az annyira ritka tétel lehet, hogy véletlen se adta
Dátum: 2017.01.29. 08:59:22
Idézet: Miklós - 2017.01.25. 15:33:28


4. Szerencsekerék változások.
Bekerül (60 szinttől mindegyik): ulta-ritka: zafír csatlós csatakő (ld fent), ritka: smaragd szelence, gyakori: 10 kheszon törmelék, 3 diránium. Kikerül: barátság kristálya.
Változik: gyakori és nemgyakori AF pont mennyisége nő, a 3 kiégett őskő helyett 5-öt fog adni a gyakori nyeremény.



Ha valamilyen szuper-sürgős dolog kimaradt esetleg, vagy valami probléma van a fent leírtakkal, kérjük, jelezzétek!



Nyereményed:Barátság Kristály 221 es szinten cca 80 pechpontért , mégis mit kezdje vele ?
Gyorsan ide b@sztok egyet mielőtt ki veszitek ? kérem vissza a pechpontjaim ezt a sz@rt meg vegyétek vissza
Dátum: 2017.01.04. 12:35:48
Ha egy milliót fizetsz be csp akkor se lesz több sehogy
Dátum: 2016.12.19. 10:07:41
Ad ki égett követ és bele számít
Sőt vadászatot is számolja verem csataval
Szerintem teljesen jó ahogy van

Verem medál nem kell újabb tápot adjon ad eleget maga a verem is
Úgymond eroforras mentes küldizes. Meg egy rakás egyéb cucc ami esik közbe vagy amit venni lehet.

Két vermet már végig csináltam 3 templom pálca ebből kettő ingyen plusz rengeteg smaragd szelence és pp ital. Többiről nem beszélve. Végre egy fejlesztés ami pl engem játékba tart ismét
Dátum: 2016.11.26. 15:10:50
.
Dátum: 2016.10.23. 21:44:31
253 szb csata 50 vadászat és 10 csalós arénával kiesett az 50 kaland nulla volt kezdéskor
másfél órás feladat volt nem hiszem, hogy van negatív szorzó
Ma, 21:35 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva! A jutalmadat, xxxxx lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 20:20 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva! A jutalmadat, xxxxx lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 19:09 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva! A jutalmadat, xxxxx lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Dátum: 2016.10.19. 10:49:04
A felcser af képesség az szb ben pl pont semmit sem csinál
Szerintem Miklós félre értette LanMaffia t

Ezen kívül entitás és epikus ellen sem csinál semmit sem kalandba sem terkapuba sem eventek be csatákban hisz minden esetben a karakterem támad és nem engem támadnak
Dátum: 2016.10.15. 20:58:29
Valóban sehol sincs le írva az hogy kútból nem építhető viszont mivel hiányzik a jelölő pötty a lélek Kutas építéshez így nyilván sejthető hogy csak le ből lehet építeni és igen kicsi hatás fokkal mannából
Dátum: 2016.09.13. 18:53:03
Samu s4 mióta 4g hálózattal használom vu kB minden oldal frissítés után kidob a szerver. Chrome böngésző vel legalábbis. Mást nem próbáltam sunyival ilyen bajom nem volt sose Chrome al se és mással sem
Dátum: 2016.09.13. 17:51:18
egyébként, hogy kicsist a fejlesztés mellett is érveljek

eddig 60 győzelem és 6 vereség van ebből 47 győzelem általam indított
a szerezett diraniumokból (plusz be fizetés 10K) és összes lehetséges legjobb fel szerelés meg vásárlása után minden csatlós ad plusz 3 tö mindenre vagyis összesen eddig plusz 9 a bónuszom

na de
ha két csatlós el teszek pihenni akkor a semmire fizettem mert nem állandó bónuszt ad csak ameddig aktív addig tart a plusz is

Jó dolog lenne ez , de nem pp ből , vagy nem így
elején hirtelen lehet fogjuk rá sok tö szerezni pluszba átmenetileg de ez hamarosan annyira le lassul hogy igazából újabb csatlosokat kellene harcoltati , viszont ennek meg értelme nincs mivel nem adódik össze a bónuszok csak az épp harcoló háromé.

jól jönne pár javítás hosszú tavon

vagy járjon ugyanannyi le és tp egy csatára mint az szb re esetleg vonjon cserébe esemén pontot is , bánja a franc
amit ár írtak kaland , vörös kronit , szinguláris , mini event vacak , ősdrágakő járjon ezekre is ha már pp-ből megy

illetve számítson már kerék pörgéshez hisz tp t kapok rá

és egy valamilyen küldetést is el bírna még ez a fejlesztés

5-ös szintű új fegyver az egyik
parázsló buzogány


Szint: 5
Típus: fegyver
Sebzés: 13
Erő: +4
Támadás: +5
Egészség: +1
IQ: +5
Taumaturgia: +4
Ár: 2 arany lélekfókusz

Rögtön plusz 19 harci erő ami 20 kő ért cserébe plusz egy tö mindenre
Az 1-4 szinten vehető tárgyakat nem lehet sem el adni sem mondjuk 100 keszon ra vissza váltani (tévedtem csak telefonal nem mutatta .. 500 kheszonért vissza lehet váltani az egy arany fókuszba kerülő tárgyakat)

Aki erre nem költ az itt labdába rúgni sose fog
Dátum: 2016.09.13. 17:30:22
figyuzzátok a toplistában a csatlós harci erő oszlopot

egyből látszik ki az akit nem érdekel de azért 20 ezret bele vert az 500 diranrium miatt

Azazel mellé állva azt kell mondjam ha a toplista el is lett végleg döntve a master card al
ahogy ő irja ,


nekem továbbra is az nem tetszik, hogy a pp ket kell a majdnem semmire el költeni

hisz ha el teszem pihenni a csatlóst az addig szerzett bónusz is oda van

innen kezdve nem értem ha egy nap nem csatázok másnap mire jó a 12 csata
mert ügye a plusz két csatát már újabb 1-3 csatlóssal kell csináljam ami meg értelmetlen teljesen

és miért PP ből kell egyáltalán ezt az egész állat viadalt csinálni ?
Másik pedig ha engem támadnak mert mondjuk csak egy kötelező csatlósom van , akkor miért nem jár annak az egy szem csatlósnak némi tp meg nekem le tp ha véletlen mégis nyerek ?
Dátum: 2016.09.09. 19:40:52
Ha van egy csatlós harcba hívva és már ad plusz tö és el küldöd pihenni, egy nem lehet harcra vissza jelölni és vissza veszi csatlós bónuszt az eredeti állás ra esetemben 39at ad ismét a csatlós a nappali negyven helyett

Sehogy sem lehet harc ba hívni!
Másik kettőt engedi pihenni majd vissza jelölni
Nem értem

Illetve még valami
Tegnap 10nyertes csatát csináltam ez mind három csatlós nak 100-100-100tp
Ma első három csatát három csatlósal csináltam így elvileg kapni kellett volna nekik 30-30-30tp de szintet léptek azaz 125tp össze jött nekik és a következő szinten nem a maradék tp vel kezdtek hanem nullával
Tehát 5/156 helyett 0/156 lett kettes szinten a tp juk

Ezután egy csatlós vittem harc ba hétszer ami így magában harcolva 7x12 tp kapott viszont legalább 10-10 dinarium adott minden Csata a hajnali mindenki után öt helyett

Megjegyzés :a csatlósokra aggatott tárgyak bónusza abba a pillanatban hozzá adódik a csatlós tö jehez mihelyt egyik tö jet minimum egyel emelem így viszont ezt a húsz feletti összegek et adja össze a rendszer és ezt osztva 16al adja a plusz bónuszt ameddig harcba van az a csatlós amelyik a három közül meg kapta a plusz egyet,de ahogy pihenni küldöm ez a bónusz nem jár így szerintem háromnál több csatlós fejlesztése felesleges hisz mondig csak egy ad pluszt és ha pihen akkor olyan mintha semmit se csináltam volna vele addig
Dátum: 2016.09.08. 16:00:30
A csatlós nem kap tp illetve kap de nem azt a tp t kapja amit pl sima portya után, tehát ezzel ki esik napi 10x az aktív csatlós nak a szerezhető tp je illetve ki esik a passzívan kapott tp az összes csatlós nak

10pp meg kritikus ütés küldit nézve is napi mínusz egy küldetés ez rengeteg le ki esés ezt nem pótolja a csatlós arénaban növelt csatlosok tö je után kapott extra tö a karakterbe.

Emellett nem lehet kalandot találni sem mini event nyavalyakat sem szövi kuldihez anomáliat. Se vörös kronitot se ősdraga követ...
Le tp 240re jön ki nálam ez messze rosszabb mintha szb be tennem a pp.
Ha csak a három csatlós fejlesztem marha sokba fog kerülni nagyon gyorsan emelni a barnát és dinarium bol a tö főleg hogy nem egy tö kell fejleszteni ez esetbe lesz három erősebb csatlós om harc ra vagy választom az olcsóbb fejlesztés több csatlós ra ez esetbe meg hamarosan mindenki el ver

Maga a fejlesztés jó és tetszik de túlzottan lassítja és gyengíti a karakterem ha havi 300pp ide szórok el hecc bol egy vagy vahy alapú csatában

Talán meg oldás lehetne ha nem portya pont bol lehetne csatákat vívni
Akkor szívesen költenek is többet is a fejlesztés re de így asszem könnyű célpont maradok mert hamar gyengíti a karim ha ide költőm a leg értékesebb erő forrásaim
Dátum: 2016.09.07. 18:31:42
Én mini event be választottam jutalomnak a kezdő pár db asztrális követ majd jött magától
Kifejezetten a kufarnal egyet sem vettem 10 kő ért

Amúgy tíz kő 30templom kristály aki ingyen tolja tehát összesen 90templom kristály és van három asztrális koved kezdetnek ha végképp nem akarsz költeni és máshogy sem tudsz szerezni
Dátum: 2016.09.07. 18:19:00
Idézet: Azazel - 2016.09.07. 18:15:28

"Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen." Hol??


asztrális kincsből esik bőven azt meg ingyen vadászatra kapsz

nekem jelenleg 72 asztrális kövem van és semmire sem lehet használni ...

beszéld meg a Miklóssal és neked adom az összeset
Dátum: 2016.09.07. 18:10:36
Jutalmazás. Jutalmat mindig csak a harcot kezdeményező kap. A győzelemért LE-t és TP-t jár, és diránium, amiből a csatlósok tulajdonságait fejlesztheted. Emellett előfordulhat, hogy kapsz még valamilyen apró tárgyat is. Valamennyi jutalom vereségnél is jár! A kapott diránium mennyisége attól függ, mennyire erős volt hozzád képest az ellenfél.
A csatlós csata 1 portyapontba kerül. Egy csatlós egy nap legfeljebb 10 csatában vehet részt. Egy játékos is alapban csak 10 csatlós csatát indíthat,

Kérdésem az lenne, hogy ki kapja a LE és TP ?
a karakterem vagy a csatlós (bár a LE a csatlósnak minek .. )
Ez a Le és tp mitől függ és mennyi ?

van jelentősége a harcra hívott csatlósok eddigi kepésségeinek illetve a szintjüknek ? Vagy teljesen mindegy, hogy a 16 ból melyik hármakat viszem magammal ?
Dátum: 2016.08.31. 21:46:59
Erről a teszt szerverről a v5 ös játékosok most le maradtak , tehát akiknek csak ott van karakterük még ennyit sem tudnak meg nézni , hogy egyáltalán milyen lesz vagy nem lesz a csatlós arénás fejlesztés

egy uj karit regisztrálva teszt szerverre meg semmit sem lehet látni kiv egy top szövi épületeit nézve a csatlós aréna le írását , de az építési költséget sem , meg egyéb dolgokat sem

okosabb ma sem lettem max ujab csalódás a játékban, hogy csak a v1-2-3 létezik állandóan ha valamit ki lehet próbálni élestés előtt ..