Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
701. hozzászólás - 2018.08.27. 08:12:56
129-es harci szinten, 266 TP-t ad egy csata!
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 8.84
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
702. hozzászólás - 2018.09.08. 19:44:50
Hát ez elég érdekes..129-es harci szinten nincs csatlós tárgy, fegyver következne.. 130-as harci szinten meg már van új varázslat..
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 8.84
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
703. hozzászólás - 2018.09.08. 22:16:15 (Válasz Valheru75 #702 hozzászólására.)
Ez tényleg érdekes.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.89
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
704. hozzászólás - 2019.02.11. 08:23:41
Ma elértem , vagyis átléptem a 12000 csatlósharci erő összeget és lett a semmiből 40 arany lélekfókuszom
minden csatlóson a legjobb tárgy van éppen kifutotta cserét az összegyűlt keszontörmelék.
Nem adtam el semmi olyat ami helyett nem vettem másikat .
Aki már átlépte a 12000 harci erőt attól kérdezem, vagy a játékvezetéstől, hogy ez egy BUG vagy titkos ajándék ?
Pontszám: 7.91
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
705. hozzászólás - 2019.02.11. 10:11:04 (Válasz Fsanyi82 #704 hozzászólására.)
Vagy csak te is letoltál 2 üveg whiskey-t egy gyors kattintgatás után. Aztán meg jajj, ezt meg ki tette ide
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
706. hozzászólás - 2019.02.11. 11:18:34 (Válasz LanMaffia #705 hozzászólására.)
Nem volt el ad ható felszerelés nálam.
1-4 szintű bronz cucc szoktam csere idejére rájuk tenni majd az így le vett elavult tárgyat adom el, Aztán ehhez kell még váltani 2*1000 keszont és meg tudom venni á legfrissebb tárgyat rá
Nincs plusz felszerelés ami 40 fókuszt érne eladva
Pontszám: 7.91
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
707. hozzászólás - 2019.02.11. 11:38:54 (Válasz Fsanyi82 #704 hozzászólására.)
Átmegyek én is a V3-ra ingyen osztogatnak ezt azt
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.35
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
708. hozzászólás - 2022.09.04. 15:43:40
Sziasztok, próbálok képbe kerülni a csatlósokkal kapcsolatban, így leírom eddigi történemet és gondolataimat azzal a céllal hogy kiderüljön hogy nem vettem figyelembe valamit, vagy tényleg ilyen nehéz beindítani a csatlós arénát. Egyszer már megírtam ezt a posztot de mire a végére értem kijelentkeztetett a játék, megpróbálom rekonstruálni ismét.

1. Jelenleg 60-as szintű vagyok, eventekből, templomkristályból stb összesen 6 fétist szereztem eddig és 6 csatlósom van. Továbbá lett két mytoaffinitásom is, gondoltam jól fog jönni a napi két myto csomag, mivel a hagyományos módon úgysem tudok szerezni (65-ös szint alatt). A mai napig ezekből (plusz kárhozat verme + azóta asztrális kincs) összesen kb 80-90 esett mindegyikből, kivéve a barna ami csak 5.

2. Egy asztrális követ szereztem eventből, azóta vettem párat amióta a szintén 65ös tárgy elérhető közelségbe került a kereskedelem által. Így összesen két csatlósomnak vannak képességei.

3. A nehézség ott kezdődik hogy asztrális követ kéne szerezni, viszont ehhez nem őskővel csak asztrális kincseken át vezet az út. Viszont az akkori kb 40 nagyságrendű mytoból 8-ig tudtam felvinni a kincskeresés képességet, majd számolgattam:
8 kincskeresés -> 4% esély kincsre vadászatonként -> wiki alapján (nem tudom érvényes-e még) 5-6% asztrálcseppre -> ebből kell 10 egy kőhöz.
Tehát várhatóan 4000 vadászatból jönne egyetlen darab. Ezt a 4%-os esélyt pedig egyre nehezebb fejleszteni, ahhoz hogy még egy % növekedés legyen kell 19 myto, amiből egy új csatlósnál majdnem 3%-ot tudnék elérni, feltéve ha egy másik csatlósnál is megszerzem kövekkel (amikre épp ezzel gyűjtök) a képességet.

4. Szóval egyelőre az a konklúzió hogy a kincskeresésen elég nehéz fejleszteni, elégedjek meg azzal hogy 2 csatlósomnál van. Itt egy kis széljegyzet arról hogy mekkora szívás hogy a képességeket nem én választhatom ki: alacsony szinten van értelme a kincsnek meg a harcnak, 2 csatlóson 11 kővel sikerült 2 kincs és 1 harcot szereznem eddig. Én elhiszem hogy magasabb szinten van értelme a többinek, de jelenleg ez eléggé csak idő és őskőhúzás. Ha én választhatnám a sorrendet akkor ennyiből lenne 4 kincses és 3 harcos képesség (4+3+4 szürke).

5. Akkor végre kipörgettem kb 11 napja a harc képességet, noha a csomagokból eddig nem kaptam barna mytot. Elkezdtem arénázni, majd arra jutottam hogy nem nagyon van értelme, legalábbis annyira mint régen amikor a tutorialban kellett portyázni és mindenkinek egyforma a felszerelése és statjai.
Nem tudom mennyit harcoltam eddig, mert csak azt mutatja hogy 34 győzelem, 56 vereség, utóbbi méréseim alapján ehhez tartozhat 20-30 döntetlen is. Az első nap után figyeltem rá hogy mindig 160-as erejűt hívjak ki, de ugye ebben nem látszik még hogy kinek van felszerelése, innen adódik a kb 30%-os sikerráta.

6. Ahhoz hogy megerősödjek, tulajdonságot kéne növelnem, felszerelést venni vagy összeszedni még egy harcolósat.
- a harcolós csatlóshoz további asztrális kövek kellenek, a korábbi pontoknak megfelelően
- a tulajdonsághoz barna mytok kellenek, amikből egyrészt nincs sok, másrészt rengeteg kell. Ha jól értem csak akkor növelhetem 21-esre a tulajdonságokat, ha a harc képesség is 21-es, tehát 231 barna myto kell, ennyit a fentiek alapján nem mostanában fogok gyűjteni.
- vehetek felszerelést, ami kheszon törmelékbe kerül. Egyelőre 26 kheszon törmeléket szereztem, ezek egyrészt potyogtak a 110 csatából (30%-os sikerráta), másrészt asztrális kincsből (kb 5% a wiki szerint). Ahhoz hogy a leggagyibb felszerelést megvegyem, még ennek a háromszorosa kell, tehát több mint egy hónapos projekt.

Szóval itt tartok jelenleg. Szoktam ősköveket venni és felhasználni, de nem értem hogy ebben mi az elképzelés, eléggé ördögi körnek tűnik kevés ráköltésssel megoldani.

Aztán lehet hogy nem láttam hogy 65-ös szinttől alanyi jogon hozzámvágnak rengeteg asztrális kincset hogy legyen belőle myto meg kő meg kheszon, de egyelőre tényleg úgy tűnik hogy ha nem fizetek érte tovább az eddigi 100 őskőn túl akkor hónapokig malmozhatok a 30%-os győzelmű csatákkal.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.81
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
709. hozzászólás - 2022.09.05. 07:25:44 (Válasz Máté96 #708 hozzászólására.)
A csatlósozás alapvetően masszívan ősköves hobbi sajnos. Lehet kő nélkül is, de ahhoz durván fel kell húzni a bevételeket és alacsony szinten erre elég kevés az esély.

A felszerelés alacsony szinten annyira nem fontos, legyen egy varázslatot. Kb. szerencse az égbe, hogy te kezd a csatát, lelősz mindenkit varázslattal és kész is.

Asztrális követ szerintem be kell vállalni az elején legalább addig, hogy a sárga myto meglegyen, mert jól meg tudja dobni az elejét. Emellett a lehető legtöbb mytoaffinitás.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.91
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
710. hozzászólás - 2022.09.06. 16:11:37 (Válasz LanMaffia #709 hozzászólására.)
Őskő nélkül jó opció a minieventekből kivenni asztrális köveket, illetve ugye minden csatlósnak először a sárga, és a szilánkokból is csak kő, amíg mindnek nincs meg. Utána már jön annyi kincs, hogy tudsz finomhangolni.
Hosszútávú projekt, de többet ésszel, mint pénzzel.

Akinek nem számít az őskő, nyilván van rövidebb út - nekem nem volt, én így csináltam; ezért merem leírni és vállalni.

(Másképp fogalmazva:
Az utak, hogy jó legyél egy játékban.
1. Játékidő.
2. Gondolkodás.
3. Pénz.

Ha ebből mind a 3 megvan, TOP játékos leszel, nem kérdés.
Ha valami hiányzik,"csak" jó játékos lehetsz.
De például. Ha van eszed, és fordítasz rá időt, még mindig jobb vagy/lehetsz/leszel annál, aki sokat játszik és sokat költ, csak hülyeségekre.
És - megjegyzem - az észt pótolja/segíti, ha nálad tapasztaltabbakat/jobbakat kérdezel.
Meglepődsz, hogy milyen sokan mennyire segítőkészek. )

Szóval, hajrá!
Pontszám: 9.14
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
711. hozzászólás - 2022.09.06. 16:15:21 (Válasz Máté96 #708 hozzászólására.)
Ja, és igen.
Simán hozható eleinte a varázslattal a csatlósharc - nem mellesleg utána is ez lesz a legfontosabb; mindig varázslatból legyél naprakész elsősorban.
Pontszám: 9.14
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!