Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.07. 15:09:18
Idézet: Borgian - 2009.07.07. 13:51:51
komolyan mondom már sírni lehet a licitálókon

senkinek sincs annyi önkritikája hogy megállapítsa magáról, a karakterneve nem jó a HKK-ba

gondolkozzatok már emberek mielőtt licitáltok


de miért a GRR!!!-fej? örülj neki, hogy bukják a dukátjaikat. mindenesetre csak újabb bizonyíték, hogy a játékosok értelmi/értelmezési szintje merrefele tendál.
Dátum: 2009.07.07. 14:19:10
vajon valós jelenség az, hogy ha valaki befejezi a kincses kamra egy szintjének építését, akkor a licit lecsapásáig visszaszámláló óra két órát előre ugrik és ha épp az utolsó 2 órában történik mindez, akkor a licitet akkor tartó kapja meg a kincset?

ha ez így van, akkor nem tűnik fairnek.
Dátum: 2009.07.07. 09:43:33
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57
Winnie csond, jol irtam, kotelezo, ne is probalj belekotni.


ööö, az nem én vagyok. szakértelem párti lennék, hirdetem a kötelező szakértelmek fejlesztését.
Dátum: 2009.07.07. 09:41:59
dinamikusan növelni hivatott szakértelem. korrekt.
Dátum: 2009.07.07. 09:40:53
előfordult. szerencsére elég ritka.

viszont a fórum egyre gyakrabban válik használhatatlanul lassúvá.
Dátum: 2009.07.07. 00:01:46
OFF:

Idézet: Jeriko - 2009.07.06. 21:39:40

Azt elfelejtetted leírni, hogy "y"-t winnie-nek hívják, aki hónapokon keresztül keményen megdolgozott azért, hogy minél több olyan játékos legyen, aki a nevét látva azonnal lepontozza.


jó, de ők az ostobák, ezt tudjuk. egy ideig még volt rá remény, hogy az értelmesek vannak többségben, de most már eltünedeztek. marad pár értelmes és viszonylag sok buta ember. (ilyen szempontból a VU is leképezi a magyar netes és magyar társadalmi állapotokat. (ebben szerintem egyetérthetünk, ez nem szeret-nemszeret kérdés. nyilván nem MO. és nem a VU az, ahol okos emberek gyülekeznek többségében. sajnálom is, hogy a kvíz kérdések mellett nincs oda írva a feltevője, lennének nagy lebukások:)

a vicces az, hogy az emberek 90%-a magát nem sorolja az ostobák közé, meg van győződve arról, hogy ő értelmes. ezzel szemben, aki értelmes, az tudja, hogy botorság lenne sajátmaga értelmességéről dönteni, így másokra, a többségra bízza ennek megítélését. az már az ő baja, hogy az alapfeltevés miatt a többség ostobákból áll

A lényeg, hogy az ember nem gondolná, hogy létezik olyan sekélyes ember, aki nem olvas kommentet, nem értelmez. (nem szoktam nagyon olvasni a kommentjeimet, csak itt a pontszám belelógott a köv válaszomba, meg a válaszok olvasására is csak ritkán van időm (micimackó módi, beírok és becsukom a szemem), nem akarok "get a life" módba kapcsolni.) ld. te is írsz néha nagy butaságokat, de többségében ez nem áll fenn. nyilván nekem is vannak felpontozott kommentjeim, amiből az jön le, hogy olykor igenis elolvassa a droid a "kontentot.". viszont akkor meg?

(ej, de sajnálom ilyenkor, hogy nem korrekt magánlevelet közzétenni, mert némelyik méretes ma...mlasz a topról írt már olyan cifrát, ami megdöbbentett. mármint, hogy van olyan, aki a fórumos nemtetszését képes a játékba ("ú, winnie, megtámadom turbózott másodlagos varázslattal" :kacsint:) vagy IRL levélbe ("te olyan hülye vagy, mint a s*ggem, te!" - a személyes névmás duplázása igazi gyöngyszem).

szerencsére az itteni flame-partnerek többsége, ha írt is, csak kérdező, segítségkérő és egyéb levelet. persze lehet, hogy azóta már nem tennék meg
Dátum: 2009.07.06. 23:46:54
mert sima portyázás, ez így működik, nem KH-specialitás.
Dátum: 2009.07.06. 15:28:27
Idézet: CaveMaN - 2009.07.06. 15:07:44
winnie: csak egy egyszerű kérdés, neked muszáj mindenkinek beugatni?


nem. nagyon sok mindenkinek nem szoktak.

de mit csináljak, ha idejön és azt mondja, hogy (fordítom) "én már leléptem ebből a szarból, de ti még benne vagytok, muhaha"?

ez szerintem a taplóság csimborasszója. hadd ne kommentáljam, mindent elmond a jellemről.
Dátum: 2009.07.06. 15:10:41
időközben azon filózom, hogy mi lett volna, ha egy gyengébb lelkűt ér az alábbi sokadjára megjelenő bug. (nem.sírás. csak.vicces.)

15.00.00-ra természetesen vártam egy KH-támadást, 14.59.47-kor támadhattam újra az epikust, így gyorsan kellett átöltözni, hogy sikerüljön még ütni, hogy már levertként üssön a KH-s, ami nem zavar, hiszen visszagyógyulom automatikusan, akármennyit is üt.

az átöltözés azonban túl jól sikerült és egy szál pajzsban és nyakláncban (gyűrű, varázslat, fegyver és páncél nélkül) kaptam be a KH-t. (az epikus elmaradt, mivel láttam, hogy elég bénán öltözött át, felvettem volna a többi cuccot is, de a maradék 7-8 másodperc nem volt mér elég rá

szóval, aki a 15%-os támadás miatt sír, az érezze át, hogy milyen a direkt elő nem állítható "fegyver és minden cucc nélküli" állapotban fogadni a KH-t. mert ugye ilyenkor nincs regeneráció,.
Dátum: 2009.07.06. 15:06:20
Idézet: Ajgatsz - 2009.07.06. 15:04:46
Édes istenem....

Ha kicsit megbánom hogy töröltem V1-ről, elég megnézni a fórumot, és máris elszáll minden kétség....


megvallom, hogy a sok sírós miatt nekem is ez jár a fejembe (NOT!). de logikus egyébként. akad pár mimóza, aki beír a főrumra, s te rögtön következtetsz. ezúton is gratulálunk és mi sem bántuk meg a törlést.
Dátum: 2009.07.06. 09:58:53
tényleg legyen már egy külön sírós topik a KH károsultjainak, ez meg maradjon meg egyéb dolgok kitárgyalására.

vagy legyen egy szabály: hogy ha valaki már sírt kétszer, akkor ne sírhassa ugyanazt harmadjára. főleg, ha meg sem próbál tenni valamit a KH ellen.
Dátum: 2009.07.06. 09:56:40
"Pontszám: 4.33"

ja, ezen hadd röhögjek egyet, hogy milyen szánalmas fórumozóink vannak. tapsot nekik. tisztelet a kivételnek.

x leírja: de ezek túl erősek, szívatnak, jajj.
y erre: lehet, de te se vagy rossz, támadd meg őket, szerintem lenne esélyed, s anélkül fura, hogy panaszkodsz.
x: de nem lenne esélyem, mert csak. nem támadom meg őket.
y: próbáld meg, hidd el, van sanszod.

na, vajon melyik kapja a sok pontot a droidoktól és melyik a keveset? persze minden tiszteletem azoké, akik kommentet pontoznak, mert azt hiszik, hogy számít valamit.

na off vége, folytatódhat a sírás.

egyébként meg, amit mond ariel. csökkentek az álatok, most már bőven vannak könnyen üthetők. a magas TÖ-től nem kell megijedni, 950-essel simán verhető volt az előző körben az 1250-es, ha úgy alakult.
Dátum: 2009.07.06. 09:51:56
Idézet: bokorn - 2009.07.06. 07:32:53
komolyan erdekelne hogy milyen zsenialis vilagmegvalto okbol sikerult kiotleni ezt a vadbarom "15% ala is tamadnak" szopatast
igy akarjatok csokkenteni a server terheleset, hogy a 60. szint folottiek kedvet teljesen elveszitek a jatektol, hogy toroljenek es kevesebb jatekos maradjon? mert akkor remek uton haladtok, gratulalok


sír - sír -sír - sír

nem rossz ötlet pedig, érdekessé teszi a játékot. szívat is, de legalább nem lehet kiszámítani.

hányszor támadnak be téged 15% alatt? ez kérdés, érdekel - engem roppant kevésszer. a szívás csak a -LE lehet (ami magas szinten elhanyagolható, akár pár száz, akár pár ezer, az ember nem rokkan be.), legalábbis engem, ha 15% alatt vagyok, varázslattal kivégeznek, ergó azonnal bekapcsol a gyógyítás és ugyanarra a szintre visszagyógyulok.

kábé 850-ben támadtak meg.

A csatában összesen 234 sebzést okoztál, és 1139 sebzést kaptál. Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát. Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 743 életpontot.
Dátum: 2009.07.06. 09:48:04
Idézet: Teki1986 - 2009.07.06. 02:11:24
Idézet: bonca - 2009.07.05. 19:00:12
Teki, írtál már Miklóséknak ezzel a problémáddal, vagy csak ide írsz és várod, hogy majd történik valami?


Szia!

A kristályhorda a legnagyobb lélekkúttal rendelkező szövetségeket támadja. Lehet, hogy később finomítjuk ezt az algoritmust.

2x írták ezt és semmi változás. Köszönjük Emese!


"lehet", hogy finomítják. nem tették, mert minek? logikus, hogy a legnagyobbakat támadják. olyan nincs, hogy "légyszi, KH, ne támadjatok minket, mi nagyok vagyunk, de nem olyan erősek. hadd szívjon a többi nagy, de minket ne bántsatok, csak véletlenül vagyunk nagyok."
Dátum: 2009.07.06. 09:46:40
Idézet: Ricardo - 2009.07.06. 08:54:31
Jah, bocs. Végülis simán hozzáférek a minimum 6 szinttel magasabb karakterekhez. Ha szerencsém van 10-ből 1 csatát a random miatt meg is tudok nyerni, simán tudok csinálni pár pp árán -10 -20k LE-t.


erősebb vagy mint én? igen. (alacsonyabb szintű, tény, de azért a klánbónusz, csekély +30tám/védekezés csak jelent valamit.) tudsz 6 szinttel magasabbra támadni? tudsz. támadsz? nem. (én is 3 szinttel támadtam fölfele és jé. és mondom, rólam van szó, aki a szintjén a leggyengébb, akit alulról páholnak el.)

innentől kezdve nincs miről beszélni, főleg nem "ennyiből ennyit nyernék"-ezni. próbáld ki. támadj. és -10-20K LE? amikor támadtam és veszítettem, sosem vittek sok LE-t, pár tucatot, max 1-200-at, bár ez nyilván változó.
Dátum: 2009.07.05. 23:53:14
Idézet: McGee - 2009.07.05. 21:24:20
Ez olyan édes! Mondja ezt az aki 1 szinttel alacsonyabb mint a legmagasabb szintű KH-s és van 622 győzelme 80 vereség ellenében. De nézzük csak pl. van 11 60. szintű karakter akik közül 3-nak pozitíva mérlege a KH ellen és nekik is max 50 győzelmük van. Szerinted 3-4 nap alatt felnőnek a kristályokhoz és a maradék 3-4 napban Ők is fognak tudni szerezni 2-300 győzelmet úgy mint Te?


mondom. csak akarni kell. utálok magammal példálózni, de 56. szintűként 58-59-esek ellen én is voltam pozitívban ellenük. pedig engem 2-3 szinttel alacsonyabbak szoktak büntetni.

a mostani horda még az állatok miatt erős, de lesz ez még így sem. (azon filózok, hogy a nasdfil sortenil-klón ellen mennyire érdemes menni, mert nagyon alacsony a TÖ-je, vajon támadásban mennyire kompenzálja a taumaturgiát?)
Dátum: 2009.07.05. 23:47:09
Idézet: Ricardo - 2009.07.05. 21:46:59
Erre jött egy fejlesztés, ami 2 hetente plusz TP-t és LE-t oszt a legmagasabb szintű karaktereknek, és ehhez senki más nem férhet hozzá.


ne szívd mellre, de most komolyan nem értelek...

te is hozzáférhetsz. erősebb vagy, mint én (magasabb TÖ, ugyanolyan SZÖ), erősebb szövetségben (sokkal több a bónuszod).

és próbálkozol a KH-val? egy csata - egy vereség. hát hogy a fenébe tudod, hogy ki fér hozzá és ki, nem, ha nem próbálkozol? én próbálkozom. 30-34, ebből 8-10 az ő támadásuk volt. nyilván csak 5-6 ellen van esélyem, de őket ütöm folyamatosan. és többségében nyerek is.

nem is értem... a TÖ-jük elrettentő lehet, de egyébként vannak simán üthetők. a mútkoriak közöl volt negatív csapásos, 1000 alatti max sebzéses arc is, miközben mindenki kataklizmázott.

nyilván annyit nem tudsz ütni, mint egy TOP, de ha nem próbálkozol...
Dátum: 2009.07.05. 14:33:21
hehh, megint a szokásos. nem is lepődöm meg. szánalmas. (annak ellenére, hogy tényleg nem több száz, de a több tucat is több a semminél.)

- anya, kié az a kiba-zott nagy zsíroskenyér?
- a tied, fiam.
- csak ekkora?

a sok negatív szokás szerint jött rombolni a fórumhangulatot... ahelyett, hogy lenne némi öröm, hogy mennyi új, egyedi tárgy kerülhetett a játékba.

mindenesetre remélem, hogy a legnagyobb gigatáp, a kvázi végtelen LE-t adó őskőtermő cucc hamar vissza fog térni. (az, amelyiket jerikó foghegyről lefitymállt.)
Dátum: 2009.07.05. 13:29:28
pedig a nagyon okos emberek megmondták, hogy a "nagyok" közül kutyának nem fog kelleni és killer14653 fogja elvinni. lehet, hogy mégsem nagyon okosok?

persze várjuk meg a végét. csak gondoltam beledörgölöm valakinek az arcába, hogy majd, ha mégsem így lesz, valaki visszadörgölhesse az enyémbe.
Dátum: 2009.07.05. 13:04:22
Idézet: Butchman - 2009.07.05. 10:46:22
winnie,
Veled nem vagyok hajlandó vitatkozni.


nem kell vitatkozni, nem is tudnál, hiszen megdönthetetlen érveket hoztam fel. csak az az egy kérésem lenne, hogy ne rabold mások idejét azzal, hogy ugyanazt leírod újra meg újra meg újra meg újra.

felfogtuk. rettenetesen rossz neked. esküszöm, még sajnállak is, viccen kívül. de amikor nyolcadjára leírod, hogy milyen rossz és (utánaszámoltam) hatodjára, hogy te most már törölsz ebből a sz*rból. (ez a negyedik téma, újítás, aminél befenyegetsz a törléssel. kettőben a pártodon voltam - ez az egyik leggázabb, amikor az ember hangoskodik és nem tesz semmit. amikor a csúcson vagy, mint te most, akkor legendaként távozhatsz. egyszer te is törölni fogsz. én is. de te most játszod el annak esélyét, hogy valaki is másképp emlékezzen rád, mint az a "játékos, aki folyton sírt"

megvolt, mindenki megértette, de ugyanazt leírni sokszor értelmetlen. a topik maradjon meg a KH elleni infókra (és nem a bömbire). lehetne nyitni ezzel párhuzamosan a "KH károsultjai" címmel egy topikot és oda én is be fogok írni sokszor, ha szívok.

hidd el, nagyon sokan szívnak, csak valaki, mint írtam, acélozódik, más pedig kisírja magát a fórumban, miközben azt hiszi, hogy csak neki rossz.

nem könnyű a játék, eddig is sokan dobták be a törölközőt.