Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hydro Globus

Drizzt te komolyan ennyire sötét vagy?

Általános második osztályos tananyag: Ha nincs zárójel, akkor a szorzást előbb kell elvégezni mint az összeadást/kivonást.

3+4*5 = 23
3+(4*5) = 23
(3+4)*5 = 60


De legalább már tudjuk, kitől van a sok zárójelhibás kvízkérdés... Meg a Zaknafeinre, Bruenorra, Guenhwyvarra és Salvatore könyveinek többi szereplőjére vonatkozó túlspec kérdések nagyrésze gondolom.

EDIT: Byzon, szerintem ezt nem lehet elfelejteni, akármilyen régen volt is. Szerintem Drizzt ezt sose tudta...
Az asszonyszakáll a törpéknél nem "fizikai értelemben semmi".

Egyébként érdekes kérdés, én buktam volna.
Dátum: 2008.11.09. 20:08:28
:lol:
Te nem tudhatod. Nem a te hibád. De attól még törölhetik, te sem örülnél ha négyszázkilencvenhat példányban kérdeznék meg tőled hogy milyen színű a kvazársörényű pegazus...
Dátum: 2008.11.09. 19:59:31
Általában tíz perc, de vártam már én is akár tíz órát is erre. Normális.
Dátum: 2008.11.09. 19:57:21
Idézet: Tier - 2008.11.09. 19:20:57
Melyik nem az usa nyugati partján van ?

A válaszok közt volt Washington így írva meg Washington, D.C. Szerinte az utóbbi. A kettő közti különbséget talán hagyjuk de nem értem mire akart kilyukadni a kérdésfeltevő. De hát egyik sincsen a nyugati parton a keletin van vagy talán valamelyik nyugati parti nagyvárosnak van Washington nevű kerülete !?


A kérdés jó. Ha ? előtt nincs szóköz és USA capssal van írva.
Dátum: 2008.11.09. 19:55:43
Idézet: Hanspeter - 2008.11.09. 19:09:41
Idézet: Rammstein - 2008.11.09. 18:23:31
Hol található a Kisbolygóöv?
A Mars és a Szaturnusz között
A Föld és a Mars közott
A Uránusz és a Neptunusz között
A Vénusz és a Mars között

wiki szerint:A kisbolygóöv a Naprendszerben a Mars és a Jupiter pályája közötti, nagy mennyiségű kisbolygót tartalmazó területe... Kérem javítani


Milyen színű trikót visel a Tour de France éllovasa?
Pöttyös
Fehér
Rózsaszín
Sárga

Melyik évben?



Csillagászat: Rammstein! Hol van a Jupiter? A Mars és a Szaturnusz között. Tehát ami a Mars és a Jupiter között van, az a Mars és a Szaturnusz között van, nemde? Így legalább kicsit gondolkodni kell.

Tour de France: Nem szoktam minden évben figyelemmel követni, de eddig akárhányszor láttam, a verseny ideje alatt az éllovas (azt nem tudom biztosan, hogy az előző napi győztes, vagy aki összetettben vezet) sárga pólót kap a sajátja fölé. A szín a főszponzor miatt van, és lassan 90 éve változatlan.


Ugyanez(eke)t akartam én is, egyetértek mindkettővel!
Dátum: 2008.11.09. 14:15:51
Én valahonnan úgy emlékszem, a HKK egyszer ki lett adva szlovákul, mostanra abbahagyták. Vajon miért?
Dátum: 2008.11.09. 14:13:58
Julius Caesar-nak a neve volt. Augustus (tudtommal) tiszteletből vette fel, és utána lett rang.
Petőfi Sándor (Kiskőrös, 1822. december 31. v. 1823. január 1. – 1849. július 31.?), magyar költő, forradalmár, nemzeti hős.

A magyar Wikipediáról.

Igen, én is 1822 dec 31-et tanultam és igen, a (magyar) Wiki szar, de a Kvíz topicban annyian írták hogy újabban ezt vitatják, hogy kezdem elhinni.
Dátum: 2008.11.09. 14:08:20
Nem kell regelni, anélkül is eléred a lapkeresőt a linkemen

Cirip, te meg vigyázzál azért, a mágus nem erre utal az aláírásomban, hanem a (HKK-ban) vele párhuzamos ŐV-s klánra, a Mágus klánra
Odaírnám, mit reprezentálnak az egyes TF-es istenek, de nincs rá karakter.

Fairlight legfontosabb aspektusát, a pénzt meg kihagyják?
Dátum: 2008.11.09. 11:51:55
Idézet: Trockij - 2008.11.09. 11:39:49

A Hatalom Kártyái Beholderes játékban milyen színűek a Chara-din típusú lapok

sárga
lila
fekete
piros


Ilyet fogok írni legközelebb amúgy lila..


Chara-din nem laptípus, különben meg:
|
V
Dátum: 2008.11.09. 11:10:07
Ki mondta: "A kocka el van vetve." ?

Cornelius
Ceasar
Cassius
Cicero

Nyílván Caesarra gondolt az illető... Miért nincs benne a Tankcsapda? Sokkal viccesebb volna a kérdés...


Melyik szuperhős földönkívüli?
Pókember
Mindegyik földlakó
Batman
Superman

Szerintem két helyes válasz is van: a második és a negyedik.
Csatlakozom!
Dátum: 2008.11.09. 10:57:04
Ráadásul Palpatine melyik filmben nem szerepelt?

A kérdés akkor lett volna... ööö... vicces, ha Luke helyett R2-D2 szerepelt volna.
Hát, szerintem pedig az egri zavart volna be , nekem sokkal ismerősebben cseng az "egri bikavér", mint a "szekszárdi bikavér" kifejezés...
Dátum: 2008.11.09. 10:51:44
Idézet: oliwers - 2008.11.09. 00:27:37
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....


Különben is, mióta életszerűtlen ez?

A végzeturaknak vannak törvényeik. Például hogy 15% alattit nem szabad támadni. Vagy hogy a párbajok mindig két résztvevővel zajlanak. Aki ezeket nem tartja be, azokat szépen kinyírják a hordaparancsnokok (Level ?? Elite, hogy egy jól ismert játék kifejezésével éljek). A kérdésem: Hol életszerűtlen az, hogy valaki ott fordítja a saját hasznára a törvényeket, ahol tudja?
Dátum: 2008.11.09. 10:47:16
Idézet: Rammstein - 2008.11.09. 10:39:37

Mik voltak a végzeturak 500-évvel korábban?
UFO-k
krokodilok
végzeturak
galetkik

Ezt aki ma kezdi a játékot, biztosan tudni fogja...

Szerintem ja... Nem emlékszem, hol, de mintha már valahol az elején olvastam volna. Sokkal viccesebb lenne pl.:
"Mik voltak a végzeturak 3000 évvel korábban? Elfek, emberek, törpék, alakváltók?" Akkor nem csak a VÚ, hanem az ŐV történelmét is el kéne olvasni...
Idézet: Rammstein - 2008.11.09. 10:39:37

Hány atomból áll egy metán gáz molekula?
4
2
1
5

A kérdező szerint 5 mulekulából áll. Szerintem meg annyiból amennyiből akar, de csak 5 ATOMBÓL áll... Kérem a kérdést javítani vagy törölni...De inkább javítani, bár nem tudom mennyire spec


Azért a metán csak nem spec... De olvasd újra a kérdést, szerintem semmi baja.

EDIT: Na, Byson, megelőztél mindkettővel
Idézet: oliwers - 2008.11.09. 00:27:37
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??
(Gyógyír)

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth (Győgyír 1 személyes tagju szöv) egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....


Különben is, mióta életszerűtlen ez?

A végzeturaknak vannak törvényeik. Például hogy 15% alattit nem szabad támadni. Vagy hogy a párbajok mindig két résztvevővel zajlanak. Aki ezeket nem tartja be, azokat szépen kinyírják a hordaparancsnokok (Level ?? Elite, hogy egy jól ismert játék kifejezésével éljek). A kérdésem: Hol életszerűtlen az, hogy valaki ott fordítja a saját hasznára a törvényeket, ahol tudja?