Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2014.05.09. 14:38:53
Én bírom amit mondasz és tök logikus is, de nem erről van szó
A Te okfejtésed helytálló lenne egyenlő feltételek mellett (pl. rubin vs zafír mezők), de a gyémánt nem emiatt lóg ki a sorból.
Dátum: 2014.05.09. 13:11:42
Idézet: Zoole - 2014.05.09. 12:52:54
Kíváncsi vagyok rá, hogy amikor a gyémánt területek teljesen eltűnnek majd a térképről akkor a vezetőség beismeri-e vajon, hogy ismét egy fejlesztési rendellenesség tanúi lehetünk, ami miatt természetesen búcsúzhatunk el a normális jutalmazás lehetőségétől, vagy szépen körülírva megmagyarázzák majd hogy a gyémánt szövetségek tagjai minden stratégiai érzék és agy nélküli barmok, ezért ez a csodás eredmény.


Pont ezt akartam írni, kíváncsi vagyok hány nap kell még ahhoz, hogy a vezetőség beismerje, hogy totál félre van számolva az egész.
Örülök, hogy nem csak én látom így.
Dátum: 2014.05.08. 20:33:16
Idézet: Nagy02 - 2014.05.08. 17:26:00
ebben a topikban miért szinte csak a rinyát kell olvasni? akinek nem tetszik az event, az minek csinálja?

írjatok a fejlesztőknek, ha vmi gondotok van, olvassák azok, vagy hozzatok létre egy rinya-hh topikot és ott tobzódjatok a túl tápos és extra drága luxus karaktereitek impotenciája miatt...


Nem csak a karakterekről van szó, hanem az egész számításról. Te sem érted, meg McMad sem, hogy valami nem kerek, elég megnézni a győztes arányokat, elfoglalt mezőket. 3 horda közel hasonló arányban van jelen és nagyjából azonos győzelmet hoz, a gyémánt horda meg a béka segge alatt van. Ez nem rinya, hanem tények. Ez a különbség nem magyarázható taktikával, összefogással.
Dátum: 2014.05.08. 14:31:01
Idézet: McMad - 2014.05.08. 14:23:41

/Ez igenjól látszott az előző HH-n./

Viszont SZUBJEKTÍV véleményem szerint szorosabb, érdekesebb a meccs, amióta a szöviszín számít....

Fogadjunk, hogy nem gyémánt szövetségben vagy!
Nem érted az egész lényegét, itt valami nagyon büdös a gyémánt handicapes (szerintem titál jogtalanul), csak én nem tudom a pontos okát. De érzem.
Dátum: 2014.05.08. 13:30:51
Kérdezem a nálam sokkal nagyobb tudású játékostársaimat és a tisztelt vezetőséget, hogyan számolják az adott hordába a létszámot? Az aktívan lépő karakterek vannak csak benne ugye? Én nincsenek benne az olyanok, akik pirosak, katában vannak vagy szarnak az egészre? Mert a térkép állása alapján úgy tűnik, hogy igen.
Mondom kicsit konkrétabban. Kevés smagad és/vagy rubin/zafír horda darabszám, de abban sok aktív, eventező játékos VS sokelfekvő gyémánt horda, amikben alig lépnek az emberek vagy nem eventeznek.
Szeretném tudni, hogy miért érzem úgy, hogy az arányok szarul vannak számolva a gyémántokat hátrányosan érintve.
Az nem válasz, hogy nincs taktika meg összjáték, mert érdekes módon a másik három horda közel azonos szinten van.
Javaslom, hogy valahogy arányosítsák az eventező karakterek/hordában a taglétszám arányát, nem hiszem el, hogy a gyémánt ennyire balfék lenne, statisztikailag ez nem lehetséges.
Dátum: 2014.05.08. 10:30:07
Miért nem? Ott a 400 győzelem megvolt a normál portyákból, vagy melyikre gondoltál?
Itt muszáj venni, ott meg opcionálisan lehetett, ha volt kedved.
Dátum: 2014.05.08. 10:14:52
Nekem annyi a problémám, hogy számításaim szerint nem lehet a 100 horda trófeát összeszedni az event alatt a fétisre, csak akkor ha őskőért veszek tápot.
Magyarul őskőért vezsek +1 csatlóst.
Ezt miért kellett?
Dátum: 2014.04.29. 19:40:34
Birka én speciel gyűlölöm a kvízt, mert csilliót megcsináltam már belőle és idegrángásom van, ha meglátom.
Miért akarod ehhez kötni?
Dátum: 2014.04.29. 14:55:44
Persze, a VIP III-ban pedig 5000 őskőért automatikusan nyered a bajnokit
Dátum: 2014.04.24. 16:17:16
végül is ugyanarról beszélünk, büntetve voltak a tápos karakterek szándékosan
Dátum: 2014.04.24. 15:27:39
Ez nem azért van, mert túl erős vagy, hanem azért, mert be voltak rakva olyan csaták, amikben fixen a KH-s klónok nyertek. Akármilyen tápos is vagy. De ott nem véletlenül nyert, hanem mert így lett leprogramozva
Dátum: 2014.04.24. 14:06:18
És ilyen sok új játékos van, hogy megérje egy 6. világ? Mert gondolom akinek már van 1-2-x éves a karaktere az nem fog megint a nulláról indítani egy altot, főleg, ha teljesen ugyanaz lesz a játék.
Dátum: 2014.04.24. 13:59:40
Sziasztok!

1. Nem érzem erősnek a csatákat, nekem semmi ilyen jellegű problémám nem volt előző event alatt. Olyan előfordult, hogy kikaptam, sőt ebben néminemű szabályt, szándékosságot is véltem felfedezni , de a célpontok nem túl erősek.
2. A napi korlátot szerintem is el kell törölni, mivel a sok tényező befolyásolja, ki mikor ér rá éppen több órát a játékkal foglalkozni
3. Ez is jó ötletnek tűnik (terület birtoklás nullázódás).
4. Megmondom őszintén és úgy vettem ki Birka írásából korábban, hogy alapból lesz fétis, nem szükséges "kikönyörögni". Ugye?
5. Az ősköves csomag értelmetlenül drága (lásd még pl. a BU event alatti csomag ár, az még belefér) de ezt még fele ennyiért is kétszer meggondolom, hogy vegyek-e, pedig nem vagyok skót. Ősköves italokat minek beletenni? Azt szinte csak a templom miatt vásárolják az emberek, amúgy totál haszontalamok és feleslegesek.
Arról nem én tehetek, hogy több mindenre költesz őskövet, csupán annyit írtam, hogy kiégettet annyit lehet szerezni, mint régen.
Kiégettet évente 2X tudsz fixen a Landragór eventból, ráadásul jó sokat, én is onnan töltöm fel a készletet, kb. 300 db/ fél év, nem elég?
Plusz szintlépésekkor, szerencsekerék stb, a portyát nem is említem.
Dátum: 2014.03.23. 16:54:51
Ha minden ismétlődő eventben (fél évente) ugyanazok a jutalmak, akkor hogy jön ki neked a 10 fétis, Biri?

mod: látom, Miklós megírta, hogy sehogy
Dátum: 2014.02.26. 14:09:57
ez sem feltétlenül igaz, mivel a magas védelemmel már rögtön negálod a másik krit ütés szakértelmét és magas erejét (kvázi bukta ellened az oda tolt LE-t)
de abban egyetértünk, hogy összetett a dolog, nem lehet egyetlen jó megoldás, mivel minden karakter mást-mást fejleszt
Dátum: 2014.02.26. 11:30:55
Ezzel vitatkoznék. A védelmet egyáltalán nem felesleges húzni, de csak akkor van értelme, ha X-szel magasabb, mint a téged ütő karakterek támadása. Vagyis csak úgy a levegőbe felesleges húzni valóban, de ha kiszámolod meddig kell, akkor jól jársz, akár a bajnokin is.
Dátum: 2014.02.22. 11:34:57
köszi. Akkor a 10 a végleges szám, max ennyi csatlós lehet?
Dátum: 2014.02.22. 11:00:45
10 db fétis vagy 10 fajta fétis? Nem mindegy. Majdnem minden event kétszer fut le az évben, mindkettő kufárban lesz ugyanaz a fétis pl.?