Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
281. hozzászólás - 2016.09.13. 23:15:34
Itt rágódom azon, hogy eláruljam e hogy a jelenlegi szabály rendszer és működési elv mellett milyen jövőképet festek a fejlesztésnek, meg persze azoknak akik panaszkodnak hogy most verik őket és had vehessék ki hogy talán jövőre 3 csatlóssal meg pár felszereléssel méltő ellenfelek lehetnek. Talán ma már nem szomorítom el őket, de az is jó lenne ha meglepi maradna számukra.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.22
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
282. hozzászólás - 2016.09.13. 23:17:52 (Válasz Mortal55 #281 hozzászólására.)
Mesélj, mert reggelig lerágom a 10 körmét a macskának!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
283. hozzászólás - 2016.09.13. 23:45:33 (Válasz Mortal55 #281 hozzászólására.)
Nem az számít hogy majd egyszer méltó ellenfelei leszünk-e a fulloptimalizáló elitjátékosoknak, hanem az hogy játékélményt nyújt-e ez a fejlesztés JELENLEG vagy sem. Jelenleg semmi élvezetes nincs abban ha állandóan agyonverik a csatlósom. Ha változtatnak az arénán annyit hogy egy csatlóssal is érdekes legyen, akkor játszom majd vele hamarabb is mint hogy 3 arénás csatlósom lesz. Ha akkor sem lesz érdekes akkor újra otthagyom az arénát, ennyi az egész. De hadd döntsem már el én hogy milyen játékelemekben akarok részt venni, ne legyenek rám kényszerítve.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
284. hozzászólás - 2016.09.14. 07:50:22 (Válasz Rowina #283 hozzászólására.)
A próféciám neked, hogy nem csak az optimalizátoroknak, hanem azoknak sem leszel ellenfél, akik csak simân tolják, a jelenlegi rendszer ezt vetíti elölre, élvezni meg akkor sem fogod ha az előbbiben nem lesz igazam, annyi élmény sincs ebben a fejlesztésben mint 10 szb csatában.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
285. hozzászólás - 2016.09.14. 08:29:58 (Válasz Rowina #275 hozzászólására.)
Idézet: Rowina - 2016.09.13. 22:03:25

A játéknak az a része érdekel ami fél-egy óra alatt lezavarható, és még érdekes is.
SzB, térkapu, néhány portya, néhány kaland többnyire a napi adag.
A te kedvedért most megnéztem, 7.48 és 8.20 között (32 perc) elkattingattam a napi adagom. Elvertem 120 pp-t (10-et ebben az új csodában, 20 KH, többi SZB), 70csp-t, megcsináltam 15 kalandot, 21 küldetést, és ezekhez elköltöttem összesen 2x1/3 őskövet gyorsításra. Nagyban függ a játék időigénye attól, hogy hogy építed eköré a karaktered.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.24
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
286. hozzászólás - 2016.09.14. 18:56:14 (Válasz Mortal55 #284 hozzászólására.)
Hátha még lesz belőle valami, ha már ennyit foglalkoztak vele. A remény hal meg utoljára.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 10
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
287. hozzászólás - 2016.09.14. 18:57:12 (Válasz Offsboy #285 hozzászólására.)
Egy magas szintű, full ősköves, minden elérhető relikviával felszerelt karakterrel?
Nekem nincs Időprizmám hogy vadászat közben mást is csináljak, és nincs Vadászcsizmám, Vadászíjam meg hasonlók, így 70 CSP elvadászása vagy 3-4 órámba kerülne.
Ha érdekelne egyáltalán a vadászat.

Ne magadból indulj ki mindig, hanem egy őskő nélkül játszó játékos szemszögéből is próbálj rálátni a játékra. Ennek még én sem felelek meg mert havi 1-2 ezer forintot azért költök a végzetúrra.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 10
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
288. hozzászólás - 2016.09.14. 19:21:29 (Válasz Rowina #287 hozzászólására.)
Idézet: Rowina - 2016.09.14. 18:57:12
Egy magas szintű, full ősköves, minden elérhető relikviával felszerelt karakterrel?
Nekem nincs Időprizmám hogy vadászat közben mást is csináljak, és nincs Vadászcsizmám, Vadászíjam meg hasonlók, így 70 CSP elvadászása vagy 3-4 órámba kerülne.
Ha érdekelne egyáltalán a vadászat.

Ne magadból indulj ki mindig, hanem egy őskő nélkül játszó játékos szemszögéből is próbálj rálátni a játékra. Ennek még én sem felelek meg mert havi 1-2 ezer forintot azért költök a végzetúrra.


Havi 4-5000 ft-ból top karaktert lehet nevelni. Ha te amögé bújsz, hogy 1000 Ft-ot költesz a játékra, akkor neked kell alkalmazkodnod a játékhoz, nem a játéknak hozzád. Persz sok múlik azon, hogy mire megy el az a forint, relikviakuponra vagy gradulátumra.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.11
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
289. hozzászólás - 2016.09.14. 19:33:51 (Válasz Offsboy #288 hozzászólására.)
Én már alkalmazkodtam a játékhoz.
A játéknak csak azzal a részével játszom ami érdekel, és annyit költök rá amennyit tudok és érdemesnek tartok.

Itt is csak azért szólaltam meg először hogy kiléphessek az arénából ha nem érdekel. Ennyi.

A többi, hogy hogyan játszom, milyen karaktert építek meg egyebek csak később jött. Anélkül hogy bárkit kérdeztem volna, tanácsot kértem volna. Nekem nem kell top karakter, csak a játék kedvéért játszom, úgy ahogy nekem tetszik.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 10
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
290. hozzászólás - 2016.09.15. 02:48:00
Teljes mértékben mindenben Rowinának adok igazat. Most pl. szülinap van de ahelyett, hogy ez alkalomból ők osztogatnának őskövet megpróbálnak rávenni minket, hogy némi apróságért cserébe rengeteg őskövet vegyünk és költsunk mert a játékuknak épp szülinapja van. Azonnal utalok majd aha...

Őskövet továbbra is PÉNZ NÉLKÜL, templomkristály és huségszilánk által fogok szerezni ahogy eddig is.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.63
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
291. hozzászólás - 2016.09.15. 07:29:40 (Válasz Cyrus Cronos #290 hozzászólására.)
Hogy te mennyire rosszul fogod fel, ez hihetetlen.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
292. hozzászólás - 2016.09.15. 08:04:54 (Válasz Cyrus Cronos #290 hozzászólására.)
A szülinapos szokta az ajándékot kapni. Cégek esetén pedig akciókkal kedveskednek a vevőnek/ügyfélnek. Szóval ez a része teljesen rendben van.
És mivel a kufárnál is van akció, tulajdonképpen őskövet spórolsz meg.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
293. hozzászólás - 2016.09.15. 08:53:12 (Válasz Mortal55 #291 hozzászólására.)
Attól hogy nem irom teljesen tisztában vagyok a dolgokkal (7 éve játszom) pusztán némi trollkodással és nemtetszéssel fejeztem ki a véleményem Miklós elszurt lépései és az üzletpolitika iránt (a TF-et is elcseszték, nemhiába játszanak ott is kevesen ahogy itt is).

Igy nyilvánitom ki, hogy erre a játékra soha nem fogok pénzt költeni.

Maradjunk ennyiben.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.63
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
294. hozzászólás - 2016.09.15. 08:58:41 (Válasz Cyrus Cronos #293 hozzászólására.)
Szerinted igazából kit hat meg hogy kijelented hogy nem költesz ésnem is fogsz, nem te vagy az első és nem is az utolsó, jelzem hogy én sem ma kezdtem ja és én is toltam sokat szinte nulla befizetéssel, de ez is kit izgat?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
295. hozzászólás - 2016.09.15. 09:28:27 (Válasz Mortal55 #294 hozzászólására.)
Senkit de jó érzés leírni.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.63
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
296. hozzászólás - 2016.09.15. 09:49:30 (Válasz Cyrus Cronos #295 hozzászólására.)
Ja hogy jól esik? Na akkor már mindent értek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
297. hozzászólás - 2016.09.15. 09:58:55
Két problémát látok így kb. egy héttel a bevezetés után.
1. Nincs elég barna myto és kezd halomban állni a diránium. Nem lehet elkölteni, mert nincs mire (maxol a barna) vagy nem lehet értelmesen elkölteni (ha nem akarok minden tulajdonságot növelni).
2. Nem látom értelmét a tárgyvásárlásnak. Egyrészt felesleges, mert csak "felugranék" a TOP-ba és abból semmi előnyöm nem lenne. Így 480-500-as harci erővel bőven tudok 10-es ellenfeleket leverni és kapom a dirániumokat (amit aztán nem tudok elkölteni ). Szóval mi az előnye a tárgyvásárlásnak? Engem a TOP úgysem fog támadni, mert kevesebbet érek nekik, ők elütögetik egymást. Másrészt brutál mennyiségű őskő kell, ha minden szinten háromszorosan vennék a cuccokat, 1 hét alatt mennyi őskövet is lehetett elkölteni, ha mindent maxoltunk? Nagyon durva ugrások vannak a fegyvereknél és a spelleknél már most, belekényszerítve a vásárlásba azokat, akik már elkezdték.
Ha ezeket összegzem, akkor a konklúzió az, hogy őskőért veszek fixen plusz tulajdonságokat a karakternek.
Pontszám: 9.25
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
298. hozzászólás - 2016.09.16. 08:49:34 (Válasz Kwisatz #297 hozzászólására.)
Egyetértek.

A csatlós felszerelések durván el vannak szállva, és milyen "rendes" a rendszer, piros téglalappal jelzi, hogy elavult a felszerelés...

Eddig naponta léptem harci szintet a csatlósokkal, ez azt jelenti, hogy napi szinten kéne kb 30 követ költenem..

Tehát vagy a kheszonos költséget viszik lejjebb, mondjuk 1000 kheszon helyett 100-ra, vagy az őskövest, 10-ről mondjuk 2-re....

A diránium kontra barna mytoval egyetértek.... a barna myto még asztrális kincsből is ritkán esik, talán 200 asztrális kincsből 1-2 darab, sajtolásnál pedig talán 2 db ( 20-as dög)

Egyszerűen nem tudom húzni azb állatokat, illeve hiába is húzom, mert egyszerűbb lenne felszerelést venni nekik...

Ez így be fog halni....

Ahogy már írtam korábban, nem véleményeztem a dolgot, mert ki akartam próbálni..

Sajnos azt kell mondja, hogy nem finomhangolni kell a csatlós arénát, hanem újragondolni....

De sürgősen....
A hozzászólást Syabo módosította 2016.09.16. 08:51:55-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.39
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
299. hozzászólás - 2016.09.16. 10:15:59 (Válasz Syabo #298 hozzászólására.)
jogos a meglátás
Pontszám: 6.69
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
300. hozzászólás - 2016.09.16. 10:34:32 (Válasz Syabo #298 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2016.09.16. 08:49:34
Sajnos azt kell mondja, hogy nem finomhangolni kell a csatlós arénát, hanem újragondolni....
De sürgősen....


Vagy lehúzni a WC-n...
(esetleg színesítő elemnek bent hagyni, hogy aki már végképp nem tud az idejével mit kezdeni, akkor molyolhasson a csatlósok fejlesztgetésével)
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője