Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aserion

Oldal: 12
Dátum: 2009.05.26. 09:56:32
Idézet: LoWs - 2009.05.25. 22:51:29
Szerintem nem kell annyira nagy dolognak nézni ezt a V3-at, (ott vagyok lvl6os). De most azt érzem, hogy annyira sok az egy-két tagú szövi és sokan annyira passzívak az egésszel kapcsolatban, hogy inkább lennék V1-2ben lvl1 minthogy azt lássam, hogy még 5-10 szint közelben sincsen olyan szövetség amiben 10 feletti az aktív taglétszám


Lehet igazad van. Csak ebből a szövetségi háborúskodásból van elegem. Annyira nagy értelmetlenségnek tartom mikor ott a portya helyette. A pusztítás citadelláról már ne is beszéljek. Az meg külön öröm, hogy elég 5 tagnak aktiválnia. És nem tudom, hogy ki az az 5. Így nem tudom kirúgni az engedetlenkedőket. Persze buta vagyok, mert tényleg anélkül beszélek a v3-ról, hogy tudnám mi ott a dörgés. Ennyiben igazatok van. Gyakorlatilag csak remélem, hogy a háború meg citadella nincs benne. Lesz egy kis időm tényleg megnézem mielőtt fecsegek. Vagyis már fecsegtem de mindegy
Dátum: 2009.05.26. 09:51:47
Idézet: Gort - 2009.05.25. 16:42:44
Gondolom senki sem tartaná igazságtalanságnak, hogy úgy egy pillanat alatt ti lennétek a legmagasabb szintű karakterek a V3 szerveren. Ó, nem, az egy cseppet sem lenne igazságtalan.


Teljesen mindegy szerintem. Erre nem is gondoltam, meg nem is érdekes. V1-en meg V2-n is vannak akik messze meghaladták a többieket. Na és? Attól még te tudsz játszani nem?
Dátum: 2009.05.25. 13:38:43
Na jó de te csak az óriásiakat nézed? Sajna ez így kevés információ. 88-as szerencsénél nálam is előfordult 4-5 egymás utáni apró vad, de biztosan állítom, hogy annak idején mikor még nem foglalkoztam a szerencsével jóval több volt. Most már inkább normál, nagyobb vadakat kapok. Én úgy látom nálad előfordult 2-3-szor egy 3-4-es apró sorozat és ettől kiakadtál. Csak hogy:
1. a szerencse attól még szerencse. Tehát lehet átlagon felül szerencsétlen voltál abban a 210 vadászatban és nem vetted észre a kompenzáló hatást
2. több ezer vadászat után állapíthatnád meg, hogy növekedett e vagy sem, mert ennyi érték nagyjából kiegyenlíti a szerencse ingadozását
Dátum: 2009.05.25. 13:25:04
Persze én nem úgy gondoltam, hogy mindenki 1. szintről induljon. Ennek semmi értelme. Itt voltam a játék indulásakor amikor még nem volt v3. A karakterem nem akarom 1. szintről kezdeni. Meg senki se.
Dátum: 2009.05.25. 09:29:46
Jó lenne ha egy teljes szövetséget át lehetne helyezni a 3-as világba. Ha jól tudom ott nem annyira jellemzőek a szövetségi háborúk.
Dátum: 2009.04.17. 08:33:02
Idézet: cirip - 2009.04.14. 21:33:06
Idézet: Aserion - 2009.04.14. 21:12:38
Az a gáz, hogy a térkapuzást/epikus csatákat lehetetlenítik el. És nem tudunk ellene tenni. Ez igazságtalan. Mindig folyamatosan jönnek. Szóval ez így nem jó.

Velünk már többször is előfordult, hogy a háborús fél szünetet kért egy epikusnyi időre. Próbáljatok meg ti is beszélni az ellenfeleitekkel.


Köszi. Megpróbáljuk.
Dátum: 2009.04.17. 08:31:41
Idézet: cirip - 2009.04.14. 21:33:06
Idézet: Aserion - 2009.04.14. 21:12:38
Az a gáz, hogy a térkapuzást/epikus csatákat lehetetlenítik el. És nem tudunk ellene tenni. Ez igazságtalan. Mindig folyamatosan jönnek. Szóval ez így nem jó.

Velünk már többször is előfordult, hogy a háborús fél szünetet kért egy epikusnyi időre. Próbáljatok meg ti is beszélni az ellenfeleitekkel.


Köszi. Megpróbáljuk.
Dátum: 2009.04.14. 21:12:38
Idézet: winnie - 2009.04.13. 07:32:24
Idézet: Aserion - 2009.04.12. 19:12:42
Nem lehetne kivenni az egész játékból a háborút. Nagyon felesleges amortizáló elem. Ha valaki csatázni akar arra ott a portya. Hiába van max. béke csarnokunk állandóan háborúban állunk és így nem tudunk rendesen vadászni/építeni , de a legnagyobb baj az, hogy az epikus szörnnyel se tudunk foglalkozni. Az egész játékélményt lerontja.


látod, a sok korlátolt inkább lepontoz (nem sok, kiszámítható a pontszámból mennyi, mert csak egyest mernek adni), de nem válaszolnak, mert az már nem megy. a legtöbbeknek amortizáló, de amíg némelyeknek potya LE illetve színesítés, addig kapni fogod az egyeseket.


Felőlem pontozzanak, de én elég sok szövit láttam széthullani, mert állandóan keményen mindent megkövetelve háborút háborúra halmoztak. Azok hullottak szét akik támadtak (persze kivételek vannak). És például a mi szövink duzzad a lélekkutunk is nagyobb, mint az erős támadó szövetségé akik tagban is csökkenek (tudom, mert visszatérőek és figyelem, hogy haladnak). És ez azért van, mert elhülyülünk élvezzük a játékot és nem katonás rendbe gyűjtjük a leigázott szöviket. Én ezt nem is bánom. Sokat nem vonnak el szerencsére, mert akkor a karimat is törölném.

Az a gáz, hogy a térkapuzást/epikus csatákat lehetetlenítik el. És nem tudunk ellene tenni. Ez igazságtalan. Mindig folyamatosan jönnek. Szóval ez így nem jó.
Dátum: 2009.04.12. 19:12:42
Nem lehetne kivenni az egész játékból a háborút. Nagyon felesleges amortizáló elem. Ha valaki csatázni akar arra ott a portya. Hiába van max. béke csarnokunk állandóan háborúban állunk és így nem tudunk rendesen vadászni/építeni , de a legnagyobb baj az, hogy az epikus szörnnyel se tudunk foglalkozni. Az egész játékélményt lerontja.
Dátum: 2009.01.19. 13:53:55
szereted a végzet úrat?
igen
nem
nemtudom
elmegy

És ezt már nem tudom értékelni, mert el van fogadva jó kérdésként. Aki ilyeneket ír egyből megtagadnám a kérdésfeltevést (meg annak is aki elfogadta).
Dátum: 2008.12.24. 10:03:31
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a 3. világbeli békésebb szabályrendszer, de egyenlőre mégsem fogok beregisztrálni oda, mert nem akarom törölni a karaktereim (főleg a szövetség miatt, de lehet még meggondolom) és 3 világ már sok nekem (a kérdőívben ilyen lehetőség nem volt ezért a 2. kérdésnél kénytelen voltam a nem, nekem ez nem kihívás-t nyomni pedig nem ez az igazság).
A legjobban annak örülnék, ha a 2. világot alakítanátok át a 3. szabályrendszere alapján.
Dátum: 2008.10.30. 11:29:04
Nem tudom volt-e már erről szó (túl hosszú a topik nem nézem át), de én az ilyen kérdéseket:
Mikor készült el a 4-es Metró?
2006
2008
még nem készült el (ez a jó válasz)
2001

Alapból rossznak ítélem, mivel ez csak a jelenre vonatkozik. Két év múlva (gondolom akkor is benne marad a kvízben) már nem lesz rá jó ez a válasz. Bele kéne írni a szabályba, hogy olyan kérdéseket ne tegyenek fel amire a válasz csak a jelenben érvényes, illetve most még csak sejteni lehet, hogy mi lesz a válasz.

Vagy például ilyen az mikor a választ lehet tudni, de a kérdést úgy teszik fel, hogy "A jelenhez képest mikor........". Ez megint rosszul feltett kérdés. 2 év múlva megint más lesz a jelen.
Szerintem ezeket bele kéne tenni a szabályleírásba a kvíz menűpontnál.
Dátum: 2008.10.13. 12:17:01
Idézet: Kocos - 2008.10.11. 00:20:34

A 16-os számrendszer számjegyei a 0-15. Amit te irtal, az csupán egy (jellemzően számítástechnikában használt) jelölés a számjegyekre, így a kérdés valóban helytelen.


Lehet igazad van, de direkt megnéztem jó pár oldalt és mindenhol ezt írják a 16-os számrendszer számjegyeinek: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F . Ja és mindenhol számjegyeknek nevezik a betűket is. Igazán érdekes az a gondolat, hogy a számítástechnikában így jelöljük a matematikában meg 0-15-ig Mondjuk ez elég nagy butaság lenne, mert elég nehezen írnál le egy számot lévén, hogy 15 az lehet 15 és 1 és 5. Vagy esetleg az indiánoknál 0-9-ig utána FehérBika, FeketeSolyóm stb.... De ettől függetlenül lehet igazad van és máshol máshogy jelölik.
Dátum: 2008.10.10. 21:07:33
Hát igen. Ahogy olvasom a hozzászólásokat az tűnik ki, hogy nem valami okos dolog, hogy a felhasználók írnak és értékelnek. Rossz kérdésnek adták ki az én kérdésemet mely így szólt: Melyik a 16-os számrendszer számjegyei? A jó válasz persze 0-tól F-ig.
Gondolom túl nehéz a kérdés Beírod a google-ba egyből kiírja neked.
Bezzeg az olyan kérdések, mint:
Hogy hívták Drizzt Do'Urden fekete párduccát?
Vagy:
Ki játszotta a Harry Potter filmben a gonoszt? stb. stb. bennt maradt.

Ez árulkodik Magyarország (no meg a világ) műveltségéről. Eléggé lehangoló. És egyre több ilyen ostoba kérdésekkel találkozok.
Oldal: 12