Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.07.21. 13:06:00
szerintem ennek semmi értelme nem lenne mert ha jól értem akkor ez ugy nézne ki hogy minden második szinten megkapnád a jutalmat, ennyi erövel minden szintlépés mellé adhatnának x LE-t
Dátum: 2011.07.21. 12:53:01
Nekem tetszik az egész ötlet, a PC-s küldit, és a háborusat én sem dijaznám, de a többi ötlet nagyon jó.
És a 2 szintlépéses kritérium szerintem nagyon jó ötlet, végre a normál játékosok is kapnak egy kis jutalmat.

és Prisma szerintem ha valakinek évi 20 szintlépése lenne a 24 helyett akkor szerintem meg fogja oldani hogy meg legyen a jutalma, ha pedig annyira nincs ideje rá, akkor rendeteg egyéb erőforrást bukik amugy is(PP,CSP tulcsordulás) szoval nem hiszem hogy ez lesz a legnagyobb gondja
Dátum: 2011.07.19. 15:14:49
de most szerinted ebből mi jön le az hogy minél nagyobb a szaki annál szarabb lesz az esélyem, és elmondom neked hogy pl a szöviben a nagymesteri után ugye mindenkinek eléggé megugrott a szerencséje, és sorba mindenki panaszkodik, hogy már van amikor 30-40 térkapuzásból jön ki a 7 tárgyas küldi, mig elötte rendszeresen max 25ből szinte mindig megvolt mindenkinek
Tuti ezért mindenki le fog pontozni hogy ez hülyeség, csak az a fura hogy több embernél jelentkezett.
Tudom hogy elvileg meg vannak adva a képletek, de én nem hiszek benne hogy minden ugy is müködik ahogy mondják
Dátum: 2011.07.19. 13:55:30
Az lenne a kérdésem hogy lett valami állítva a kiéget őskö találási %-án? küldiben csinálom, 35 szubtérivel és 350CSP-ből mégcsak 6 db esett, max 200 CSP-ből eddig mindig megvolt szubtéri nélkül, vagy mostanság a random mellett megnővelték a Pech %át
Dátum: 2011.07.19. 08:15:08
ez nem a hisztiről szól, és ha igy gondolod, akkor biztos nyertél az ugrálásokból.

Én teljesen egyetértek Corinával
és nem keverném bele a többi térképes eventet, a többin nem volt lehetőség a csalásra, ezáltal azok valoban a szerencsén és azon mult hova léptél be, de itt nem a szerencsén mulott, vagy hogy hova léptél be, itt azon mulott hogy néhány tag megbundázta az egész havi eventet, és puszta csalás miatt elbukni az eventet az utolso napon, az a nem korrekt
Dátum: 2011.07.19. 07:37:27
Elöször is köszönöm hogy legalább gondolkodtok a porul jártak kompenzálásban, de ez a megoldás kicsit sántit számomra
elöször is nekem ugy tünik hogy ezzel akarjátok rábirni azokat azokat az ujabb eventre, akik most nagyot, bukta/csalodtak
másodszor, ezzel csak az a bajom hogyha netán legközelebb is utolso lesz a csapatom, és én teljesítem az összes elöirt feltételt, +1hez, megveszek mindent, a leirtak szerint a bronzom miatt +2öt kapok, vagyis ugyanott vagyokahol kezdtem, csak a bronz helyett egy használhatatlan ezüstöm lesz
Ezt gondoljátok végig légyszi
Dátum: 2011.07.19. 07:32:44
én ugy definálnám, hogy azok akik a +1 hez szükséges mennyiség 2-3szorosát gyüjtötték, és önhibájukon kivül, és csapatteljesítménytől függetlenül használhatatlan dijat kapott
Dátum: 2011.07.15. 18:51:36
ez azért van mert elvileg az arany átváltozott platinára
Dátum: 2011.07.15. 16:51:46
Ha ebben a topicban visszaolvas bárki látja hogy már az elején sokan megmondták hogy ez lesz, szóval bőven lett volna idő tenni ellene, az a helyzet, hogy a fejlesztők magasról tettek erre az eventre, biztos sok a dolguk volt az elmult egy hónapban, hisz most sem érnek rá foglalkozni velünk
Dátum: 2011.07.15. 16:31:12
de nem is volt benne a pakliban mert nem ezzel a feltétellel nevezett senki, ill folyamatosan kompenzáltak.
Dátum: 2011.07.15. 16:19:21
eddig is szabad volt, ha fizetsz akkor a szabályok felett állsz vagyis annyi karid lehet amennyit akarsz pl
Dátum: 2011.07.15. 15:38:55
minden hasonlatod hülyeség
itt nem az okoza a bajunkat hogy utolsok lettünk hanem az ahogy,
semmi köze nincs a mai eredményhez az elmult 1 hónapnak, mindent 3-4 kamikaze, vagy multikari döntött el. ez nem verseny ha a te hasonlataiddal akarnék élni ez egy megbundázott focimeccs ahol a mecs utolso 1 percében az ellenfél beépített embere rug 3 öngolt és elveszitjük a meccset
Dátum: 2011.07.15. 15:25:57
na itt van ez a verzio is, ha vette volna bárki a fejlesztök közül a fáradságot, és tudták hogy nem sikerült jól a lépegetés, csak még 2-3 nappal kellet volna kitolni a végét, és ezt nem lehetett volna megoldani?
Dátum: 2011.07.15. 15:22:53
van értelme hisz az ö tehetetlenségükből alakult ki egy versenynek nem nevezhető, nem teljesítményen alapuló, vagyis egy teljesen lutri eredmény.
és bocs hogy nem akarok beletörödni abba hogy egy csomo kidobott ősköért, LE ért nem kaptam semmit, és hogy belátták az nem segit azon hogy szarul jutalmaztak
ha szerencsén alapuló játékot akarok akkor elmegyek a lottozoba.
Dátum: 2011.07.15. 15:04:52
igen tisztában vagyok vele mit irok, és azoknak akik még mindig azt hiszik hogy a maxos jutalom miatt nyavajgok azoknak ismételten elmondom hogy NEM
és az ősköves cucokat, és a rááldozást azért csináltam hogy jobban teljesítsek az átlagnál, mert ez az előző térképeknél ha nem sikerült jó eredmény elérni a csapatnak akkor kompenzált, de itt +1 bonusszal és 149 térképpel kaptam egy nagy semmit, na ezt nem tartom korrektnek, és ugy gondolom hogy ahhoz azért többet költöttem rá hogy egy semmit kapjak
akkor legalább a kiemelkedő teljesítményt dijazák azzal hogy választhatok olyan bronzot aminek értelme is van, ez nem hiszem hogy olyan nagyon nagy kérés
és ha szorult egy kis tiszteség a fejlesztökben akkor ennyit igazán megtehetnek
Dátum: 2011.07.15. 14:49:38
Viszont ha már egyszer kaptam egy semmitérő bronz medált had adjam el gyorsan mert nem akarom hogy ott viritson a karakterlapomon ez a "jutalom"
Dátum: 2011.07.15. 14:46:16
Én ezt akkor sem tartom jogosnak, néhány csalo játékos egy csomo embernek elbassza az 1 havi játékát, és ezt még dijazák is, az lenne a minimum hogy akkor azt mondják másik kufár hasonló szintü medálját megkaphatjuk, föleg hogy böven a +1 felett voltam aminek a jutalma egy nagy semmi lett király

remélem büszke a fejlesztö banda hogy igy meg tudta szivatni a játszani szerető és erre pénzt is áldozo embereket, és tudod dijazni egy néhány csaló játékost, és bár megtehetné, hogy kompenzál, mivel az ő hibájuk ezt mégsem teszik.
De miért is lepödök meg hisz minden igy müködik kihuzzák az ember zsebéből a pénzt aztán nem adnak érte semmit
Dátum: 2011.07.15. 14:04:40
Idézet: Miklós - 2011.07.15. 13:52:05

Egy pár szót még arról, hogy valaki még mindig azon füstölög, hogy "gyűtjött 120 térképdarabot és mégsem kapott maxos jutalmat, ez micsoda igazságtalanság". A szabályok előre le voltak fektetve, pontosan tudta mindenki, hogy a versenyben senki számára sincs garantálva az első díj. Mint a korábbi térkép eseményeknél, most is volt egy lutri faktor (és nem, ezt utólag, az eredményhirdetéskor nem lehet megváltoztatni). Sajnálom, hogy nem mindenki elégedett, amit megígértem hogy a következőnél a mostani tapasztalatok alapján pozitiv irányban változtatunk.


itt folyamatos félreértés van, nem azért höbölgök hogy a legjobb jutalmat adjátok, akkor adjátok másik kufár bronz jutalmát ami használható, hanem mert azt állitod láttad hogy szar, akkor miért nem modosítotátok, ill ez messze nem csapatteljesítmény fühggö igy hiszen hiába teljesített jól a csapatunk, ha kevesebb térképpel zártunk mint a váltás elött volt, vagyis levett 3-4 emberke több száz térképt, akkor mégis milyen csapatteljesítményről beszélünk, ill az átlépő karakter még az átlépésével is az elözö csapatát erősítette
itt semmilyen csapatteljesítményről nem beszélhetünk a váltás ota vagyis alapvetöen minden dij csak a szerencsén mulott akkor azt mondod hogy jogtalan az az igényem hogy a beleőlt öskö, LE, és idő eredményeképpen megszerzett 149 térképemért nem jár egy olyan "jutalom" ami használható
ill nem fogadom el azt hogy egy olyan jutalmat adjatok mint amit az kap aki semmilyen erőfeszitést nem tett
ti rontotátok el akkor neketek a feleadatotok kárpotolni a veszteségért
Dátum: 2011.07.15. 13:27:19
szerintem meg mint itt korábban többen irták ezt az eventet teljesen el kéne felejteni
csapatjátékot erőltetnek egy egyénfüggö játékban, de még azt is elba.. hisz hol mutatja V3on Ericath teljesitményét az hogy 3-4 kari belépett, ezáltal a nehezen összeszedett térképekből elbuktuk a jó részét végeredményben kevesebb a térképünk mint a lépkedés elött volt, ez nem sántitt egy kicsit????
Dátum: 2011.07.15. 13:21:10
vagy irjak az info@vegezetur.hu-ra ott talán foglalkoznak az emberrel