Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.05. 10:27:21
más kérdés, hogy a mostani KH kicsit erősebb lett, mint vártam, így remélem elhúzódnak a harcok, mert hozzájuk kéne erősödnöm, így sansztalan vagyok a top50-en kívülről.

de pár nap, jön 20-30-50 plusz tulajdonság és reszkethetnek. addig sem tuynul az ember, addig is vannak céljai.
Dátum: 2009.07.05. 10:25:35
Idézet: Butchman - 2009.07.05. 10:06:02
Úgy látom tényleg az a cél, hogy hagyjuk abba ezt a szar játékot. Már csak púp vagyunk tihor úr hátán. Még egyszer kérdem: nem lehetne esetleg ezt a nyomorult "15% alatt kirabollak" dolgot kivenni a játékból? Tényleg ennyire NEHÉZ átírni nullára egy szorzót? Tényleg hetekbe tart felfogni, hogy nem feleslegesen tépték a játékosok a szájukat a találkozón? Komolyan mondom, hogy teljesen kiábrándító ez az egész...


valami izgalom, nem? nem hiszem, hogy pár száz/ezer LE ennyire nagy érvágás lenne egy topkarakternek. puff neki, lesepred a válladról.

hidd el, megacéloz. én sem örültem, amikor már 14.000 pluszban voltam a +20.000-es küldetésben (természetesen a KH tizedelésével - valamiért ezzel sokan nem próbálkoznak), erre egy órán belül ugyanaz (84-es kontinuumszűkítés, vagy mi) kétszer betámadott és vitt 10.000-et. azóta megint +10.000-ben vagyok, de kábé 2 hónapja nyomom a küldetést:)

aki abba akarja hagyni a játékot, mert nehéz lett (jujj, egy játék nehéz??) meg szivatós (jujj, ilyet sem pipáltunk még, egy játék szivatós????), az hagyja abba. akkor megsiratjuk. de ha fórumon 10-szer fenyegetőzik, hogy abbahagyja, miközben pozitív a mérlege a KH-val, a LE-differenciája is teljesen jó, az gáz.

mit szóljanak, akik alattad vannak és nem panaszkodnak?
Dátum: 2009.07.05. 10:21:19
Idézet: Teki1986 - 2009.07.05. 10:03:28
Gratulálunk ismét! Megint kaptuk a hadüzenetet, és 1 emberünk érhetné el őket csak. Csak tudnám mi a sz**ért kell nekünk adóznunk folyton....


ezt nem is értem. már múltkor is leírtam. tessenek nem top5 lenni. gyorsan kapituláltok, meg sem érzitek.

tényleg nem bunkó akarok lenni, de ezt a klépőknek köszönhetitek, ők nyomták fel a lélekkutatokat. múltkor is írtam, most is, a nagy kút nagyobb célpontot jelent, ez igaz a "normál" szövetségekre.

amúgy meg, ha csak annyi az ára, hogy buktok 100.000 vagy több LE-t, akkor nehogymár felkapd a vizet. a katlizátor visszatermeli azonnal. és cserébe ott vannak nálatok is a maxolt épületek, amikért ilyen kellemetlenség bakfitty.
Dátum: 2009.07.05. 10:17:59
Idézet: McGee - 2009.07.05. 09:36:48
Csak az első 10-15 "mulat jól", a második 10-15 már kevésbé, a következő 70-nek meg eléggé kényszeredett a mosolya.


ez baromság. 50-60, helyen sem kényszeredett a mosolyom, darálom lelkesen őket, bár jelenleg 30-34-re ők vezetnek.

most komolyan. az első és a második eljövetel előtt megvoltak a sírások. oké. mindenki felfogta. sz*r az élet, de most az lesz a rendszer, hogy minden egyes eljövetel előtt be fog sírni a mag? egyszer miért nem elég?
Dátum: 2009.07.03. 15:59:36
kocos: á, szerencsétek van, mert hosszú komment jött volna, de már látom, hogy nem éri meg olyanokkal vitatkozni, akik meg vannak arról győződve, hogy saját igényeik = mindenki igénye. minden olyan érvelés komolytalan, ami a top2-n túl nem lát. ennyire azért nem kéne magas lóról játszani. jó vagy, de ettől még néha meggondolatlanul érvelsz.

az pláne megdöbbent, hogy az ennyire szétesett küldetési rendszer korlátja ellen is ágálsz. nem bezzegelni kell, azt nézni, hogy mi nem valósult meg a jó ötletek közül, hanem azt, hogy jobb lett-e vagy sem. mondom azt, hogy jobb lett-e vagy sem.
Dátum: 2009.07.03. 14:10:19
esetleg lehetne bolygatni a kategóriákon valamit. a nagy győzők most már el vannak ismerve, innentől kezdve jöhet a játék, ami kicsit hatért szab az optimalizálásnak. mondjuk az utolsó percben bejelentett kategóriahatárok. az ugyanis csak pár karakternek jelent valamit, hiszen, akinek nincs esélye (vagyis 99%), meg sem nézi, hogy hova nevezett éppen.
Dátum: 2009.07.03. 14:04:11
de jó lenne előkeresni a régi, szerencsejátékról szóló hozzászólásokat most, hogy a legtöbb győztes 3-4. sikerét éri el.
Dátum: 2009.07.03. 11:13:10
Idézet: ashtm - 2009.07.03. 10:52:40
Miért, a mostani "fejlesztésnek" van értelme? Értékesért ( CSP ) értéktelent ( homályosan leírva, hogy több CSP-t halomzhatok fel - aki eddig nem tudta valamiért levadászni, akkor az most a dupláját majd le fogja tudni, mi? - , 200 CSP-ért feltolhatom az elementárist, hogy csak 2 percig tartson a vadászat - 200+k LE + még az elementáris költsége csak ezért? - , a kvízes fejlesztés meg már a röhej kategóriájába tartozik ).
Ez jobb?


ja, hogy te úgy gondolkodsz, hogy ami neked nem hasznos, az másnak sem az - ami pedig neked előnyös lenne, az akkor is jó, ha bele sem gondolsz, hogy mennyire kinyírná a játékot? ez is egy látásmód.

attól, hogy te nem érsz semmit a CSP-felhalmozással, másnak jól jön. mert a játékosok kérték.
Dátum: 2009.07.03. 10:38:36
komolyan nem tudom, hogy hova írjam (PM-ben a JV-nek?), de érdekelne, hogy van-e esély arra, hogy a portyalista megjavuljon valaha? természetesen arra gondolok, hogy továbbra sem jelez ki minden támadható karaktert.

valahogy fura az egész, mert az elv nagyon egyszerű: ha 15% felett van és veled egyszintű, akkor látod. ha 20% felett és egy szinttel alacsonyabb, akkor is látod. és mégsem működik.

de aki nem bízik a listában és kattint random kalandozóra a toplistán, az tudja, hogy bőven vannak támadhatók a listán kívül is. eddig azt hittem, hogy csak akkor nem jelzi ki, ha a határon van valaki, de most egy két szinttel alacsonyabb, 50% ÉP felett lévőt támadtam be úgy, hogy a portyalista az adott hordából csak 8 tagot jelzett, ergó p nem volt rajta.
Dátum: 2009.07.03. 10:34:06
Idézet: ashtm - 2009.07.03. 10:20:53
PP-ért CSP fejlesztés nincs tervben?
Mert vannak, akiknek nem a CSP van állandóan maxon, hanem a PP, mert olyan stílusban játszik.
Mit tudom én, mondjuk 100 PP-t beválthatna mondjuk 40-50 CSP-re.


úristen... és még komolyan is gondolod...

egyrészt értéktelen dolgokért értékeset? másrészt ekkor pár ember kivételével mindenki abbahagyná a portyát és csak vadászna, a játék érdekes része eltűnne és mindenki csak nyomogatná a +20 vadászatot.

ja, és ezzel nem érnél semmit, mert gyorsabban erősödne a karaktered, de mindenki karaktere gyorsabban erősödne, vagyis nem változna semmi.
Dátum: 2009.07.03. 08:23:42
Idézet: Szaki06 - 2009.07.03. 01:01:40
1.)

És mivan ha én én meg azt nem akarom? Hmm? Mivan ha én Extrém Erő+Kritikussal akarok érvényesülni.......? Hát az van hogy akkor én elmehetek a jó p.....ba!!! Ha nem az IQ+Tau stratégiát erőltetem akkor felmossák velem a padlót mert a fizikai sebzés kicsikét levan butítva! Ennyi icipici apró különbség van csak!!


ez nagy butaság. nem egy csatám volt, hogy bekaptam 1500-at, én lőttem 200-at, majd pedig 300-400-as körönkénti ütésekkel és 100-200-as állatsebzésekkel simán nyertem. annyi a bibi, hogy a védekezés is jól jön.
Dátum: 2009.07.02. 19:23:49
Idézet: Eardog - 2009.07.02. 17:39:15
Nagyon frankó a doomlordba, hogy 21-es szinttől kezdve hiányzik a legenda, ergo a legendáls küldetéseket nem lehet csinálni...grat BEHO, szokás szerint ezzel is el vagytok maradva, nem beszélve v1-en a lagmagasabb emberkéknek már 2-3 szint óta nincs legenda....sztem lassan törölni fogok én is, ha nem foglalkoznak a játékkal a készítők, akkor nem sok értelme van maradni...


nem hiszem, hogy hiányozni fogsz valakinek, sőt.
Dátum: 2009.07.02. 16:44:31
Idézet: Crimson - 2009.07.02. 16:31:51
De azért ugye szabad még úgy portyázni, hogy a kivégzés működésbe léphessen? Tudjátok, az az a szakértelem, ami a szerezhető lóerő mennyiségét befolyásolja:)


más tészta. nálunk maga szinten a -7-esekre 0 LE-val jönnek a "nagyok". ők csak a saját szintjükön támadnak pár ezerrel. legalábbis nem tudom másnak betudni egyesek gyarapodását:) őket tisztelem, ők igazi játékosok. kockáztatnak. belemennek a "nem tutiba".
Dátum: 2009.07.02. 16:42:30
Idézet: Endyr - 2009.07.02. 16:13:57
Azt kellene megerteni, h mivel ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ezert ez termeszetes is. Amit te jatszol az a tamagocsi es a szeressuk egymast gyerekek kevereke


Azt kellene megerteni, h ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ami nem feltetllenul azt jelenti, hogy megsemmisitem a masikat, hanem esetleg legyozom. (és nem arról van szó, hogy sportanalógiával élve 5-0-ra vagy 10-0-ra nyerek.)

de ott hibádzik a gondolatmenet, hogy az olcsó varázslat nekem is jó. (ezért mondom, hogy kompenzáció. a karcsiszemüveges 12 éves monitorfejű pistike persze, hogy 4000-100-ra akar nyerni. de zsolt, a jól szituált 30-as üzletkötő megelégszik a siker apró örömével az élni és éni hagyni elvet követve.)

engem nem zavar, ha engem akar megsemmisiteni valaki, de mást zavarhat. én ennyit tudok tenni, olcsót varázsolok (ha ő ezért kisebbet anyáz, már megérte), hogy nekem is maradjon VP-m, mert valljuk meg, nem mindegy, hogy 40 vagy 105 VP egy varázslat. nagy épületekkel lehet, hogy egekbe szökik a reggel 0-ról induló VP, de általában nagy kincs. (mondjuk egy ideje már prórálbkozom varázslat nélkül is, de 40-re azért hamar felmegy.
Dátum: 2009.07.02. 15:35:58
Idézet: S0laris - 2009.07.02. 15:18:48
Idézet: Eliteninja - 2009.07.02. 13:08:38
Akkor inkább ne ismerjenek el! De az, hogy 7 szinttel magasabb jön és nem csak engem lő szarrá a hülye varázslattal(amik mellesleg baromira elszálltak, ezen is változtatni kéne.....)hanem belelő 400at a dögömbe! És ebből jön 4-5 ilyen támadás és máris se nekem, se a lényemnek nincs ép-je. Oké, mit tudok csinálni? Vadászok...elfogy a csp és most? jön még egy majom és bumm. Azt meg senki ne mondja nekem a nagyob karik közül, hogy csak azért üt, mert nincs kit ütnie....

1-2 embernek magába kéne néznie odafent. ha már esélytelent támadnak akkor lehet azt vakító fénnyel is, és akkor nem 200:3k-ra nyernének hanem 200:1.5k-ra. szerintem még a topnak is jobb volna így mivel nem ütik el egymás elől az összes célpontot. egy áltagos 50 eleji játékost 2 60 körüli simán K.O.-z 1-1 támadással.


ezt én is nézem mindig. én még spórolok is VP-t, ha vakító fénnyel támadok és tudom, hogy fixen nyerek, akkor tök mindegy, hogy mennyire. vagy, ha kikapok véletlenül..., úúú, katasztrófa nyilván nincs.

persze nyilván hibás lehet a gondolkodásom, mert engem egy kivétellel még akkor sem támadtak nem kataklizmával vagy épp aktuális topvarázslattal, ha éjszaka levetkőzve, állat nélkül energialövedékkel táborozok.

ezt el kell fogadni, a játékosok zömének a játék a "kinek nagyobb a ...-a" elvről szól, afféle kompenzálás lehet bizonyos IRL dolgokért vagy nem tudom. ettől még én nem változtatok
Dátum: 2009.07.02. 13:02:47
én például azért csapkodok, mert egész egyszerűen kábé 10 karakter van, aki ellen esélyem lehet, még ha 7 szinttel lejjebb is nézek:)

ráadásul engem nem zavar a 7 szintes határ, felőlem lehetne akár 10 szint is (mondjuk 8-cal magasabb a No.1.), mert nincs az az isten, hogy felgyógyuljak 50%-ra, hogy 7 szinttel magasabb elérjen. (1-2 szinttel magasabbak, de inkább alacsonyabbak azonnal lecsapnak, amit tudnak

ha téged elérnek +7 szintűek, az csak azt jelenti, hogy túl erős vagy a saját szintedhez vagy a feletted lévő szintekhez képest (nem mernek támadn), ami elismerést jelent.
Dátum: 2009.07.02. 12:58:20
Idézet: Lújzi04 - 2009.07.02. 11:43:03
de meg fog


más szemében a szálkát... van egy teljesen egyensúlytalan dolog, amit kiegyensúlyoznak és nem tetszik neki, mert lemarad. anyám. (ez a játékosi hozzáállás vinné csődba a játékot. hihetetlen csőlátás, rövidtávra való előretekintés és minen őt hátrányosan érintő változást személyes sértésnek vesz.)

senki nem rinyált, éppen a topkarakterek tapasztalták, hogy semmi értelme a LE-szökőkútnak, mert pár ismételhető küldetés olyan könnyű, hogy ők szégyellik átvenni érte a LE-t.
nem lehet, mert a portyapont nagyon értéktelen a legtöbb embernek, ezért kvázi ingyen lenne minden és a 150 PP-sek még előnyt is kapnának, kvázi jutalom járna azért, ha valaki nem portyázik:)
Dátum: 2009.07.02. 12:15:54
Idézet: Mortimer - 2009.07.02. 12:13:19
Más kérdés, hogy nem éri meg.

Ha kimaxolod a spektrálist, elvileg nem buksz semmit, de miután legyőzted a fertőzést, minden egyes vadászaton 5%-ot vesztesz, ha nem azon van a turbó. Azaz nem turbózhatod az elementárist.


turbózhatja, ha túl tudja tenni magát az 5% virtuális veszteségen. nem hiszem, hogy sokan krokodilkönnyeket hullatnának miatta.
Dátum: 2009.07.02. 12:14:25
Idézet: Mortimer - 2009.07.02. 12:03:33
kvízgyorsítás értelmetlen, 50 vadászat pedig azért nem jó, mert 20-nál is betelik az állatoknak szánt hely (maxos vezetőkészségnél).


??? ezt biztos, hogy jól kiszámoltad? ha van 4 állatod, akkor 7-et kaphatsz el és a 30-as csapdakészítéssel 20 vadászatból 1-2, esetleg 3 esik be, extrém esetben 4-5, de nem 7. (persze, nekem is volt már 20-ból hét, de heti átlagban mindig jön a 8%) akinek meg több álata van, az a "valamit valamiért" elv ismeretében játszik.

az 50 vadászat azért teljesen jó, mert a vlószínűségeket tekintve annyi idő alatt 4-5 állatot kapsz, ami extrém esetben 7 lehet ergó még éppen tele lesz a parkod (HA 4 állatod van egyébként, ami ugye dettó nem mindenkinek van.)

amúgy meg: eddig nem tudtam, de kiderült: akkor is lehet vadászni, ha tele van az állatparkod. aki fene nagy optimalizátor és nem mer akkor vadászni, annak erre a CSP-költéssel járó lehetőségre sem lesz szüksége.