Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Csatlós aréna
1. hozzászólás - 2016.09.07. 16:31:39

A csatlós aréna egy új fejlesztés a Végzetúrban, amely egy új dimenziót, új fejlesztési lehetőséget nyit a játékosok számára. Ezzel párhuzamosan a csatlósok oldal is megújult, az állatok oldalhoz hasonló dinamikus panelen tudod a csatlósaidat menedzselni.
A csatlós aréna használatához 2 dologra van szükséges:
1. Csatlós aréna szövetségi épület. Ez egy fix, 5M LE-ért felépíthető épület, melynek előfeltétele mindössze egy 20. szintű kennel.
2. Legyen csatlósod, aki rendelkezik a "harc" képességgel, amelyet a barna mytokronit használatával sajátíthat el.

Ha felépült a csatlós arénátok, és van harc képességgel bíró csatlósod, rákattinthatsz csatlós panelján a "Harcolni" gombra. Ettől kezdve a baloldali menüben lesz egy "Csatlós aréna" gomb, és már mehetsz is harcolni! Előtte azonban érdemes a csatlósodat felszerelni, és azt sem árt tudnod, hogy a csatlós arénába nemcsak egy, hanem akár 3 csatlóst is vihetsz egyszerre.




Csatlós tulajdonságok
A csatlósok eredményét a harcban 2 dolog befolyásolja: a tulajdonságaik, és a felszerelésük. A tulajdonságaikat a tulajdonságpanelen növelheted. A növeléshez diránium kell. Dirániumot a csatlós csatákban szerezhetsz. A csatlósaid 20-as tulajdonságokkal indulnak, és egy tulajdonságuk se lehet magasabb, mint a "harc" képességük. Tehát a barna mytokronitok segítségével a csatlós harc képességét minimum 21-re kell növelned ahhoz, hogy legalább egyet tudj növelni a tulajdonságain!
A tulajdonságok szerepe hasonló, mint a végzeturak harcában. A támadás a fizikai harc találati esélyét növeli, a védekezés csökkenti. Az IQ a varázslat támadás találati esélyét növeli, a mágia csökkenti. (Tehát ez itt másképp működik, a mágia nem max. VP-t növel, hanem ettől függ, hogy az ellenfél varázslat támadását sikerül-e részben kivédeni!) Az erő a fizikai sebzést, a taumaturgia a mágikus sebzést növeli. A szerencse a normál harchoz hasonlóan, a fizikai és varázslat támadások minimális és maximális esélyét befolyásolja. Tehát ha a szembenálló felek támadása-védekezése, ill. IQ-ja-mágiája közel hasonló, akkor nincs jelentősége, csak akkor, ha valakinek az egyik sokkal nagyobb, és szinte mindig, vagy szinte sosem találna. Ezenkívül itt a szerencsétől függ a kezdeményezés sorrendje is. Az egészségtől függ a csatlós életpontja.




Csatlós felszerelés
A felszereléseket a csatlós kufárnál veheted meg. A vásárláshoz először a kheszon törmelékeket kell fókuszokra váltanod. Kheszon törmeléket asztrális kincsből szerezhetsz. Arany fókuszt őskőért is lehet venni, nemcsak kheszon törmelékért. Az, hogy milyen fókuszokat veszel, egy fontos döntés, alaposan fontold meg, mert a fókuszokat később nem tudod visszaváltani!
A tárgyakat fókuszokért veszed. Az arany fókuszokért tudod a legjobb tárgyakat venni. Az elavult tárgyakat később elhadhatod, és visszakapsz eggyel kevesebb fókuszt, mint amennyiért vetted. Ezeket felhasználhatod a következő, több fókuszba kerülő tárgy megvásárlásakor. Például, amikor a 9. szintű izzó szablyát eladod, visszakapsz 2 arany lélekfókuszt, és csak kettőt kell hozzáraknod, hogy a 13. szintű izzó lándzsát meg tudd venni. Ha viszont előtte a bronz lélekfókuszokért vetted a halvány fegyvereket, akkor 4 arany lélekfókuszra lesz szükséged, hogy az új tárgyat megvehesd.




A csata menete
A csatlósok a baloldali menüben található Csatlós portya gombbal harcolhatnak. Bárkit kiválaszthatsz ellenfélnek, a karakter szintjétől függetlenül.
A csatlósok minden harci körben egy véletlenszerű ellenfelet támadnak, az első körben varázslattal (ha van nekik), a 2-4. körben fegyverrel. A csatát az nyeri, aki több csatlóst tud a padlóra küldeni. Ha az elesett csatlósok száma azonos, akkor a több sebzést okozó nyer. A csata után mindig minden csatlós max. ÉP-re gyógyul, az is, aki a csatában elájult.

Jutalmazás. Jutalmat mindig csak a harcot kezdeményező kap. A győzelemért LE-t és TP-t jár, és diránium, amiből a csatlósok tulajdonságait fejlesztheted. Emellett előfordulhat, hogy kapsz még valamilyen apró tárgyat is. Valamennyi jutalom vereségnél is jár! A kapott diránium mennyisége attól függ, mennyire erős volt hozzád képest az ellenfél.
A csatlós csata 1 portyapontba kerül. Egy csatlós egy nap legfeljebb 10 csatában vehet részt. Egy játékos is alapban csak 10 csatlós csatát indíthat, ha azonban az előző napokban nem indítottál csatlós csatát, akkor minden passzív napért ez 2-vel nő, maximum 30-ig. Tehát ilyenkor további csatlósokat vihetsz az extra támadási lehetőségekből. Ugyanazt a játékost 1 nap csak egyszer támadhatod meg.




Csatlós bónuszok
A harcolni kijelölt csatlósaid áttételesen növelik a csatlós bónuszodat, vagyis azt az értéket, ami a te tulajdonságaidat növeli! A csatlósok 20 fölötti tulajdonságai számítanak. Ezek összegét elosztjuk 16-tal, és ennyi pluszt fogsz kapni minden tulajdonságra. Pl. ha van 3 harcolni kijelölt csatlósod, és mindegyiknek minden tulajdonsága 22, akkor összesen +3-at kapsz minden tulajdonságodra. A csatlós csapatod harci erejét a harcoló csatlósok tulajdonságösszege határozza meg. Ez alapján történik a rangsorolás a toplistán, és ezek aránya alapján számítjuk a harcért kapott dirániumot.

A csatlós aréna terveink szerint a holnapi nap folyamán, délelőtt fog bekerülni a játékba.
Pontszám: 6.74
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
2. hozzászólás - 2016.09.07. 16:39:20
Remek, remek.


A következő lehetne, hogy az összes felmerülő problémát, és hibát kijavítjátok ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.31
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
3. hozzászólás - 2016.09.07. 16:52:41 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Mikor is lesz on a funkció? Ja megvan, holnap.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.09.07. 16:54:01-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
4. hozzászólás - 2016.09.07. 17:10:59
Reménykedtem benne, hogy csak megfeneklik végül valahol ez a dolog, de nem. Legalább kimaradt volna belőle a karaktert tápoló rész, akkor még tetszene is....

Kinek van leghamarabb a legtöbb csatlósa? (kavics)
Kinek van meg leghamarabb az összes csatlós összes asztrális utazása, a barna gumóig? (kavics)
Kinek lesz a leghamarabb a legtöbb fókusza,dirániuma,biszbasza? (kavics)
Kinek nőnek így a leghamarabb a legtöbbet a tulajdonságai? (kavics)

Kik voltak eddig is a terminátorok? (kavics)


Kik lesznek még terminátorabbak ezután? Mekkorát fog nőni a szakadék?

Zseniális. Érzem ahogy csak úgy buzog bennem a játékkedv...
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.07. 17:11:47-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
5. hozzászólás - 2016.09.07. 17:16:24 (Válasz Azazel #4 hozzászólására.)
Kedves azazel, vegyük a szadi hajlamú Green Devilt, ő biztosan gyorsan hamar betápol belőlle, viszont ha őszinték akarunk lenni, akkor így is úgy is mindegy, neked vagy másnak már nem lesz se azzal, ne anélkül nagyobb átok, akkor meg had költse a pénzét ha van miből, te meg élvezd a funkciókat amit ő fizet nagyrészt.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
6. hozzászólás - 2016.09.07. 17:18:47
Lehetne a következő fejlesztés egy olyan szerver, ahol SEMMIT nem lehet venni készpénzért? Nincs őskő, meg semmi ilyesmi.
Tudom, ingyenebéd nincs, alkudjunk meg egy elfogadható havidíjra..
Báró Samedi
Pontszám: 7.02
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
7. hozzászólás - 2016.09.07. 17:22:53 (Válasz Azazel #6 hozzászólására.)
Szép álom, még a teszt világon is lehet kavicsot venni, azt hittem lepetézek mikor megláttam
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
8. hozzászólás - 2016.09.07. 17:45:34 (Válasz Mortal55 #5 hozzászólására.)
Mármint élvezzem, hogy mostmár nem csak engem, meg az állataimat tud bedarálni, hanem majd a csatlósaimat is? Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem okoz élvezetet, hogy lesz mégegy terület, ahol a földbe taposhat a kápénhízott falubikája.....
Báró Samedi
Pontszám: 7.02
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
9. hozzászólás - 2016.09.07. 17:53:16 (Válasz Azazel #8 hozzászólására.)
Ne dőlj már egyből a kardodba, mindíg van és lesz aki többet fizet, lesz aki azon élvezkedig hogy szívat másokat, legyen már annyi kreativitásod hogy erődhöz mérten tegyél ellene, hiszen lehet tenni, csak meg kell találni az egérutakat, nem írtam devilre hogy zavar hogy azon van hogy szivasson és befejezhetné már, de mikor ma megláttam hogy megint hordám béli lett, majdnem írtam neki hogy váltson már hordát, minden nap tűkön űlve vártam a támadásait, a korbács jó motiváló
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.09.07. 17:53:52-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
10. hozzászólás - 2016.09.07. 17:58:10
Miklós, bocsánat, tudom hogy rengeteg időt, és energiát öltetek bele, többek között az én szórakoztatásomra is, és nem szép dolog, hogy ezeket mondtam, de ez az igazság.
Báró Samedi
Pontszám: 8.02
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
535 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
11. hozzászólás - 2016.09.07. 17:58:37
Sajnos ez:

https://www.youtube.com/watch?v=86dBZpJrNsg

ez az álom az álomban kategória nekem kicsit. Legalább némileg butitva lennének a dögök, nem úgy mintha indítanék egy lvl 1es karaktert. Mindenesetre nem akarok rosszul hozzá állni, de ez tényleg nagyon pokemon feeling...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.49
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
12. hozzászólás - 2016.09.07. 18:02:51 (Válasz Azazel #4 hozzászólására.)
Bár úgy gondolom, ez csak a szokásos trollkodás, de ha gondolod, akár válaszolok a kérdéseidre

Idézet: Azazel - 2016.09.07. 17:10:59
Kinek van leghamarabb a legtöbb csatlósa?

A csatlós arénához 3 db csatlós kell, enni fétist talán össze lehet hozni akárkinek is

Idézet: Azazel - 2016.09.07. 17:10:59
Kinek van meg leghamarabb az összes csatlós összes asztrális utazása, a barna gumóig?

Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen.

Idézet: Azazel - 2016.09.07. 17:10:59
Kinek lesz a leghamarabb a legtöbb fókusza,dirániuma,biszbasza?

Fusd át még egyszer a leírást. A fókuszok kheszon törmelékért megvehetők, dirániumot a csaták nyereményeként kapsz. Egyéb bizbasz nincs
Pontszám: 8.48
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
13. hozzászólás - 2016.09.07. 18:03:04 (Válasz Mortal55 #9 hozzászólására.)
Nem dőltem a kardomba, csak elmondtam a véleményem arról, hogy egy olyan fejlesztést, ami akár jó, és szórakoztató is lehetett volna mindenkinek, sikerült megint úgy kivitelezni, hogy a játékosok sacc. 80%-a megint csak negatív élményekkel gazdagodik.
Báró Samedi
Pontszám: 7.52
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
14. hozzászólás - 2016.09.07. 18:10:36 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Jutalmazás. Jutalmat mindig csak a harcot kezdeményező kap. A győzelemért LE-t és TP-t jár, és diránium, amiből a csatlósok tulajdonságait fejlesztheted. Emellett előfordulhat, hogy kapsz még valamilyen apró tárgyat is. Valamennyi jutalom vereségnél is jár! A kapott diránium mennyisége attól függ, mennyire erős volt hozzád képest az ellenfél.
A csatlós csata 1 portyapontba kerül. Egy csatlós egy nap legfeljebb 10 csatában vehet részt. Egy játékos is alapban csak 10 csatlós csatát indíthat,

Kérdésem az lenne, hogy ki kapja a LE és TP ?
a karakterem vagy a csatlós (bár a LE a csatlósnak minek .. )
Ez a Le és tp mitől függ és mennyi ?

van jelentősége a harcra hívott csatlósok eddigi kepésségeinek illetve a szintjüknek ? Vagy teljesen mindegy, hogy a 16 ból melyik hármakat viszem magammal ?
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2016.09.07. 18:12:56-kor
Pontszám: 7.82
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
15. hozzászólás - 2016.09.07. 18:15:28 (Válasz Miklós #12 hozzászólására.)
Köszönöm a választ.

3 csatlós: lehet hogy rosszul olvastam, de mintha számíta mennyi csatlóst viszek...MOD( elolvastam újra: 3 csatlós kifekszik, kész. Ha 12 csatlós van, 3 kifekszik, viszem a következő hármat...)

"Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen." Hol??

" A fókuszok kheszon törmelékért megvehetők " Igen. Törmelék asztrális kincsből jön, x idő alatt, de van instant fókusz kápéért. Ha jól értem nem mindegy mennyi fókuszod van...

Tudod a legtöbb ilyen tápolós fejlesztésnél nagyon nem mindegy, ki mennyire száll el az elején...az hogy fél év alatt vagy 1 hét alatt van x akármim gyakorlatilag behozhatatlan különbség szokott lenni.

Nem, nem trollkodás volt. Már amikor beharangoztad, akkor is írtam, hogy ki kellene hagyni a karaktertápoló részt. De mindegy, nem vitatkozni akartam, csak leírtam a véleményem.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.07. 18:17:47-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.73
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
16. hozzászólás - 2016.09.07. 18:19:00 (Válasz Azazel #15 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.09.07. 18:15:28

"Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen." Hol??


asztrális kincsből esik bőven azt meg ingyen vadászatra kapsz

nekem jelenleg 72 asztrális kövem van és semmire sem lehet használni ...

beszéld meg a Miklóssal és neked adom az összeset
Pontszám: 7.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
17. hozzászólás - 2016.09.07. 18:22:45 (Válasz Fsanyi82 #16 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2016.09.07. 18:19:00
Idézet: Azazel - 2016.09.07. 18:15:28

"Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen." Hol??


asztrális kincsből esik bőven azt meg ingyen vadászatra kapsz

nekem jelenleg 72 asztrális kövem van és semmire sem lehet használni ...

beszéld meg a Miklóssal és neked adom az összeset

Trükkös dolog azért ez, mert asztrális kövek azért esnek vadászatból, mert előtte vettél asztrális köveket, amiből fejlesztetted a csatlós képességeket. Szóval ja, 218 darab várja a megsemmisítést nálam is, de megvennem attól meg kellett az elején..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
18. hozzászólás - 2016.09.07. 18:29:28 (Válasz Azazel #13 hozzászólására.)
Hogy lehetett volna jobban csinálni? V2-n annópont a csatlósok bevezetése miatt hagytam abba, akkor még úgy látszott hogy full fizetős funkció és sosem lesz csatlósom, akkor minek játszak, mára meg egész jól kinőtte magát, ingyen is egész szép csatlós farm lehet, az asszem 17 csatlósból legalább 13 beszerezhető ingyen csak kell vagy két év. A csatlós kristály pénzért vétele csak egy szintig előny, aztán ugyan azért a pénzért egyre kevesebb bónuszt kapsz, így drágul hatványozottan az előny. Plâne hogy kicsi pénzért és sok időt rászánva, napi több tucat is szerezhető, pár csk csomag árán sok száz vagy ezer csk-t szerezhetsz. No de a régi idők eszenciázása, na az meg persze nem gond mi? Kíváncsi lennék hogy mennyi évtized a kavics nélküli mega maxolás, ezen dobtak a smaragd szelencével, ez nem a fizetőket támogatja, max annyiban hogy kicsit olcsóbb meg kevesebb a meló, mint felszereléseket venni meg állatokat nevelni. A szelence van méltón értékelve, hát nincs. Majd ide is raknak idővel valami könnyítést a nem fizetőknek, de puff, az sem lesz értékelve. A robbanás nerfje ellen kiáltak elegen a nem fizető vagy kis pénzű játékosok közül? Itt sem harsogta senki se túl a fizető játékosokat. Egy szó mint száz, jó lesz ez, meg majd megszokod úgyis hogy ez van, nem lesz itt törlés hullám, ha ilyen miatt lenne, már kihalt volna a játék réges régen. Tudok én neked szerepjátékot mutatni ahol sem reklám, sem fizetési lehetőség, persze társul hozzá az is hogy sem fejlesztés, sem életképes játékos álomány nincs. Az jobb lenne?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
19. hozzászólás - 2016.09.07. 18:30:14 (Válasz Fsanyi82 #16 hozzászólására.)
Rendes dolog tőled... nekem valahogy nagyonnem esik, se garmadával, se apránként..mindenféle mytók esnek, néha törmelék, és nagyobb nemzeti ünnepeken esetleg asztrálszilánk.

A lényeg a mennyi idő alatt, ha mindennap elteszek száz forintot, az évi 36500, száz év alatt meg is van a Dodge Challenger Hellcat, és akkor király leszek a gyorsulási versenyeken. Vagy mégsem, mert addigra annyit ér mint egy velorex most? esetleg nem is élek addig?
Báró Samedi
Pontszám: 7.16
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
20. hozzászólás - 2016.09.07. 18:31:42 (Válasz Offsboy #17 hozzászólására.)
Én mini event be választottam jutalomnak a kezdő pár db asztrális követ majd jött magától
Kifejezetten a kufarnal egyet sem vettem 10 kő ért

Amúgy tíz kő 30templom kristály aki ingyen tolja tehát összesen 90templom kristály és van három asztrális koved kezdetnek ha végképp nem akarsz költeni és máshogy sem tudsz szerezni
Pontszám: 7.82
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!