Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: AF képesség tervek (2012. szept)
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
41. hozzászólás - 2012.08.28. 19:21:04 (Válasz Craslorg #12 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.08.28. 16:16:31
+10 támadás és +10 védelem magas szinten semmit sem ér! Ugyanúgy, mint a támadás itala, gyakorlatilag értelmetlen. Itt is inkább %-os hatásban kellene gondolkodni, annak már lenne több értelme.

Na ez az, ami padlóra vágná az egész harcrendszert. Egy olyan rendszerben, ahol a csata tulajdonságok különbségén alapul, és nem tulajdonságok arányán, akarva sem lehet jobban tönkrevágni a képletet, mint berakni egy szorzót a tulajdonsgokra.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
42. hozzászólás - 2012.08.28. 19:27:07 (Válasz Ariel #41 hozzászólására.)
Pontosan. Azért mert valaki 100++ szintre, évek alatt a sikeresebb játékstílusa miatt 50-100-al többet tudott tenni a támadására pl., azt nem kéne szorzóval tönkre vágni. Ezzel a gyengéket jutalmaznánk.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.51
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
43. hozzászólás - 2012.08.28. 20:04:29 (Válasz Offsboy #42 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.08.28. 19:27:07
Pontosan. Azért mert valaki 100++ szintre, évek alatt a sikeresebb játékstílusa miatt 50-100-al többet tudott tenni a támadására pl., azt nem kéne szorzóval tönkre vágni. Ezzel a gyengéket jutalmaznánk.


Mintha nem ez menne már jó ideje...
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.08.28. 20:05:12-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.22
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
44. hozzászólás - 2012.08.28. 20:06:33
A szívósság övéből annyi pont elég mindegyik világon, mint amennyi az aukciókon elérhető.

Közben pedig ne feledkezzünk meg arról, hogy létezik szívósság esszencia: Ha valaki úgy ítéli meg, használjon belőle a fontos helyzetekben.
Pontszám: 9.27
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
45. hozzászólás - 2012.08.28. 20:09:00 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Még egy kérdés felmerült bennem. Konkrétan az, hogy az egyes lépcsőfokokról hogy fog eljutni az ember a következőig. Rögtön kiderült, hogy ennyi képesség nem elég, nincs annyi AFP az új képességekben, hogy 1000-ről 1500-ra illetve 2000-re tovább lehessen jutni, hacsak nem fejleszt ki az ember egy csomó felesleges dolgot a már régi képességek közül, és nem nyomja aztán értelmetlenül magasra a végtelenített trollvér képességet.
Pl mivel az 1500 pont eléréséhez a sok értelmetlen és fölösleges képesség mellett a tüskésbőr/aura/fájdalomtűrés trió még érne is valamit, így nagy valószínűséggel mindenki kifejleszti majd, hogy elérhesse az 1500 AFP korlátot. De ha mindenkinek meglesz ez a trió, akkor pont annyit ér, mintha senkinek sem lenne. Ez már közelít az "áldozz X AFP-t" kategóriájú előkövetelményhez.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.92
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
46. hozzászólás - 2012.08.28. 20:25:10 (Válasz Ariel #45 hozzászólására.)
ez teljesen igaz...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.63
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
47. hozzászólás - 2012.08.28. 20:26:59
szívósság öve 800AFP? az ha mindent kihasználok napi 4 AFP körüli értékkel számolva kb 6-7 hónap.

Nekem nincs övem de én sem szeretem mikor aukciós tételeket szivárogtatunk a játékba egyéb módon...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.65
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
48. hozzászólás - 2012.08.28. 20:33:08 (Válasz Birka #18 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.08.28. 16:36:03

Ez a fejlesztés kb 115. szinttől lép életbe jelenleg (ekkor érik el a topplisták az 1000 AFP-t jelenleg), de az új fejlesztéseknek hála (szerencsekerék, templom, szövi küldik) a későbbi generációknak ez sokkal hamarabb megadatik majd (én 80. szinten valahol 420 elköltött afp-nel tartok.) Nekem tetszik, hogy nem az a fejlesztés célja, hogy még több AFP hiányt/fejtörést adjon az alacsony szinteknek, hanem azoknak akik érdemben akarnak fejleszteni/már nincs mit fejleszteni ad egy végtelen költési lehetőséget.


Ezzel némiképpen vitatkoznék. 125-ös szintű a karim, a toplistában a környékemen lévő 25 kariból mindössze 3 haladta túl a 800AFP-t (122 és 128. szint közötti karakterek). Ha kicsit kibővítem a környékemen lévő 75 karira, akkor is csak 8 olyan lesz, aki már 800 fölött van (134-119.szintig).
Ookami /Ronin/
Pontszám: 5.93
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
49. hozzászólás - 2012.08.28. 21:31:17 (Válasz ashtm #48 hozzászólására.)
Az egész környezeted vf-ben totyorog ezek szerint, vagy amikor bevezettek az af-et már bőven nem 60-as szintűek voltatok.
V5-ön megnéztem az élmezőnyt, és kb 115. szint aktuálisan a szinthatár, ahol átugorják a 1000 afp-t, d emivel ők vagy 100. szintűek voltak amikor bekerültek az új bónuszok afp kapásra, így mertem következtetni, hogy ennél hamarabb is meglesznek majd mások. (Én pl tuti hogy sokkal hamarabb elérem majd az 1000 afp-t, pedig az épületből adódó vadászat afp bónuszt még nem is nagyon érvényesítem...)
Pontszám: 5.88
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
50. hozzászólás - 2012.08.28. 22:22:46 (Válasz Birka #18 hozzászólására.)
Biri, ez elég önző bejegyzés volt. Ha jól értem támogatod ezeket a fejlesztéseket, mert alig egy maroknyi embert érint, így TE nem szenvedsz hátrányt azzal, hogy nem gyűjtöttél AF-et, hiszen a körülötted lévők ebből (AFP) semmit sem látnak.
Mi értelme olyan képességeknek, amit 1500 meg 2000 AFP után lehet többszáz AFP-ért kifejleszteni?
V5-on ez hány embert érint?
Kb nullát. Az egész szerveren.
Ahogy írták, még a 2. világon is jó, ha 10 embert.
Így semmi értelme bevezetni, ez olyan, mintha a templomot csak a top 25 csinálhatná.
Pontszám: 7.67
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
51. hozzászólás - 2012.08.28. 22:41:41
Mi lenne, ha a szívósság övének tulajdonosai mindentől függetlenül kapnának még plusz egy harci kört, ha a szívósságukat még tovább növelik. (mondjuk 150-ig)
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 8.00
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
52. hozzászólás - 2012.08.28. 22:46:36 (Válasz Birka #31 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.08.28. 17:09:53
Aki tényleg nem gondolja végig, és eldob magától további 800 afp előnyt az öve mellé, azt megvezette szűklátása, és tényleg ellene szavazhat esetlegesen.

Birka, nézd már végig, milyen képességekre költheted azt a 800 AFP előnyt, és vesd össze azzal, hogy mennyit ér a +1 harci kör. Meglepődnék, ha bárki is a 800 AFP-t választaná az övvel szemben...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.38
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
53. hozzászólás - 2012.08.28. 23:06:17 (Válasz Marocchi #51 hozzászólására.)
Mi lenne? Mondjuk az, hogy 2 körrel többet ütnének, mint akiknek egyik sincs. Remek ötlet.
Pontszám: 7.75
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
54. hozzászólás - 2012.08.29. 01:13:58
szerintem a + harci körben kell gondolkodni nem pedig szívósság övben.

egy lényegesen könnyebben elérhető +40szívósság kellene szerintem pl 300 af pontért, bárhonnan fejleszthetőként
-szívósság öv +40
-mellé lehessen a +5öt a szívósságra is tenni a gyógyulásból
-egy eseményben nyerhető legyen +5 szívósságot adó tárgy ( pl bármelyiknél egy arany jutalom kiváltása)

plussz körök 10 30 60 100 150es szívósságnál

Így a szívósság övesek az Af képességgel együtt elérhetnék a 150es szívósságot, ami adhatna még egy harci kört.
Akinek nincs annak pedig annyit tudna elérni, amennyi a mostani övesek.

Mindenki úgy érezné, h van miért hajtani, akár az eventekben is.

Kizárólag azok a szívósság öv tulajok járnának ezzel rosszul, akik nagyon kemény tp minimummal játszanak és a felfelé jövő üstökösök af pontból behozhatják a tárgy előnyüket.
viszont egy középesen sok értékű af költség esetén még ezek egy része is elgondolkozna a térkifordítón, a későbbi jobb optiamalizáció kedvéért ( több kör a térkapuba, küldi pörgetésnél stb)
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.08.29. 01:15:10-kor
Pontszám: 8.06
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
55. hozzászólás - 2012.08.29. 01:22:01
A lopakodást és a trollvért nagyon gyengének tartom egyébként.

továbbá lényegesen több af képességre van szerintem szükség
magas af pont küszöbök elérése kb ugyanazokat a kötelezően elfecsérelt pontokat fogja jelenteni, másként nem érhető el pl 2000es érték pl.

A variálható egymást kizáró dolgokat jónak tartom és az is elég reális, hha egy képesség Iq-t ad, akkor a másik több tulajdonságot-sokszor elhangzott, h az Iq egyszerre véd és támad. továbbá a magas Iq bejött varija nem csak sebez mint a harci fázis, hanem statokat is leszed...


A talin felmerült több fejlesztési ötlet, amit szintén lehetne af pontból megoldani.
- több ritka sor-oszlopjutalom a templomban
-lélekkút kisütéssel járó további +ok
-szinguláris hatásfok növelés

A felvetett ötletek közül külön jónak tartom
-az af pontokból való kábítás % pontok megszerzését valamint támadás csökkentő hatásuk erősödését
- ill a fertőzött társainknak adható bónuszok növelését, rájukférne igencsak
-a vadászat-portya tp növelő képesség azoknak akik mennének előre
-sajtolás hatásfok növelés
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.08.29. 01:47:19-kor
Pontszám: 7.64
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
56. hozzászólás - 2012.08.29. 01:47:50
Kóc ötletei voltak anno érdemes elgondolkodni rajtuk is a másik topikban

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,795.100
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.08.29. 01:50:11-kor
Pontszám: 7.64
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
57. hozzászólás - 2012.08.29. 06:44:18
Huu de ideje volt ennek. Az AF kepessegnek is persze, de elsosorban annak, hogy a forumon ujra legyen elet, pezsges. Annyira lelombozo volt ez a tetszhalott allapot.

A masik ami erdekes, hogy a szivosseg ove 800 AFP-t er (valojaban csak 680-at). Mindez egybekotve azzal, hogy ez az AFP mennyiseg 1-2% tulfejlesztest konnyit mar nem teszi egyertelmuve a dolgokat, de azert igy is nerfnek erzem.
Pontszám: 7.01
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
58. hozzászólás - 2012.08.29. 06:59:42 (Válasz BaalCain #56 hozzászólására.)
Bemásolom ide inkább:

Idézet: Kocos - 2012.07.14. 01:28:45
No gondolkodtam rajta, hogy milyen képességeket lehetne behozni. Párhoz valami fantázianevet is írtam, nyilván ez csak amolyan hangulati elem, majd aki ebben jobb (Miklós) az kitalál hangzatos neveket hozzá. A cél az, hogy egy átlagos karakter esetén hasonló mértékben tudja a karakter megnövelni LE bevételét naponta. Az II/ képesség lenne a referencia, amit a többi képesség LE termelésben követ.
Vannak persze olyan képességek amelyek nem lefordíthetóak LE-re. Sajnos sok forrásértékem nincs meg, ezért számolni most nem fogok tudni. Majd talan ha Biri segit.

A képességek a játék fő területeihez kapcsolódnak, megpróbáltam felölelni a többségüket. Mindenkinek azt éri meg fejleszteni amit rendszeresen használ.

Minden képesség fejlesztési költsége eggyel több AFP, mint a képesség jelenlegi szintje.

AF
I/ Alternatív recirkulum
Szintenként +1% AFP TP-ből

Vadászat
II/ Nyomkeresés
Szintenként 0,2% esélyed van, hogy eggyel nagyobb szörnyet ejtesz el, mint tetted volna a képesség nélkül. Apróról kisebbre váltás esélye dupla.

III/ Vadászrutin
Szintenként eggyel több TP-t kapsz.

IV/ Tapasztalt vadász (p1)
Minden vadászat közben megszerzett TP-ért szint*[tapasztalati szint]*p1 LE a jutalmad (a vadászat jutalmán felül). (Megj: p1 egynél lényegesen kisebb szám lesz.)

Sajtolás
V/ Lélekcsakra (p2)
Állat sajtolásakor szint*[tapasztalati szint]*p2 LE-vel többet kapsz. P2 belövése: napi 4 20-as szintű állat sajtolásakor termeljen annyit, mint a vadászatos képességek.

Portyázás
VI/ Tapasztalt portyázó (p3)
Minden portya közben megszerzett TP-ért szint*[tapasztalati szint]*p3 LE a jutalmad (a vadászat jutalmán felül). (Megj: p3 egynél lényegesen kisebb szám lesz.)

VII/ Falkavezér

Általad indított nyertes portya esetén állataid intelligenciája a képesség szintjével magasabbnak számít.

Kihívás
VIII/ Ezermester
Általad indított nyertes portya esetén állataid intelligenciája a képesség szintjével magasabbnak számít. A képesség minden szintje után 5% esélyed van eggyel több kristálypont szerzésére, amennyiben nyersz általad indított kihívásban.

IX/ Párbajrutin (p4, p5)
A nyertes kihívások után szint*[tapasztalati szint]*p4 TP-t kapsz. Vesztes kihívásoknál ennek felét.
>>> Új ismételhető küldetés: Szerezz [tapasztalati szint]*p5 TP-t kihívásból úgy, hogy legalább 15-ször nyersz.

Aukciós ház
X/ Lélekkút halászat
Lélekkút kisütésekor szintnyi dukátot is kapsz.

XI/ Megbízható munkaerő (p6)
Aukciós házban dolgozva szintenként p6 esélyed van extra dukát szerzésre. (p6 kb. 2-4)

Küldetés
XII/ Haszonleső (p7)
A szint*p7% bónusz LE küldetések teljesítésére.

Lélekkufár
XIII/ Törzsvásárló
Szintenként eggyel nő a kereskedelem szakértelem maximuma.

Kalandok
XIV/ Kristályoholista
Minden nap az első belépésedkor kapsz 1 fehér kristályitalt a képesség minden szintje után.

Statisztikák
XV/ Vitalitás
Maximális életpontod szintenként 1%-kal nő.

XVI/ Kondenzáció
Maximális varázspontod szintenként 1%-kal nő.

XVII/ Bosszú hidegen tálalva
Szintenként 5-tel nő a maximális portyapontjaid száma.

XVIII/ Nyomtérkép
Szintenként 5-tel nő a maximális cselekvéspontjaid száma.

Utólag jutott eszembe:
Epikus/Entitás
XIX/ Hősiesség
Szintenként +1% közelharci sebzés az epikus ellen.

XX/ Legendás hatalom
Szintenként +1% varázslat sebzés az epikus ellen.

No első nekifutásra nagyjából ennyi. Remélem az látszik, hogy a képességek korlátlan fejleszthetőségével itt valóban döntéshelyzet állna fent, ami tetszőleges mennyiségű AFP megszerzése után sem szűnik meg.


Plusz az én terveimet:

Idézet: Craslorg - 2012.08.09. 17:18:20
- Isteni kegy 1: A végzet temploma napi látogatást igénylő feladatainak maximális száma csökken, de minimum 3 (manakonsti, Lady Alvariel, épületstatisztika, toplista megnézése, mágikus regeneráció).
Költség: 3-5-7-9-11-13-15 AF pont
Maximális szint: 6
Cél: Ezek a sokak szerint idegőrlő, 0 IQ-s küldetések tényleg csak az időt növelik fölöslegesen.
- Szerencsekedvezmény: Ősköves szerencsekerék pörgetés díját szint*5%-kal csökkenti (mivel az őskövek századpontig vannak megadva, ez nem probléma).
Költség: 10 AF pont
Maximális szint: 10
Cél: Olcsóbb pörgetéssel szerintem többen pörgetnének. Egy 0.50 / pörgetés, azaz napi 1 őskő rá jóval szimpatikusabb ár sokaknál szerintem. Azaz fele ár, de több mint dupla használat és máris pozitív a mérleg.
- Koncentrált tudat: Esszenciák hatóideje szint*1 órával nő.
Költség: szint*3 AF pont
Maximális szint: Nincs!
Cél: Valljuk meg, sok esszencia hatóideje nem teljes mértékben kihasználható. A bő 8 óra kevés, hiszen aki küldiket pörget annak jóval nehezebb kihasználni 8 órát pl nagyobb energiahasznosításra, vagy eventeken hajrázik, az nem 8 órában, hanem 1-2 napban csinálja.
- Edzett test: Ingyenes specializáció-váltás ideje szint*8 (12, 24) órával csökken.
Költség: szint*2 (3, 6) AF pont
Maximális szint: 45 (30, 15)
Cél: A végzet templomában ugye általában 1-szer kell őskőért specializációt váltani, de előfordulhat kettő is. Aki már ide eljut és össze tud szedni megfelelő mennyiségű AF pontot, annak már kedvezmény lehet ez.
- Isteni kegy 2: Szakértelmek és tulajdonságok végzet templomi növelésének mennyisége 3-ról 2-re csökken
Költség: 50 AF pont
Maximális szint: 1
Cél: Sokan panaszkodtak, hogy számukra fölös tulajdonságokra menne el az LE. Drága, de akinek ez gondot okoz, "LE-t kap AF pontért".
- Szebb templom: A Végzet temploma sor és oszlopnyereményeinél szint*2%-kal nagyobb esély ritka kincsre nyereményként
Költség: 5 AF pont
Maximális szint: 15
Nem tudom pontosan milyen rendszerben jönnek ott a nyeremények, gondolom fix mennyiségű ritka és a többi gyakori, ezt a fix mennyiséget lehet vele növelni.
Cél: A legtöbb panasz a sor/oszlop nyereményeire jön, így lehet növelni. Lehet akár előfeltétele is.
- Különedzés: bajnoki esetén szint*5(10) pontot kizárólag a bajnoki nevezés előtt eloszthat a tulajdonságai, szakértelmei között.
Költség: szint*2 AF pont
Maximális szint: nincs
Cél: Meglepetést lehet okozni 1-1 bajnokin, ha egy számított taktikával szemben egy új taktikával tudunk harctérre lépni. Egyértelműen színesebbé teheti a küzdelmeket.

Természetesen a többi javasolt, végtelenített AF képességet is támadom, amelyek szint*0.5% bónuszt adnak tulajdonságfejlesztésre, szint*1%-ot szakifejlesztésre, szerencsefejlesztésre.

Ezzel együtt én támogatnék egy - a TF-es új KT képességek hálózathoz hasonló egymásra épülő fejlesztési hálózatra.
Pontszám: 8.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
59. hozzászólás - 2012.08.29. 07:02:05 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A képességek jók, remélem azért kicsit bővülni fognak.
Két kérdés merült fel bennem:
1/ A nem kepesseg szintet ado AF koltesek beleszamitanak-e az ossz elkoltott AF-be?
2/ Regeneracio az Utolso verig viadalnal szamit-e. (Trollver miatt.) Ha nem, akkor szerintem szamitson.
Pontszám: 7.01
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség tervek (2012. szept)
60. hozzászólás - 2012.08.29. 07:08:04 (Válasz Cofee #6 hozzászólására.)
Idézet: Cofee - 2012.08.28. 15:56:07
Szerintem elég sok az a 800 kapott af azoknak akiknek van már szívósság övük kompenzáció címen! Elég hasznot hozott már azoknak akiknek megvan, így felesleges tovább tápolni őket.
Különben is jópár relikvia nerf volt már (pl:reflexek könyve, tudás könyve), és senki nem járt ilyen jól az eddigiek során, mint amit a mostani szívósságöv tulajdonosok kapnak. Kb mindig az volt a válasz, hogy így jártál.
Nem értem ezt a kivételezést!


Tetszik ez a hozzaallas. Egyreszt ha eddig rosszul csinaltuk, csinaljuk tovabbra is rosszul. Csak konzekvensen.
Masreszt ugye a szomszed tehene effekt.
Pontszám: 6.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!