Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2013.04.10. 17:19:09
Pechpont: 107


A pechpont csak esélyt növel...
Meg nem veszek ilyesmit...
Dátum: 2013.04.09. 17:20:52
.
Dátum: 2013.04.05. 20:30:42
Csináltam egy karit a V2-ön... Megnéztem a karit és érdekel. Írtam priviben!
Dátum: 2013.04.05. 15:59:34
Köszi!
Dátum: 2013.04.05. 15:11:10
A lopás szakinál befolyásoló tényezö e az hogy nekem mennnyi a lopásom az ellenféléhez képest?
Az egyik szövitársamat most szedték le 26 kaviccsal és 120-as lopás szakija van. Olvastam má rerröl régen valahol, de nem jut eszembe hogy hol.
Dátum: 2013.04.04. 21:57:30
Azta... jól lepontoztatok... Pedig semmi rosszat nem írtam... Pontozzatok mán vissza lécci! Szülinapom van, ennnyi mán csak kijár nekem...
Pedig levágtam annak a mondanivalóját amire válaszoltam...
Dátum: 2013.04.04. 21:30:46
Azta... Ez kicsapta a biztosítékot.... Ez jobb mint a szülinapi ajándékaim amit ma kaptam...
Dátum: 2013.04.04. 21:29:22
" Most, hogy a világok közötti transzfer lehetősége megnyílt, Az Illuminati Lovagjai szövetség felvételt hirdet V1-V2-V5 játékosok számára a V3 szerveren, de V3-as játékosokat is szívesen várunk, ha előtte átlépnek valamelyik másik szerverre és vissza. "

???????????????????????????????????


Ez meg mi?! Mi a túrónak kéne egy V3-as karinak átlépni és vissza menni a V3-ról, hogy egy V3-as szövihez csatlakozhasson?

Csak nem fejpénzt kaptok Miklóstól???!!!
Dátum: 2013.04.04. 20:49:13
Fog az jönni... Normális ez is! Nekem sem jött egy darabig, aztán hipp-hopp ott termett egy csomó. Van akinek a szövinkben már 50 darabja van... A random is beleszól... D ha jól helyezkedsz az event végéig simán összejön annyi, hogy ha kufárt váltasz akkor is marad annyi hogy arany reliket szerezz. Nekem eddig egyszer sem volt 50 darabnál több, de a váltásokkal amit a végén müveltek mindig mákom volt, s arany vagy platina reliket zsebeltem be... Egyszer sem volt rosszabb. 2 relik az esélyes, máshová csak akkor állj be ha tuti hogy +3-as jutalmat "kaparsz" össze... Ez régóta így van már... Mondhat bárki amit akar... Amit szereztem a térképeken, az önmagáért beszél!
Ennek ellenére ezt az eventet tartom a legrosszabbnak!
Dátum: 2013.04.03. 09:46:41
Rotty... Bár neked nem szoktam 10-est tolni, de most megérdemled!
Dátum: 2013.04.03. 07:55:45
A felszerelések közötti minöségi különbség is számít szerintem, AF képességek és a szakértelmek is... Ezeket nem mind látod! A TÖ fölényed nyilvánvaló... Milyen hordában vagytok? A smaragd bónusz is beleszólhat a dologba, meg a random is. Legyen bármekkora fölényed, van mikor veszítesz... Ezzel én sem értek egyet! De valami csak van amitöl odavágja az arcodba a varit...
Kérdezd meg mit fejlesztett AFK-ban és kérd el a szaki listáját... Kétlem hogy odaadja. Bár visszább Biri leírta hogy mekkora az az ideális TÖ elöny ami elég és az fölé nem éri meg fejleszteni!
Dátum: 2013.04.02. 00:44:33
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,342.0
Dátum: 2013.04.01. 09:03:35
Nekem is elveszett 2 napi belépés minda négy ilyen küldinél, napi bónusz viszont csak holnaptól jár a kiírás szerint. A szövinkben mindenkiek visszaállt alaphelyzetbe a számláló az összes ilyen jellegü küldetésnél!
Dátum: 2013.03.31. 23:44:52
Más alternatíva a kavics mellé Miklós? Minek, nem ebböl éltek? Az elözön kiváltottam szinte az összeset kavicsból. Igaz alacsony szinten nincs annyi lehetöség a kiváltásra.
Nem ismerek rád! Vegyétek ki azokat a feladatokat amik nem passzolnak...
Dátum: 2013.03.31. 23:40:12
Ez tényleg durva... 8. szinten csak ha szétaprózom a fejlesztést akkor rendelkezem megfelelö szakértelem háttérrel ehhez. Vagy még akkor sem...
Dátum: 2013.03.31. 23:32:08
Miért szünne meg???

A kavicsos dolgok vagyis a prém mindig is elönyt jelent egy játékban. Milliószor téma volt már ez... A fejlesztök ebböl élnek, alapvetö dolog ha pénzért kapható dolgokért elöny jár, akkor azt az ingyenes funkciókkal ne lehessen ugyan úgy elérni... Ha mindent el lehetne érni ingyen, akkor a kutya sem fizetne a játékért!

Ha nyerni akarsz, fizess valamilyen szinten! Ha meg csak játszani, akkor elégedj meg azzal ami ingyenesen is elérhetö! Ez ezzel jár!

A V4 egy verseny szerver és a prémes dolgok nélkül nehéz nyerni akármiben is. Ha csak nem a szövetségi verseny szerveren indul építöként valaki... Ahhoz nem feltétlenül kellenek a prémes funkciók!
Dátum: 2013.03.25. 21:27:42
Nem, nem csak egy van. Ezt megerösíthetem! A feladatok felét minimum kiválthatod dekrétummal.
Dátum: 2013.03.25. 16:03:24
Nagyon szépen köszönöm ezt minden újrakezdö és új karakter nevében!
Ezt a muszáj, nem muszáj dolgot hanyagold... Adjad csak az ötleteket nekik!
Ma ez, legközelebb pedig majd már AH-s cuccokat lehet majd kapni! Gondolom érted a gondolat menetet...
Sportszerütlen dolog ilyen dolgokat meghúzni hogy megmentsék a MM-it. Piszok rosszul mehet az üzlet ha ehhez kell folyamodniuk.
Játszottam már ott az elején, nekem túl gagyinak tünt... A VU messze legjobb, pedig sok játékot kipróbáltam!