Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.15. 12:44:06
Idézet: Danka33 - 2009.07.15. 11:06:25
Idézet Aukció topikból:

Idézet: Sun13 - 2009.07.05. 18:43:33
Nem tudom mi ez a nagy felháborodás. Ha valaki figyelmesen olvasgatta volna Miklós hozzászólásait, akkor könnyen kitalálhatta volna hogy az aukciós házban vannak gyakoribb és ritkább tételek. A gyakori tételek ismétlődése 2-3 hónap egy hozzászólása szerint, azt hiszem most vagyunk itt és ez nem jelenti, hogy ne lenne akár 600 tétel valóban.


nem olvas, csak folyton flame-el, negatívkodik. ez ilyen:)
Dátum: 2009.07.15. 11:36:05
na, donez, minden idők leghosszabb küldetése. hogy a legnagyobb szintűek hogy csinálták meg...

11:29 winnie *Gladiatorium* Te nyerted a csatát. A jutalmad 555 lélekenergia és 20 TP. Csata leírása

csak jelzésképp a végső ütközet azon síróknak, akik nem is próbákoznak. a 200-zal nagyobb TÖ és a 3 állat esetében is simán lehet nyerni, még akkor is, ha 270-220 az IQ-különbség az ellenfélnek. ráadásul nem is mindig a varázslaton múlik csak.

csak próbálkozni kell. elégtételt venni a 15% alatti támadásokért.

edit: az erősségemről pedig mindent elmond az alábbi csata az imént:

Ma, 11:35 Marcsa winnie A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

5 szinttel alacsonyabb is simán elver teljes harci díszben. és ő mégis csak 0-2 a KH ellen. pedig simán büntetné a csaló hordát, ha akarná. (persze félreértés ne essék, ő nem a sírósak közé tartozik, csak példa a saját gyengeségemre.)
Dátum: 2009.07.15. 09:57:08
valahol van realitás a KH erősségében, mert amikor jöttek, akkor hozzá sem nagyon tudtam szagolni, most viszont némi fejlesztéssel, szintlépéssel máris jönnek a győzelmek. (és már csak 1000 LE kell a +20.000-hez. ha nincs a KH, akkor... 2 hónapos küldetésínség fejeződhet be.

háborúkban V1-en most mi a helyzet?
Dátum: 2009.07.15. 03:10:02
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.07.15. 00:07:46


Mikor adták ki a Magna Charta Libertatumot?
1389. augusztus 20.
1215. június 15.
1965. március 15.
1578. február 14.

Ez valami nagyon fontos dolog lehet, hogy napra pontosan kell tudni.


hiába írsz korrekt hibákat, ha itt elbarmolod a jó értékelést.

miért kéne napra pontosan tudnod. elég, ha az évszázadot vágod. azért ennyire ne légy vak. a dátum azért van ott, hogy a válaszadással tanulj is. ha gondolod letakarhatod és csak ávszámot választasz. vagy századot. úgy meg illik tudni a választ.
Dátum: 2009.07.15. 03:07:28
Idézet: Mortimer - 2009.07.14. 22:37:06
Melyik nem tengeri élőlény?

Cápa
Delfin
Tengeri angolna
Manta

Gratulálok a kérdésfeltevőnek, miatta buktam az olimpiát. Szerinte ugyanis a DELFIN NEM TENGERI.


katasztrófa. a "majd legközelebb" kifejezés ismerős? segítek a csőlátásban, mert különben más írná le azt, hogy a teremtésben nem csak te vagy vesztes. más is maradt le úgy sikerről, hogy bekapott egy rossz kérdést. nem egyéni a probléma, lehet, hogy más jobban szerepelt volna most, mint te, de ugyanúgy szívott, így egyáltalán nem biztos, hogy buktál is valamit.

amúgy meg nem buktad, legalábbis a részeredmények alapján nem lettél volna helyezett.
én is gondolkoztam erősen rajta, de győzött a felfedezés vágy, pedig álmaimban terminátorkodom. bár epikusoknál nagyon elkél a 78. szintű fegyver.
tőled 10k alatt vitt, csak a kreatív ráduplázott, plusz gyémántbónusz:)
ez mind szép meg jó (gratula! nyálcsorgás:), de valahogy olyan mesterséges sikerélmény-generálásnak tűnik, nem? bennem az van inkább, hogy "viva la evolution!" és fel-fel minél előbbre az újdonságok felé. már a bő egy hetes szintlépés is lassúnak tűnik, de 2-3 hét kemény lenne

szóval játékstílusa válogatja, de én a kihívásokra, vagyis más néven a szívásokra voksolok
Dátum: 2009.07.14. 17:05:28
tetszenek az ilyen totálisan negatív kommentek. még hirtelen elkezdek sajnálni valalakit.

társaságot máshol is lehet gyűjteni, sokkal értelmesebb helyeken, nehogymár egy fizetős játék belső füruma legyen csak képes erre.

Beholder betegség: nem tudják egyszerűen tartósan a játékosok figyelmét lekötni és kezelni a valamiben kiugró karaktereket.


természetes, hogy mindenben a beholder a hibás és nem az olykor fürdősk***v módjára sipákoló játékosok. nem. ők tiszták, mint a patyolat. a beholder a rossz, fúj.
Dátum: 2009.07.14. 16:59:44
a tizedes és a többiek miért lenne spec?

ellenben a névnap szóra alapból ré kéne szűrni és kivágni mindet.
Dátum: 2009.07.13. 17:26:09
megjegyzem ez a KH a katakombában csak 1 napig téma érdekesen hangzik. nyilván egy 20. szintű ne szavazzon. de akkor vajh melyik verzió nyerne? az igen vagy a nem?
Dátum: 2009.07.13. 17:17:20
Idézet: Hagya - 2009.07.13. 17:07:17
Ez jó ötlet, csak nehogy átessünk a ló túloldalára


erre kell a JV kontroll. mielőtt még azt hiszi valaki, hogy ettől változni fog valami: nem. nem feltétlenül fog megvalósulni az, ami sok szavazatot kap, de egy rendszerezett formában így tájékoztatést kaphat a JV a játékosi igényekről.
Dátum: 2009.07.13. 17:16:25
az ötlet jó. pont. és remélhetőleg azért lesz játékvezetői vétó és kontroll, mert azok a javaslatok, amik olyanok, mint a "klikkre lehessen LE-t kapni" minden bizonnyal magas támogatottságot élveznének.

viszont a szavazati jogot szerintem baromi nehéz meghatározni. ősköves szavazzon? nem jó, mert nem fair kizárni azt, aki nem fizet. szinthez kössük, játékismerethez? ez se túl fair és mi lenne a határ? a 40. szintű ismeri a játékot, a 39. nem? szavazhat mindenki? hááát, a túlzott demokráciában is lennek gondok és tudom, hogy a topok nem szívesen vetnék alá magukat a 20-25. szintűek akaratának, lenne tiltakozés hullám ezerrel:))
miIdézet: Zantetsuken - 2009.07.13. 15:17:07
Pont ez a baj, hogy ez már egy lerágott csont és mégsincs semmi szabálymódosítás ezzel kapcsolatban!!
Vagy ez a játék csak annak a 100 "nem is annyira csaló" karakternek készült és élvezhető, a többi ezer meg le van sz..va???


100? 1000? azért ne szálljunk el. attól, hogy van ilyesmire példa, még mindig csak elvétve.

aki pedig mások érdekében feladja az erős szövetségének előnyeit, az még elismerést is érdemel. azért meg pláne, hogy segít másnak önzetlenül. nehogymár ne segíthessek saját erőforrásaimból egy barátnak, főleg akkor, ha nekem semmi előnyöm nem származik belőle. sőt, mivel lassulok a fejlődésben, csak hátrányom lesz.

ezt komolyan nem értem, teljesen korrekt dolog másnak segíteni. (megjegyzem, ha játszok, sosem más szövetségek építéseit nézem. minek? játszom a saját játékomat. az érdekesebb, mint stresszelni mások játéka miatt.)
Dátum: 2009.07.13. 13:03:49
Jelenlegi licit: 260 aranydukát (Soul the Destroyer)

nem tudom ki ez, valaki nóném randomjózsi, de az adatlapján írja, hogy törölni fog. akkor kifejezetten szimpatikus tett, hogy rálicitált sokat egy tárgyra (egy olyanra, ami nem táp, tehát kisebbek vennék meg), nehogy már más kapja.
Dátum: 2009.07.13. 10:44:03
mert a való világban az erős nem segíthet a gyengének? ez teljesen korrekt. te is megcsinálhatod, ha annyira másokkal akarsz foglalkozni. de szerintem ne velük törődj, hanem a saját karaktereddel.
Dátum: 2009.07.13. 10:42:51
a mai napig szenvedsz attól a 3 küldetéstől?
Dátum: 2009.07.13. 10:41:13
Idézet: Viharsarok - 2009.07.13. 08:35:24
Ehh...
Megint elvesztettünk egy kiváló karaktert......


menjetek szobára vagy írd meg neki magánba. tudod, hogy hány minimum ilyen kiváló karaktert nem sirattál meg?
Dátum: 2009.07.12. 22:38:48
Idézet: Máté96 - 2009.07.11. 18:27:35

5 perc alatt az ember egy könyvben is megkeresheti a választ röhögve, hát még, hogy ott az internet.
Szerintem le kellene csökkenteni a válaszolási időt mondjuk fél percre, akkor nem lesz idő keresgélni, és az ember hagyatkozhat a saját tudására.


úristen. kinak van arra ideje, hogy 1 mp-nél többet szánjon egy válaszra. 20 vadászat, 20 másodperc, 1 óra múlva megint 20 másodperc. nyilván nem fogok keresgélni, dolgoznia is kell valakinek.

aki keres, az megérdemli a +10%-ot. neki meg get a life.
Dátum: 2009.07.12. 12:10:30
az a probléma, hogy ezt a támadási listát úgy hozod fel, mintha általános lenne, holott a KH támadási körében lévőkre kisebbségére igaz - érdekes módon épp azokra, akik nagy többségében pozitív márleggel rendelkeznek a KH ellen.

abban teljesen igazad van, hogy te szívsz. látom a mérlegedet, erősen negatív, a "sírás" (nem pejoratíve értem) jogos, nem úgy mint azoké, akik halomra mészárolják a KH-t, de egy vereség könnyet csak a szemükbe.

de ettől még a többség vagy pozitívba van ellenük az özöntámadások ellenére is. akik pedig (saját példa) mondjuk a 61. szinten vannak, olykor csak napi 0-1 támadást kapnak be.