Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.04.07. 23:22:42
Idézet: Kocos - 2013.04.07. 16:57:20
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája*


És azzal mire megyünk? Ki adja fel a hoszzú évek óta fejlesztett szövetségét, és a saját világának spec szabályait vagy kezd új kariba egy új szerveren? Nyilván lenne példa mindkettőre, de szerintem a többségnek ez nem megoldás.
Ez kiragadott rész, így írtam:
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája* és azon felül nincs semmi költség, minden játékon belül elérhető dolog szabadon használható - őskő költségek eltűnnek az árból a LE, LGY, stb. nem őskőárak maradnak. Bárki bármely világról ideteleportálhat az első havidíj kifizetésével.
Azért volt ez a gondolatom, hogy ne kelljen újraindulni a karikkal, de aki nem akar havidíjazni annak is maradhasson a jelenlegi felállás.
Majd Ariel rávilágított a jobb megoldásra amit én el is ismertem, hogy úgy jobb.
Idézet: Ariel - 2013.04.07. 14:03:37
Miért kell ehhez új világ? Holnaptól jöhet a havidíj. Ha azt választod, minden elérhetővé válik, ami egyébként őskőbe kerülne. Ha nem választasz havi előfizetést, akkor maradsz a mostani rendszerben, és arra költesz, amire akarsz.
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 14:14:57
Igazad van, megzavarták az agyam a közelmúlt történései


Lehetőleg ne egy kisebb dialógból kivágott félmondatot véleményezzünk, hanem az egészet.
Dátum: 2013.04.07. 15:24:34
Nem, nem azért fizetünk havit, hogy egyszer beüzemelnek valamit és aztán csak aratnak havonta, hanem, hogy folyamatosan teszik a dolguk, javítják amit kell, fejlesztik amit lehet.
Dátum: 2013.04.07. 14:14:57
Igazad van, megzavarták az agyam a közelmúlt történései
Dátum: 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája* és azon felül nincs semmi költség, minden játékon belül elérhető dolog szabadon használható - őskő költségek eltűnnek az árból a LE, LGY, stb. nem őskőárak maradnak. Bárki bármely világról ideteleportálhat az első havidíj kifizetésével. Ezután pedig mehet a játék kb egyenlő esélyekkel.

* ~2600 Ft, kb 1 éve Miklósék ezt írták olyan határszámnak ami nem olyan sok és bárki kijön belőle kényelmesen a játékot teljesértékűen játszva.



Még magam sem tudom, hogy viccnek szántam vagy komolyan, csak úgy eszembe jutott
Dátum: 2013.04.07. 11:55:35
Ha bárki tudna és akarna ilyen karit nevelni az a vetélytársad lenne vagy az is
Ha törölni nem akarod, jegeld akár egy kis saját alapítású semmi más célra nem használt szöviben, ha nem fér el a Gaia-ban.
De másnak adni és tudni (vagy látni, ha visszatérsz/rápillantasz), hogy leépül az rosszabb a törlésnél és a jegelésnél is - szerintem.
Dátum: 2013.04.06. 09:24:13
Ez a ki nevet a végénes példa nagyon üt
Dátum: 2013.04.06. 09:22:17
Maga a napi ajánlatok jók*. Az áruk erősen vitatható. A játék minden részét kihasználni akarók vagy időt megtakarítani akarók vagy gyorsabban haladni akarók költségei drasztikusan nőnek, ez vitathatatlan.
Én azt hiszem élek a napi ajánlatokkal (amelyek számomra értékesek a 31-ből) és leállok a szerencsekerékkel, talán a +TP-s állatcuccokkal is, marad nekik a gradu és a lassabb haladás, de hova siessek, eddig is csak annyit vadásztam, míg tele lett a 10 hízó hely.

A napi ajánlatok fix pénzért fix jutalmat ad, nincs más dolga a nem milliomos játékosoknak, mint minden fix költségű rizikós dolgot abbahagyni és az ezen spórolt köveket az ajánlatokba fektetni.

Az egyik szemem sír a másik nevet.



* Azoknak akik havi átlag 2600-at rá tudnak szánni legalább a játékra (ha kéthavonta ötezret vagy más tételben az már mindegy).
Dátum: 2013.04.04. 17:05:58
Akár lehetne minden karinak egy kristályklónja folyamatosan is, nem csak kufár alatt.
Dátum: 2013.04.04. 15:04:32
Szerintem mindegyikben volt az első 15 szinten, a többit nem tudom.
Dátum: 2013.04.04. 14:50:34
A szövi épületeket V4-en azért "nem lehet" felhúzni ilyen alacsony szinten, mert kőkemény verseny folyik a 2 tábor közt (még ha nem is látványos) és minden ami nem az erőforrás szerző szakik maxolását segíti elő, hanem esetleg még hátráltatja is az káros a verseny végkimenetelét nézve. Építeni erőből csak akkor fognak V4-en amikor már az EF, speki, TT, építés és egyebek elértek egy bizonyos szintet, addig nem.

Ugyanez a verseny ami kötelezővé tette a feladatokat V4-en. Annyi plusz LE (és CSP az első 7 szinten) van belőle, hogy simán eldöntheti a versenyt, ha az egyik fél csinálja a másik meg nem.
És aki gond nélkül kidekázhat minden küldit a feladatokból minden szinten minden jutalmat összeszedve ezáltal az mondanom sem kell mekkora előny azzal szemben aki ezt nem tudja megtenni ugye?

Röviden, ennél sokkal profibban is le tudják írni páran.
Dátum: 2013.04.04. 14:42:57
Megjelent a Napi rutinok oldalon a Napi ajánlat.
Nekem elsőre 5 őskőért 10 szubplazma.
Más tapasztalatok?
Dátum: 2013.04.04. 14:35:48
Azt nem írták és nem is tűnik annak, mert választható a listából, de tesztelni nem tudom, mert V1-en kész van, V4-en meg nincs rá se kövem, se LGY-m.
Dátum: 2013.04.04. 14:21:29
Igen. Bocs, ha félreérthető volt
Megjegyzem sosem dekáztam még ki mindent a vadászaton kívül, V1-en semmit, de V4-en egy Feladatsorból dekáztam már kettőt és a hivatalos infó ÜSZ-ről is az volt, hogy a vadászóson kívül korlátlan.
Dátum: 2013.04.04. 13:50:55
Max-1 darabot. Azért írom így, mert szinttől függően változik a feladatok száma, de mindegyikben van 1 db vadászós, amit nem lehet dekázni, a többit igen, mindegyik költsége 10 őskő.
Dátum: 2013.04.04. 13:31:12
Baraty és Miklós is segíteni fog. Tudnék tippelni, hogy neked ki válaszolta, azt - ha nem is szó szerin így írta - hogy így jártál
Dátum: 2013.04.04. 13:28:13
Gyakorlótér, Védőfal és Nekrofun fókusz is számít.
Dátum: 2013.04.03. 19:44:16
Attól nem fog több óriást találni, csak a LE értékekben kisebb lesz a szórás és, ha megfelelő szinten tartja, akkor minden vadász LE-re kap +5%-ot.
Dátum: 2013.04.03. 17:34:38
Írj ÜSZ-re, akkor utána néznek a játékvezetők.
Dátum: 2013.04.03. 17:06:18
Ó, lehetséges, hogy volt a listán ilyesmi is amikor a Faktoriális dolgokkal foglalkoztunk, amiből csak az maradt meg, hogy felkiáltó jelet kell tenni a szám/betű mögé, de az az anyag az egyik gyengém.
8. osztálytól az erős és gyenge hármas közt ingadoztam, de az érettségi inkább gyakorlati dolgokat tartalmazott, kevésbé lexikális tudást vagy elméleti matekot, inkább életszerű témákat sikerült kifogni, így lettem 4-es. Magyarból meg a 3-as alsó határát sikerült megcsípnem ami kb reális is volt, szóval e kettő eredményezheti, hogy fingom nincs az ekvivalens dolgokról... legalábbis eddig, azt hiszem most megjegyeztem egy időre


Mellesleg ÜSZ-ről is megkaptam a választ arra, amire te is válaszoltál itt, csak ott előbb kérdeztem és lényegében ők is ezt mondták, hogy jól működik, csak másképp fogalmaztak. Szóval tetszik-nem tetszik ennyit kell gyűjtenem/nünk.
Sok sikert mindenkinek!
Dátum: 2013.04.03. 15:42:59
Inkább nyugtatót igyon, mint kávét, mindig nagyon pörög