Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.26. 13:16:44
a főváros természetesen, nem hiszem, hogy nagy ördöngösség kitalálni.
Dátum: 2009.07.26. 12:43:07
Idézet: S0laris - 2009.07.26. 11:53:19
jó az a szaki


egy szakértelem nem attól jó, hogy tápolhatsz belőle. attól lesz jó, ha nem borít játékegyensúlyt. ilyen alapon egy olyan szakértelmet is jónak lehetne mondani, ami minden egyes szinten ad +1 támadást.

a manakonstrukcióval többek között sikerült elérni, hogy sokkal hamarabb jöjjön elő az "elfogytak az épületek" sírás. ha saját érdeket nézek, akkor valóban tök jó, hogy napi 100.000 LE-t ingyen építek, de nem csak saját érdeket kell nézni.
Dátum: 2009.07.25. 22:26:29
ott van az.
Idézet: Tomreptile - 2009.07.24. 23:44:47

Kerlek segitsetek,mert forduloponthoz erkeztem,ha kapok otleteket azokat kiprobalom,ha nem akkor torlom a karakterem,mert sajna annyi idom nincs,hogy mission impossible-t jatszak!!!
Elore is koszonom!!!!


ja. logikus. ha valami nehéz, akkor törölni kell. mindig is mondtam, hogy jó lenne, ha nem csak egy küldetés lenne, hanem mondjuk három, hogy ha az egyikkel nem boldogul az ember, lehessen a többivel haladni.

ja, hogy három van?
Dátum: 2009.07.25. 11:39:47
szerintem csak poén a beírás. azéért ennyire tudatlan csak nem lehet valaki az adókat illetően. (belső hang: "de. lehet. nézd meg mennyi felkiáltójelet, kérdőjelet és emotikont írt. a kérdés, hogy 11 vagy 13 éves?") gondolom akkor nem reklamáltál, amikor csökkent egyes élelmiszerek áfája és velük együtt az áruk is, hogy te a régi áron kéred, mert nem kapsz számlát. hogy jön ide a számla? vagy ha így jobban érted: hogy jön ide a számla??????????????
Dátum: 2009.07.24. 20:23:36
Idézet: Draglov - 2009.07.24. 19:59:45
Megnyugodtam, mert ezek szerint nem a targyak kidolgozasa es az angol szerver beallitasa miatt fogyott el a jatek...


íme ismét egy komment, ami tök felesleges volt. ha nem nem mukkansz meg, akkor vége, le lett volna zárva a téma. de nem. negatívkodni kell. duzzogni. három pontot rakni beszédesen a komment végére. tényleg muszáj volt ezt bekommentelni? (miklós visszajön, hogy megnézze mi volt a reakció arra, hogy nyaralás alatt is dolgozott, csak egyet lát: "már megint ez a hisztis draglov. tudjátok mit, ezt nektek fejlesztés!")

köszönjük.

gyk. diplomácia, erről lenne szó, nem ész nélkül gyalázni, gyalázkodni és utána csodálkozni, hogy a gyalázott nem simogatja meg a buksit. (már tegnap is ez a duzzogós "három pontos" komment jött tőled. nem "hárompontozni" kell, nem célozgatni, hanem kimondani vagy hallgatni.)
Dátum: 2009.07.24. 14:46:37
Idézet: Kalmi97 - 2009.07.24. 14:38:01
Hol lehet megkeresni Drakint?


ez egy játék. kihívásokkal teli. hidd el, képes vagy megtalálni. a többiek is megtalálták.

ha valamiről nem tudod, hogy hol van, mi az, akkor két megoldás van: vagy még nem vagy annyiadik szintű, hogy megtudd (későbbi kapod meg, esetleg legendában olvashatsz róla) vagy pedig olyan dolog, általában szakértelem, amire a tanulásod fejlesztésével tehetsz szert.

hidd el, jobb úgy a játék, ha magad találod meg. alig pár helyre lehet kattintani a játékban, így nem nagy kihívás.
majdnem eltaláltad: haszontalan a varázslatelnyelés, legalábbis az elnyeléshez képest. ha mindkettő 50-es, akkor egy 7 körös csatában az egyik 50 sebzést fog fel, a másik 600-at, ha állatokkal számolok. valahogy ki kéne egyensúlyozni a kettőt. (vajon mi lenne a reakció egy varázslatelnyelés szakértelemre?)

na jó, meg egyszerűen túl dupla vagy semmi a varázslás. fura, hogy egy 3500 max sebzésű játékos, ha nem talál a varázslata, lehet, hogy 400-at sebez.
Dátum: 2009.07.24. 14:15:52
Idézet: masterv - 2009.07.24. 07:03:00
Valaki magyarázza már el nekem,hogy a búsba működik a Háború Csarnokának LE növelő képessége,mert én még semmi logikát nem vettem ki belőle. Amíg nekünk is volt,akármennyire elvertem valakit az ellenféltől(0LE-t zsákmányolva tőle),alig adott 1-200 pluszt. Most 4 csatából 4X kap az ellenfél 1500 feletti bónuszt,még akkor is,ha vitt valamennyi LE-t és akkor is amikor épphogy csak nyert...


az biztos, hogy minél nagyobb mínusszal támadsz, annál nagyobbat kaszálsz. ha az első pár csatából hasonló LE-vel támadva hasonló LE-t támadsz, akkor mondjuk 100-200-zal növeled a nyereséget, de mínusz 40-50%-kal támadva 900-1100-zal növelheti egy csata.
Dátum: 2009.07.24. 13:39:14
"- a felejtést csak bizonyos időközönként lehessen használni (hogy ne lehessen tönkretenni valakinek a karakterét, ha ellopják a jelszavát)"

azt vissza tudjátok állítani, nem? ezzel most nagyon csúnyán sújtod azokat, akik a törlés előtt minden szakértelmüket le akarják felejteni, hogy beépíthessék önzetlenül a többmillió LE-t.

nem tudom, de ezzel a lépéssel őket lehet, hogy el fogjuk veszíteni...
Dátum: 2009.07.23. 15:37:18
viccen kívül: mindegyiket sajtolhatod apránként és szerelkezz fel újakkal. észlelni fogod a különbséget. x szintenként (majd az okosok megmondják, mennyi az x) érdemes cserélni az állatparkot.
Dátum: 2009.07.23. 15:35:46
persze, panaszkodjunk csak. mindenki tudja, hogy a folytonos panaszkodás serkentőleg hat a másik félre, igazi motivációnövelő.

nem azt mondom, hogy simogatni és agyondicsérni kell a játékot, de értelmes mennyiségben is lehetne sírni. ez így baromira kontraproduktív. nyilván, aki egyszerre több vasat is tart a tűzben döntési helyzetben meggondolja magát, hogy "most melyikkel foglalkozzon?". és megsúgom, nem azzal fog, ahol pár fürdős kollega hullatja könnyeit. inkább vár, hogy a leghisztisebbje, amelyik már többször belebegtette a törlést, végre megtegye azt, amit meg kell tennie.

lehet szeretni vagy nem szeretni az ilyen kommenteket, de azon el kell gondolkodni, hogy a fórumon tapasztalható iszonyatos mértékű negativitás (tisztelet a kivételnek!) mit szül.
Dátum: 2009.07.23. 10:07:34
"1-2 elkötelezett zafírt leszámítva komoly játékos nem játszik ezzel a hordával. Mivel eleve kevesen "

itt félbemaradt a mondat.
Idézet: Otoaak - 2009.07.22. 10:29:32
Januárban ? Január végére már nekem is maxos volt a spekt meg az elementáris, nem késő az kicsit ? 29-30-as szintre össze lehet hozni mind a 2-őt a sajtolás szerintem az egyetlen ami ráér mert az alacsony szintű állatok még nem adnak valami jól.


egyszerű matek, ki lehet számolni (főleg, hogy az alacsony szintű állatok LE-je is kisebb, sőt a vadászott lény LE-je konstans, akár sajtolod, akár elkapod), de ha a sajtolás szóba került, akkor a csapdakészítés, ami az alapja, sokkal fontosabb. aki növelni kezd, annak 30-as csapdakészítéssel kell kezdenie, mert már a 20-as és a 30-as között is bőven van különbség az 1% difi ellenére.
Idézet: Blozbang - 2009.07.21. 23:32:40
Idézet: Mortimer - 2009.07.21. 23:17:58
1. "addig erő+támadásra korántsem"
Mint most megtudtuk, 50. szinten alapból van +50 támadásod.


Off:
Kicsit lemaradtam. Tudsz dobni egy linket, hol volt erről szó?
Köszönöm!


ez mortimer részéről mindössze annak dramatizálása, hogy korábban miklós említette, hogy portyákban a magasabb szintűnek van némi plusza az alacsonyabb szintűvel szemben. többek(?) között +1 támadás.
Idézet: Ördög - 2009.07.21. 15:05:15
Melyik közkedvelt könyvsorozat egyik főszereplője Tasslehoff Fúróláb ?
1.Sárkánydárda Krónikák
2.Káosz sorozat
3.Cherubion sorozat
4.Nincs ilyen nevű szereplő egyikben sem


komolyan idáig nem terjed a fantázia, hogy egy negyedik válastlehetőséget nem sikerül kitalálni? anyám...

nem mellesleg: "közkedvelt" felesleges. Sárkánydárda-krónikák (kis betű, kötőjel). dettó kötőjel a Káosz-sorozat is. Meg a Cherubion-sorozat. Más kérdés, hogy olyan nincs, hiszen a Cherubion adja ki a Káosz-sorozatot, így van egy kérdés, amire két választ sikerült kitalálni. Annyi AD&D-világ van, oda lehetne írni a Shadowrunt, a Ravenloftot, a...
Dátum: 2009.07.20. 20:11:25
Idézet: Mortimer - 2009.07.20. 12:43:23
AKi gyenge, az szív, de nagyot. És a működésükből következően egyre többen szívnak.


nem szívózásból, de ki szív? melyik az a réteg? tuti, hogy szív valaki, de ki?

más.

"Erőt gyűtjünk, és hamarosan visszatérünk!"

a KH nem tud betűzni?

és a zafírosok a V1-en csókos szövetség, hogy békében maradtak a KH-val?
amúgy nem hiszem, hogy nagyon kéne bolygatni a rendszert, mindössze a varázslatelnyeléssel kellene kezdeni valamit. nem drasztikusan, de valahogy erősíteni kéne, mert az, hogy látni olyan fókuszkristályokat vagy tárgyakat amelyek 3-4-gyel, vagy 8-cal csökkentik a varázslatelnyelést, komikus. gondolok arra, hogy hasonló szintű kristályok eleve 3-as elnyeléssel is 15-öt védenek egy 5 körös csatában, vagy sebzést adó kristály is több körben fejti ki hatását. (oké, ezekhez találni is kell, de valahogy egy betaláló 1000-2000-es varázslatnál nem tűnik túl hatékonynak a 40-es varázslatelnyelés. legalábbis kevésb hatékony, mint egy 500-as ütésnél a többször bekattanó 30-as elnyelés.)
Idézet: nasdfil - 2009.07.20. 19:18:53

A lélekszívás egy behozhatatlan előny a harcosoknak, csak térkapunként többszáz LÉ különbség még ha a varázsló is talál 5-ször minimum.


nem lehet tudni, hogy 1. az epikusoknál miért nincs ilyesmi, 2. hogy a szívás nem-e a kapható LE-ból jön le?
Dátum: 2009.07.20. 13:05:47
így van, szóval utóbbi lehetne igaz.

de mondom, szerintem tök mindegy, mert kicsi az esélye annak, hogy a győztes előállna 170-es kereskedelemmel.