Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2012.10.11. 13:27:00
Crash, a fegyver és nem a varászlat sebzését akarom növelni így, de ezek szerint felesleges.
Dátum: 2012.10.11. 12:06:59
Sziasztok!

Van értelme/hatása +sebzést adó fókuszkristályt tenni olyan nyakláncba, amibe bármilyen fókuszkristály behelyezhető?
Dátum: 2012.10.03. 22:32:41
Mindenki kavar összevissza, pedig nagyon egyszerű a képlet
1. Ha POK vagy, akkor a lehető legkevesebb csata és csatánként a lehető legtöbb LE beletolva.
2. Nem vagy POK. Ekkor nem gond, ha sok TP-t kapsz és ilyenkor a minimum töltéssel égesd el az összes létező CSP-det, minél több csatát nyerve. Ennek két előnye van az 1. verzióhoz képest. a, az állataid szépen fejlődnek és lépik a szinteket. b, kapsz egy halom kiégett őskövet, amit szépen be tudsz váltani rendes őskőre, ha befizetsz a novemberi találkozón
Szóval Te döntesz, melyik utat választod.
Dátum: 2012.10.03. 14:13:15
megnéztem, a tárgylistában platina van,köszönöm a segítséget
Dátum: 2012.10.03. 13:19:28
Hello!

A térképes event alatt nem lehetett platina rekilviát szerezni? Arany volt és aranyat kaptam.
Dátum: 2012.08.28. 23:06:17
Mi lenne? Mondjuk az, hogy 2 körrel többet ütnének, mint akiknek egyik sincs. Remek ötlet.
Dátum: 2012.08.28. 22:22:46
Biri, ez elég önző bejegyzés volt. Ha jól értem támogatod ezeket a fejlesztéseket, mert alig egy maroknyi embert érint, így TE nem szenvedsz hátrányt azzal, hogy nem gyűjtöttél AF-et, hiszen a körülötted lévők ebből (AFP) semmit sem látnak.
Mi értelme olyan képességeknek, amit 1500 meg 2000 AFP után lehet többszáz AFP-ért kifejleszteni?
V5-on ez hány embert érint?
Kb nullát. Az egész szerveren.
Ahogy írták, még a 2. világon is jó, ha 10 embert.
Így semmi értelme bevezetni, ez olyan, mintha a templomot csak a top 25 csinálhatná.
Dátum: 2012.08.22. 22:15:15
Sajnálom, hogy töröltél, főleg, hogy annyi pénzt és energiát beletettél.
Dátum: 2012.08.17. 09:47:29
az, hogy a többség gyémántba vált, mert az a legjobb jelenleg és ha ütni akarom őket, át kell váltanom máshová = örökös minusz LE
igenis hiba volt beletenni őskőért
Dátum: 2012.08.13. 21:40:19
és hol van Biri az a sok új játékos, akik fontosabbak a régieknél?
nem nagyon látom őket, elég jól elbújtak
Dátum: 2012.08.13. 15:33:45
a hűség záloga nagyon nagy öngól és hiba volt, kedves játék vezetők!
már írtam máshol is, hogy majd mindenki átment egyből gyémántba és nincs magas szinten célpont
van egy mondás, "aki sokat markol keveset fog"
érdemes ezen elgondolkozni!
Dátum: 2012.08.07. 11:31:50
Sziasztok!

A rubin horda pontosan mekkora + támadást kap? Van erre vonatkozóan képlet, adott szám stb?
Köszi a választ előre is.
Nem tudom melyik topicba írjam, jobb híján ide:
Azon elgondolkozott valaki a fejlesztőktől, hogy az őskőért vásárolható hűség zálogával mennyire tönkre vágták/vágják a játékot? V5-ön magas szinten (top25) nagyon sokan a zafír és a smaragd szövikből átmentek gyémánt hordába így gyakorlatilag alig maradt támadható karakter. Ha mindenki gyémánt lesz (előbb-utóbb), akkor majd nézzük egymást? Ki ellen fogunk portyázni meg kit rakunk a kamrába? Fel sem tudom tölteni 15-ig, mert nincs is annyi ember felettem.
A másik, ez tipikusan megint egy pénzlehúzós dolog lett, mert a bajnokira nevezés előtt a gazdagok vígan átváltanak smaragdba, majd utána vissza gyémántba, akár minden bajnokin.
Valamit kezdeni kellene ezzel, esetleg a hordák képességeit módosítani, nagyon nincs így balance.
új AF képességek mikorra várhatóak?
Tappancs, maradjunk abban, hogy a Túlélők Földje rendelkezik "csodás mélységekkel", a Végzetúr csak sekélyes felszín.
Dátum: 2012.05.27. 21:22:57
nem fogadta el a templomi küldi a szintlépésem, kinél reklamálhatok?
Dátum: 2012.05.20. 16:50:09
Nem olvastam végig mind a 27 oldat, ezért elnézést, ha a kérdéseimre már volt válasz, szóval:
1. Mi lesz a templomos és szövetségi küldetésekkel? Kevesebbet is fognak kérni tőlem, mert direkt lassították a szintlépésemet?
2. Én hogy a túróba fogom utólérni a top10-es mondjuk, ha lassítanak (top 50-ből)?
3. Akik legelől vannak, azoknak tálcán kínálják az ebédet, hiszen akik beérnek alájuk sosem lesznek a közelükben sem fejlettségben, viszont jó sok célpontból tudnak csemegézni.
A fenti kérdéseken túl szeretnék konkrét előnyöket is hallani, ne csak az "engem a top50 nem érdekel/érint, de szavaztam, hogy szívjanak" kórustól.
Köszöntem.
Dátum: 2012.04.18. 11:25:11
Cras, nem a manakonstrukción van a lényeg, hanem azon, hogy ilyenekből kell minden nap rendszeresen egy halommal csinálni a templomhoz, és ezek napi szinten elég tetemes időt tesznek ki a normál napi tevékenységeken kívül!
Dátum: 2012.04.18. 10:15:44
Én játszottam a World of Warcrafttal 6 évet, szép volt, jó volt, de ott is az állandó farmolásra kényszerítették az embert, ami baromi unalmas. Itt is pont ez történik a végzet templomában. Kémkedj hússzor, csináld ezt, nézd meg azt stb. Nem mindenkinek van ideje egész nap ezekkel szórakozni és naponta, óránként robotszerűen klikkelgetni. Ezen kívül a küldetések nagy része felesleges, vagy direkt szívatós. Higgyétek el, pont a könnyűnek tűnőek a nehezek, mert odaszögeznek a géphez, rabbá tesznek. Csinálj pl 20 manakonstrukciót, na ez is tipikus. Mi van ha én egyáltalán nem akarok így építeni, de mégis kellene a templom miatt? Pont az a trükk benne, hogy ingyen van, csak pár kattintás. Igen, de akkor egész nap kattintgathatnék, most ezért, most azért.
Szóval alapvetően nem lenne rossz ötlet a templom, de a feladatokat át kellene gondolni, mert nem csak az őskövekről van szó, hanem az időről is.
Dátum: 2012.04.16. 19:48:19
nem azt írtad, hogy abbahagyod, mert meguntad?