Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
561. hozzászólás - 2017.02.24. 09:17:15 (Válasz Bpetya75 #558 hozzászólására.)
Azért, mert nem csomagolom a véleményemet disney-s papírba, attól őszinte. A megfelelő gesztust megtettem, aki jobban ismeri a játékot az okát is érti.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.04
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
562. hozzászólás - 2017.02.24. 09:18:28 (Válasz Alendaar #559 hozzászólására.)
Költöttél rá foglalkoztál vele, meg lett a második helyed. Igen. Szerintem ezen nincs mit magyarázni, további jó játékot.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.05
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
563. hozzászólás - 2017.02.24. 10:18:22 (Válasz Dozer #549 hozzászólására.)
Pont ezt fogtam ki még régebben sima harc során. 4 csatlós egy ellen. És az ellenfél nyert, mivel neki sikerült kettőt lecsapnia, a másik kettő meg állva maradt. jelentettem is, hogy ez rendben van-e. Többet nem találkoztam ezzel, de az is igaz, nem csatáztam annyit lefelé.
Pontszám: 9.03
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
564. hozzászólás - 2017.02.24. 11:24:56 (Válasz LanMaffia #550 hozzászólására.)
Mikor jelezted felé, hogy a szerencsefaktorral probléma van? Én az élő talin kérdeztem rá és akkor mondta.
Pontszám: 8.14
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
565. hozzászólás - 2017.02.24. 11:27:30
Feltűnt már valakinek, hogy a saját harcoló csatlósainknak nem tudjuk meg nézi sehogy sem a max életpontjukat ?
Ha kémkedek valakit annak látom (elég magas egészség tul mellett magas csatlósnak is elég gyenge a max élete )
Pontszám: 7.83
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
566. hozzászólás - 2017.02.24. 11:29:23 (Válasz Fsanyi82 #565 hozzászólására.)
Meg tudod nézni, csata közben katt a portrédra.
Pontszám: 8.14
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
567. hozzászólás - 2017.02.24. 12:05:19 (Válasz Kwisatz #564 hozzászólására.)
január 9.-én.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.79
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
568. hozzászólás - 2017.02.24. 12:26:51 (Válasz LanMaffia #567 hozzászólására.)
akkor utána történt a módosítás, minthogy szóba hoztam, köszi az infót, figyelni fogom újra és számolgatni, bevallom azóta nem figyeltem, mivel elég lehangoló volt a válasza
Pontszám: 8.14
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
569. hozzászólás - 2017.02.24. 16:56:38
Nos, a legjobb szó a mostani első, "prototípus" jellegű, élesnek nevezhető csatlós viadalra, hogy mókás.

Mondom ezt azért, mert kicsit nekem is keserű a szőlő, holott félig-meddig még realitást is látok az eredményekben. Minden csak nézőpont kérdése.
Az mellékes, hogy a viadal előtt minden állatomnak a szintjének elérhető legmagasabb öltözéket vettem meg, és ez nem kevés befektetés volt, kicsit szívtam is a fogamat miatta.
Magam is 3.-ik vagyok a csatlós harci erő tekintetében, mégis kitettek a 4.-ik körben, mint a macskát dolgát végezni úgy, hogy ellenfelem harci ereje azért ~550-600 ponttal volt kisebb.
A végeredmény 2-2 állat mínusz és lényegében technikai K.O. született.

Ennek eredményeképpen magam is azt támogatnám, hogy mindenképpen addig menjenek a következő csaták már - ezt fogjuk fel tanulópénzes prototípusnak - hogy amíg mindkét félnek vannak vannak minionja, addig megy a csata.
NE technikai, hanem tényleges K.O-val lehessen továbbhaladni.

A másik, amit én személy szerint tudnék értékelni és nem hiszem, hogy egyedül lennék vele, hogy legyen valahol plafon a csatlós felszerelés költségében.
Jelenleg a csatlósaim 59-59-59-35. És ahogyan mások is mondják, horrobilis ár akár csak 1-1 állat fullos felszerelése, nemhogy 4, esetleg 5-nek.
Szóval én szívesen látnék egy plafont az árakban, ahogyan a karakterek felszerelésének ára is maxolt 55-60 őskőnél, azért itt lehetne maximum 200 őskő(értsd 20 aranyfókusz)/tárgy áron egy maximum határ. Még így nézve is közel 4x-es a szorzója a normálhoz képest.
Mondom ezt azért, mert a mostani szett, ami látok, az 150 őskő/darab.
De visszatérve, ha lenne egy plafon, akkor még mindig nagyon drága lenne, de egy fokkal, tényleg csak egy fokkal, de élhetőbb lenne a dolog, szerintem.
Mert minnél magasabb a csatlós, annál több kő, annál több pénz.
És innen már ténylegesen is a MasterCard-ok játéka lesz.
Most is, de talán még megfogható.

Szerk.: Elgépelés javítás.
A hozzászólást Paco módosította 2017.02.24. 17:18:17-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.82
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
570. hozzászólás - 2017.02.24. 19:36:56
Ahogy most volt az maradhatna, a kovetkezo meg lehetne utolso verig mint a bajnoki viadalon csak itt nem valtozna a medal szine
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.15
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
571. hozzászólás - 2017.02.24. 20:58:42 (Válasz Unr34l #570 hozzászólására.)
Az a véleményem, hogy a "sima" és az "utolsó vérig" rész maradjon meg a normál karakternek.
Itt pedig, ha pusztán a technikai részét nézem a dolgoknak, akkor reálisan addig érdemes tolni a harcot, amíg csak az egyik félnek marad harcoló állata. Hiszen ennek kicsit olyan "kakasviadal" feelingje van.
Valamint lényegében úgy hozna reális eredményt is, ami tényleg viadal lenne.
A hozzászólást Paco módosította 2017.02.24. 20:59:25-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.82
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
572. hozzászólás - 2017.02.25. 00:11:54 (Válasz Paco #571 hozzászólására.)
Értem én hogy ez mellett kampányolsz hiszen 3. vagy a csatlós harci erőben V1-en csak most nem volt szerencséd, de gondolni kell azokra is akik csak egy,kettő vagy három csatlóssal tud részt esetleg nem tudja még arra három csatlósra is megvenni a jó felszereléseket.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.76
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
573. hozzászólás - 2017.02.25. 06:14:04 (Válasz Unr34l #572 hozzászólására.)
De miért kellene gondolni?
A viadal arról szól, hogy az arra érdemesek versenybe szállnak és kiemelkednek a legjobbak.
Ha valakinek annyi van, amennyi és az van rajta, ami; azért máris "boostolni" kell, meg esélyegyenlőség?
Ez nem szeretetszolgálat, hanem viadal.

Mindenkinek van esélye a nevezésre, aki tudja teljesíteni a feltételeket. Utána már a vízözön.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.82
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
574. hozzászólás - 2017.02.25. 11:10:42 (Válasz Paco #573 hozzászólására.)
Akkor pont ezért nem kell hozzányúlni ,jó így ahogy van! Ne a pénztárca döntsön ki mennyi új legjobb felszerelést tudd venni a csatlósoknak hanem legyen stratégia aki 1-3 csatlóssal nevez és csatlós tulajdonságait úgy fejleszti hogy akár 4-5 csatlós ellen is sikeres lehet. Nagyon jól működik a harcrendszer!
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.79
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
575. hozzászólás - 2017.02.25. 12:25:07 (Válasz Unr34l #574 hozzászólására.)
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ne nevezzem be a viadalra a kisebb csatlósokat, mert azzal hátrányba kerülök? Akkor minek fejlesszem őket egyáltalán? A jelenlegi rendszerben a kisebb állatok harci ereje mondhatni negatív módosítóként hatnak a viadalon.
A hozzászólást Dozer módosította 2017.02.25. 12:27:16-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.91
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
576. hozzászólás - 2017.02.25. 12:59:24 (Válasz Dozer #575 hozzászólására.)
De nevezd és fejleszd addig tulajdonságait dirániumból és majd ha magasabb lesz a harci szintjük akkor vegyél rá jobb felszerelést.Akinek nincs Gyémánt csatlós csatakő és Zafír csatlós csatakő akkor már az ne is nevezzen vagy nem is nyerhet?

MÓD: Utolsó vérig menne akkor az egészséget legalább duplázni kellene hogy a közelharci képességeknek is legyen nagyobb jelentőségük.
A hozzászólást Unr34l módosította 2017.02.25. 14:03:36-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.18
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
577. hozzászólás - 2017.02.25. 17:37:41 (Válasz Unr34l #576 hozzászólására.)
Dozer álláspontja reálisabb. Képzelj csak el egy 20 és egy 50 fős sereget, a 20 fős legyilkol 23-at az 50es seregből, azok meg mind a 20an elpusztulnak. Hát csaholó kutya legyek ha ők a győztesek...persze belemagyarázni minden lehet, de azét vannak - egyeseknek - csatlós SEREGE, mert azok mérik össze az erejüket, nem annyi, mint amennyi a kevesebb félnek van. Pláne nem ha automatikusan a gyengébbek kapják az első pofont. Ultragáz.
(Ha elvi hiba van ebben, javítsatok ki nyugodtan.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.78
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
578. hozzászólás - 2017.02.25. 18:08:06 (Válasz Unr34l #574 hozzászólására.)
Ebben jelenleg mi a taktikai elem...?
Azért kapok ki, mert az ellenfelem pár ponttal többet sebzett, valamint, mivel kilövi a gyengébb csatlósomat és a nagyok meg ott maradnak és ebből a helyzetből adódoan a 2-2 miatt ő megy tovább?
Csak mert nálam is ez volt a helyzet: kidőlt a kicsi és 1 nagy, de a másik 2 nagy még ugyanúgy ott volt. Ők meg csak állnak és integetnek, majd feladják?
Kérlek, ne nevetess.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.82
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
579. hozzászólás - 2017.02.25. 23:01:45
Vagy küzdjenek először az erősebb csatlósok majd csak utána a gyengébbek. Így nem lesz hátrány ha vkinek több csatlósa van de kicsi is van köztük.
Pontszám: 6.66
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
580. hozzászólás - 2017.03.08. 08:19:07
Vicces hogy bár a piros szöveg ott van hogy nem neveztem még a bajnokira, de mikor rákattintok akkor nincs a bajnoki oldalon nevezés gomb. Sőt, azt írja "Kis türelmet, az aktuális viadal eredményei hamarosan elérhetők lesznek!"
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.68
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!