Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1641. hozzászólás - 2017.01.26. 12:47:57
Jut eszembe erről a hétről:

"Van aki ésszel, van aki pénzzel,
Van aki egyszerű, puszta kézzel.
Van aki tudja, van aki érti.
Van aki az életét se félti.
Van aki mindig, van aki egyszer.
Van aki gyűlöl, van akinek tetszel.
Van aki ellened, van aki érted.
Úgy kapod, ahogy kérted.
Az életedet úgy kapod, ahogy..."


https://youtu.be/6hg9-0b3yWU
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.02
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1642. hozzászólás - 2017.01.26. 13:06:06 (Válasz mist #1639 hozzászólására.)
Nem szorulok a sorszámos cetlidre, de azért kösz a burkolt elismerést(tán azért, mert túl sok a hasonlóság köztünk emberileg? )
Viszont egy nagyon fontos észrevételem van, meg is kérdezlek: karakteredet és a szövetségedet látva az a bömös hitelre van, vagy esetleg a szüleidé?
Felvenném az itteni hangulatot, csak sajnos mist épp lefarolt tőlünk, így továbbra sem látom a jövőnket V6 SZB-ben(2 szerveren nem vagyok hajlandó taktikát gyártani, bőven elég a V5 is).

Ui.: a helyesírásodat nézd át újra, akár kérj segítséget is hozzá egy okos embertől.
Uii.: természetesen Don Gattonak címeztem a választ.
A hozzászólást Tivornya módosította 2017.01.26. 14:30:32-kor
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 7.63
kedvenckaspókFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1643. hozzászólás - 2017.01.26. 19:13:05 (Válasz Don Firenze #1615 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2017.01.09. 20:15:43
Neo, sok mindenben nem értünk egyet, de amit leírsz abban igazad van.
Az történt, hogy amikor a padlóra kerültetek, akkor el kellett volna vágnunk a nyakatokat és a véretekbe kellett volna folyatnunk benneteket.
Már bocsánat.

Így jött ki. Nagyon nagy gratula Nektek!


Ritkén nézek fel, de ez rögtön kiszúrta a szememet! Nem vagyok egy nyelvtantanár, de nincs itt egy kicsit nagy képzavar?
Vérünkbe folyatni? Ezt hogy képzeled? Talán a Terminátor3 adott ihletett?

Vérüket folyatni, majd vérükbe fojtani két külöböző j-vel, kedves belga barátom.
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 7.96
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1644. hozzászólás - 2017.01.26. 20:25:14 (Válasz kaspók #1643 hozzászólására.)
Még egy nyelvtan náci, komolyan mondom mindenki a Grétsy László Egyetemre járt... Gyerekek letépem a tökömet, s igen rosszul írtam, de a lényeg változatlan.

Más.

Nem fogom javítani, így marad.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.26. 20:33:18-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.01
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1645. hozzászólás - 2017.01.30. 12:24:38
1/0

Gratula ehhez a fordulóhoz, szép volt.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.02
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1646. hozzászólás - 2017.02.06. 12:04:55
2/1
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.02
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1647. hozzászólás - 2017.02.06. 20:55:15
Az Ászra várva

https://youtu.be/kn3Q42xlVZI
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.02
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1648. hozzászólás - 2017.02.12. 14:09:00
Tudom, hogy Miklósékat nem érdekli, de ismét, sokadik alkalommal ideírom, amit már mások is:
Miért engeditek, hogy egy pár fős kis szövetség, amiben 1 aktív ember van, tönkretegye az egész SZB-t?
Nem fair, hogy 1 ember minimális ütéssel bucira verjen mindenkit, mások meg vért izzadva küzdenek a TOP helyekért. V5-ön bejött egy ilyen "noname" szövetség, ami korábban nem is létezett és már most minden eddig bajnokot laposra vert így.
Gondolkozzatok el rajta, kérlek, és ne engedjétek meg ezt, nem erről szólna a Bajnoki szellemisége.
Pontszám: 7.68
népszerűDojca MojcaNő
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1649. hozzászólás - 2017.02.12. 14:59:19 (Válasz Kwisatz #1648 hozzászólására.)
Tisztelt Kwisatz Úr!

In medias res.

Nincs arról szó, hogy egy ember lenne a Salto Mortale szövetségben. Mindenki pontosan üt és megfelelő mértékben.
Lelketlen Úr, a V6-os Hullaszag R.t Taktikusa elfogadta a felkérésemet, és Ő írja a taktikát nekünk.
Hozzá kell tennem Kwisatz Úr, hogy és itt majd aláhúzom, 9 ember munkája van benne.
Szeretném, ha az elmúlt időket, amiket Leonárd, vagy, mint én Emilya eltöltöttünk a JólesőHullaszag kötelékeiben, az egy remek emlék maradjon,s itt hívnám fel a figyelmet, hogy annak idején miatta és miattam is lett a szövetség az ami. Ti tovább vittétek, és a V5 legmagasabb helyére röpítettétek.
Tisztelet ezért, de mi is elvárjuk a tiszteletet.

Annak okán és kapcsán, hogy:

Nem egy 2-3 fős troll szövetség vagyunk, hanem múlttal, emlékekkel, tudással rendelkező játszó és alkotó csapat.
Megértésedet kérem, nem ellenetek vagyunk, hanem magunk mellett.
Tisztelettel:
Emilya-Zsolt
A hozzászólást Dojca Mojca módosította 2017.02.12. 15:00:28-kor
Salto Mortale-IWKM-Akarok-Tudok-Leszek "Piros a vér és zöld a remény,fehér hóban száz szökevény."
Pontszám: 7.94
kedvencDoomlord120290Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1650. hozzászólás - 2017.02.12. 14:59:30 (Válasz Kwisatz #1648 hozzászólására.)
A hozzászólást Doomlord120290 módosította 2017.02.12. 15:31:18-kor
---
Pontszám: 5
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1651. hozzászólás - 2017.02.12. 15:33:22 (Válasz Kwisatz #1648 hozzászólására.)
Szia! Ajánlom olvasásra v5 - ös karakterem bemutatkozását...
( Jégszívű Leonárd)

Valóban bucira verünk mindnekit. Köszönjük a bókot Mondjuk 9 aktiv taggal, de nem tudhattad, hogy majdnem minden v6 -os harcosunk aktiválta magát V5- ön is...


Amugy meg ti sem gondoltátok, hogy nem jövök vissza a lelketekért
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2017.02.12. 15:39:53-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.58
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1652. hozzászólás - 2017.02.12. 16:01:30
Jégszívű Leonárd - 1. szintű végzetúr
25. szint alatt van a 9 karakterből 6. Vagyis nem játszani jöttetek vissza, hanem csak és kizárólag az SZB miatt. Amíg a szabályok engedik, addig ezt meg lehet tenni, de attól ez még nem lesz etikus cselekedet.
Majd viccből indítok minden világon egy 4 fős szövetséget és heti 300 PP-ből vígan megnyerem az SZB-ket. Biztosan örülni fognak ennek mindenhol.
Ti is csak addig tudjátok ezt megcsinálni, amíg a V1-en el nem kezditek, ha majd Offsboy-jal, Lannal meg Arielllel is megjátsszátok ezt, talán akkor lesz majd változtatás, addig nem sajnos.
Pontszám: 7.28
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1653. hozzászólás - 2017.02.12. 16:07:35 (Válasz Kwisatz #1652 hozzászólására.)
Elég sokat panaszkodtunk mi is és Leóék is az 1 fős szövetségek miatt. Semmi változás. Nem is hiszem, hogy lesz. Nincs benne pénz, nem érdemes vele foglalkozni.

A problémára úgy a legegyszerűbb felhívni a figyelmet ha szándákosan van generálva.

Nem hiszem, hogy Leóék ezért csinálnák, de ha a szabályok engedik akkor miért ne?

Előbb utóbb majd rájönnek, hogy ez nem jó így. Addig meg marad a figyelemfelkeltés és a panaszkodás.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.02.12. 16:09:18-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.34
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1654. hozzászólás - 2017.02.12. 16:12:32
1es szintű karik mit pofáznak itt bele a játékba ?
31 szb ütéssel összesen mióta létezik a kari

nevetségesek vagytok komolyan , nem , mintha engem különösebben érdekelne hogy valakinek attól van magömlése hogy direkt szopatva a normális játékosokat bohóckodnak itt .

Végeredmény sem izgat .

Viszont azt valahogy nem értem , hogy egy egyes szintű szövitag akinek kerek nulla le az építése egy 1.1. millás kúttal rendelkező szöviben hogy a bánatos f@..ba tud szb be bele ütni mikor nem teljes jogú tagja a szövinek ?
Pontszám: 6.89
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1655. hozzászólás - 2017.02.12. 16:15:38 (Válasz Kwisatz #1652 hozzászólására.)
Tudom fáj a vereség, megértem....

Most jöttem valóban. Egyenlőre kicsi vagyok, de nagyra növök hamar. Akiknek nem volt V5 - ös karaktere azok elölről kezdték. Én meg nem tudtam kicsalni régi karakterem kódját ezért kénytelen voltam újat inditani...
Szóval nyugi, maradunk... nagyok leszünk... erősek maradunk...izgalmasabbá tesszük a játékotokat...
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.58
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1656. hozzászólás - 2017.02.12. 16:22:23 (Válasz Fsanyi82 #1654 hozzászólására.)
Sokak szerint nem bohóckodom, hanem egészen jó szb taktikát irok...
Csak abba tudtok belekötni, hogy egyenlőre egyes szinten vagyok? Nem kaptam vissza Ed -et. Én is sajnálom...
No de ütottünk azert közel 1000ret , minden tag kivette a részét !! En kevesebbet mert kicsi vagyok...Még!!

...mondom nyugi, maradunk, nagyok leszünk, ellenfelek leszünk...
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2017.02.12. 16:25:52-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.58
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1657. hozzászólás - 2017.02.12. 16:24:02 (Válasz Lelkes999 #1655 hozzászólására.)
novemberbe masztál vissza a v5 re azóta összesen van 34 nyertes csatád egyre nulla tp kaptál többire nevetseges semennyi le
épitesed semennyi , 2017 februárt írunk

miért érzem azt, hogy nektek itt valakik(kel)vel problémátok van , hogy keményen taktikáztok vagy tényleg ennyire unalmas a többi világ, hogy ide jöttök hónapokkal ezelőtt és most hirtelen felindulásból játszatok a keményet

Nem kell hozzá sok ész hogy minimális ütéssel zsebelni lehet az első helyet , ezt felesleges bizonygatni itt .menjetek játszatok tamagochival , akik meg pénzt időt energiát áldoznak bele azokat hagyjatok a többi normális szövivel játszani
Pontszám: 6.89
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1658. hozzászólás - 2017.02.12. 16:27:35
2016 novemberében lépett be a kari abba a szövetségbe és van képed azt írni hogy gyorsan fejlődsz? level 1es még mindig.....
Pontszám: 7.06
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1659. hozzászólás - 2017.02.12. 16:33:26 (Válasz Fsanyi82 #1657 hozzászólására.)
Meglátjuk milyen karaktert hozok össze...
Amugy az a durva srácok, hogy ha csak kicsit vissza olvasnátok láthatnátok, hogy mennyire ellene vagyok a trollkodásnak. Petíciót irtam ez ügyben Baratynak , ami ebben a topikban meg is jelent. Azert nem indultam el ezzel a karakterrel mert reméltem vissza kapom a régit. Nem sikerült. Ha az megnyugtat beirom a levelezésemet Dikoval...

Ui : amugy meg basszus, ha akarnék ezzel az inspiracioval csináltatnék pikk-pakk egy gagyi karaktert. En viszont nem azt akarok. Remélem ez ellen nincs kifogásod
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1660. hozzászólás - 2017.02.12. 16:35:06
illetve bukik a 9 fő munkája sztori is mert kössem nevű tag konkrétan egy csatája van , marad a 8 fő de szerintem ha tovább nézem a tagokat hamar kiderülne max 3-4 en üttök és még a napi 10 et sem fejenként mert a nagyobbaknak sincs még semmi relikviája sem szövimedálja sem amit szb ből lehet szerezni

másik oldala mit nyertek ha nyertek ?

Na de Grat komolyan a kis kapuk ki játszásában jelesre vizsgáztatok ez biztos .
Pontszám: 7.84
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője